בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ממישהו חדש: האם יש מקום לצעירים פה?

Imkindanewtothis
לפני 9 חודשים • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis • 26 בדצמ׳ 2023
כן אני מבין מה את אומרת…שזה דף חלק שלא הושחת עדיין(למרות שברור שיש לי בעיות אני עדיין בן אדם לא קדוש חחח) אני חושב שהדבר המרכזי שאני דואג לגביו זה….האם זה turn off? ברור שזה על בסיס אישי כי כל אחד אוהב משהו שונה אבל…באופן כללי אני מתכוון חחח
הא וגם תודה רבה על העזרה חברה אני ממש מעריך את זה 😁 you guys are the best
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2023
Sunna סאנה כתב/ה:
יאיא כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
כצעירה לצעיר, אומרת לך שיש לך מקום פה.
אבל, קח בחשבון שזה יהיה לך הרבה יותר מאתגר דבר ראשון ודבר שני לאנשים יש את החששות שלהם כשמדובר מישהו ללא ניסיון בדסמי בכל גיל.
האתר פה הוא כמו מקום חברתי אחר, אתה בונה את השם שלך פה בקהילה הזו, אתה משתף בכתיבה, נוכח בפורום ובצאט והגעה לאירועים של הקהילה וצבירת חוויות וניסיון מאוד עוזרים.
אז בפשטות, יש לך מקום פה, יש חסרונות ויתרונות בלהיות צעיר וחסר ניסיון אבל תהנה מהדרך!
תאזר בסבלנות ותיהיה נכון להשקיע זמן ולהכיר אנשים והכל יסתדר, בהצלחה

פחות נכון לכתוב שאת אומרת הדברים מפוזיציה שווה כביכול של צעירה לצעיר...אין בזה באמת מכנה משותף.
הקושי שישנו לבחור צעיר להכיר (על רקע היותו צעיר) לא קיים אצל בחורה צעירה.

חוצמיזה, צודקת בכל מילה...
ההגיון הפשוט השאיר את הבלבול חסר אונים.

בהחלט יש קושי להכיר, כי הקושי הוא להכיר אדם לא מטריד ונורמלי ברמה בסיסית, שלא מיד יעשה מה שבא לו ללא מחשבה מה אני רוצה (למשל לשלוח לי תמונה של הזין בלי שתקשרנו)
אם מדברים על כלל האנשים, כולל אנשים שגדולים ממני ב40 שנה, וכולל גברים נשואים שבנות הזוג שלהם לא יודעות על הפרופיל הזה ושכותבים לי למרות שכתוב לי בפרופיל שאני לא מעוניינת מעבר לטווח גילאים מסוים, אז ברור שאני יכולה "להכיר"
אבל האם אני יכולה לסמוך על האנשים הללו?
האם באמת בטוח לי להיפגש איתם?
לא

צודקת צוקדת
את יודעת שלא לזה התכוונתי.
התכוונתי לנקודה שהעלה פותח השרשור, על כך שתיפסלי על ידי אחרים בגלל הגיל.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis כתב/ה:
כן אני מבין מה את אומרת…שזה דף חלק שלא הושחת עדיין(למרות שברור שיש לי בעיות אני עדיין בן אדם לא קדוש חחח) אני חושב שהדבר המרכזי שאני דואג לגביו זה….האם זה turn off? ברור שזה על בסיס אישי כי כל אחד אוהב משהו שונה אבל…באופן כללי אני מתכוון חחח
הא וגם תודה רבה על העזרה חברה אני ממש מעריך את זה 😁 you guys are the best

רק על עצמי לספר ידעתי
אז אגיד על עצמי שלי זה לא מוריד, בהרבה מצבים יכול גם להעלות, אבל אני כן רוצה שהאדם שאני איתו-ה (מה נעשה שאני קווירית) ידעו מה הן-ם רוצות-ים ברמה בסיסית ולא בסיסית.
כלומר, גם אם האדם לא מנוסה פיזית, אני אשמח אם האדם מנוסה מבחינת יודע מה הוא היה רוצה לחקור ומה לא. מה הגבולות שלו וממה הוא עשוי להנות וכבר נהנה.
אני לא רוצה לגלות לאדם עולם מאפס, כי זה מפחיד אותי להוביל אותו בדרך שלא נכונה לו, ומכיוון שהוא לא ידע שום דרך אחרת, אז הוא לא ידע שזה לא מתאים עד שזה יפגע בו-ה וכך גם בי, כי אני לא רוצה לפגוע.
מה זה אומר? קודם כל, לא להגיד "אין לי גבולות". זה מתיש, זה לא נכון, וזה מועד לפורענות ממש. אם האדם שאמור לעשות לך טוב לא יודע מראש אפילו באופן כללי על משהו שאולי עשוי לעשות לך רע, אז במידה ואכן תתרחש פגיעה כי יעבר גבול שלא ידעתם כלום עליו אז הדום עשוי להרגיש מאוד אשם על פגיעה שיכלה להימנע אם הייתם מתקשרים מראש (אומרת מראש, תכתוב בפרופיל יותר מ"גברים" בגבולות שלך, באמת תחשוב מה עשוי להיות לך לא נעים, אם יש מילים, אקטים שמישהי תעשה לך או שאתה תעשה למישהי, אם ציבורי לא מתאים לך למשל).
אוסיף עוד טיפ- גם לדומיות-ים יש גבולות, תזכור לשאול גם את הצד השני מה הגבולות, מה לא נעים. זה גורם לי (לאחרות-ים שדיברתי איתם) להרגיש שבאמת רואים אותי, ולא מתייסים אלי כ"אובייקט שיכול להגשים לי פנטזיות מיניות ומותאם אלי".
אבל פשוט כזה
אם אתה רוצה אז תחקור
אל תחכה למישהי-ו שיציעו לך ממה אתה נהנה
תקרא על הנושאים אם אתה רוצה
אתה ממש לא חייב לדעת הכל או אפילו הרוב, ומעבר לזה, יכול להיות שתגלה בעתיד שדברים שחשבת שיהיו לך נעימים הם לא, ושדברים שחשבת שלעולם לא תעשה דווקא כן מעניינים אם אתה חושב עליהם בדרך אחרת, זה קורה לכולם-ן, אבל מה שחשוב זה לדעת בסיס, לקרוא על הנושא, על קינקים שונים, לא רק מהכיוון הנשלט אלא גם השולט אולי כדי לדעת מה החוויה עבור הצד השני.
Imkindanewtothis
טוב האמת אני די מודע למה שאני אוהב ולמה שאני לא אוהב מבחינה מינית, דרך הרבה….מחקר בוא נקרא לזה ככה חחחח. אני חושב שגברים אומרים ״אין לי גבולות ״ כי הם חושבים שאם הם יגידו שיש להם, זה יוריד את הסיכוים שלהם, למרות שאני לא בטוח שזה נכון.
נגיד אם מישהו יגיד לי שאין לו גבולות אז אני יחשוב…… שאולי עדיף להתרחק מהאדם הזה חחחח.
זאלופון​(שולט)

Re: שאלה ממישהו חדש: האם יש מקום לצעירים פה?

זאלופון​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis כתב/ה:
שלום כולם! כפי שהשם שלי אומר אני די חדש בעולם הזה אבל חקרתי פה טיפה ויש לי שאלה ….האם אתם חושבים שיש מקום לאנשים צעירים פה? אני מרגיש שכמעט כולם מחפשים אנשים 30+ אז רציתי לדעת אם אני מבזבז את הזמן שלי או שאני סתם תקוע בראש של עצמי 😅
ישמח לשמוע את דעתכם
בברכה: נשלט שיש לו טיפה יותר מדי זמן פנוי 😁

בטח שיש מקום! יש פה המון אנשים שאפילו מעדיפים פרטנרים בשנות ה-20, בתנאי שיש להם עור חלק וציצי עומד.

אם אין לך אז זה יותר טריקי, אבל תתנחם בידיעה שדווקא כשהשנים יעברו וכבר תתחיל להרקיב פתאום תגלה שאתה אטרקטיבי כפי שמעולם לא היית.
Sunna סאנה​(שולטת)
Imkindanewtothis כתב/ה:
טוב האמת אני די מודע למה שאני אוהב ולמה שאני לא אוהב מבחינה מינית, דרך הרבה….מחקר בוא נקרא לזה ככה חחחח. אני חושב שגברים אומרים ״אין לי גבולות ״ כי הם חושבים שאם הם יגידו שיש להם, זה יוריד את הסיכוים שלהם, למרות שאני לא בטוח שזה נכון.
נגיד אם מישהו יגיד לי שאין לו גבולות אז אני יחשוב…… שאולי עדיף להתרחק מהאדם הזה חחחח.

אתה תשים לב שהמון דומיות כאן כותבות שאנשים ללא גבולות עדיף שלא יפנו אליהם
מאוד סביר שזה אכן נובע ממה שכתבת, אבל זו דרך מחשבה לא נכונה, כי דומיות (לפחות רובן) רואות סאבים-ות כבני אדם בסופו של דבר, ואני לא ארצה לעשות משהו אם האדם השני יסבול ממנו ולא יהנה מכלום מהאקט, גם אם זה לא עובר גבול שלו.
Imkindanewtothis
גם אני די בטוח שאם אין לך שום גבולות….אתה תגיע לבית כלא בסופו של דבר חחח, כיאלו אני יודע אנחנו אנשים kinky אבל…… אנחנו לא פסיכופתים חחחח….לפחות אני מקווה שרובנו פה לא כאלה 😅
….אני מכיר בחור שאמר לי שהגבול היחיד שלו זה דופק….וגם שם הוא אמר שהוא גמיש…הוא לא חבר שלי יותר
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
העלו פה את היתרון של חוסר הניסיון ואני חושבת שיש בזה משהו.
אנשים עם ניסיון המון פעמים מצפים שהדברים יקרו בדרך שלהם. מצפים שדברים יקרו בדרך מסוימת ומאוד לא פתוחים לשמוע או להקשיב.
מאוד לא פתוחים ללמוד אדם חדש
וחס וחלילה גם מלאים במגננות בגלל ניסיון לא טוב.

כל למשל באופו קשור ולא אנשים שעיקר הניסיון שלהם הוא ממלכות בתשלום מצפים ממך שתשלטי בהם בהתאם לפנטזיה שלהם ולא מבינים מה את רוצה מהם
Imkindanewtothis
Bluecollar כתב/ה:
אנשים עם ניסיון המון פעמים מצפים שהדברים יקרו בדרך שלהם. מצפים שדברים יקרו בדרך מסוימת ומאוד לא פתוחים לשמוע או להקשיב.

כל למשל באופו קשור ולא אנשים שעיקר הניסיון שלהם הוא ממלכות בתשלום מצפים ממך שתשלטי בהם בהתאם לפנטזיה שלהם ולא מבינים מה את רוצה מהם

אבל האם החוסר ניסיון לא מרתיע טיפה?. במיוחד בתחום כמו שלנו
Sunna סאנה​(שולטת)
Imkindanewtothis כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אבל האם החוסר ניסיון לא מרתיע טיפה?. במיוחד בתחום כמו שלנו

דוד, אמרו לך את התשובה
כן ולא
לפעמים יותר כן (עבור אנשים מסוימים) ולפעמים יותר לא (עבור אחרות). יהיה לך ניסיון כך או כך בסוף, ולא לנסות מתוך פחד שידחו אותך כי אתה חסר ניסיון פשוט ישמר את המצב הקיים.
אין אמרה כוללת שתכיל את כולן-ם