שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מסוכנים - סאביות מסוכנות?

Mary Jane
לפני 10 שנים • 20 בפבר׳ 2014

Re: מצחיק שאתה שואל ((-:

Mary Jane • 20 בפבר׳ 2014
מוזינקה כתב/ה:
בדיוק אמר לי החבר שבעטיו פתחתי את השירשור כי עקב הכרזתו כמסוכן לציבור נחתו אצלו בחצר כמה מהסאביות המגניבות ביותר.
עונה לשאלתך?

למה את מתכוונת כשאת כותבת "מגניבות"? כי עבור רוב האנשים, נשים (או גברים) הנושאות איתן פצע פתוח התובע קורבנות, נשים חסרות ביטחון, מצולקות, בעלות הערכה עצמית נמוכה, חלשות, רעבות לתשומת לב שלילית, תלותיות, אבודות, בעלות שיקול דעת רעוע עד לא קיים ונטולות גבולות - כלומר, אלה המבקשות את קרבת "הדום המסוכן" ומעדיפות אותו בפועל (להבדיל מהפנטזיה) על פני סתם "דום" - הן לא מגניבות בכלל. אפילו אם הן צעירות ומשובבות למראית עין. זה רק הופך את זה למכמיר יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Discipline

Discipline • 20 בפבר׳ 2014
מוזינקה כתב/ה:
בדיוק אמר לי החבר שבעטיו פתחתי את השירשור כי עקב הכרזתו כמסוכן לציבור נחתו אצלו בחצר כמה מהסאביות המגניבות ביותר.
עונה לשאלתך?

נחתו ? אלו הסאביות ממאדים ? כי אלו באמת הכי הכי מגניבות. (לא שיש לי משהו נגד הסאביות כאן, אבל ההן לא רק בולעות ומגרגרות, הן גם יודעות להעלות גירה)
Master_Eran​(שולט)

דום מסוכן

Master_Eran​(שולט) • 20 בפבר׳ 2014

מוזינקה היקרה, לא מדובר כלל וכלל על דום נוקשה מול עמיתיו עדיני המזג.
דום מסוכן הוא אדם אשר פוגע במתכוון במי שמסרה את גופה ונפשה בידיו.
מתעלם מגבולות שנקבעו מראש (שחובתו של הדום לברר אותם) ו/או מתעלם ממילת ביטחון.
דום מסוכן הוא אנס גופני ונפשי אשר מתעלם מערך ההסכמה.

בודאי שיש לנשלטת אחריות למה שקורה, האחריות שלה להודיע מתי הסיטואציה עושה לה רע.
אבל מה היא יכולה לעשות כאשר היא קשורה והדום מתעלם מגבולות ברורים שנקבעו וממילת בטחון?

לצערי יצא לי לשמוע עדויות של נשלטות שעברו חוויות כאלו.
גם הפסקתי סשן של דום כזה אשר התעלם מחוסר ההסכמה של מי שהיתה מולו בסיטואציה.

כשיש שאלה, אין שאלה. עדיף לעצור דקה אחת קודם.

מוזינקה, מענין אותי מה מגדיר דום כזה או אחר כמסוכן בעינייך?

Alas
Alas • 20 בפבר׳ 2014
דום מסוכן הוא אחד שרואה בטייטל הזה כחותם magnivut..
ובכנות, כמו בכל שנה, יש אנשים פסיכים בכל צורה והעדפה מינית.
בין אם הם דומים, ליצנים, אנשי אבטחה, סמנ״כלים, עובדי תברואה, אנשי הייטק עם רכב ליסינג או עו״ד מפולפל במדי ארמני מגוהצים למשעי.
Who cares? יש לנהוג בזהירות הזהה לזו שנוהגים בה גם מחוץ לקירות ה׳סטיה׳.
יותר מסוכן בעיני לנסות ולחצות את מעבר החציה ברח׳ יגאל אלון מול בניני טרה מאשר לשים את מבטחי בידי מישהו מכאן.
ועדיין הייתי נזהרת שלא לעשות זאת, בשני במקרים.
פור גוד

פור גוד • 20 בפבר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
מוזינקה כתב/ה:
עונה לשאלתך?

למה את מתכוונת כשאת כותבת "מגניבות"? כי עבור רוב האנשים, נשים (או גברים) הנושאות איתן פצע פתוח התובע קורבנות, נשים חסרות ביטחון, מצולקות, בעלות הערכה עצמית נמוכה, חלשות, רעבות לתשומת לב שלילית, תלותיות, אבודות, בעלות שיקול דעת רעוע עד לא קיים ונטולות גבולות - כלומר, אלה המבקשות את קרבת "הדום המסוכן" ומעדיפות אותו בפועל (להבדיל מהפנטזיה) על פני סתם "דום" - הן לא מגניבות בכלל. אפילו אם הן צעירות ומשובבות למראית עין. זה רק הופך את זה למכמיר יותר.

אוי, מרי - מה הדאגה הפימינסטית-אימהית ( אבל הנוגעת ללב ! ) הזאת ? ממה שראו עיני עד היום, אין דבר כזה "דוםסוכן". יש רק אהבלים אמיתיים לגמרי, ויש פורומים של סאביות וכו'... ממש ככה... שום "מסוכן", ושום נעליים של "מסוכן". גם ה"דומסוכנים" פוחדים מכל דבר שזז. והם לא יעברו על החוק, ולא יעשו שום דבר שיסכן אותם. הם סתם פנטזיה של, נו איך לומר את זה הכי פשוט, סתם פנטזיה של " סאביות מאוננות", סתם אוונטה מילולית ותו לא
שחארזאד
לפני 10 שנים • 21 בפבר׳ 2014
שחארזאד • 21 בפבר׳ 2014
מטבע העיניין,
הצד הדומיננטי
בלי קשר למגדר
יש לו יותר ,נכנה את זה ,פוטנציאל
לעשות צרות ולהכנס להגדרת מסוכן/ת.

ונכון..ישנן נישלטות שעלולות לאבד שליטה ולהפוך למציקות
להתקשר לאישה, לבוא למקום העבודה, ללכת למישטרה

אבל מסוכנות הן לא.
כשאני משווה באופן כללי,מה גבר עשוי ועלול לעשות לאישה,במצבים מסויימים
אז ה"סיכון"מצד נישלטת,בטל בשישים.

לבוא בהצהרות מפוצצות מזלזלות ועוד כמה סופרלטיבים
כמו בנושא הנושא
זה סוג של מניפולציה סתם.

אני יכולה עכשיו לספר סיפור קטן
על "דום"מהצפון.שבטיפשותי,נסעתי אליו ולא נתן לי בתום הסופ''ש לעלות לרכבת
עד שנכנסתי לבנק באיזור ומשכתי 2500 שקל מהחשבון שלי לכיס הפרטי שלו.
וכשהיתלוננתי במישטרה, על זה בלבד, קיבלתי שיחות מאיימות הביתה.
Mary Jane

Mary Jane • 21 בפבר׳ 2014
פור גוד כתב/ה:
[

אוי, מרי - מה הדאגה הפימינסטית-אימהית ( אבל הנוגעת ללב ! ) הזאת ? ממה שראו עיני עד היום, אין דבר כזה "דוםסוכן". יש רק אהבלים אמיתיים לגמרי, ויש פורומים של סאביות וכו'... ממש ככה... שום "מסוכן", ושום נעליים של "מסוכן".............

שני עניינים:

א. דבריי כלל לא נבעו מתוך דאגה "פמיניסטית-אימהית". זה סתם רגש ספונטני בין אדם לאדם, בין אם הוא אישה או גבר שנקלע למצוקה. מן אכפתיות שמתעוררת אצל מרבית האנשים.

ב. באשר לקיומם של "דומים מסוכנים" או אנשים מסוכנים - נראה שהרוב המכריע אינו כזה ואף רחוק מכך. כך שבהחלט אין צורך בבהלה או בחשדנות יתר. יחד עם זאת, ישנם גם מקרי קצה חריגים, בודדים הנחשבים ל"מסוכנים" (לפי ההגדרה של לוטוס). אלה, הצדים בכוונה תחילה נשים/גברים חלשים ונזקקים, אינם בוחלים בסחיטה באיומים, ניצול קטינים, התעלמות ממילת ביטחון עד כדי אונס, פגיעות גופניות חמורות בניגוד להסכמת הצד השני ועוד. וכבר היו דברים מעולם. לא נכון לבטל זאת כלאחר יד, רק כי אינך מודע לתופעות אלה. אתה מוזמן לערוך שיחה בנדון עם מנהל האתר, יש כמה העונים להגדרות הללו, אשר פגעו באחרים באופן חמור, שהוא מסלק מהאתר פעם אחר פעם, בכל פעם בכינוי אחר.
המוזה

כבכל חברה מתוקנת יש אנשים חיובים יותר ופחות.

המוזה • 21 בפבר׳ 2014
ההסתייגות שלי נובעת מהמקום בו ההכרזה הופכת לכלי ניגוח של סאביות מתוסכלות מנטישה/ חוסר עניין.
אף אחד למעט שני המעורבים לא יודע את מהות היחסים וההסכמות או אי ההסכמות שהתגלו במהלכן.
יתכן שהדינמיקה ביניהם יצרה את הסיטואציה הלא נעימה.
התקרבנות היא מחלה כרונית ודורשת בדק בית מעמיק ונרחב.
זאת בלי להמעיט לרגע בתחושת הפגיעה ובלגיטימיות הכאב במפגש עם גבר אדיוט/ נצלן/ אלים.
גם בעולם הונילי קיימים גברים המרמים נשים בדרכים שונות ומשונות, מקומם לא יכירם בחברה מתוקנת.
במרחב הוירטואלי בין אם ונילי או בדסמי הסכנה אכן גדולה יותר וכדאי להימנע מלקיים מפגש ראשון בביתו של הגבר או במקום לא מוכר.
בדסמ נועד לאנשים בוגרים המבינים את גבולותיו העדינים ופועלים לפיהם אם כשולטים או נשלטים.
הבסיס הראשוני להתקשרות צריך להיות כבוד הדדי.
כל גבול אחר רלוונטי רק למשתתפי הסשן.
אני נגד ניצול ובאותה מידה גם נגד השתלחות מגמתית והכפשות על רקע אישי.
לסיכום, אמליץ לכולנו לקחת אחריות ובמידה ואכן נפגענו לא לתת לבושה להכתיב את תגובתנו אלא להתלונן.
אני יודעת ממקור ראשון על בחורה שהתלוננה על סשן סרוח והבחור נעצר מיד ונשפט על כליאה, אלימות ועוד כהנה וכהנה סעיפים.
כמובן שהדיון נערך בדלתיים סגורות וחל איסור פירסום על הפרשה מחשש צינעת הפרט.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 21 בפבר׳ 2014
מוזינקה שאלה אם נשלטות מסוגלות לקחת אחריות על כשלונות.
כנראה שהתשובה היא לא.
רפאל

רפאל • 21 בפבר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
באשר לקיומם של "דומים מסוכנים" או אנשים מסוכנים - נראה שהרוב המכריע אינו כזה ואף רחוק מכך. כך שבהחלט אין צורך בבהלה או בחשדנות יתר. יחד עם זאת, ישנם גם מקרי קצה חריגים, בודדים הנחשבים ל"מסוכנים" (לפי ההגדרה של לוטוס). אלה, הצדים בכוונה תחילה נשים/גברים חלשים ונזקקים, אינם בוחלים בסחיטה באיומים, ניצול קטינים, התעלמות ממילת ביטחון עד כדי אונס, פגיעות גופניות חמורות בניגוד להסכמת הצד השני ועוד. וכבר היו דברים מעולם. לא נכון לבטל זאת כלאחר יד, רק כי אינך מודע לתופעות אלה. אתה מוזמן לערוך שיחה בנדון עם מנהל האתר, יש כמה העונים להגדרות הללו, אשר פגעו באחרים באופן חמור, שהוא מסלק מהאתר פעם אחר פעם, בכל פעם בכינוי אחר.

מרי,

סחיטה באיומים, ניצול קטינים, אונס, תקיפה פיסית וכו'... כל אלו ועוד אמנם קיימים ומוכרים לכלנו. אבל כמו שמוזינקה אמרה (אם הבנתי אותה כהלכה) - אלו פשעים, ובשביל לדבר על הפשעים הללו ישנם מונחים מקובלים, שזה עתה השתמשנו בהם. בשביל מה נחוץ לנו המונח "דום מסוכן"? האם הוא מורה על פשע מסוג חדש, שחלוצי הקהילה הבדס"מית גילו, או שמא הוא רק מלמד על הנטיה המינית של הפושע (כלומר, שהאנס או מנצל הקטינות הוא בדס"מי ולא ונילי)?

אם מדובר בפשע מסוג חדש, אז מהו בדיוק? ואם לא, מדוע הרבה אנשים מוצאים את מונח "דום מסוכן" שימושי כל כך (בניגוד למונח "וניל-מסוכן")? נדמה לי שלא מדובר בפשע מסוג חדש. ובדיוק מהסיבה הזו המונח שימושי כל כך. זו פשוט דרך להטיל דופי במישהו, מבלי להאשים אותו בשום פשע מפורש. או כמו שמוזינקה אמרה: כלי ניגוח.

בקשר לסוגיית המגניבות. בשרשור אחר בדיוק הסכמת עם הרעיון שחלק מן האטרקטיביות של בדס"מ באה לו מן הנגיעה באסור. ולכן, כל ניסיון להכשיר את הבדס"מ או לבצע נורמליזציה לבדס"מ, פוגעת באטרקטיביות שלו ומביאה להקצנה של המאווים. כלומר, מי שבעולם הונלי הוא סאדיסט שתלטן ומסוכן, מאבד משהו מן האטרקטיביות שלו בתוך הקהילה הבדס"מית, לאחר שנתנו לו תו כשרות, הכריזו שאינו מסוכן ועשו לו "וניליזציה". את האטרקטיביות האבודה (או המגניבות) מקבל עכשיו הדום המסוכן. אותו דום מסוכן שאי-אפשר להאשים אותו בשום דבר מפורש, רק מטילים בו דופי, באותו אופן שהקהילה הונילית מטילה דופי בבדס"מים.