ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחויותי אצל היועצת.

Mary Jane
לפני 10 שנים • 31 במרץ 2014
Mary Jane • 31 במרץ 2014
414,
במקום אחר ציין פותח השרשור, כי אשתו אינה מוכנה בשום פנים ואופן למשחקים מסוג זה, שאינם לרוחה ואינם מעוררים אותה מינית. דבריי למעלה הסתמכו על כך. אני לא חושבת שבמצב דברים כזה יש מקום לשוחח במסגרת טיפול זוגי על שכנוע האישה להעמיד פני "שולטת" או לשחק במשחקים מסוג זה. הגברת לא רוצה, לא מעוניינת. אפילו סולדת (אם זכרוני אינו מטעה אותי). אני כן חושבת שנכון, בסיטואציה זו, לחתור דווקא לחיזוק העניין במין נורמאלי.
פור גוד
פור גוד • 31 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
414,
אני כן חושבת שנכון, בסיטואציה זו, לחתור דווקא לחיזוק העניין במין נורמאלי.

מרי, תהיי נחמדה, ותרשמי לו כאן שתי הצעות מעשיות לטכניקות-טיפוליות ( נורמאליות או לא נורמאליות ) שיעזרו לגיל10 לחזק את העניין שלו במין נורמאלי (:
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 31 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
414,
במקום אחר ציין פותח השרשור, כי אשתו אינה מוכנה בשום פנים ואופן למשחקים מסוג זה, שאינם לרוחה ואינם מעוררים אותה מינית. דבריי למעלה הסתמכו על כך. אני לא חושבת שבמצב דברים כזה יש מקום לשוחח במסגרת טיפול זוגי על שכנוע האישה להעמיד פני "שולטת" או לשחק במשחקים מסוג זה. הגברת לא רוצה, לא מעוניינת. אפילו סולדת (אם זכרוני אינו מטעה אותי). אני כן חושבת שנכון, בסיטואציה זו, לחתור דווקא לחיזוק העניין במין נורמאלי.

ואם הוא לא יכול אחרת? או להיפך?
"שייצא בחוץ?"
נולי
נולי • 31 במרץ 2014
לטעמי יועץ שמביע עמדה שיפוטית כלפי מטופל ועוד בפניו, לא רק שאינו מקצועי, אלא עלול לגרום לנזקים.
בדיוק כמו מטפלים שעסוקים בלפתוח פצעים ישנים ושוכחים לחטא ולסגור.
גם בחברה הרחדית אפשר למצוא יועצים נוספים. אולי יועץ גבר?
פייה{O}
פייה{O} • 31 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
414,

אני חושבת שהמטרה לא צריכה להיות *לשכנע*, לא את האישה לשחק שולטת ולא את האדון לשחק וניל.
המטרה בטיפול, בד״כ, היא לפתוח ערוצי תקשורת יותר חופשיים, כנים ובונים, ולהבין מה מקור הרצונות והצרכים ואיך אפשר להענות להם במסגרת הזוגיות.
גיל 10
גיל 10 • 31 במרץ 2014
הענין הוא שהיא לא מנסה לברר מה זה עושה לי, האם בעיני זה תרם להרגשת הקשר לאשתי,ישר היא חותכת, בעיניה זה בכלל לא נושא לדיון.

היה תקופה שאשתי קצת הסכימה לקטע הזה, ברמה חלשה, ולא מרצון כל כך, יותר כי אני רציתי, אבל אני הרגשתי, ברגשות שלי אליה שזה תרם לי הרבה לתשוקה ולאהבה.

אז מה היא גורמת? שאני יעש כמו שהיא אומרת, כי אני רוצה להיות הילד טוב, אבל בלב האהבה והתשוקה תדעך.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

לעניין "היועצים".

טוב, מודה - לא היה לי כוח לקרוא את כל מה שנכתב.
מה שאני כן יכול להציע לך , זה שלפני שאתה הולך לאיזה "יועץ" \"יועצת" תשאל על ההשכלה שלה, תעודות , הכשרה וכו'. זו תגובה הזויה, ואפילו נשמע כמו הסיפורים האלה על אנשים שמתחזים לרופאים .

כל טוב,
ואל תקח ללב.
גיל 10
לפני 10 שנים • 1 באפר׳ 2014
גיל 10 • 1 באפר׳ 2014
איך היחס לזה אצל מטפלות בבציבור החילוני?

בקרקעית
האם תעודות זה פתרון לזה? זה ענין של דענ אישית.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 10 שנים • 1 באפר׳ 2014

לעניין "היועצים".

זה לא עניין של פתרון אלא תנאי הכרחי לא בהכרח מספיק לקבלת טיפול הולם שבתקווה יפתור לכם את הבעיה.

שמע, בסופרמארקט הרוחני של היום כלכך הרבה אנשים מציגים את עצמם "כיועצים" , "מורים רוחניים", "עוסקים בשיטות טיפול חדשניות" (לעיתים שהם המציאו ומעולם לא נוסו בבני אדם , אפילו לא בעכברים קודם icon_smile.gif ) וכו' וכו'. המצב הזה מזמין לתוכו לא מעט שרלטנים , חלקם אגב מאמין בשטויות שהם אומרים לאנשים. אני באופן אישי בכלל חשדן מאוד לגבי "יועצים".

אבל אם תתייחס לבעייה נפשית שיש לך באותה רצינות שאתה מתייחס לבעייה פיסיולוגית \רפואית, אז יש לך סיכוי טוב יותר לדעתי למצוא אדם ראוי שיעזור לכם לפתור את הבעיות , עד כמה שניתן. ואם לא אז הוא יהיה מספיק כנה כדי להגיד לך את זה.

תחשוב על זה.