לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לוחות המודעות באתר - קצת תהיות לגבי הסטיסטיקה

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 10 במאי 2018
Ollie​(נשלטת) • 10 במאי 2018
נשר, לא 5000. אבל היופי הוא שאנחנו לא צריכות 5000.
ושוב מדגישה, כי נראה שלא עשית את החיבור הזה: 5000 לידים לאישה לא סותרים את היחס שגריי גרין ציין. גם אם היו פה 100 נשים ו10 גברים - כל אישה הייתה עם ממוצע של 8 פניות, כי כל גבר היה שולח בממוצע 80 פניות.
Grey / Green
Grey / Green • 10 במאי 2018
זה לא נכון. יום אחד נלכוד את כלובי ונקח לו את כל הסיסמאות, אבל בינתיים אפשר להניח שכמו בכל אתר היכרויות, יש בו חבורה קטנה של משתמשים בפעילות יתר (שולחים הרבה הודעות / כותבים הרבה בבלוג או בפורומים), ובתוכם יש גם מטרידנים סדרתיים שפונים לכל אחת כמה פעמים, ושכבה הרבה יותר גדולה של משתמשים בפעילות חסר. מכיוון שבחברה המטריאכלית שלנו גברים נאלצים לעבוד בשביל דייט ונשים נהנות מהחופש לסנן, מן הסתם יותר נשים נמצאים בקטגוריה של פעילות חסר.

נשר, המידע מדף החברים באתר.
Ollie​(נשלטת)
אגב, יש הרבה פרופילים נשיים שעומדים מאחוריהם גברים, ואני משערת שאין אף פרופיל גברי שעומדת מאחוריו אישה, או לפחות זה לא קיים במספרים גבוהים.
ככה שכנראה ההפרש בכל זאת גבוה יותר.
Grey / Green
Grey / Green • 10 במאי 2018
על מה את מבססת את ההנחה הזאת? כי קיוויתי שעם המספרים סיימנו את פאזת תחושת הבטן בדיון הזה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 במאי 2018
Grey / Green כתב/ה:
. מכיוון שבחברה המטריאכלית שלנו גברים נאלצים לעבוד בשביל דייט ונשים נהנות מהחופש לסנן.

.

אין, אין על חברה מטריאכלית
>אימוג'י של מבסוטה ממש<
Ollie​(נשלטת)
על סמך ניתוח מוטיבציות של גברים שפותחים פרופילים פיקטיביים של נשים (הפלה בפח של נשים שלא נענות לחיזור הגברי שלהם, באמצעות זיוף שיחה ידידותית בין נשים לכאורה, ואז "יש לי שולט מדהים להמליץ לך עליו", או שאר שיטות שנועדו לגרום לנו להיכנס לתקשורת שלא היינו משתפות איתה פעולה לו ידענו שמדובר בגבר. כמו כן, מוטיבציה מסוג שונה: בחינת הטענה שנשים אכן מקבלות המון פניות. יש גברים שמדווחים שפתחו פרופיל נשי כדי לבדוק כמה יפנו אליהם) לעומת מוטיבציות שעשויות להיות לנשים לפתוח פרופיל גברי (אני לא מסוגלת להעלות בדעתי אף מוטיבציה כזו, אבל שוב, גם אם קיימת, זה ודאי לא כתופעה).

חוץ מזה, למה קיווית שסיימנו עם ההשערות הבלתי מגובות במספרים?
הטענה הנ"ל שלי לא עומדת מול הגיבוי המספרי שהבאת (לא סותרת אותו ולא נסתרת על ידיו), אז מה בכלל הקשר בין השניים?
SECOND CHANCE​(אחר)
SECOND CHANCE​(אחר) • 10 במאי 2018
מסקנה - לנשים פה יש מבחר גדול מאוד של הצעות
לגברים (ועוד יותר לנשואים שבהם ) הרבה הרבה הרבה יותר קשה ליצור קשר
רק נסיון אישי של כמה חודשים באתר ...
Ollie​(נשלטת)
טוב, זה ידוע. אבל גברים שמנסים להציע משהו מעבר לטענות בלתי מבוססות על המראה המוצלח שלהם או על כישוריהם כשולטים דומיננטיים - מוצאים פרטנריות ראויות, וגם מוצאים את עצמם מסרבים להצעות שמגיעות לפתחיהם.
גברים שהתקשורת שלהם בכלוב דומה יותר מכל לצינור שמשפריץ זרע לכל עבר (נשבעת שזה הדימוי שיש לי בראש כשאני נתקלת בגברים שמפיצים הודעות קופי פייסט משעממות לכל עבר) - יתקשו יותר.
מסקנה: התלונות לעצמכם.
SECOND CHANCE​(אחר)
SECOND CHANCE​(אחר) • 10 במאי 2018
אולי לא אובייקטבי אבל נאלץ לא להסכים לפוסט האחרון שלך (דווקא לאחרים התחברתי למדי - חח)
אבל זה כבר באמת לא דיון ציבורי
אולי נמשיך בפרטי אם תרצי