בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים עוצמתיות

שדה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 18 ביולי 2018
שדה​(שולטת) • 18 ביולי 2018
מבחינתי אדם עוצמתי הוא
חכם, חד, חריף. לא רק במתמטיקה אלא ביכולת לקלוט את מי שמולו ולהתנהל בחוכמה ודיוק.
רגיש, פתוח ונדיב.
בעל עולם תוכן ונפש עשיר.
בעל ביטחון עצמי, ולא עסוק בלהוכיח לעולם יותר מדי דברים.
מישהו מצליח. לאו דווקא כי הוא בעל תפקיד ניהולי "בכיר". אלא יותר כי הוא פועל בעולם בתשוקה ולא מתחבא. הוא משקיע את עצמו בדברים שהוא אוהב ומאמין בהם.

בקשר לנשים שולטות הייתי מוסיפה:
מיניות בטוחה.
מידה של חוצפה ותובענות, לא יותר מדי.
נטיה לתוקפנות ישירה ולא לפאסיב-אגרסיביות.
באקט{F.L}
באקט{F.L} • 18 ביולי 2018
התגובה של שדה מעלי, באופן כללי,
ובאופן מדויק יותר עבורי . . .

חכמה חדות וחריפות מבחינת אינטליגנציה רגשית,
יכולת הכלה, ובמיוחד יכולת להכיל אותי בתוך הקשר הבדסמי, המשמעויות שלו ההשלכות שלו החוויות שלו והקשיים שלו.
בטחון עצמי, והבטחון להיות מה שהיא בקשר מי שהיא בקשר, על כל המשמעויות של מי ומה שהיא בקשר הבדסמי.
זה בטחון עצמי.

חוצפה ותובענות, שזה אומר גם, אגרסיביות, אסרטיביות, ודומיננטיות . במילה תוקפנות לא הייתי משתמש,
יש לה קונוטציות שליליות, והיא מרמזת שמול התוקפן יש קורבן, אני לא תופס את התפקיד שלי כקורבני, לחלוטין לא.

והכי חשוב ( עבורי עבורי, כן אני יודע )

הכי חשוב, סדיסטיות , סדיסטיות ישירה כנה אמתית שלא מתרצת ולא מתנצלת.
שנהנית מהסדיזם שלה, ומרגישה נפלא עם זה.
שחושבת שהסדיזם שלה הוא חלק נפלא ביחסים, שמזין את שני הצדדים.
כן, סדיזם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא יכול לדבר על שולטות, אבל אני נשוי לאשה חזקה בטירוף.
זה פשוט נשפך ממנה, קורן ממנה. כל תנועה שלה ממוקדת מטרה - מיועדת למשהו, בלי בזבוז. היא הבנאדם הכי יעיל שאני מכיר. בכל מצב היא תופסת פיקוד באופן טבעי, נותנת לאחרים את הבטחון שהכל יהיה בסדר, רק צריך לעשות מה שהיא אומרת. לא חוששת לשאול כשלא יודעת, אבל גם אז עדיין משדרת ביטחון ושליטה. אנשים נסחפים אחריה, אוהבים שהיא הבוס וטוב להם להשמע לה.
וכן, גם המראה החיצוני המיוחד שלה עוזר. (רק אציין שאנחנו שוויוניים, היא לא שולטת עלי בשום מובן)
Mary Jane
לפני 5 שנים • 20 ביולי 2018
Mary Jane • 20 ביולי 2018
אישה חזקה, בעיני, היא מי שמאופיינת בשלוות נפש, בביטחון בלתי מתפשר במעמדה בעולם, ובערכה מול אחרים ובינה לבינה. היא יציבה והחלטית, אחראית ומעשית. לעולם אינה מתקרבנת. אינה חוששת מאתגרים ורואה בהם הזדמנות להוכיח ולשכלל את יכולותיה, ולכן היא שמחה לקראתם. נוכחות אנשים חזקים אחרים אינה מאיימת עליה, אלא מעצימה אותה, כי היא חולקת עמם תחושת שותפות או רואה בהם הזדמנות ללמידה. נדיבות היא ערך בעיניה, שלה כלפי אחרים ושל אחרים כלפיה. משכילה להתרחק מכיעור, כפיות טובה או מהשפעות שליליות או פוגעניות. יש לה כריזמה ויכולת להניע אחרים או להשפיע עליהם. היא מסוגלת להפריד בין עיקר לטפל, ממוקדת, ואינה נסחפת אחר כל משב רוח או תביעה ליחס. אופיה פחות תגובתי ומושפע ויותר יוזם במטרה להשיג את חפצה. היא חיובית ואינה זקוקה להקטנת הזולת על מנת לרומם עצמה. הצורך שלה בתשומת לב מוגבל, בטח שאינו צורח עצמו, ולא זה מה שמזין אותה או מהווה את מקור הכוח שלה. היא מסוגלת להביע רגשותיה בפשטות ובכנות, גם רגשות שליליים, ואף פעם לא על דרך הפאסיב-אגרסיב, השמורה לחלשי אופי. היא מושלת ברוחה, מאופקת, מבלי שהדבר יפגום בשמחת החיים או יסרס דחפים ספונטניים. נפשה אינה מסוכסכת, טרופה, ספינה טובעת, אלא אי עם פינות חמד. העבר בעבר, ואינו אבן שואבת. פניה לעתיד, היא עצמה בהווה. בהיקלעה למשבר, יש לה יכולת לרפא את עצמה ולהתגבר עליו. היא מתגברת באופן תדיר על עצמה.
אותו הדבר בלשון זכר.