לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"תתחנני!" ??????

מאיה​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 10 במאי 2004
מאיה​(נשלטת) • 10 במאי 2004
יש הרבה דברים שאני לא רגילה אליהם ואני עושה. ורגילה אצלי הכוונה לבדסמ , לא לחיים הרגילים.
גם לנבוח אני לא רגילה וזה קשה לי בטירוף , נראה לי שלא יצא לי אף פעם להצליח בזה ..עדיין.
אבל אני עדיין מנסה.
להתחנן , זה פשוט לא אני , זה לא אתגר שלעבור אותו יעשה לי משהו.
כבר היו מקרים שהתחננתח , זה לא היה קשה לי , זה היה פשוט מגוחך לי.

ואני מדברת על להתחנן אחרי הבקשה: תתחנני.
לא כאשר זה בא ממני ומחוסר יכולת להתאפק כבר , שם אני יודעת שאני רוצה לעבוד על זה וכן ללמוד לבקש , וזה כן חלק מהעניין שקשה לי איתו.

בכל מקרה רק הבהרתי שבכל זאת אנחנו בני אדם , גם אם סאביות icon_wink.gif ואני כן יכולה לדעת מה כן ומה לא עובד אצלי.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 10 במאי 2004
אחרי שקראתי את התגובות הדעות שלי קצת חלוקות..
מצד אחד אני מצליחה להבין איפשהו את הרצון של השולט לגרום לסאבית שלו להתחנן, יש בזה השפלה מאוד חזקה – כך אני רואה זאת. זה פשוט לחפור בתחתית של הכניעה ולהוציא ממך דברים שבמצב רגיל אין מצב שהיית מוציא. כולי מלאת כבוד למי שמצליחה לעשות זאת.

ומצד שני, סאמק למה שאני אתחנן????
הסבו את תשומת לבי לכך שהרי בתכלס' נוצר מצב שמישהי מתחננת למשהו שהדום שלה בעצמו רוצה שהיא תעשה..
עבורי, להתחנן , זה ממש לא מספיק להגיד "אני מתחננת" וכו', זו לא מהות הכניעה בעיניי, אני חושבת שמתי שמגיעה הכניעה מבפנים, האמיתית, כל החומות נעלמות, כל שפת הגוף שלנו נראית אחרת, המבט משתנה, ככנועה את מנסה לעשות כל מה שעושה לדום שלך דום, אז הביטוי הזה "תתחנני" הורס במקום מסוים, כמו שאמרתי, מילה סתומה!
אנפת לילה

וגם

אנפת לילה • 10 במאי 2004
יש הבדל בין ההוראה "תתחנני" לבין האמירה שהוא מצפה לתחינה שלך.אז את יודעת שהוא מחכה שתגיעי ללמטה הזה של 'לא יכולה יותר' ושלא תהיה לך ברירה , ואז זה ממילא יבוא ממך.
אם מישהו אומר לי תתחנני - ישר יש לי חשק להגיד לו - הריני מתחננת , בסדר? רשמת לפניך? אפשר להמשיך?
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 10 במאי 2004
אשרי האיש שיגיד ללורי או לאנפה להתחנן ..... icon_cry.gif

אני מכיר חבורה של בני ישיבה , בחורים מצוינים , הם לא לוקחים הרבה על קדיש לשנה , ובמחיר הזה הם גם יעשו את אזכרת השנה ( יאר-צייט ).

הבנתן ?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני חייבת לציין שאני מזדהה עם מה שטיצ'ר כתב, אפילו לנבוח היה לי יותר קל מאשר להתחנן...
המילה תתחנני יוצרת הקפאה של הרגע, שוברת את מהלך העניינים ואת הרצף, ומפנה את אור הזרקורים אלייך.
אם תתחנני מספיק טוב , אם תביעי את הרצון שלך בכל דרך שתוכלי, אם לא תאכזבי, תזכי במה שאת מייחלת לו.
ואת המילה הזו תמיד יכולה ללבות הנימה הקצת מתריסה שאומרת "זהו, ככה את מתחננת?"
נימה שצובטת, שגורמת לך להתעלות על גאוותך ובאמת להביע את הרצון בדרך שאין עוד אחת כמוה.
השוני הגדול הוא שככל שהתחינה תהיה כנה יותר תוערכי יותר, מה שבחוץ לא תופס לחלוטין.
מסתבר שלסשן חוקים משלו icon_wink.gif
DOM Perignon​(שולט)

Re: וגם

DOM Perignon​(שולט) • 10 במאי 2004
אנפת לילה כתב/ה:

אם מישהו אומר לי תתחנני - ישר יש לי חשק להגיד לו - הריני מתחננת , בסדר? רשמת לפניך? אפשר להמשיך?

אנפה, על זה היית זוכה ממני ל: "טצ" קצר שחיוך קטן מלווה אותו ובעקבותיו ההוראה, "תמשיכי".

אבל האמת היא שההוראה "תתחנני" תמיד יוצאת ממני עם חיוך. איפה שהוא מאד משעשע אותי נושא ההתחננות. אין לי הסבר למה, פשוט משעשע אותי.

DOM Perignon.
פייה{O}
פייה{O} • 10 במאי 2004
משעשע? נו, כל אחד וההומור שלו...

מוכרחה להודות שלמילה "תתחנני" יש אפקט קסום של לגרום לי לפרץ קללות איומות (אם כבר להשקיע במקוריות...), מה שבאופן מפתיע גורם לי אחר כך באמת לרצות להתחנן, וכך העניין הרבה יותר קל.
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 10 במאי 2004
אני מנסה להבין למה לכל-כך הרבה סאביות יש דחיה מעניין ה"תתחנני". נדמה לי שזה יכול להיות קשור לתגובה של האדון ולציפיות שלו מהדינמיקה סביב ה"התחננות". אם האדון היה בסה"כ רוצה שתחזרי על המשפט עם "בבקשה" בתחילתו, וזה היה משביע את רצונו בנוגע להתחננות (כיוון שעכשיו זה לא נראה כאילו הוא לא משרת אותך אלא כאילו הוא מתרצה לך) , האם זה היה פחות מרתיע או מטריד? נדמה לי שזו הסיבה שלי אישית אין שום רתיעה.

ואנקדוטה לסיום: אנחנו צועדים ברחוב אתמול, ולאדון כוס פלסטיק ענקית עם איזשהוא שילוב קפה יצירתי מסטארבקס.
(להלן, תרגום חופשי)
"רוצה לטעום? הנה, תטעמי."
"לא תודה, אני לא שותה קפה, ממש שונאת את הטעם."
"כדאי לך, זה ממש לא כמו קפה רגיל, זה טעים נורא."
"לא, תודה."
- דקה אח"כ -
"אוקיי, אני מוכנה לטעום."
"רוצה לטעום? תתחנני."
"מה פתאום, אני שונאת קפה. אין סיכוי שאני אתחנן לטעום קפה."
"אהה. אם ככה אז קחי, תשתי."
"לא רוצה."
"תשתי, וזו פקודה. עכשיו!"

icon_surprised.gif
אנפת לילה

זה הכי נחמד

אנפת לילה • 10 במאי 2004
להתחנן למשהו שאת ממש לא רוצה לעשות icon_smile.gif
נפלא. אהבתי icon_biggrin.gif
שבירה​(נשלטת)

להתחנן למשהו שאת ממש לא רוצה לעשות

שבירה​(נשלטת) • 10 במאי 2004
די נפוץ. האדון הקודם שלי היה מכריח אותי להתחנן לעוד הצלפות כשהייתי מתחילה ליילל "די, די". או מכריח אותי להגיד "harder, please" כשהיה נהיה כואב נורא.

סיפור הקפה הוא סתם אנקדוטה, היינו ברחוב והאווירה היתה קלילה וחצופה. לא הייתי מגיבה ככה ל"תתחנני" באמצע סשן.