שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיפה תקשורתית...

פלייפול
לפני 5 שנים • 20 בפבר׳ 2019
פלייפול • 20 בפבר׳ 2019
רגישה, כל הכבוד על הנחישות והדבקות במטרה - דרוש אומץ רב כדי להיחשף כך. מצד שני, חשיפה כזאת יכולה לפגוע בך: הציבור הרחב לא מכיר את ההלכות הנהוגות בבדסמ, ויש להערכתי סיכוי גבוה לכך שתהיי קורבן לבריונות מילולית והשמצות. "זה היה במועדון של סוטים, אז למה היא ציפתה?", "רגע, אבל היא אומרת שהיא מזוכיסטית, אז זה אומר שהיא נהנתה מזה", הם חלק מהתגובות שתיאלצי להתמודד איתן, שלא להזכיר את "מי בכלל רוצה לגעת בך, יא כונפה", הפופולרית.

חשיפה כזאת תעשה (בסופו של יום), שירות לקהילה וללגיטימיות של בדסם, אך את והקרובים אלייך עלולים לשלם על כך בדרך. שקלי את צעדייך בזהירות - כולנו כאן מאחלים לך הצלחה בכל דרך שתבחרי.
israelislave
israelislave • 20 בפבר׳ 2019
בוקר טוב רגישה.

בהנחה שכל מה שאת אומרת אכן קרה עובדתית ולא מדובר "תחושות" או "הרגשתי כאילו ש..."

אזי

הנה השנקל שלי.

כמה חבל שבעולמנו הקרבן יותר מתבייש מהפושע.

ולעצם הדברים. השאלה היחידה שאת צריכה לשאול את עצמך היא במה זה יועיל ---- לך ---- !!!!

אף אחד מאתנו לא יכול לעשות את חשבון הפלוס והמינוס, תועלת מול מחיר, החיים ביום שאחרי היציאה הפומבית, ההשפעה על פרנסה, חיי משפחה וחברה, קרבה ל"קהילה" ועוד.........

בהצלחה כך או אחרת.
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 20 בפבר׳ 2019
פלייפול היקר , שלומך?
תודה על הדאגה, דווקא מכיוון שאני לא נשואה ולא בארון וללא ילדים אני חושבת שרמות הסיכון שאני לוקחת קטנות במעט, בכל מקרה הסיכון הוא ברמת הסיטגמטיות של החברה שבדיוק על זה אני רוצה לדבר, על הפחד ממה יגידו, זה שיגידו עלי כונפה עוד לא עושה ממני כונפה, זה שיגידו שזה במועדון של סוטים אז אני אענה על זה מצויין תאמין לי...
שמה זין על כולם ולא מפחדת מכלום. רק מג'וקים! הם מגעילים אותי ברמת ההקאה. חחחח

ותן לי להגיד לך משהו חשוב שהניע אותי לעשות את זה , לא עשיתי כלום, לא נחשפתי בטלוויזיה, לא עשיתי בלאגן משום עניין, חייתי את חיי כרגיל ופתאום הם התהפכו עלי ללא בחירה או רצון משלי, סתם ככה כי אדיוט אחד חשב שזה בסדר לקחת ממני את זכות הבחירה, לקחת ממני את הרצון האישי שלי, לקחת ממני את השליטה על הגוף שלי.

היום , אני בוחרת! אני מחליטה! אני רוצה! אני מחזירה את השליטה לנפגעים כמוני!!!
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 20 בפבר׳ 2019
israelislave כתב/ה:
בוקר טוב רגישה.

בהנחה שכל מה שאת אומרת אכן קרה עובדתית ולא מדובר "תחושות" או "הרגשתי כאילו ש..."

אזי

הנה השנקל שלי.

ולעצם הדברים. השאלה היחידה שאת צריכה לשאול את עצמך היא במה זה יועיל ---- לך ---- !!!!

אף אחד מאתנו לא יכול לעשות את חשבון הפלוס והמינוס, תועלת מול מחיר, החיים ביום שאחרי היציאה הפומבית, ההשפעה על פרנסה, חיי משפחה וחברה, קרבה ל"קהילה" ועוד.........

בהצלחה כך או אחרת.

בדיוק , אבל בדיוק בגלל תגובה כמו שלך!!! בול אבל.

עצם התהייה שלך אם באמת עברתי את מה שעברתי או אני מדמיינת!
עצם הפחד לטפל בזה כמו שצריך.
עצם זה שבכלל יש שאלה של תועלת מול מחיר!!!!! מחיר כבר שילמתי תאמין לי.

ותעשה לי טובה או בכלל כולכם, מה זה יציאה פומבית? ההשפעה על פרנסה? קרבה לקהילה? תגיד רצחנו מישהו? ביתרנו גופות של אנשים ? אנסנו תינוקות? אולי קצת פורפורציות? אנחנו בתור קהילה יותר גרועים לפעמים מהחברה בחוץ.

אנחנו עושים מזה יותר גרוע ביחס שאנחנו מתייחסים אל עצמנו, אנחנו ממגדרים את עצמנו , אנחנו מבדילים את עצמנו, זה יותר גרוע ממה שעברו הגייז. אם אנחנו מסתכלים על עצמנו בצורה כל כך קיצונית ונבדלת מהחברה הונילית - מה אתה מצפה שהם יחשבו עלינו?!
מ ג'
מ ג' • 20 בפבר׳ 2019
רגישה יקרה,

דבר ראשון, אני מצטערת לשמוע על התקיפה שעברת ואני כאן עבורך במידה ואת רוצה או מחפשת אוזן קשבת, מתוך הקהילה.
שנית, אני מצדיעה לך האומץ להחשף בצורה כזו פומבית, בטח כשאת מציינת שחלק מהסיבות שגורמות לך לעשות את זה, הוא הרצון להגן על עלינו כקהילה.
אני לא יודעת עם התייעצת לפני כן אבל האמירה "זה יעשה שם רע לקהילה" היא בדיוק מה שעושה שם רע לקהילה, כקהילה שמשמרת דפוסי התנהגות אלימים ואינה מקיעה מתוכה עברייני מין.
אני באמת ובתמים מאמינה שאור השמש הוא המחטא הטוב ביותר. וצריך להוציא את הדברים החוצה, גם כדי להתמודד עם הסטיגמטיזציה שגם את מדברת עליה.

יחד עם זאת, כיוון שלמיטב הבנתי את כן הולכת להזכיר את הדנג'ן (אף על פי שהבנתי לפי התגובה שלך לאנג'ל שהוא לא המטרה שלך) אני מצטרפת להמלצה של אנג'ל להתייעץ עם עו"ד לפני כן ולבדוק מה הן האפשרויות המשפטיות שעומדות בפניך על מנת להגן על עצמך משפטית.
אני לא יודעת באיזה גוף תקשורתי ועם איזה כתב/ת את הולכת להחשף -אבל חשוב לציין שמרבית גופי התקשורת לא עושים הרבה כדי להגן על המרואיינים שלהם משפטית, אלא כדי להגן על עצמם בלבד. ולכן חשוב שתגיעי מצויידת מראש עם הכלים לעשות זאת בעצמך.
את יכולה להתייעץ ללא עלות עם הייעוץ המשפטי של איגוד מרכזי הסיוע (במספר הטלפון 1202) והייתי ממליצה להתייעץ גם עם עמותת "אחת מתוך אחת".

אם את צריכה כל דבר, אנא אל תהססי לפנות אלי. אני נשלטת בדסמית ותיקה באתר הזה (תחת כינוי אחר כמובן) ופעילה ותיקה בתחום של זכויות נשים, כיוון שהכינוי הזה לא פעיל בדרך כלל ניתן לפנות אלי בפייס - Miriam Gvaram
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2019
אני מסכים עם מה שנאמר פה..הרי גם אם הכתב/ת עושים זאת מתוך תמיכה, מה שבאמת מעניין אותם זה הרייטינג שאת תביאי להם..אחרי זה יכולים להיות לכך השלכות, תקחי בחשבון שאם תנקבי בשמות של אנשים או עסקים מסוימים זה כנראה יגרר למערכה בבתי המשפט...
סייה​(אחרת){לשעבר סכיז}
אין כזה דבר תחושה שלא הייתה! אם מישהי לא רוצה אומרת לא ומסרבת זה לא! גם אם מישהו שם יד על הכתף ואומרים לא זה לא. ואנשים לא יכולים לטעון שמישהי עברה משהו לא רציני או זו רק תחושה לא נעימה וכו. וכל הספקות האלה זה כי יש נשים שכל הזמן זורמות וכולם כבר הניחו שהכל מותר. ובכלל גברים מרשים לעצמם יותר מידי בעולם הזה ובכלל במקומות כאלה. עד שבא להקיא. כל צעד שנראה לך תעשי כי זה הגוף שלך וחוויה לא טובה שאת עברת. וכמובן אל תקבלי ייעוצים מאנשים בכלוב על איך עושים את זה. הכי טוב זה עורך דין כמו שארכאנגל אמרה. רק בדברים הקטנים שצריכים הגנה חוקית. הצליחי.
israelislave
לפני 5 שנים • 21 בפבר׳ 2019
israelislave • 21 בפבר׳ 2019
הכי רגישה שיש כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
בוקר טוב רגישה.

אזי

הנה השנקל שלי.

בהצלחה כך או אחרת.

את הטענות שלך את צריכה להפנות לכל הנשים שבדיעבד מתברר ששיקרו והגישו תלונות שווא, וכמובן לתנועה הפוסט פמיניסטית שגרמה לעיוות מוחלט של תפיסת התקיפה. בעולם שבו מבט ישיר בעיניי קולגה לעבודה יכול להיות בסיס לתלונה על הטרדה.... בעולם בו אשה יכולה להחליט בבוקר שבעצם מה שעשתה אמש לא מתאים לה ולכן הגבר אשם בתקיפה, בעולם שבו גבר ואשה שיכורים נשפטים על מעשיהם באופן שונה, בעולם שבו המשפט, העדויות, ההרשעה, כולם ברשת ובעיתונות ולא בבתי המשפט המושג "הותקף" הפך לחמקמק משהו.

הבכיינות הזו הפכה לתורה שלמה בדור המילניאלי וזה איום ונורא.

אני עצמי הייתי קרבן של פדופילית (אני יודע שאין בכלל פדופיליות, רק גברים יכולים להיות פדופילים, אלימים, תוקפנים) כשהייתי בן 7 !!! מה שהיא עשתה אז הרס לי את חיי המין לנצח...

אז מה? לבכות. להתבכיין? להיות קורבן?

מה זה יעזור לי? אי אפשר להחזיר את הזמן לאחור.

אבל אם את בטוחה שיש בחוץ טורף מסוכן שאת אשמתו אפשר להוכיח בבית משפט ולא בדעת הציבור, חשוב לפתוח, חשוב להתלונן, ושכרך יהיה שמנעת סבל נוסף מאחרות.

בדיוק , אבל בדיוק בגלל תגובה כמו שלך!!! בול אבל.

עצם התהייה שלך אם באמת עברתי את מה שעברתי או אני מדמיינת!
עצם הפחד לטפל בזה כמו שצריך.
עצם זה שבכלל יש שאלה של תועלת מול מחיר!!!!! מחיר כבר שילמתי תאמין לי.

ותעשה לי טובה או בכלל כולכם, מה זה יציאה פומבית? ההשפעה על פרנסה? קרבה לקהילה? תגיד רצחנו מישהו? ביתרנו גופות של אנשים ? אנסנו תינוקות? אולי קצת פורפורציות? אנחנו בתור קהילה יותר גרועים לפעמים מהחברה בחוץ.

אנחנו עושים מזה יותר גרוע ביחס שאנחנו מתייחסים אל עצמנו, אנחנו ממגדרים את עצמנו , אנחנו מבדילים את עצמנו, זה יותר גרוע ממה שעברו הגייז. אם אנחנו מסתכלים על עצמנו בצורה כל כך קיצונית ונבדלת מהחברה הונילית - מה אתה מצפה שהם יחשבו עלינו?!
israelislave
לפני 5 שנים • 21 בפבר׳ 2019
israelislave • 21 בפבר׳ 2019
סכיזופרניה כתב/ה:
אין כזה דבר תחושה שלא הייתה! ובכלל גברים מרשים לעצמם יותר מידי בעולם הזה ובכלל במקומות כאלה. עד שבא להקיא. כל צעד שנראה לך תעשי כי זה הגוף שלך וחוויה לא טובה שאת עברת. ו

תחושה היא דבר סוביקטיבי.

עובדתית - ואל תאמיני לי אלא תבדקי מחקרים רשמיים - הממשל האמריקני למשל

נשים אלימות יותר מגברים ב"אלימות אינטימית" - כ70% מהמריבות ביוזמת האשה.

הזוגיות האלימה ביותר - לסבית.

נשים פוגעות פי 2 מגברים בחסרי ישע.

ילד בחזקת האם חשוף פי 2 לאלימות מצד אמו לעומת ילד בחזקת אביו.

נשים משלמות בממוצע רבע מאשר גברים המורשעים באותו פשע\עבירה.

נשים מנכרות ילדים מאביהם פי 9 מגברים.

יותר גברים נאנסים. (והעובדה שהם נאנסים ע"י גברים אחרים לא מפחיתה מגודל הפגיעה)

ויכולתי להמשיך עוד ועוד.

מציע לך לצאת מבסרט שאת חיה בו.