ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי בין שולט ונשלטת

בטי בום​(שולטת)
לפני 10 שנים • 28 בספט׳ 2013
בטי בום​(שולטת) • 28 בספט׳ 2013
[color=orange] [אני אגיד את דעתי בפעם ה100
אם אתה /את עסוקה במהלך הסשן במה נחשב שליטה ומה לא במקום לעשות מה שבא לך
את/ה טכנאי בדס"מ
ולא שולט/תתתתתת /color]
רפאל
רפאל • 28 בספט׳ 2013
בהרבה שרשורים יש נטיה, להגחיך שאלות שהן מעניינות מאוד, ולפטור אותן בסיסמאות סטייל "אין ספר חוקים בדסמי", "כל אחד ומה שמתאים לו", "אין שולט אמיתי ואין נשלטת אמיתית" כו'.

על הנייר שולט יכול ללכת על ארבע, והנשלטת שלו יכולה לאחוז ברצועה שמחוברת לצווארו, להצליף בו מדי פעם ולצוות עליו לנבוח. אין שום רשות בדס"מי בין-גלקטית שאוסרת על שולטים להתנהג כך. אבל יש מעט מאוד ישויות בגלקסיה הזו שיראו במצב עניינים מהסוג הזה שליטה של גבר באישה. לא כל שאלה בעולם היא שאלה של לגיטימציה, יש שאלות שמתייחסות לפסיכולוגיה של אנשים, לתחושות ולרגשות. ואין תכלית לפורום שעניינו שליטה, אם אנחנו מסרבים להודות בכך שלשליטה יש תוכן חיובי ושלא הכל הולך.

השאלה אם שולט יכול לרדת לנשלטת אינה שאלה של לגיטימציה לדעתי. אני לא חושב שמישהו מעלה את השאלה הזו כי הוא חושש שהרישיון שלו לעסוק בבדס"מ ישלל. יש פה שאלה שפונה לעולם הרגש והחוויה של אנשים. האם אותה התשוקה שמביאה אנשים לעסוק בבדס"מ מתיישבת עם מצב שבו השולט יורד לנשלטת? ככל הנראה עבור הרבה אנשים זה בהחלט מתיישב. אבל מן העובדה שהשאלה הזו חוזרת ועולה צריכים ללמוד שעבור אחרים הדבר מעלה קושי מסויים.

אני הכרתי באופן אישי נשלטת שלא יכלה לחוות בדס"מ במקום שבו גבר היה יורד לה. זה היה פשוט מערער את האופן שהיא רואה אותו וחווה אותו. אני לא חושב שזה היה חריג כל כך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 28 בספט׳ 2013
רפאל, זה כבר בדינמיקה בין בני הזוג
לכל אחד יש את הטקסים והמחוות שהוא צריך בתוך הדבס"מ
שולטים כנשלטים.
אבל ההחלטה שאם דום יורד לסאבית שלו
או מלכה נותנת לעבד שלה לחדור אליה זה משאיר להם שריטה על הכתר
קשה לי ברמה העקרונית .

אני שולטת, אני לוקחת את המושכות
ברור שאני אתחשב בצרכים שלו, אבל בתוך הסשן עצמו אני פחות אתעסק באיך ניראית המלוכה שלי מלמטה
ויותר במה יעשה לי עכשיו טוב
the rain song
the rain song • 28 בספט׳ 2013
נשלטת (או נשלט כמובן) שרואים בקבלת סקס אוראלי בעיה מכל סוג שהוא יכולים לרשום זאת כגבול ולפתור את העניין.
הבעיה עם דיונים כאלה שהם יכולים להכניס לאחרים ג'וקים לראשicon_smile.gif
"אוי ואבוי, ירדתי לנשלטת שלי, מסתבר שזה מעשה שלא יעשה..."

האיש שעשה לי הכרה עם הבדסמ החזיק את ספר החוקים במקום בולט מאוד בבית. ובעצם בכל חדר היה עותק מהספר הזה.
האמרה "תעשו מה שטוב לכם" היתה מוכרת לי היטב מ40+ שנותי כוונילית, לפי הגדרת הספר כמובן. כך נהגתי בכל תחום, בטח גם במיניות שלי.
אבל רציתי לדעת מה זה בדסמ וכאן נכנסו הגדרות וחוקים והמשפט "תעשי מה שעושה לך טוב" כבר לא היה בתוקף.
ככה חשבתי בהתחלה, הרי זה תחום שאני לא מכירה ולא יודעת, הנה אני לומדת משהו חדש.
מה שלמדתי בעיקר שזה נורא נורא לא מוצא חן בעיני.

אז אני לא חושבת שצריך לזלזל באנשים ששואלים שאלות כאלה אבל אני כן חושבת שמומלץ להדגיש שמותר לעשות הכל מבלי לחשוש לכבודנו ומבלי לפגוע בערכים המקודשים של הבדסמ.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 בספט׳ 2013
רפאל כתב/ה:

השאלה אם שולט יכול לרדת לנשלטת אינה שאלה של לגיטימציה לדעתי. אני לא חושב שמישהו מעלה את השאלה הזו כי הוא חושש שהרישיון שלו לעסוק בבדס"מ ישלל. יש פה שאלה שפונה לעולם הרגש והחוויה של אנשים. האם אותה התשוקה שמביאה אנשים לעסוק בבדס"מ מתיישבת עם מצב שבו השולט יורד לנשלטת?

ובאותה נשימה יש חור בדפים של הכלוב בגלל שאלת השליטה מלמטה שחוזרת על עצמה ושנובעת בדיוק ממה שאתה כותב כאן. מקום ממנו נובעת ההתרעמות של השולטות על הנשלטים שרואים בהן בובות מתנפחות עם פלאג ביד ושל השולטים על הנשלטות הרואות בהם בובות מתנפחות עם שוט ביד. ברגע שהתשוקה שמביאה את האנשים לעסוק ב BDsM מבוססת על חוקים, מועלות שאלות מוזרות של מותר ואסור, כי כאשר מדובר בשליטה ולא בפנטזיה לא יכול להיות מותר ואסור אלא רק מה שהוא רוצה ומה שהיא נדרשת לספק לעומת מה שהוא רוצה ואינה מסוגלת לממש בגלל חוסר התאמה מסיבות שונות. אם היא חושבת שאסור לו לרדת לה/להדיח כלים/לעמוד על רגל אחת/לאכול חריף/למשוך לה באוזן וכדומה כי אם הוא עושה את כל אלה, הוא אינו שולט וששולטים אמורים לעשות רק את מה שהיא חושבת ומה שנכון בפנטזיה שלה, והוא נמנע מלעשות את מה שמענג אותו כדי לעמוד בקריטריונים, זאת מפסיקה להיות שליטה שלו מתחילה להיות השליטה שלה (או של ספר חוקים BDsMי).

וכל זה מבלי להתייחס לעובדה שהטענה הזאת לרוב נובעת מגישה מיושנת וחשוכה הטוענת שעינוג אוראלי משפיל את הצד המעניק. וכמו כן, מבלי להתייחס לכך שכל העיסוק במותר/ואסור בסופו של דבר מוביל את חברי הקהילה להגדיר יחסי שליטה שונים כלא BDsMיים ולבקר אותם בחריפות עד סתימת פיות כי אינם תואמים את המותר והאסור שלהם.

ציטוט: אני הכרתי באופן אישי נשלטת שלא יכלה לחוות בדס"מ במקום שבו גבר היה יורד לה. זה היה פשוט מערער את האופן שהיא רואה אותו וחווה אותו. אני לא חושב שזה היה חריג כל כך.

העובדה שהכרת נשלטת כזו לא הופכת את השולט שיורד ללא שולט, אלא מצביעה על חוסר התאמה בין בני הזוג. כי השליטה אינה מושתתת על מה שהוא עושה לעומת מה שהיא מצפה ממנו לעשות, אלא על כך שהוא עושה בה מה שהוא רוצה לעומת מישהו אחר שעושה עם זוגתו אך ורק את מה שהיא מצפה ממנו.
שלגי
שלגי • 28 בספט׳ 2013
מזווית הראיה שלי, אני חווה סוג של התפתחות שלי ושל מערכות היחסים שלי מאז שגיליתי שיש עוד אנשים החולקים את הפנטזיות שלי, לפני שנים ארוכות.

במערכת היחסים הבידיאסמית הראשונה שלי, שהיתה אינטימית קרובה ואינטנסיבית ונמשכה כמעט שלוש שנים - מעולם לא קראתי לו בשמו.
עקפנו את זה בדרכים שונות ומשונות כאשר המשפחה או חברים שאינם יודעי דבר היו סביבנו.
מערכת היחסים היתה ללא ספק, על פי ספר החוקים ואגב - הוא היה רחוק מאוד מלהיות דמיקולו. נהפוך הוא.
ולא - הוא לא ירד לי. לא שלא התענגתי בדרכים שונות ומשונות אבל ירידה לא היתה אופציה.

מערכת היחסים הרצינית האחרונה - אופיינה בין היתר בכך שאם הייתי קוראת לו בשם תואר כלשהו, כנראה שהייתי חוטפת סטירה. ואל תטעו, הוא לחלוטין שלט בי.
וכשבא לו - וזה באמת ההדגש - הוא גם ירד לי.

וכמו שאמר הגמד, זאת לא היתה מטלה. וזה בדיוק העניין.

וכן, בסוף בסוף בסוף, צריכה להיות משיכה, כימיה והתאמה - גם בדברים מהסוג הזה - למרות שכולנו סוטים וכזה..
רפאל
רפאל • 28 בספט׳ 2013
the rain song,

"תעשו מה שטוב לכם במיטה" אינו עומד בסתירה לבדס"מ. אבל הסיבה לכך אינה שבבדס"מ הכל הולך, אלא פשוט שאדם לא חייב להיות בדס"מי. סטרייט יכול לעשות מה שטוב לו, אבל אם מה שטוב לו הוא לחיות עם גבר ולשכב עם גבר אז הוא כבר לא סטרייט. ואם גבר כזה מתעקש להיקרא סטרייט-שעושה-מה-שטוב-לו, אז אפשר ללמוד מכך שיש לו צורך עז לשמור ההגדרה של סטרייט בכל מחיר. באופן דומה, הניסיון הזה לרוקן את המילה "שליטה" מכל תוכן חיובי של ממש, ולצמצם את משמעותה לכדי "עושה מה שטוב לו", איננה אלא סימן לכך שאדם מנסה לשמור על הכתר של "שולט" בכל מחיר. ואני לא מבין למה. למה צריכים לעקם כל דבר שגבר עושה עם אישה כדי שיהיה אפשר לסווג אותו כשליטה גם אם איננו כזה?

הרי הויכוח כאן איננו על ליברליזם. כלומר על כך שכל אחד יוכל לעשות במיטה כטוב בעיניו. אלא על הזכות להשתמש במונח "שליטה" כמעט בכל מחיר, ולסגור כל דיון מעניין בשאלה מהי שליטה ומהי לא (כאילו לא יכול להתקיים דיון כזה).

אני חוזר ושואל: האם שולט יכול להיות על ארבע, כשהנשלטת שלו מוליכה אותו עם רצועה ומצליפה בו מדי פעם? האם העובדה שזה עושה לו טוב מספיקה בכדי שזה יקרה שליטה גברית? לדעתי לא. באשר לשולט שיורד לנשלטת שלו - אני לא אהיה נחרץ כל כך. אבל אני בהחלט מבין מאין השאלה מגיעה. אם אישה שרועה על המיטה ואני יורד לה ומתמסר לעינוגה - קשה לי לחוות את הסיטואציה כאקט של שליטה. ומה שאפשר ללמוד מכך שלא כל סיטואציה שבה הייתי עם אישה היתה סיטואציה של שליטה.
נולי
נולי • 28 בספט׳ 2013
ספר חוקים הוא מאוד נחמד כל עוד 2 הצדדים שותפים לכתיבתו ומפיקים ממנו הנאה.
the rain song
the rain song • 28 בספט׳ 2013
רפאל כתב/ה:
the rain song,

"תעשו מה שטוב לכם במיטה" אינו עומד בסתירה לבדס"מ. אבל הסיבה לכך אינה שבבדס"מ הכל הולך, אלא פשוט שאדם לא חייב להיות בדס"מי. סטרייט יכול לעשות מה שטוב לו, אבל אם מה שטוב לו הוא לחיות עם גבר ולשכב עם גבר אז הוא כבר לא סטרייט. ואם גבר כזה מתעקש להיקרא סטרייט-שעושה-מה-שטוב-לו, אז אפשר ללמוד מכך שיש לו צורך עז לשמור ההגדרה של סטרייט בכל מחיר. באופן דומה, הניסיון הזה לרוקן את המילה "שליטה" מכל תוכן חיובי של ממש, ולצמצם את משמעותה לכדי "עושה מה שטוב לו", איננה אלא סימן לכך שאדם מנסה לשמור על הכתר של "שולט" בכל מחיר. ואני לא מבין למה. למה צריכים לעקם כל דבר שגבר עושה עם אישה כדי שיהיה אפשר לסווג אותו כשליטה גם אם איננו כזה?

הרי הויכוח כאן איננו על ליברליזם. כלומר על כך שכל אחד יוכל לעשות במיטה כטוב בעיניו. אלא על הזכות להשתמש במונח "שליטה" כמעט בכל מחיר, ולסגור כל דיון מעניין בשאלה מהי שליטה ומהי לא (כאילו לא יכול להתקיים דיון כזה).

אני חוזר ושואל: האם שולט יכול להיות על ארבע, כשהנשלטת שלו מוליכה אותו עם רצועה ומצליפה בו מדי פעם? האם העובדה שזה עושה לו טוב מספיקה בכדי שזה יקרה שליטה גברית? לדעתי לא. באשר לשולט שיורד לנשלטת שלו - אני לא אהיה נחרץ כל כך. אבל אני בהחלט מבין מאין השאלה מגיעה. אם אישה שרועה על המיטה ואני יורד לה ומתמסר לעינוגה - קשה לי לחוות את הסיטואציה כאקט של שליטה. ומה שאפשר ללמוד מכך שלא כל סיטואציה שבה הייתי עם אישה היתה סיטואציה של שליטה.

חזרנו ל - the rain song? icon_sad.gif
ריין או רייני בשבילך (שליטה מלמטה!!!)

אבל זה מה שאני אומרת (כמעט) - למה לשמור על ההגדרות בכוח?
כשאני מספרת שאני וונילית הרבה מאוד אנשים צוחקים עלי - "כן, וונילית בתחת שלי..."
למה אני מתעקשת? את זה אני מעדיפה לא לכתוב כאן
למה אחרים מתעקשים להגדיר את עצמם בדסמים? לא יודעת אבל זה נראה לי משהו שפוגע בהם בסופו של דבר.
כי הבדסמ החליט שלרדת זו השפלה ורימינג זה בכלל האמאמאמא של ההשפלות ולהזדיין בדוגי זה משפיל, ושולטת תמיד חייבת להיות למעלה אם בא לה להזדיין עם הנשלט שלה.
אם היא אוהבת תנוחה אחרת - שתחפש שולט (או מקסימום וונילי) לשכב איתו.
זה נראה לי עקום ומעוות. סורי icon_smile.gif