לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
LUNA and DADDY כתב/ה:
זה נראה לי ממש נורמלי שהנשלטת שלו מאוהבת בו.
עכשיו-
כשאת אומרת שהוא לא בעניין... מה הכוונה? לא בעניין שלה או לא בקטע שמישהי עכשיו תתאהב בו?

הוא לא בעניין של להחזיר לה אהבה, שלפי כל מה שהיא עושה, נראה שזה מה שהיא רוצה.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
shirazbar​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
מה רע בזה שהיא תתאהב בו? זה מקסים וכנראה גם צורך שלה. וזה רק מראה על הקשר העמוק ביניהם.
זה הקשר שאליו אני שואפת בעצמי, בלי רגשות חזקים מרגיש לי קשר ריק ולא ממלא אותי.
כל עוד הוא בנח עם זה, והיא מודעת לכך שמעבר למה שיש לא יהיה( כביכול, ללב חוקים משלו), אז הכל טוב.
נראה שזה בעיקר מפריע לך.?..
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

בכוח המוח כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם עושים כשהנשלט או הנשלטת שלכם מגלים סימני התאהבות ומפריחים ביטויי אהבה
כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
במקום לקחת שני צעדים אחורה נראה שהדחייה מצידו דווקא מדרבנת אותה.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

לו היה מדובר בי, אני הייתי חותכת וזה מה שהצעתי לו, אבל הוא בוחר אחרת.

מה אתם הייתם עושים?

אני מניחה שאם זה מפריע לו, הוא היה מסיים את הקשר, ואת לא היית צריכה לכתוב פוסט כזה שכנראה פוגע בה, ומלבין את פניה מול מי שמכיר את הקשר, ומציג אותה כנשלטת כפייתית ומאוהבת, מול בן זוגך שלטענתך "הוא ממש לא בעניין".
לעניין עצמו: מערכת שליטה היא מערכת שמעוררת די בקלות את המערך הרגשי, וצריך להבין את זה ולבנות את זה נכון. אני מבינה כמובן גם את המורכבות של המקום שלך, אבל זו לא דרך לפתור סיטואציה כזו.

א. תודה שהגבת
ב. את טועה בכל מה שקשור אליו, אליה ואליי.
לקחת את זה למקומות לא נכונים.

נתחיל בזה שאני לא פוגעת בה בשום דרך (היא לא חברה באתר, לא יודעת שאנחנו חברים ואין לנו גם חברים משותפים)
לא קיימת שום תסבוכת או מורכבות לגבי ''המקום שלי''...רחוק מזה.
אין בי לא קנאה או חשש שיברח או משהו כזה..😂

הוא בוחר להתעלם ולהיות אדיש..זה שלו לגמרי.
ואכן יש פה מידה של אובססיביות מצידה שאני לא מצליחה להבין, זה לא שמדובר בנערה בתיכון.
אם אני שמה למשל את עצמי במקומם, אני הייתי מנתקת מגע לא משנה באיזה צד הייתי.

מדובר בתהייה פשוטה, איך אחרים נוהגים.
מקווה שהבהרתי את הדברים 😘

קודם כל, אני שמחה שהיא לא חשופה לדיון, טוב שהבהרת. כשדיברתי על המצב המורכב שלך, ממש לא התכוונתי לחששות מהסוג שהעלית, אלא יותר האמביוולנטיות שבסיטואציה הנתונה.
כמו שאמרתי: צריך לקחת בחשבון שגם אם נשלטת אומרת שהיא מבינה את מקומה והיא לא תתאהב, אין ערובה על כך. מדובר במקומות מאוד עמוקים בנפש שמקבלים מענה, שולט הוא גם סוג של אב, ולכן כשמתפתח רגש צומח חשש מנטישה והקשרות. אם הוא לא יודע לתפעל את זה, הוא בוודאות יגרום לה נזק. השאלה היא: האם ההחלטה היא רק שלו, או משותפת של שניכם.

מסכימה איתך.
היא אמרה שהיא יודעת את מקומה 100 פעמים, והנה..דברים השתנו.
אני לא חושבת שקיים בה החשש הזה שהוא ינטוש אותה,בעצם, אני בטוחה שלא.
מה שהיא רוצה זה שהוא ירגיש דומה.
אם היא היתה חוששת שהוא ינטוש אותה, היה יותר הגיוני מצידה להצניע את ההתאהבות לנוכח הדחייה מצידו ולא לעשות דווקא את הדבר ההפוך.

אשר אלינו, אנחנו לא מתערבים בקשרים האחד של השניה.
כבר מזמן הגענו להבנה שזה לא יהיה נכון, כל עוד כמובן שאין לקשר של מי מאיתנו השלכות שיכולות להרוס את מה שיש לנו בינינו.
אנחנו רק מביעים דיעה, ממליצים, לא מעבר וזה עובד לנו מצויין.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
shirazbar כתב/ה:
מה רע בזה שהיא תתאהב בו? זה מקסים וכנראה גם צורך שלה. וזה רק מראה על הקשר העמוק ביניהם.
כל עוד הוא בנח עם זה, והיא מודעת לכך שמעבר למה שיש לא יהיה( כביכול, ללב חוקים משלו), אז הכל טוב.

תודה שהגבת..

הסברתי כבר לעיל.
זה לא מפריע. אני לא צד בעניין.
אני פשוט מנסה להבין.
בדיוק כמו שכתבת :
הוא בנח עם זה והיא מודעת.
יש ביניהם חברות טובה אבל אהבה חד-צדדית.

דווקא הקול שלך הוא זה שחשוב לי לשמוע...
כי ההגיון אומר לי, שאם מישהו לא אוהב אותך כמו שהיית רוצה, אין טעם להשאר בקשר.
אם מישהי רוצה ממך משהו שאתה לא רוצה לתת, אותו הדבר.
זה מה שאני לא מבינה.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
shirazbar​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:

תודה שהגבת..

הסברתי כבר לעיל.
זה לא מפריע. אני לא צד בעניין.
אני פשוט מנסה להבין.
בדיוק כמו שכתבת :
הוא בנח עם זה והיא מודעת.
יש ביניהם חברות טובה אבל אהבה חד-צדדית.

דווקא הקול שלך הוא זה שחשוב לי לשמוע...
כי ההגיון אומר לי, שאם מישהו לא אוהב אותך כמו שהיית רוצה, אין טעם להשאר בקשר.
אם מישהי רוצה ממך משהו שאתה לא רוצה לתת, אותו הדבר.
זה מה שאני לא מבינה.

ממתי יש הגיון באהבה? אולי זה חזק ממנה. תמיד בקשר יש צד אחד שאוהב יותר. בקשר של שליטה הכל יותר עוצמתי. יתכן שהיא מעדיפה את המעט ממנו מאשר בלעדיו. אם הקשר הזה בסוף יעשה לה יותר רע מאשר טוב, באחריותו שולט הוגן, לסיים אותו.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
Reina N​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
זה הדבר הכי טבעי שקיים בערך שנשלט/ת יתאהבו,
צריך פשוט לדעת לנתב את זה למקום הנכון
וזה למעשה תפקידו של השולט/ת
לעזור לה לנתב את האהבה הזו למקום הראוי ולא להתעלם מהרגשות שלה בשום צורה!
כשולטת אני גם אוהבת ודואגת לנשלטים שלי
בדיוק כמו שאני דואגת ואוהבת את הכלב שלי או הנעליים שלי.

תפקידו הוא לדעת לנתב את הרגשות שלה למקום נכון אהבה זה חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 1 בספט׳ 2022
הוא צריך להחליט מולה מה הוא עושה ואת צריכה להחליט מולו מה את עושה. אני לא בטוחה שברור לי אם את מבקשת עצה בשבילו או לעצמך. אבל בעיניי העניין שלך הוא מולו ולא מולה, כי נשמע שהוא אדיש לגבי זה, לגביה, כמו שאמרת ונשמע שלך מפריעה ההתנהלות שלו. אני לא יודעת מה קבעתם בניכם לפני שהכנסתם אנשים אחרים לקשר שלכם אבל.. זה הזמן לממש את הכללים שקבעתם, אם יש כאלה. ואם אין כאלה או שהם לא מספיק ברורים, הייתי מבקשת לעשות שיחה ולשתף אותו במה שאת מרגישה, ולקבוע או לרענן את ההסכמות בניכם.
Wild Bear
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
Wild Bear • 1 בספט׳ 2022
אובססיה על הבלתי מושג.
נראה שהוא מבין את זה, ולא מוטרד מהעניין.
היא לא במצב של קבלת החלטות רציונליות.
לך זה כנראה מפריע; מדאגה אליה, כמו שנרמז, או מאיזה שביב קנאה, למרות הטענה שלא.
השאלה שלך היא על איזה חלק מהמשולש?
Agate
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
Agate • 1 בספט׳ 2022
ממה שאת כותבת הדיאד שהם יצרו לא כולל אותך, אז האינפורמציה שיש לך היא מבעלך? עם הפרשנות שלו, בלי לשמוע אותה ישירות, את הרצון שלה.
השאלה של מה עושים היא כי את מנסה להבין את המחשבות/התנהגויות שמניעות אנשים בסיטואציה דומה כדי שיהיו לך כלים להתערב, להשתלט וכן להשפיע על הדינמיקה ביניהם?
אח גיבור​(אחר)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

אח גיבור​(אחר) • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם עושים כשהנשלט או הנשלטת שלכם מגלים סימני התאהבות ומפריחים ביטויי אהבה
כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
במקום לקחת שני צעדים אחורה נראה שהדחייה מצידו דווקא מדרבנת אותה.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

לו היה מדובר בי, אני הייתי חותכת וזה מה שהצעתי לו, אבל הוא בוחר אחרת.

מה אתם הייתם עושים?

אני מניחה שאם זה מפריע לו, הוא היה מסיים את הקשר, ואת לא היית צריכה לכתוב פוסט כזה שכנראה פוגע בה, ומלבין את פניה מול מי שמכיר את הקשר, ומציג אותה כנשלטת כפייתית ומאוהבת, מול בן זוגך שלטענתך "הוא ממש לא בעניין".
לעניין עצמו: מערכת שליטה היא מערכת שמעוררת די בקלות את המערך הרגשי, וצריך להבין את זה ולבנות את זה נכון. אני מבינה כמובן גם את המורכבות של המקום שלך, אבל זו לא דרך לפתור סיטואציה כזו.

א. תודה שהגבת
ב. את טועה בכל מה שקשור אליו, אליה ואליי.
לקחת את זה למקומות לא נכונים.

נתחיל בזה שאני לא פוגעת בה בשום דרך (היא לא חברה באתר, לא יודעת שאנחנו חברים ואין לנו גם חברים משותפים)
לא קיימת שום תסבוכת או מורכבות לגבי ''המקום שלי''...רחוק מזה.
אין בי לא קנאה או חשש שיברח או משהו כזה..😂

הוא בוחר להתעלם ולהיות אדיש..זה שלו לגמרי.
ואכן יש פה מידה של אובססיביות מצידה שאני לא מצליחה להבין, זה לא שמדובר בנערה בתיכון.
אם אני שמה למשל את עצמי במקומם, אני הייתי מנתקת מגע לא משנה באיזה צד הייתי.

מדובר בתהייה פשוטה, איך אחרים נוהגים.
מקווה שהבהרתי את הדברים 😘

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

ברוכה הבאה לעולם האמיתי.

לי בתור נשלט קרה מקרה דומה.

התאהבתי נואשות במלכת סאדו. היום אני מודה לה שהיא שלחה לי רמזים ושיחקה לי ברגשות - זה גרם לי להבין שאני חייב להפסיק לגמרי עם BDSM.

אז קראתי על אהבה נרקסיסטית וזה עזר לי להבין את כל הסיטואציה.

ברמה המעשית אם את אומרת לנשלט: אני בזוגיות, או אני לסבית, אל תפנה יותר אני אתלונן במשטרה - זה מכבה את הנשלט ועוזר לשני הצדדים להתנתק.

אני מניח שאצל נשלטות זה אותו דבר: אם לא חותכים זוהי התעללות שחורגת מגבולות המשחק ה BDSMי.