אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשלטים אוהבי הבכאב

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013
לכאב תמיד יש הקשר, ולא נראה לי שאפשר להפריד לגמרי. נראה לי שכמעט כל מי שנהנה מכאב, צריך את הכאב שלו באופן מסויים. זה לא כל כך מוזר. תחשבו רגע על מישהו שאוהב שמלקקים לו את האוזן. האם לא משנה לו מי ילקק לו את האוזן, באיזה קצב, באיזו כמות רוק ובאיזו סיטואציה?...

למשל, אני לא נהנית להכאיב לעצמי, אפילו אם זה בדיוק אותו סוג כאב שמגרה אותי. אם אני לוקחת פלוגר ומצליפה בעצמי, זה נחמד אבל מבחינת גירוי מיני זה לא עושה לי כלום.

ועוד דבר לגבי כאב של טיפול רפואי: הוא בדרך כלל מלווה בפחד מסויים. כאב הרי מעיד על תקלה. כשרופא מכאיב לי, זה אוטומטית לוקח אותי לכיוון מחשבה של "אוי לא". זה אינסטינקט. רק כשהכאב יזום ובשליטה שלי (שליטה שלי כולל גם שליטה של אחר בי בתיאום איתי), היבט האזהרה מנוטרל וניתן להנות. שמתי לב שכשעושים לי משהו שלא מעורר בי חשש, כמו פתיחת וריד ביד (שאני רואה בדיוק מה קורה) או כשהרופא מסביר לי כל הזמן בכל שניה בדיוק מה הוא עושה ולמה זה כואב, אז הכאב די סבבה ואני יכולה להנות ממנו. לא בקטע מחרמן, אבל בקטע נחמד כזה. אם הרופא היה ממש חתיך יש מצב שזה כן היה מדליק אותי.
Indulge
Indulge • 2 ביולי 2013
אלו סוגים שונים של כאב.
האחד חיובי, השני שלילי.
לא יודע להסביר לך למה,
אבל החיובי נובע מהרצון שהיא תשלוט עלי.
gez​(נשלט)

זו שאלה מענינת.... ותשובתי היא פשוטה. אני כנשלט חייב להאמין

gez​(נשלט) • 2 ביולי 2013
ותשובתי היא פשוטה. אני כנשלט חייב להאמין שהמלכה נהנית מכך. כלומר: אין בי רצון סתמי לחוש בכאב, אלא אם כן המלכה אוהבת זאת, ונהנית מכך. לכן, אם יש למלכה פנטזיה לעקור שן לנשלט - אשמח להיות "המטופל", ולממש לה פנטזיה אמיתית שלה - כל פנטזיה.[B][U]
צחי נשלט קינקי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013

עכשיו התיחסותי

[כלל אני לא אוהב כאב קשה.
במיוחד לא זריקות ומחטים
ובעיקר לא טיפולי שינייים
בנוסף כמה הערות שהרפוא שיניים שלי
סיפר לי על הכאב של הזריקה
הכאב לא ניגרם כתוצאה מהחדרת המחט
אלא מהזרמת החומר המרדים כך גם לגבי
שאר הזריקות (מודה שלא ניסיתי ומוותר מראש על
הניסיון אולם בסיטאציה מסויימת למשל במידה והאחות היא
יעל בר זוהר או אגם רודברג או נטלי דדון יש על מה לדבר)