בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה המניע,של נישלטת?

Malvina​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 17 בדצמ׳ 2013

Re: מיניות עודפת

Malvina​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2013
נערגומיבן39 כתב/ה:
(בין היתר) מיניות עודפת: לנשלטות לרוב יש דחפים מיניים חזקים מאוד שקשה למצוא להם מענה בקשר ונילי רגיל. נשלטות מאוד אוהבות סקס וגם מאוד אוהבות שדוחפים להן דילדואים לתחת, לכוס, שעושים להן פיסטינג, שקושרים אותן בצורה פרובוקטיבית כך שהכוס שלהן פעור וגלוי לעיני כל ועוד. בקשר של שליטה כל הדברים האלה באים לידי ביטוי בצורה הכי זורמת וטבעית. המיניות העודפת והאהבה הגדולה לסקס היא גם אהבה גדולה לזין. זין, ועדיף כמובן זין גדול ועוצמתי, גורם לנשלטות לשמחה גדולה, ובשמחה גדולה הן יכניסו אותו עמוק לתוך הפה וימצצו בתאווה ושקיקה אין קץ, ואח"כ כמובן הביצים, כל ביצה בתור שלה, מוצצות וחופנות בכף היד בעדינות, באהבה גדולה. כמובן שהמקום הכי ראוי ומתאים לעשות כן הוא בקשר של שליטה. כך, לפחות מהבחינה המינית, מוצאות להן הנשלטות מענה למיניות העודפת שלהן, שקשה לה להשתחרר ולפרוץ החוצה בקשר ונילי רגיל.

כל זה קיים גם בקשר ונילי. חוץ משליטה. לכן מניות עודפת זה לא הסבר.
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 17 בדצמ׳ 2013
Restrained כתב/ה:
מחזקת את דבריו של נער הגומי.
תודה לך רסטריינד, ריגשת אותי מאוד. עם זאת, לאור המסרים הסותרים שקיבלתי, אני מנוע בינתיים מלהגיב בנושא.
בלוסום​(לא בעסק)

נער גומי.

בלוסום​(לא בעסק) • 17 בדצמ׳ 2013
אני נשלטת והמניעים שלי לא יכולים להיות יותר אחרים ממה שאתה מתאר. המניעים שלי הם שהאדון שלי יהיה מרוצה ולעשות לו טוב, ובטח ובטח שאני לא מגיעה ממניעים פיזים.
משהו אומר לי שאני לא לבד בספור הזה...
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 17 בדצמ׳ 2013
טוב קליפסו, זו באמת שאלה שמיועדת לנשים... עם זאת, לומר על תיאורי המין שלעיל שהם דוחים, במשמע של לא מציאותיים, זה באמת לא מציאותי ולא לעניין. מה זאת אומרת, אני ממש הרגשתי, ואף תוך כדי הכתיבה, שכתבתי דברי שירה ופיוטי מזמורים. חשתי בזמן שכתבתי שאני מרחף בעולמות עליונים, שרוח שמימית של השראה יצירתית שלא מהעולם הזה נחה עלי, ולרגע אף היה כמדומני ששמעתי שירת מלאכים...
בלוסום​(לא בעסק)

אבל אתה גבר

בלוסום​(לא בעסק) • 17 בדצמ׳ 2013
ואני אישה. ובתור אחת אני לא מתחברת ולו לפסיק ממה שכתבת.
זה נראה שלא ממש ניסית להכנס לראש של אשה אלא כתבת את מה שנראה *לך* ומה שאתה אוהב, וזה מאד לא משקף נשים.
כמו כן מצטערת על השפה הקשה בה השתמשתי קודם.
שחארזאד
לפני 10 שנים • 19 בדצמ׳ 2013
שחארזאד • 19 בדצמ׳ 2013
"יודע נפש"...
אפשר להסיק מדברייך ,שיש נישלטות שמונעות מטראומות ילדות ונוטות לסאדו בגללזה? ועדיף להן טיפול פסיכולוגי על פני ס"אם?

אם כבר ,אז הנטיה לזה כדרך להענש על שום מה, דורשת לדעתי טיפול פסיכולוגי כי זה עשוי להחשב להענשה או השחתה עצמית ביי פרוקסי.

אם כבר,אז דרך לקבל תשומת לב וטיפה חום או ליטוף, ניראית לי כסיבה לגטימית אם כי עקומה מה (בלי ביקורת) בני אדם שרק רוצים לקבל חיבוק לא צריכים לשאת על עצמם כזה עול.