בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי שומר עלינו בדאנג׳ן ???

מיםשקטים{Runs Deep}
לפני 6 שנים • 4 באפר׳ 2018
מיםשקטים{Runs Deep} • 4 באפר׳ 2018
תשמע, מלחמות לא יכולות לעבוד לבד. ולפי כמות האנשים שמנהלים את הדיון הזה אני בספק אם גם המאבק הזה יצליח. אני לא משלה את עצמי.
אנשים מעדיפים לעיתים לצאת למקום הבילוי שלהם ולא להתעסק במלחמות אבל לא הייתי רוצה להיות זאת שמשאירה ילדים בבית ויוצאת לבלות למקום שידעתי מראש שהוא לא בטוח. שיש יש אנשי בטחון שנועדו להגן עליי ובסוף שומרים על החברים שלהם.
וכבר יצאו בעבר 300 אלף איש לרחובות. אז הכל אפשרי... כולל כמה ערבים ריקים בדאנג׳ן שיפגעו למישהו בכיס ויפתחו דיון.
ברברה
לפני 6 שנים • 5 באפר׳ 2018

הקטע של המקום זה שאנשים אחרים צופים בך, אבל כן צריכה להיות ה

ברברה • 5 באפר׳ 2018
Green eyed girl כתב/ה:
כשהייתי עם מישהו במבוך ביום חמישי היה שם גבר שעמד ליד ובהה ואחר כך גם שאל אם אני צריכה עזרה להתלבש.... זה היה נראה לי קצת מוזר שהוא שם לבד אבל לא ייחסתי לזה יותר מידי חשיבות באותו רגע.
בהחלט יש תחושה מוזרה שם, שכל אחד צריך לשמור על עצמו, אין תחושה כללית של בטחון.

חייבת להיות הקפדה על זה שזוגות נכנסים למבוך ולא גברים בודדים. גם במוצאי שבת וגם בשאר הימים. לגבי הצפיה אין מה לעשות זה האופי של המקום, ככה זה גם במועדונים בחול
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 6 שנים • 8 באפר׳ 2018
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 באפר׳ 2018
@ברברה - לגבי הצפיה יש מה לעשות, זה בהחלט לא המצב במועדונים שאני מכיר בחו"ל. יש בהחלט הבדל בין להסתתכל לבין להיות קריפ או מטרידן ובמקומות סבירים יש כללים די ברורים בנושא וטיפול יעיל של ה-DMים ובעלי המועדון.

ולא, חברים של בעל המועדון לא מקבלים פטור מחוקי המועדון...
איילה שחורה​(נשלטת){אלעד}
לפני 6 שנים • 9 באפר׳ 2018
הדאנג'ן כבר מזמן (מאוד מזמן...) כבר לא מקום בטוח יותר.
אין שום אבטחה, אין שום סינון.
כמות הגברים הבודדים שבאים לשם לבהות יצאה מכלל פרופורציה...
כל אווירה סקסית אמיתית נשאבה החוצה מהמועדון הזה.
הדאנג'ן הוא כבר יותר אולם אירועים להשכרה.

תודה רבה, יש (גם אם לא הרבה) מקומות אחרים.