בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם באמת יגיבו לפוסט הזה, הוא יעזור לכל השולטות והנשלטים, ואפילו בכללי לכולם.

תחת כנפיך
לפני 3 שבועות • 3 ביוני 2024
תחת כנפיך • 3 ביוני 2024
נראה לי שהכי טוב זה לא להעמיס ברגשות על ההתחלה.. שיהיה משהו קליל..

כמו להחמיא על הפרופיל גם אם היא לא כתבה שם כלום..
כמהת-יער
לפני 3 שבועות • 3 ביוני 2024
כמהת-יער • 3 ביוני 2024
תחת כנפיך כתב/ה:
נראה לי שהכי טוב זה לא להעמיס ברגשות על ההתחלה.. שיהיה משהו קליל..

כמו להחמיא על הפרופיל גם אם היא לא כתבה שם כלום..

במיוחד אם היא לא כתבה כלום!
תאמין או לא, אף אחת לא שמה לב
הברון בכפכפים​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 4 ביוני 2024
קודם כל פרופיל מפורט
שנית, תעבור על הפרופיל שלה, על הבלוג שלה, תלמד אותה ( לא בקטע קריפי) ובפניה תתיחס למשהו שהיא כתבה ומצא חן בעינך.

כל זה לא מבטיח 100 אחוז הצלחה ואם אין התאמה של הרצונות והסטטוס של 2 הצדדים אז לא משנה מה תכתוב.
זה לא יקרה
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 4 ביוני 2024
לשים לב לגבולות שכתובים לה בפרופיל.
סוגה
סוגה • 4 ביוני 2024
Into כתב/ה:
סוגה כתב/ה:
אתה מתלונן כביכול על הבעיה שנוצרה בגלל זכרים חרמנים ומגעילים, מה השולטות יכולות לעשות? הן צריכות לעשות? המצב שנוצר הוא כזה, הרושם הוא כזה, והוא כנראה יישאר כזה.
אני לא חושב שיש לאי איזו שולטת סט חוקים של איך לפנות אליה, כל עוד האינטואיציה שלה אומרת שלא מדובר בזכר מגעיל, אז מה זה משנה איך ניסית? כמובן בהנחה וניסחת בלשון שלך שאני מניח שנורמלית

חוצמזה, אני לא חושב שלכל זכר לא מגעיל הן מחויבות או רוצות לענות גם ככה, אין מנוס מפשוט לנסות.
אה ולהמשיך להתלונן על המצב החרא שהזכרים הלא נימוסיים יצרו ימח שמם בני זונות
כזה שרמנטי, קח אותי כבר

מתי באמת נתחיל להיות דביקים בפורום????
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 4 ביוני 2024
cutelittlefemboy כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
באופן מכבד כמו שהיית רוצה שיפנו לאחותך.

ברור, אבל זה נראה משהו שהמון איכשהו לא יודעים, שיהיה להם את הפוסט הזה להכנס ולדעת איפה להתחיל

אתה אומר שזה ברור,

זה לא.

אם כל הגברים היו מצייתים לכלל הפשוט של להתייחס לנשים כפי שהיו רוצים שיתייחסו לאחותם, רמות ההטרדה והגועל היו יורדות בכ-99%.

כלל ברזל.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 4 ביוני 2024
הברון בכפכפים כתב/ה:
קודם כל פרופיל מפורט
שנית, תעבור על הפרופיל שלה, על הבלוג שלה, תלמד אותה ( לא בקטע קריפי) ובפניה תתיחס למשהו שהיא כתבה ומצא חן בעינך.

כל זה לא מבטיח 100 אחוז הצלחה ואם אין התאמה של הרצונות והסטטוס של 2 הצדדים אז לא משנה מה תכתוב.
זה לא יקרה

אני לא מצפה שיעשה שיעורי בית ותזה.
אבל שלא יחרטט שקרא את הפרופיל שלי ואת הבלוג.
מלבד זאת, מבחינתי הכרות כאן היא כמו כל אפליקציה, טרחתי לכתוב משהו המספר עלי בתקווה שמי שמתחבר יפנה.
אז פניות בסגנון את אישה אני גבר את שולטת אני נשלט, לא יזכו ביותר מדי יחס.
מלבד זאת, פנייה מכובדת ונעימה.
Curvy Doll​(שולטת)
Curvy Doll​(שולטת) • 4 ביוני 2024
תקראו את הפרופיל! זה לא כזה קשה. אם מישהי כותבת שהיא לא מחפשת או לא פנויה, אל תתחילו איתה. אם היא כותבת שהיא נשלטת, אל תציעו לה לשלוט עליכם.
לא נועדנו להגשים לכם את הפנטזיות, אנחנו אנשים אמיתיים ומה שאנחנו רוצות ומחפשות חשוב בדיוק כמו מה שאתם מחפשים.

אל תפילו עליי גם את הפנטזיות שלכם אם לא שאלתי, ובטח לא תמונות. לא אכפת לי שאני מושלמת לסשן חלומותיך, לא אכפת לי שהזין שלך נראה כמו דולפין וממש לא אכפת לי מהקופי פייסט שאתה שולח לכל אחת שיש לה דופק וציצי.
הייתה בינינו אינטראקציה חיובית? סבבה, אפשר להגיע לזה מתישהו. אבל הודעה ראשונה? אתה תמצא את עצמך חסום.

והכי חשוב? אמרתי לא מעוניינת, שלח אותי לדרכי. להתחנן או להעליב רק אומר שאם אי פעם אחפש משהו ויכולת להתאים, אתה פסול מראש.

אבל אנחנו אמרנו את זה אלף פעם, וממשיכות להגיד את זה, גם ישירות למטרידים, וכלום לא ישתנה כי מה שנעים לכם בפושפוש יותר חשוב מתחושת הבטחון של נשים ✨️
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2024
Grey / Green כתב/ה:
זה כנראה הנושא הכי מדובר בפורום אחרי ״למה כולן שמנות״, אז אני ממליץ לנסות את פונקציית החיפוש באתר.

תראה איך התפתחנו! כבר מלא זמן לא היה למה כולן שמנות! זה ממש מגניב.