בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לנשות הכלוב

dominica​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 21 במרץ 2018
dominica​(נשלטת) • 21 במרץ 2018
פרופיל חדש לא רלוונטי לסקר, כי כן, יעוטו עליו ומספיק שיהיה רשום ״נקבה״.
השאלה המעניינת היא מה המצב אצל הפרופילים הותיקים יותר ויש כמובן הבדלים בין מקולרות או כאלה שהפרופיל והבלוג שלהן מציין שהן לא פנויות.
בכל התקופה שאני כאן הייתי פנויה בערך חודשיים וזה היה עמוס. סגולות, אדומות וכו.
היום הרבה יותר טוב, גג 5 ביום
היד
היד • 21 במרץ 2018
ivy, וזה המצב אצל כולם את חושבת? כל הזמן הודעות? ומתוך סקרנות כמה מתוך ההודעות היו מכבדות וכמה היו...אהמממ....לא?
dominica​(נשלטת)
dominica​(נשלטת) • 21 במרץ 2018
כולן מכבדות, כולן נשלחו אחרי שהשולח קרא את הפרופיל ולפחות פוסט שניים...
מצד שני, הוא קרא וראה שאני לא פנויה, אז לא בטוח כמה זה מכבד.
אבל כבר המון זמן לא קבלתי בסגנון ״היי יזונה רדי על ארבע ותמצצי כלבה״.
וטוב שכך
היד
היד • 21 במרץ 2018
חחח....ובתקווה שדפוק לא נשאר דפוק
טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 22 במרץ 2018

מסכימה עם IVY

טלי35​(שולטת) • 22 במרץ 2018
היד כתב/ה:
ivy, וזה המצב אצל כולם את חושבת? כל הזמן הודעות? ומתוך סקרנות כמה מתוך ההודעות היו מכבדות וכמה היו...אהמממ....לא?

גם אצלי הרוב המוחלט מכבדות ומאחלים הצלחה אם התגובה שלילית.

Ivy poison כתב/ה:
כולן מכבדות, כולן נשלחו אחרי שהשולח קרא את הפרופיל ולפחות פוסט שניים...
מצד שני, הוא קרא וראה שאני לא פנויה, אז לא בטוח כמה זה מכבד.
אבל כבר המון זמן לא קבלתי בסגנון ״היי יזונה רדי על ארבע ותמצצי כלבה״.
וטוב שכך
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 22 במרץ 2018
אצלי הרוב הודעות קופי פייסט בסגנון "היי" או "מה המצב", בלי מינימום של השקעה בקריאת הפרופיל או הבהרה למה הוא פנה אליי. אני גם חושבת שזה הרוב אצל כולן.
יש שיגידו שזה מכבד. בעיניי זה לא.
אני לא עונה להודעות כאלה, לכן לא יכולה לדעת אם הם מקבלים יפה סירוב.
אבל יש גם הרבה הודעות מושקעות יותר.
הודעות רעות, כמו ירידות (לא מזמן קיבלתי "חפרת" כי הפרופיל שלי ארוך) וכמו "יש לך חצי שעה לענות לי" - יש מעט מאוד.
היד
היד • 22 במרץ 2018
ollie חחח...הצחקת אותי עכשיו icon_smile.gif. באמת זה מה שמישהו כתב לך? שחפרת כי הפרופיל שלך(!) היה לו ארוך מידי???? אני מקווה שזה היה בבדיחות הדעת, אם לא אני פשוט לא יודע מה להגיד על זה.
אני בתהליך למידה כרגע (בדסמ) ואני צופה וקורא הרבה. גישות כאלו כל כך מתנגשות לי עם מה שבדסמ אמור להיות. חוסר ההתחשבות, חוסר הנימוס, השקרים, חוסר הכבוד...כל פעם שאני שומע משהו כזה או גרוע יותר אני מרגיש שנעלמת לי הסבלנות ולא מצליח להבין מה לעזאזל אנשים חושבים (אל תנסו להסביר. אולי טוב שאני לא יודע).
חבל, פשוט חבל...
the rain song
the rain song • 22 במרץ 2018
היד, אתה חושב שווניליות אמורה כן להיות "חוסר ההתחשבות, חוסר הנימוס, השקרים, חוסר הכבוד..."?
מה קשור כאן הבדסמ?
וזה שכולנו באתר בדסמ אומר שכולנו צריכים לעשות בדסמ אחד עם השני כל הזמן?
תמצאו אחד ומשם תראו כבר איך מתקדמים.

באמת עוד לא הובן שנימוס, התחשבות באחרים, כבוד וכל זה מגיע (או לא) מהאנשים עצמם ולא ממושג כללי כזה שנקרא "בדסמ"?
היד
היד • 22 במרץ 2018
אין קשר בין הצורך לבדסמ להתנהגות נאותה אבל יש קשר הדוק בעיני בין התנהגות נאותה לבדסמ.
גם בעולם הונילי אבל יותר בעולם הבדסמ.
הובן גם הובן שאנשים הם הם שמתנהגים כך או אחרת. התנהגות. לא קשורה לחפצים דוממים ואנחנו עוסקים כאן באנשים.
אולי אני לא מצליח להעביר את תפיסתי אבל שוב, יושר נימוס התחשבות צריכים להיות אבן פינה לכל מי שנכנס לעולם הבדסמ. כשעוסקים הבדסמ, גם ע"י פנייה למישהו, צריך להתאים עצמך לרמות מידה אלו.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 22 במרץ 2018
היד, זה לא היה בבדיחות הדעת. ואגב, זה קרה יותר מפעם אחת. לא תמיד בניסוח הספציפי הזה.
כמובן גם יש מי שהעירו על הטקסטים הקודמים שהיו בפרופיל שלי. למשל שאני חצופה. כל מיני.