שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיות

Into​(נשלטת)
לפני שבוע • 17 ביוני 2024
Into​(נשלטת) • 17 ביוני 2024
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש בהחלט כאלו.
מכיר לא מעט כאן בכלוב.
אתה מבין שבגלל תשובות שגויות כמו שלך נשלטים מקבלים דרייב לפנות לנשלטות ול'לא בעסק' ולהטריד אותן כי הם קראו בפורום שיש "לא מעט" נשלטות שרוצות נשלט

אז לשקר?
אני לא מבין.
שמעת על המונח 'מתחלפת'?
Into​(נשלטת)
יולי Yuli כתב/ה:
מה זה "נשלטות" לדעתך?

למי שמעוניינת גם בשולטים וגם בנשלטים הייתי קוראת מתחלפת. כשמישהי אומרת "אני נשלטת" אני מסיקה מזה שאינה מעוניינת להיות שולטת.

בכלל, שאלה קצת מוזרה בעיני. האם הכוונה היא שאולי יש נשלטות שהן בעצם לא ממש רק נשלטות למרות שהן אומרות שהן כן? אולי אנשים כאלה קיימים, הכל אפשרי, אבל זה הרי לא אומר שכדאי שנצא לחפש אותם. פשוט כי הדרך היחידה להתייחס יפה לאנשים היא לכבד את מה שהם אומרים על עצמם 🤷
תודה התעצלתי
Master Bruce
Master Bruce • 17 ביוני 2024
האם קיימות כאלו?
ברור שכן. אבל זה נכון על כל שאלה בסגנון הזה שתשאל בערך.
"האם יש שולטות שאוהבות ללקק ברכיים בזמן שהן עומדות עמידת ידיים ושני צבי נינג'ה מרקדים בחדר?"
סטטיסטית, יהיו כאלו.
האם זה אומר שלגטימי לפנות למי שכתבה בצורה גלויה בכלוב שהיא נשלטת ולשאול אותה האם היא מחפשת נשלט?
חד משמעית לא.

אתה לא אומר למישהו (או מישהי) שטרחו לכתוב כאן שהם מחפשים X ומציע להם Y. כן, אולי יש סיכוי קטן שהם יהיו בקטע, אבל לא רק שרוב הסיכויים שלא, אלא זה מייד מוציא אותך דוש שלא טורח להבין בכלל מי האדם השני שעומד מולך ומה הרצונות והצרכים שלו.
יאיא​(נשלט)
יאיא​(נשלט) • 17 ביוני 2024
היה פעם אחת שהסתובבתי בצ'אט הכללי, (אחרי שנישלו אותי מהמנוי המובטח) והייתי עד לדינמיקה מאוד מעניינת שהתפתחה בין נשלטת לנשלט.
הוא היה מסכים עם כל מה שהיא אמרה, הוא היה מאוד נחמד צריך לומר, כנוע אמיתי. והיא הייתה אנרגטית וחיובית. מפעם לפעם השיח ביניהם התרחב והתפתח עד שהיא התחילה לשלוט עליו בצ'אט על יד כולם. שליטה חובבנית כמובן. נתנה לו הוראות ופקודות. והוא מילא אחרי הוראותיה בשקיקה ובכבוד. יש לציין שהיא הייתה ממש טובה, והיה לה וייב שיודע להדליק באגביות.
אותי כצופה מהצד זה ממש ריתק, והייתי מסוקרן ממש לעקוב אחר הדינמיקה וההתפתחות שם. אבל מזה זמן רב לא ביקרתי שם, אני משער שהעסק דעך די מהר, אם בכלל זז.

דווקא יש טענות ושמועות שמועלות בזו אחר זו על כך שדווקא שולטים עלולים לעיתים למצוא את עצמם די מהר בעמדת נשלט מול שולטת. ושבכל גבר מתחבא נשלט, גם אם הוא מצהיר שהוא שולט.
כאילו מדובר בכח הקיים בטבע, בטבע המיני, בתשוקה הגברית מחד, ובקסם המיניות הנשית מאידך (שנראית כל כך עוצמתית, עד שלא פעם מתארים אותה בהתפעמות ככח כישוף).
ואם רק תחשוק בכך האישה, בסיטואציה נכונה, היא תדע להוציא את הנשלט שבכל גבר מן הכח אל הפועל.
דווקא זה נושא יותר מעניין, הייתי שמח לשמוע על כך משולטים ושולטות.

אממממ.... אינטו, את מקבלת אולי נשלטים בזמנך הפנוי כשאת לא נשלטת? 😁

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יונ' 17, 2024 11:54 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Into​(נשלטת)
יאיא כתב/ה:
היה פעם אחת שהסתובבתי בצ'אט הכללי, (אחרי שנשלו אותי מהמנוי המובטח) והייתי עד לדינמיקה מאוד מעניינת שהתפתחה בין נשלטת לנשלט.
הוא היה מסכים עם כל מה שהיא אמרה, הוא היה מאוד נחמד צריך לומר, כנוע אמיתי. והיא הייתה אנרגטית וחיובית. מפעם לפעם השיח ביניהם התרחב והתפתח עד שהיא התחילה לשלוט עליו בצ'אט על יד כולם. שליטה חובבנית כמובן. נתנה לו הוראות ופקודות. והוא מילא אחרי הוראותיה בשקיקה ובכבוד. יש לציין שהיא הייתה ממש טובה, והיה לה וייב שיודע להדליק באגביות.
אותי כצופה מהצד זה ממש ריתק, והייתי מסוקרן ממש לעקוב אחר הדינמיקה וההתפתחות שם. אבל מזה זמן רב לא ביקרתי שם, אני משער שהעסק דעך די מהר, אם בכלל זז.

דווקא יש טענות ושמועות שמועלות בזו אחר זו על כך שדווקא שולטים עלולים לעיתים למצוא את עצמם די מהר בעמדת נשלט מול שולטת. ושבכל גבר מתחבא נשלט, גם אם הוא מצהיר שהוא שולט.
כאילו מדובר בכח הקיים בטבע, בטבע המיני, בתשוקה הגברית מחד, ובקסם המיניות הנשית מאידך (שנראית כל כך עוצמתית, עד שלא פעם מתארים אותה בהתפעמות ככח כישוף).
ואם רק תחשוק בכך האישה, בסיטואציה נכונה, היא תדע להוציא את הנשלט שבכל גבר מן הכח אל הפועל.

אממממ.... אינטו, את מקבלת אולי נשלטים בזמנך הפנוי כשאת לא נשלטת? 😁
רק נשלטי ארנק או spss, הגשת מועמדות בפרטי
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 ביוני 2024
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש בהחלט כאלו.
מכיר לא מעט כאן בכלוב.
אתה מבין שבגלל תשובות שגויות כמו שלך נשלטים מקבלים דרייב לפנות לנשלטות ול'לא בעסק' ולהטריד אותן כי הם קראו בפורום שיש "לא מעט" נשלטות שרוצות נשלט

אז לשקר?
אני לא מבין.
שמעת על המונח 'מתחלפת'?

אני לא אקבע לאחרות/ים איך לכנות את עצמן/ם.
Into​(נשלטת)
לפני שבוע • 18 ביוני 2024
Into​(נשלטת) • 18 ביוני 2024
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש בהחלט כאלו.
מכיר לא מעט כאן בכלוב.

אז לשקר?
אני לא מבין.
שמעת על המונח 'מתחלפת'?

סבבה אני עושה לך forward מעכשיו על כל הודעה מטרידה ומציקה מנשלט שחושב שאולי אני מחפשת נשלט אפילו שהגדרתי את עצמי כנשלטת וטרחתי לשים את זה בסוגריים ולכתוב בגבולות, כי איזה נשלט בפורום כתב שיש נשלטות שמחפשות נשלטים
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבוע • 18 ביוני 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 18 ביוני 2024
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
Into כתב/ה:
bondman כתב/ה:
יש בהחלט כאלו.
מכיר לא מעט כאן בכלוב.

אז לשקר?
אני לא מבין.
שמעת על המונח 'מתחלפת'?

סבבה אני עושה לך forward מעכשיו על כל הודעה מטרידה ומציקה מנשלט שחושב שאולי אני מחפשת נשלט אפילו שהגדרתי את עצמי כנשלטת וטרחתי לשים את זה בסוגריים ולכתוב בגבולות, כי איזה נשלט בפורום כתב שיש נשלטות שמחפשות נשלטים

דיל.
אשמח לקרוא את מה שהם יכתבו לך.
אפילו אם לא תצליחי להוכיח שההודעה שקיבלת נשלחה בגלל האשכול הזה
ולא בגלל שרוב הנשלטים הללו בכלל לא יקראו פרופילים….

icon_smile.gif

התשובה שנתתי לשאלה מדברת על כך שהתופעה קיימת.
ואפילו בכלוב.
לא אמרתי שזה מיינסטרים.
ואם יש פה איזה נשלט שחושב בגללה לפנות לנשלטות ולהציק בנושא
Don’t!