לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקרנות

'לא קשורה'
לפני 11 שנים • 19 במאי 2013

Re: סקרנות

'לא קשורה' • 19 במאי 2013
רציתי ללחוץ לך לייק ואז פתאום חשבתי לי, רגע, מה זה משנה אם אתה יודע את גילה או לא? הרי השאלה שנשאלה היא על משיכה. פיזית. גרידא.
אז אם יעמידו מולך בנות 14 ולא יאמרו לך את גילן, אל חלקן יתכן שתמשך ואל חלקן לא. אלו שאתה נמשך אליהן- אתה לא יודע שהן בנות 14.
ואז מספרים לך.
המשיכה תעלם?

יש הבדל בין אם הראש שלך יאמר לך "זה לא בסדר לפנטז עליה" לבין המשיכה שלך לדבר.
וזה כמובן בהנחה שהראש של כולם אכן יאמר להם ש"היא רק ילדה".

משיכה מינית יכולה להתקיים גם בנפרד מהשכל.
לצערנו (:

גבר כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
האם את/ה מסוגלים לחוש משיכה מינית לילדות מתחת לגיל 14?
בלי שיפוטיות.נטו סקרנות.

אני חושב שאת צריכה לחדד את השאלה.

האם תהיה מסוגל להמשך מינית לילדה שאתה מודע לכך שהיא מתחת לגיל 14 (גם אם היא נראית כמו בת 18 ) ?
סטלן

סטלן • 19 במאי 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
בלי שיפוטיות.נטו סקרנות.

בושה וחרפה על השאלה ויותר מכך למי שעונה.
מעניין מה היה קורה לו גבר היה שואל את השאלה הזאת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יכולה, אבל לא חייבת. כבר קרה שחשתי משיכה למישהו ואז היא נעלמה בבת אחת כשגיליתי משהו שמפריע לי מספיק (יכול להיות כל מיני דברים).

מצחיקה, החברה שלנו. מציגה לנו מיניות של קטינות כל הזמן, אבל אומרת "פדופיליה" כאילו שהנטיה עצמה היא הפשע, ולא רק המימוש שלה. כמו הרבה מאד דברים בתרבות שלנו - כמו כמעט כל דבר שקשור במיניות - מותר לחשוב את זה, מותר להיות בטוח שאחרים חושבים את זה, מותר להפיץ דימויים שמעודדים אחרים לחשוב את זה, מותר להנות מדימויים שדוחפים אותך לחשוב את זה - אבל אסור לדבר על זה!

אולי מוטב לנו ככה, מי יודע. אולי עם התרת השיח, תבוא הלגיטימציה למעשה. ואולי אם מותר היה לדבר על מיניות באופן פתוח יותר, חרדתי פחות, אז היינו דווקא מונעים יותר פגיעות. מי יודע. כבר כל כך התרגלנו לערבב בין החוקי ללגיטימי שאנחנו כבר לא מסוגלים לנהל דיון פתוח על פדופיליה. השאלה שאת שואלת, יש לה מטען. זה לא סתם סקר של כן ולא. עצם ההשתתפות נושאת מטען ערכי.
בנוסף, השאלה קצת מורכבת. מה מבדיל בין מי שנדלק מתמונה של אסתי גינזבורג בת ה-14, למי שנדלק מאותה אסתי בת ה-18? הן נראות פחות או יותר אותו דבר, מוצגות פחות או יותר באותו אופן.

ילדות בנות 14 יש מכל מיני סוגים. האם להימשך לאלה זה בסדר ולאחרות לא?

* * *
מצטערת על הפוריטניות, אבל לא רואה מה יש לחברה להרוויח מזה שפדופילים יוכלו להודות בנטיותיהם. מי שמרגיש שיש לו דחף בלתי נשלט לעשות משהו לא חוקי (לא משנה מה), שיפנה לטיפול. מעבר לזה, כולנו חופשיים לפנטז כאוות נפשנו, וכולנו אחראים לנסות לשמור את הפנטזיות שלנו בפרופורציה. ולא כל מה שראוי לחשיפה בחדר המיטות, ראוי לחשיפה מעל דפי העיתון. ליברליזם זה סבבה והכל אבל לא חייבים בכח.
בהתאם לזה, אני לא חושבת שאדם שחש משיכה מינית לילד או ילדה צעירים מידי, צריך שיגדירו לו אם הוא כן פדופיל או לא פדופיל. כל מה שהוא צריך לדעת הוא שזה לא חוקי לזיין ילדים. הצורך הזה לתייג אנשים גם כשאין לזה משמעות פרקטית, לא משפר את העולם.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 19 במאי 2013
סטלן כתב/ה:

לא הבנתי את התגובה הזאת. כשביקרתי גניקולוג והתעניינתי בקשר לחיסון נגד סרטן צוואר הרחם, מתי עושים וכמה זמן הוא תקף, הוא המליץ להתחיל לשקול את החיסון מהרגע שהבכורה שלי תגיע לגיל 12. כי חלק מהילדות בגיל הזה כבר מפותחות מינית וחלקן אף מקיימות יחסי מין. הוא לא לחש ולא גילה לי סוד כמוס. הוא אמר את זה באותה נימה בה היה מספר לי שברחוב דיזנגוף קשה למצוא חניה. זאת עובדה שאם נעצום לה עיניים ונטען שאוי למי שמזכיר אותה, לא תעלם.

את אשתי הכרתי כשהייתה בת שמונה עשרה ועד היום, בחלוף ארבע שנים, יש לה חזות של בת ארבע עשרה. ועד כמה שזה מפתיע, למרות שמסתבר שאני נמשך לנשים קטנטנות בעלות חזות ילדותית, שום דבר לא נשר לי, מעולם לא קיימתי יחסים עם נערות בגיל לא חוקי וגם לא רוצה. גבר נורמלי נמשך לאישה יפה. הוא לא יממש את המשיכה כי היא קטינה או נשואה, או כי הוא נשוי ואולי אפילו מאוהב, הוא ידכא אותה בעצמו בשלל דרכים, אבל בוודאי שהוא יימשך ואין בכך שום דבר רע.
סטלן

סטלן • 19 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
סטלן כתב/ה:

לא הבנתי את התגובה הזאת. כשביקרתי גניקולוג והתעניינתי בקשר לחיסון נגד סרטן צוואר הרחם, מתי עושים וכמה זמן הוא תקף, הוא המליץ להתחיל לשקול את החיסון מהרגע שהבכורה שלי תגיע לגיל 12. כי חלק מהילדות בגיל הזה כבר מפותחות מינית וחלקן אף מקיימות יחסי מין. הוא לא לחש ולא גילה לי סוד כמוס. הוא אמר את זה באותה נימה בה היה מספר לי שברחוב דיזנגוף קשה למצוא חניה. זאת עובדה שאם נעצום לה עיניים ונטען שאוי למי שמזכיר אותה, לא תעלם.

את אשתי הכרתי כשהייתה בת שמונה עשרה ועד היום, בחלוף ארבע שנים, יש לה חזות של בת ארבע עשרה. ועד כמה שזה מפתיע, למרות שמסתבר שאני נמשך לנשים קטנטנות בעלות חזות ילדותית, שום דבר לא נשר לי, מעולם לא קיימתי יחסים עם נערות בגיל לא חוקי וגם לא רוצה. גבר נורמלי נמשך לאישה יפה. הוא לא יממש את המשיכה כי היא קטינה או נשואה, או כי הוא נשוי ואולי אפילו מאוהב, הוא ידכא אותה בעצמו בשלל דרכים, אבל בוודאי שהוא יימשך ואין בכך שום דבר רע.

תגדל תבין
נולי
נולי • 19 במאי 2013
אני לא רואה כל פסול במשיכה למה שלא יהיה-הבעיה היא במימוש.
גם משיכה לכבשים בעיתית בעיני כמו משיכה לילדים או ילדות.
סטלן

סטלן • 19 במאי 2013
1.
הוא​(שולט)
לפני 11 שנים • 20 במאי 2013

הזכיר

הוא​(שולט) • 20 במאי 2013
לי את מערכון הכרטיסנית של תיקי דיין
"סלח לי אדוני אחותך זונה?- לא, רק רציתי לדעת.

עוד שאלת קלוצ מיני רבות שנופחו כאן לחלל האויר ללא תכלית מהותית וברורה
מה עוד אנשים יעשו עבור ליטרת תשומי
the rain song
the rain song • 20 במאי 2013
כל כך הרבה פעמים נדמה לי שפעם היה הרבה יותר טוב בעולם
אנשים היו יותר נחמדים, הפשע היה סימלי לגמרי, רוע? אכזריות סתם כך? לעיתים נדירות.
משהו קרה בשנים האחרונות והמין האנושי מתחרפן

אה, בעצם לא. כל מה שקרה זה שמדברים על זה יותר. יש אינטרנט והדת (לא חשוב איזו) כבר לא שולטת שלטון אימים ומאיימת על עינויים באש הגיהנום לנצח נצחים.

אז למה עדיין אנשים כל כך מפחדים לדבר על דברים "לא שיגרתיים"?
מישהו חושב שאם לא מדברים זה לא קיים? זה ייעלם?

מה ההיסטריה?
כולה מדברים (סליחה, כותבים וקוראים)
גבר

גבר • 20 במאי 2013
'מישהי כתב/ה:
רציתי ללחוץ לך לייק ואז פתאום חשבתי לי, רגע, מה זה משנה אם אתה יודע את גילה או לא? הרי השאלה שנשאלה היא על משיכה. פיזית. גרידא.
אז אם יעמידו מולך בנות 14 ולא יאמרו לך את גילן, אל חלקן יתכן שתמשך ואל חלקן לא. אלו שאתה נמשך אליהן- אתה לא יודע שהן בנות 14.
ואז מספרים לך.
המשיכה תעלם?

יש הבדל בין אם הראש שלך יאמר לך "זה לא בסדר לפנטז עליה" לבין המשיכה שלך לדבר.
וזה כמובן בהנחה שהראש של כולם אכן יאמר להם ש"היא רק ילדה".

משיכה מינית יכולה להתקיים גם בנפרד מהשכל.
לצערנו (:

גבר כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
בלי שיפוטיות.נטו סקרנות.

אני חושב שאת צריכה לחדד את השאלה.

האם תהיה מסוגל להמשך מינית לילדה שאתה מודע לכך שהיא מתחת לגיל 14 (גם אם היא נראית כמו בת 18 ) ?

מישהי, אני מאוד מבקש, בפעם הבאה קודם תלחצי לייק ואחר כך תתחילי לחשוב לך.

(בדיוק כמו גבר ממוצע - שקודם נמשך ואחר כך מתחיל לחשוב לו בת כמה היא ; )