שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה בתשלום - זה חוקי?

fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 22 בפבר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
תרבות הPC לא מוכנה להתמודד עדיין עם שאלות כאלה. בבקשה תחזור עם השאלה עוד עשור. זה עושה להם קצר במוח ויתחיל להיות פה מלא עשן וצפצופים כאלה של גלאי עשן ואין לי כוח רעש הזה.

כי מצד אחד זונה זה (תמיד) אשה מסכנה שמנוצלת (וכמובן נוצלה מינית בילדותה ולכן בחירתה פסולה) על ידי זנאים (בבונים חסרי מוח ולב) ומצד שני יש גם זונה שולטת עצמאית וחזקה שמזיינת את הזנאי.

אז על פי תרבות הPC אתה זנאי והשולטת היא למעשה פועלת מתוך טראומה-קשקוש-מיניות-ילדתות וכל סחר במין הוא פסול כי הגבר מנצל את האשה-הטרואמתית-אסור-פסול-זנאי.

אז לתשובה, כן, זה זנות ואתה כמובן זנאי ואשם.

* drops mic *

תסביר לי בבקשה את הקשר בין מה שכתבת לבין מה שכתב פותח השרשור כאילו שאני ילד בן 5.

המטריל את הטרול פטור?
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 22 בפבר׳ 2023
Fashion kitty כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
תרבות הPC לא מוכנה להתמודד עדיין עם שאלות כאלה. בבקשה תחזור עם השאלה עוד עשור. זה עושה להם קצר במוח ויתחיל להיות פה מלא עשן וצפצופים כאלה של גלאי עשן ואין לי כוח רעש הזה.

כי מצד אחד זונה זה (תמיד) אשה מסכנה שמנוצלת (וכמובן נוצלה מינית בילדותה ולכן בחירתה פסולה) על ידי זנאים (בבונים חסרי מוח ולב) ומצד שני יש גם זונה שולטת עצמאית וחזקה שמזיינת את הזנאי.

אז על פי תרבות הPC אתה זנאי והשולטת היא למעשה פועלת מתוך טראומה-קשקוש-מיניות-ילדתות וכל סחר במין הוא פסול כי הגבר מנצל את האשה-הטרואמתית-אסור-פסול-זנאי.

* drops mic *

אולי אתה לא מכיר את החוק בארץ, אבל יש בישראל חוק הפללת לקוחות זנות והשאלה הייתה על מה שמוגדר או לא מוגדר בחוק.
מתנגדי pc מאבדים את היכולת להבין טקסטים פשוטים כשאתם רואים הזדמנות להקיא את משנתכם.

אני הבנתי את השאלה, את לא הבנת את התשובה.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

* drops mic *

תסביר לי בבקשה את הקשר בין מה שכתבת לבין מה שכתב פותח השרשור כאילו שאני ילד בן 5.

המטריל את הטרול פטור?

בהחלט, זה החוק השמיני של התרמודינמיקה.
blindrigger​(שולט)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
blindrigger​(שולט) • 22 בפבר׳ 2023
שנאוצר כתב/ה:
האם היום אחרי השינוי שעשו בחוק הזנות, ללכת למלכה בתשלום מהווה עבירה על החוק?
שאלה ברמה הפרקטית, לא אם זה בסדר או לא בסדר ברמה המוסרית.

The Israeli ministry of justice maintains a very narrow interpretation of this law.
As long as there is no sexual intercourse,
you are not breaking the law.

Still, the law creates a legal presumption that a meeting held in a place that is also used for prostitution, is with that purpose in mind.
So if you meet someone for a session in such a location you will bear the burden of the proof that your intention was a BDSM session and not something else.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 22 בפבר׳ 2023
כמה חפירה וכמה שטויות!!!! אם אין לכם ניסיון משני צידי המתרס, נא לא להגיב כמו טמבלים ...(טרולים שולטים בפורומים כאילו זה בלוגים של פוליטיקה בשקל)

שולטות ללא מין יכולות לעשות מה שבא להן, לחלקן יש אפילו חשבון עוסק מורשה וכו...

זאת פרקטיקה כמובן במסווא של מסאז וכו, הבעיה לרוב עם הישראלי המלשן שמדווח לרשויות על הפעלת עסק בתוך מבנה מגורים..

לכן הן נדרשות למצוא מקום מבודד ואו בתוך מרכזים מסחריים וגם שם לפעמים נרדפים מכל מיני סיבות..

יש גם לא מעט בעיות עם ה"אורחים" אשר ציפו להכל כלול ומגישים תלונות והשולטת הופכת לנרדפת..

אז כן זה חוקי כל עוד אין סקס לכיוון האישה (סטראפון לא נחשב) אבל נרדף על ידי עיניים צרות ומוחות אטומים...
מלישס​(סדיסטית)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
מלישס​(סדיסטית) • 22 בפבר׳ 2023
זה מאוד אפור וחמקמק. למה?
כי לפי החוק כל עוד אין " גמירה " מצד הגבר , שזה כביכול מראה שנעשתה פעילות מינית , זה חוקי.
כלומר כל עוד אין מגע מיני , זה חוקי .
כמובן שזה גבול אפור מאוד .
זה עניין של תפיסה,
ונתון לפרשנות
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

* drops mic *

אולי אתה לא מכיר את החוק בארץ, אבל יש בישראל חוק הפללת לקוחות זנות והשאלה הייתה על מה שמוגדר או לא מוגדר בחוק.
מתנגדי pc מאבדים את היכולת להבין טקסטים פשוטים כשאתם רואים הזדמנות להקיא את משנתכם.

אני הבנתי את השאלה, את לא הבנת את התשובה.

הבנתי מצוין את התשובה. היא פשוט לא רלוונטית למה שנשאל.
mister z​(שולט)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023

Re: מלכה בתשלום - זה חוקי?

mister z​(שולט) • 22 בפבר׳ 2023
שנאוצר כתב/ה:
האם היום אחרי השינוי שעשו בחוק הזנות, ללכת למלכה בתשלום מהווה עבירה על החוק?

שאלה ברמה הפרקטית, לא אם זה בסדר או לא בסדר ברמה המוסרית.

התשובה הקצרה היא אי אפשר לדעת
התשובה הארוכה היא שמכיוון שאין עדיין אין פסק דין בנושא של בית המשפט העליון לא ניתן לצפות מראש מה יחליט השופט/השופטת ולכן יכול להיות שיגידו שזה דומה לחשפנות כלומר חוקי תחת הגבלות (בישראל מותר ללכת למועדון חשפנות אבל אסור "לפדאנס")
או לחלופין ייתכן שזה דומה יותר ל"מכון עיסוי " או לכל זנות אחרת שניתן למצוא ברחוב
לכן בשורה התחתונה הייתי ממליץ לך לא לקחת את הסיכון לפחות עד שבית המשפט יחליט מה המצב החוקי בארץ
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 בפבר׳ 2023
[quote="Aristotle"]
BlackNazgul כתב/ה:

בהחלט, זה החוק השמיני של התרמודינמיקה.

ואני תמיד חשבתי שהחוק השמיני של תרמודינמיקה הוא שלא מדברים על תרמודינמיקה
lobar​(אחר)
לפני שנה • 22 בפבר׳ 2023
lobar​(אחר) • 22 בפבר׳ 2023
תעצור הכל בוא אני אעשה לך סדר.
החוק הוא אלסטי וגמיש ובית המשפט והפרקליטות יכולים למתוח אותו ולפרשן אותו גם על מלכות בתשלום. אבל הכל מתחיל מהמשטרה, כי אם שוטר לא עצר אותך/נתן לך דוח, אז אתה בכלל לא תהיה בסיטואציה של בית המשפט.
עכשיו בקשר למשטרה, היא לא ממש אוכפת גם הפללה של לקוחות זנות רגילים אז בטח שלא יתחילו לרוץ אחרי מוצלפים להנאתם.
כל החוק הזה להפללת צרכני זנות הוא עוד כלי בידי המשטרה במאבק בזנות הרגילה. הזנות הרגילה מטרידה את המשטרה כי היא נשלטת בידי גורמים עבריינים, הי היא מעורבת בשימוש בסמים קשים, וכי המון כסף שחור מתגלגל שמתדלק את משפחות הפשע.
מלכת סאדו שעושה 600 שח ביום בדירה שלה, בדרך כלל אשה נורמטיבית ולא מפריעה ומערערת את הסדר הציבורי אז היא פשוט לא מעניינת את המשטרה.