בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצים קהילה כמו שבחול אבל מונעים את זה

AIR​(נשלט)
לפני 11 שנים • 29 במאי 2013

Re: רוצים קהילה כמו שבחול אבל מונעים את זה

AIR​(נשלט) • 29 במאי 2013
חי את החיים כתב/ה:
כל הזמן אומרים שרוצים קהילת BDSM כמו שיש בחול הרבה אנשים מועדונים פאבים אירגון טיולים וכו....
אבל.. וכאן מגיע אבל גדול!
מונעים מאנשים חדשים להיכנס לקהילה ...
אני לא מדבר כרגע מניסיון אישי אולי בהמשך אבל המון אומרים שהם מתקשים למצוא מישהוא שיכניס אותם לעולם הזה והמון אנשים פשוט מתייאשים ומפסיקים לנסות.

או ששאר האוכלוסייה מסתכלת על העולם הזה כאילו הם קבוצה של חולי נפש שצריך להכניס לחדר מרופד.
אז גם אם יהיו אנשים שייתנסו לא התחברו ולא ימשיכו עם זה הם לפחות יבינו על מה באמת מדובר....

אז למה הוותיקים כל כך נרתעים מאנשים חדשים וחסרי ניסיון? (כמו תמיד לא כולל בנות צעירות ויפות)

אני לא מחפש תגובות סתמיות אז כל מי שעומד לרשום "שילכו למלכה בתשלום" שלא יגיב זה כמו שתגיד למלכה כל אחד הוא עבד תחפשי מישהוא שיכור בפאב שלא יודע כבר ללכת הוא לא יגיד לא לשום דבר ותעשי בו כרצונך חחח... זה לתת ולא לתת כלום

קצת להעמיד דברים על דיוקם,
אומנם מדינת ישראל אינה בירת הפטיש והבדסמ הבינלאומי אבל תן לי להבטיח לך שיש הרבה מדינות נאורות שיכולות רק לקנא במה שהולך פה.
נכון להיום ספרתי 10 ליינים של פטיש ובדס"מ, מלא מאנצ'ים ומפגשים. בדיבור עם בליינים ממדינות אחרות מספר הבליינים שלנו עולה בהרבה משלהם פר מסיבה.
יש לך יוזר באתר היכרויות ישראלי שבדסמים ופטישיסטים מרחבי העולם יכולים רק להזיל ריר שיהיה להם כזה באיזורם.

דבר שני אני לא מבין בשביל מה צריך להשתייך לקהילה? איזו קהילה? ולא ידעתי שצריך גם תנאי קבלה.
the rain song
the rain song • 29 במאי 2013
כשאני אצליח סוף סוף להבין מה פשר המושג הזה, "הקהילה" הזאת, אני אשמח מאוד.

icon_smile.gif
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 29 במאי 2013

ה"קהילה" הזו שעליה אתה מדבר,
לא באמת קיימת.
גם "עולם השליטה" הוא לא באמת עולם,
כי העולם בו אנו חיים, הוא אחד.
אז מה יש כאן?
אוסף של אנשים, חלקם ותיקים וחלקם לא.
חלקם פומביים וחלקם לא.
חלקם כותבים כאן בלוג וחלקם לא.
יש אנשים שמחפשים כאן חברויות,
נכנסים לצ'אט ו"מדברים" עם אנשים אחרים.
יש כאלו מתלהמים ויש נחמדים.
יש הכל מהכל.
המטרייה שכביכול מאגדת את כולנו תחתיה,
היא המשיכה לשליטה על גווניה השונים.
(ויש בה המון גוונים).

אני מציעה לך (בתור אחת הותיקות),
אם ברצונך להכיר אנשים מעבר למסך הוירטואלי המתעתע לא פעם,
ואם אין לך בעיה להיות פומבי....
ללכת למסיבות.
אני בטוחה שבכל הליינים הקיימים, יקבלו את פניך בברכה.
דאג להתלבש כפי שנדרש.
הבא איתך סבלנות, סקרנות
ורצון אמיתי להכיר את האנשים שמאחורי הניקים.
כך עד שתמצא, את המקום הנכון לך.

בהצלחה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
חי את החיים​(נשלט)
חי את החיים​(נשלט) • 29 במאי 2013
Brave Dwarf הכוונה שלי למניעה של אנשים להיכנס היא מיכוון ששמעתי מקרים של אנשים ולא כולם ביישנים שפשוט זלזלו בהם מיכוון שהם חדשים ולא בדיוק קיבלו את פניהם בברכה ברור שלא לבוא אליהם ולחבק אותם חח.. אבל בכל זאת קצת סבלנות יחס ומלה טובה גם סתם שיחה כללית נחמדה וזורמת יכולה לתת להם השקפה וקבלה.
כמו כן לכל מי שנמצא פה די ברור איפה יש איזה מקומות מה עומד ליהיות שם איך כמה ולמה אבל מי שנכנס פעם ראשונה למקום שהוא בקושי מודע בתאוריה מה קורה שם יכול לקבל מהר מאוד אבל מאוד השקפה מאוד מוטעה על כל ההתנהלות וחבל שכך. (מקווה שעכשיו עניתי לך בצורה קצת יותר מדוייקת icon_smile.gif

Air {sam} מצטער אם הדבר נשמע כזילזול זו ממש לא הייתה הכוונה
מובן שיש מדינות טובות יותר וטובות פחות. פשוט כואב לי לרואות את הקיצוניות של האנשים והדעות וכמה הם מסתכלים על כל מי שמתחבר לזה בסלידה .

ובקשר לכל אלו שכתבו מה קהילה איזו קהילה או "תנאי קבלה" חח.. אם תרצו להכיר בזה או לא אם תרצו לקרוא לזה בכל שם שיגרום לכם להתחבר (עולם,קהילה,דרך חיים כו...)
BDSM הוא פלג באוכ' שמרכז בתוכו המון סוגים שונים עד מאוד אך עדיין הכל תחת אותה מטרייה וכן זו קהילה כל ריכוז אנשים תחת מחנה משותף עשיר כמה שיהיה הוא סוג של קהילה (מרכז קהילתי לנוער קהילת ההומו לסבי קהילת מתנדבי X מעשני מקטרת סיגריות סיגרים וכו... ) ואין זה משנה אם אתם רשומים לא רשומים מגיעים למפגשים וכו... אלו רק פעולות גיבוש היכרות וחברה...

לילימיי תודה על העצה והיחס אני מתכוון להגיע פשוט כרגע יש לי תקופת מבחנים ועוד דברים רבים שמקשים עלי וזה שכל החברים שלי לא רוצים להגיע לראות ולהתנסות גם קצת בולם לי את ההזדמנויות להגיע אך בהמשך בהחלט אגיע כדי לראות מה קורה איך קורה להכיר וגם סתם תמיד טוב לשתות איזו בירה

המשך יום טוב לכולם ותודה על היחס icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 29 במאי 2013
חי את החיים כתב/ה:
Brave Dwarf הכוונה שלי למניעה של אנשים להיכנס היא מיכוון ששמעתי מקרים של אנשים ולא כולם ביישנים שפשוט זלזלו בהם מיכוון שהם חדשים ולא בדיוק קיבלו את פניהם בברכה ברור שלא לבוא אליהם ולחבק אותם חח.. אבל בכל זאת קצת סבלנות יחס ומלה טובה גם סתם שיחה כללית נחמדה וזורמת יכולה לתת להם השקפה וקבלה.
כמו כן לכל מי שנמצא פה די ברור איפה יש איזה מקומות מה עומד ליהיות שם איך כמה ולמה אבל מי שנכנס פעם ראשונה למקום שהוא בקושי מודע בתאוריה מה קורה שם יכול לקבל מהר מאוד אבל מאוד השקפה מאוד מוטעה על כל ההתנהלות וחבל שכך. (מקווה שעכשיו עניתי לך בצורה קצת יותר מדוייקת icon_smile.gif

חשבתי שמדובר בניסיונות של ממש למנוע את הצטרפותם של חדשים, אבל אני רואה שלא זה העניין, ושהכל נסוב סביב תחושות בטן וציפיות: זילזול, חוסר סבלנות וחוסר השקעה. אני לא חושב שניתן לאפיין את חברי הקהילה באופן גורף כמזלזלים או לא. אנחנו מגוונים, מאוד שונים אלה מאלה, מהרבה מאוד בחינות ולא רק בהקשרים BDsMיים. יש בינינו חסרי סבלנות וסובלנות ויש גם עתירי התחשבות ורגישות לזולת בכלל ולחברים חדשים בפרט. אנחנו לא מלוכדים דיינו כדי ליצור חממה למצטרפים חדשים, לחלק סל קליטה והנחות למוצרי חשמל, אבל גם לא כדי לקבוע התנהגות מניעתית כלשהי שתכניס להם מקלות בגלגלים.

בחו"ל זה אחרת? אני לא חושב. אולי בחו"ל האנשים יותר אדיבים באופן כללי, ללא שום קשר להיבט הקהילתי, ונבדלים באדיבותם מהישראלי המשופשף, אבל גם שם לא מפרישים אחוזים לרכישת שטיח אדום עבור חברים חדשים. בכל מקרה, יש לך כאן מבחר רחב של אפשרויות שכולל צ'אט, מפגשים פרטיים, ליינים של מסיבות המוניות, פורומים למיניהם, בלוגיה יחסית מפותחת והודעות מידיות. אני בטוח שאם תשתמש בהם בתבונה, גם אתה תמצא את הנישה שלך בקהילה, ותתקבל בברכה.
מלכתא
מלכתא • 29 במאי 2013
אין פה שום "קהילה".
רוב הגולשים באתר הזה הם אוסף של אנשים ממקומות שונים ומרקעים שונים.
תופתעו, אבל האנשים הכי מעניינים הם אלו שלא בולטים.

רצוי ונכון יהיה, שאנשים פה יהיו נחמדים יותר.
אבל הם לא.
הרוב פה סנובים מגעילים (וסליחתכם נתונה מראש, לכל אלו שהם לא).
פשוט תעקבו אחרי הפרסומים ואחרי הבלוגים, וכך תכירו את מי ששווה באמת.
בשורה התחתונה, תמיד אפשר למצוא כאן "מנטור" או במילים אחרות- מישהו שיתן הדרכה ומענה על השאלות. כל ה"קהילה" יכולה להיות פח, אבל מספיק אדם אחד עם שכל כדי להשיג את מה שבאתם להשיג כאן.
the rain song
לפני 11 שנים • 30 במאי 2013

Re: רוצים קהילה כמו שבחול אבל מונעים את זה

the rain song • 30 במאי 2013
חי את החיים כתב/ה:
כל הזמן אומרים שרוצים קהילת BDSM כמו שיש בחול הרבה אנשים מועדונים פאבים אירגון טיולים וכו....
אבל.. וכאן מגיע אבל גדול!
מונעים מאנשים חדשים להיכנס לקהילה ...
אני לא מדבר כרגע מניסיון אישי אולי בהמשך אבל המון אומרים שהם מתקשים למצוא מישהוא שיכניס אותם לעולם הזה והמון אנשים פשוט מתייאשים ומפסיקים לנסות.

או ששאר האוכלוסייה מסתכלת על העולם הזה כאילו הם קבוצה של חולי נפש שצריך להכניס לחדר מרופד.
אז גם אם יהיו אנשים שייתנסו לא התחברו ולא ימשיכו עם זה הם לפחות יבינו על מה באמת מדובר....

אז למה הוותיקים כל כך נרתעים מאנשים חדשים וחסרי ניסיון? (כמו תמיד לא כולל בנות צעירות ויפות)

אני לא מחפש תגובות סתמיות אז כל מי שעומד לרשום "שילכו למלכה בתשלום" שלא יגיב זה כמו שתגיד למלכה כל אחד הוא עבד תחפשי מישהוא שיכור בפאב שלא יודע כבר ללכת הוא לא יגיד לא לשום דבר ותעשי בו כרצונך חחח... זה לתת ולא לתת כלום

הנחמדות או הגועליות של האנשים כאן נובעת היישר מהאישיות שלהם ולא מהוותק.
לא יצא ממו לחברים עם פזמ שמודיע שיש להתנהג מגעיל לחדשים ולמנוע מהם התערות מוצלחת בקהילה.

המליצו לך ללכת למסיבות והמליצו לקרוא בלוגים
יש גם צ'אט ויש פורומים והמצאת המאה - אדומות.
לעניות דעתי, כל מה שעליך לעשות זה לתת כבוד לכל מי שנמצא כאן. נימוס ודרך ארץ עושים פלאים ליחסי אנוש וגם לעור הפנים.
ההתנהלות כאן היא אינדודואלית.
כשתתקל במישהו לא נחמד, במקרה וזה לא ימצא חן בעיניך, תגיד תודה וביי. נורא פשוט
וכשתתקל במישהו נחמד - מה טוב.

יש כאן המון אנשים. לא צריך להכיר את כולם ולא צריך שכולם יהיו נחמדים כדי להנות מהאתר הזה ולמצוא בו עניין.

ולמרות שאני לא מהנחמדות, אני מאחלת לך ברוך הבא לכלוב, תעשה חיים והמון בהצלחה.