ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלי "במועדון" - הלם תרבות ואכזבה יחד

כלובי
לפני 20 שנים • 15 במרץ 2004
כלובי • 15 במרץ 2004
כן חצי אדון חהחהחה!

פעם היה לי רק כסף קטן בטעות אז התנצלתי אבל זה לא עזר והיא לא הסכימה לקבל את המטבעות, העדיפה למרר ולהוציא את החשק לשתות.

עכשיו כולם יכתבו שיש מלחמה בין הכלוב למועדון icon_smile.gif

אבל אין, בחיי
ואי אפשר לשפוט התנהלות של מועדון שלם על סמך איזו מלצרית פלצנית, שאולי חושבת שככה היא משחקת איזה קטע קינקי, וגם אי אפשר לשפוט מועדון שלם על סמך הסלקטור/ית התמוהה והלא סימפטי/ת בעליל.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 15 במרץ 2004
מה שמעניין אותי זה באיזה חצי אני?

אם אני עומדת על הרגליים עם החצאית מסודרת אני נראית כמו קלאברית? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

ואם מתמזל מזלי למצוא את הבן אדם הנכון שיפשיל אותה, זה נותן לי לוק מקצועני?

ואני דווקא מעריכה את זה שהשתדלת למצוא חולצה שחורה, אני אוהבת לבוא לבושה יפה למועדון - לא לייטקס ועור מכף רגל ועד ראש אבל בהחלט לא דברים שאני אלבש ליד ההורים שלי או בעבודה. וזה לא עוזר לי, הסלקטורית תמיד מחייכת אלי ושולחת אותי לשלם את המחיר המלא, רגע אחרי שהיא נתנה הנחה למישהו עם מכנסי ברמודה.
בטי בום​(שולטת)

תרגעו...

בטי בום​(שולטת) • 15 במרץ 2004
הסלקטורית או בשמה עופרה , היא אישה קסם ומלכה אמיתית ,
ולמי שמתמיד יש הנחה ,
אז בפעם הבאה תגידי ואני אכיר לך אותה queen.gif
כלובי
כלובי • 15 במרץ 2004
לא תודה icon_smile.gif

אם היא עובדת עם קהל היא צריכה להיות סימפטית לקהל הזה, לא רק למי שטרח לבדוק מה מסתתר בפנים... icon_twisted.gif
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 16 במרץ 2004

תאיר

זד​(שולט) • 16 במרץ 2004
אני הבנתי.

בפעם הבאה אני אסתכל עלייך במועדון, ואני מבטיח שאומר לך בכינות האם את נראית כמו קלאברית ממוצעת או לא.

שוב, אני לא חזק ב"פיקאפים" יכול להיות ש"איש מקצוע" היה שם לב שאף אחד לא באמת קלאבר ממוצע.

בכל מקרה, רק יגיע אפריל, הדוסים יסיימו להתחתן, ואני "אדפוק כרטיס" במועדון עם או בלי הנחה. לפי כמות ההבטחות שאספתי פה בפעם האחרונה אני בטוח שהביקור הבא שלי ייראה אחרת.

לדוםדום - למרות הכל אני חושב שכדאי לך להגיע. לא צריך פארטנר. פשוט בוא. זה הכל. (תראו איך מפעם אחת מחורבנת הפכתי למארח נונשאלאנטי...)
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 במרץ 2004

אני שמח שההודעה שלי עולה ויורדת...

זד​(שולט) • 17 במרץ 2004
זה אגב, הדבר היחיד שעולה ויורד בחיי - חוץ ממצב הרוח שלי כמובן.

אולי ככה, כהשם שלי מתנוסס כל יומיים בראש העמוד אני אמצא מישהי. סוף סוף. ואצא מהיובש המחורבן הזה.

icon_smile.gif

ו"עקב גבוה" - לא התונתי להוציא דיבה. סתם רשמתי תחושות. והעובדה שרוקנתי את הבר (בלי להשאיר יותר מדי טיפ) לא תרמה לשפיות שלי .
Hnybee​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 21 במרץ 2004
Hnybee​(מתחלפת) • 21 במרץ 2004
hello,

This is the first time that I am posting here. First of all, I apologize for posting in English. I am in New York and my laptop has no hebrew letters engraved (and sorry - can't deal with those virtual keyboards..) so if this is a problem, please let me know and I will refrain from posting here. I assume that most people can read English.

You can read a bit about me on my profile...

It is nice to see that more and more people in Israel connect to their true feelings and open their minds about things like BDSM, which I truly believe that deep inside most people there is such desire, they just do not dare to let it out! ... I find it a really great thing

So, to the point of this posting: I wholeheartedly can sympathize with Zed. I have experienced something similar (maybe not to the same extent) when I tried once a BDSM club in New York. I felt quite... weird, to say the least. Maybe it is because for me this is a very initimate and private activity. Having said that, I did "play" twice in private parties years ago... as a submissive actually. I was single-tailed over a cross, in front of several people... it was quite severe and quite exciting at the time and I had a very VERY skillful partner. IT was quite a rush, but honestly, I do not think I would be up to do anything of that sort again in public.

As for the Dungeon in Tel Aviv. I am a bit surprised that they allow alcohol there. In BDSM clubs in New York, as far as I know, it is forbidden. I would never let anyone lay a whip on me when he is drinking, even one beer... but hey, that's me:)..

This is it for my first post here icon_wink.gif

HB
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 21 במרץ 2004
לגבי האלכוהול, אני חושב שזה מאותה הסיבה שעדיין (עד כמה שידוע לי) אין צורך בהצגת תעודת זהות על מנת לרכוש אלכוהול בארץ
ומאותה הסיבה שאלכוהול נמכר גם בצרכניות, במרכולים, בסופרים ובעצם בכל מקום, ולא כמו בארה"ב רק בליקר סטור מורשים.
בארה"ב תופעת השתיה זו כבר מחלה.
לי יצא לראות שם חברה יושבים בפתח איזה בית ומפרקים בקבוקים כאילו הם שותים פטל או משהו.
הייתי בדאנג'ן מספר פעמים, לא חושב שראיתי שם מישהו שמאבד את חושיו בשתיה.
בארה"ב נכנסים לבר כדי להרביץ שתיה.
יש להם שם תרבות שתיה אחרת לגמרי מבארץ.

חוץ מזה שכששותים מספיק אז שטח הפנים של הנשלטת גדל וקשה לפספס בהצלפות icon_rolleyes.gif
Hnybee​(מתחלפת)
Hnybee​(מתחלפת) • 21 במרץ 2004
Good point... and it may be where the difference lie.
Nevertheless, as I said, for me, (I am a safety freak) even one beer is way too much.. to have someone hit me with a whip icon_lol.gif