שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר - מה יותר מעצבן?

''''''''''
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2021
'''''''''' • 15 באוג׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:

הגיוני לצפות מא.נשים בוגרים מעל 18 להשקיע את הזמן בעיון מינימלי בפרופיל של כל משתמש/ת שהם רוצים לפנות אליו/אליה, ולשאוב ממנו בקלות את המידע השימושי לגבי האם אותה המשתמשת מעוניינת בכלל בפניות אליה בפרטי או לא.
בנוסף, אני סבורה שכללי הנימוס הבסיסיים (כן, גם באתר מיני במהותו) מכתיבים שפנייה ראשונית תהיה מנומסת.

אלה חלומות יפים קיטי.
בפועל, כולנו יודעים שלא ככה עובד המרחב הוירטואלי. אפילו במציאות היומיומית של פנים מול פנים זה לא תמיד מתקיים.
ברור שמותר להוציא קיטור לפעמים, וברור שאם כבר עושים את זה אז שיהיה בסרקזם ולא באיזה חשיבות עצמית והתיימרות לחנך.
אבל אני באמת לא רואה מה הטעם להשקיע בזה אנרגיה שוב ושוב ושוב, והתופעה הזאת של התאוננות קבועה על פניות בוטות ואי קריאת פרופיל, כן מאפיינת בעיקר נשים, שמישהו אחר פה קרא להן בביטוי שמצא חן בעיניי - "פסאודו מחוזרות".
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 15 באוג׳ 2021
אני באמת אופטימיסטית חסרת תקנה, נובל, ובאמת אוהבת לחלום חלומות יפים (גם באופן כללי ובלי שום קשר לאתר הזה ולנושא הנידון פה), מה תעשה לי (:

התופעה הזו של התאוננות קבועה מצד נשים שתיארת היא תוצר ישיר של התופעה השנייה שהזכרת - זו של אי קריאת פרופיל ופניות בוטות. כל עוד התופעה השנייה - שבעצם היא הראשונה בשרשרת הסיבתית - תמשיך להתקיים, גם תופעת התלונות החוזרות מצד נשים תמשיך להתקיים. מה לעשות. לפעמים בא לנו לפרוק, מחוזרות / מוטרדות באמת או פסאודו-מחוזרות או איך שתבחר לקרוא לזה (: ומי שזה משעמם אותו מוזמן לדפדף הלאה.

אבל מעבר לוונטילציה, היה לי חשוב לענות לתגובות של זה עם הכינוי "האיש" פה, כי הוא הציג בצורה כל כך בהירה את הסברה הנפוצה והמוטעית (בעיניי, ולא רק בעיניי) שכיוון שפה זה אתר מיני אז כל מי שנמצאת פה מזמינה פניות מעצם היותה בעלת פרופיל פה. כמו שכבר הסברתי בתגובה לו, זו טעות כיוון שאנחנו לא רק באיזה טינדר של סוטים פה. אנחנו גם בפלטפורמה קהילתית של בלוגים ופורומים. בנוסף אנחנו גם בפלטפורמה של היכרויות, אבל לא כל מי שנמצאים כאן מבינים את ריבוי השימושים הזה. כשאני מסבירה אותו בדיונים פה אני (כאמור, אופטימיסטית חסרת תקנה) מכוונת לא רק למי שאני עונה לו ישירות אלא גם לקהל הקוראים, הגלוי והסמוי. וכן, אני יודעת מניסיון ובוודאות שבעבר היו כבר כאלה שהחזיקו בדעה המוטעית שפה זה טינדר של סטיות מבחינת כולןןןןןן, והצלחתי להאיר להם משהו ולשנות את דעתם. כי לא כולם חושבים או מתנהגים ככה מתוך זדון, חוסר אכפתיות או טיפשות. יש כאלו שפונים ככה לנשים נטו מתוך שילוב של חוסר ניסיון וחוסר ידע עם חרמנות שמערפלת את המוח. אז למה לא להסביר, אם יש לי את הסבלנות ואת הזמן הפנוי להעביר בזמן מסעותיי בתחבורה הציבורית, למשל?

עוד סברה מוטעית שעלתה כאן בשרשור היא שלפנות לאדם זר ב"זונה" או "אפס" או "כלב" זה אכן לא לעניין, אבל לפנות לזר/ה ב"אדוני" / "גבירתי" / "מלכתי" זה סבבה, כי אלו לא כינויים משפילים.
מה שמתפספס פה זה שאלה אמנם לא כינויים משפילים, אבל בהקשר הבדס"מי (שאנחנו בתוכו כאן, כי כבר סיכמנו שזה אתר בדס"מי-מיני) אלו כן כינויים *מיניים*. זה לא "גבירתי" של "סליחה, גבירתי, נפל לך הארנק" ברחוב. זה "גבירתי" של "עומד לי הזין מלחשוב על זה שתשבי לי על הפנים".
ובהקשר הזה, הבדס"מי, אני לא גבירתו של אף אחד שלא מכיר אותי. הא.נשים שאי פעם הרשיתי להם לקרוא לי "גבירתי" בהקשר הזה הם מעטים וספורים, וזה הגיע רק אחרי היכרות. כי זה כן מיני. אז לפנות אליי ככה בלי להכיר אותי ובלי לשאול אם מתאים לי שיקראו לי ככה זה פשוט לא לעניין.

ואתה יכול להתלונן שאני חוזרת על עצמי, נובל, או שאני נהנית לנפנף בכמה אני פסאודו-מחוזרת, או כל דבר. השורה התחתונה היא שאני יודעת שיש כאן אחוז מסויים מהקוראים הסמויים והגלויים שכן מושפע מהמילים שלי. ויש גם מלא חסרי תקנה שלא יבינו לעולם, אבל מ'כפת לי.
אני הייתי פלאוור קיטי, מהמושב האחורי בקו x של "דן" (נו, גם כן "מלכה", מיטרטרת לי באוטובוסים בפאקינג אוגוסט). ד"ש לכל המאזינים!
the rain song
the rain song • 15 באוג׳ 2021
אף אחת מהפניות האלה כבר מזמן לא מעצבנות אותי. הן כל כך מטופשות בעיני שחוץ מהתעלמות מוחלטת, אני לא מוצאת לנכון לעשות משהו עבורן.
אני מבינה את הצורך לפרוק אבל זה באמת משהו חסר פתרון. אני בספק אם מישהו מהאנשים האלה קורא את השרשורים האלה או את הפוסטים שנכתבים בבלוגים מידי פעם. פייר? אני אפילו לא בטוחה שמדובר באנשים אמיתיים.
-X-
-X-
-X- • 15 באוג׳ 2021
אלה שפונים ב"זונה מלכותית" 😂
שלגי
שלגי • 15 באוג׳ 2021
Same same
''''''''''
FlowerKitty כתב/ה:

אני באמת אופטימיסטית חסרת תקנה, נובל, ובאמת אוהבת לחלום חלומות יפים (גם באופן כללי ובלי שום קשר לאתר הזה ולנושא הנידון פה), מה תעשה לי (:

אבל מעבר לוונטילציה, היה לי חשוב לענות לתגובות של זה עם הכינוי "האיש" פה, כי הוא הציג בצורה כל כך בהירה את הסברה הנפוצה והמוטעית (בעיניי, ולא רק בעיניי) שכיוון שפה זה אתר מיני אז כל מי שנמצאת פה מזמינה פניות מעצם היותה בעלת פרופיל פה.

את יודעת, חברה משותפת תיארה פעם את ההבדלים בינינו כך: "אתה מקבל את המציאות כמו שהיא ואני (כלומר היא, וגם את קיטי) מנסה לשנות אותה".

FlowerKitty כתב/ה:

התופעה הזו של התאוננות קבועה מצד נשים שתיארת היא תוצר ישיר של התופעה השנייה שהזכרת - זו של אי קריאת פרופיל ופניות בוטות. כל עוד התופעה השנייה - שבעצם היא הראשונה בשרשרת הסיבתית - תמשיך להתקיים, גם תופעת התלונות החוזרות מצד נשים תמשיך להתקיים. מה לעשות. לפעמים בא לנו לפרוק, מחוזרות / מוטרדות באמת או פסאודו-מחוזרות או איך שתבחר לקרוא לזה (: ומי שזה משעמם אותו מוזמן לדפדף הלאה.

לגבי זה, שימי לב שיש לא מעט נשים שלא רואות לנכון לכתוב על זה כל הזמן, או שהתלונות שלהן על זה הן בעצימות הרבה פחות גבוהה. את חושבת שזה בגלל שהן לא מקבלות את הפניות האלה? אין מצב. לדעתי הן מקבלות אפילו יותר. זה פשוט עניין של גישה. זה הכל.
Grey / Green
Grey / Green • 15 באוג׳ 2021
אני חושב שחשוב שיהיה כאן פוסט כזה מדי פעם, לטובת מי שלא מצליחים להבין לבד למה הם לא מקבלים תשובות. אני בהחלט יכול לדמיין מישהו שמגיע לכאן ומתרשם שפניות כמו "גבירתי המלכה אני אפס לרגליךךךךךךךךך" הם מה שמצופה ממנו.

ואני חוזר על ההצעה שלי מפעם לכתוב בשיתוף חברי וחברות הכלוב פוסט על איך נכון להתחיל כאן, ולנעוץ אותו בראש המגזין ז"ל.
''''''''''
Grey / Green כתב/ה:

ואני חוזר על ההצעה שלי מפעם לכתוב בשיתוף חברי וחברות הכלוב פוסט על איך נכון להתחיל כאן, ולנעוץ אותו בראש המגזין ז"ל.

אני באמת מאמין שאין בשביל מה להתערב בזה.
הרי גם הודעות שאין בהן שום דבר לא מכבד, עדיין לא מקדמות אף אחד למטרה אם הן לא מעוררות עניין. למשל "היי", "מה מחפשת?" וכו'.
בסופו של דבר, לאנשים שונים יש רמה שונה של כישורים חברתיים. לא כולם שנונים. לא כולם מנהלים שיח בצורה שווה. לא לכולם יש טאקט. ככה זה.
יותר מזה, נראה לי שמתוך אותם חבר'ה ששולחים הודעות בנוסח שקיטי דיברה עליו, מעטים הם כאלה שבאמת ובתמים חושבים שזה הדבר הנכון לעשות. רובם פשוט זורקים זין וגם קצת נהנים מההטרדה.
Grey / Green
Grey / Green • 15 באוג׳ 2021
נו, נניח שרובם כאלו. אפשר לעזור למיעוט, להוסיף עוד אהבה לעולם ולזכות בגאולה. מה רע? דרך אגב, גם "היי" גרוע כמו "מלכתי" וגם מזה אפשר להגמל.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 באוג׳ 2021
אני מסכים עם קיטי ולא מבין למה תמיד מישהו בוחר לקחת אישית ולהיעלב מפוסטים כאלה (כאחד שגם יש לו פוסטים ביקורתיים על האתר וזו אחת מצורת ההתמודדות שלו).

אני חושב שאיך שקיטי דווקא כתבה יפה לעומת כל הפוסטים השליליים על אי קריאת פרופיל שמאשימים גברים בצורה מכלילה בטיפשות ועושים לי אנטי לפנות אליהן (וגם עליהן אני לא חולק, שיעשו ויכתבו מה שטוב להן, ברור למה יש פוסטים כאלה, אגב גם להם עונים ״המלכההה את צודקת ככ״).