סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיקיות.ים וחנוניות.ים בכלוב התפקדו!

Nati9342​(שולט)
לפני חודש • 17 באוג׳ 2024
Nati9342​(שולט) • 17 באוג׳ 2024
לא יודע אם גיק או לא...
אוהב Star wars,אוהב מארוול,אוהב באטמן וגם אוהב גיקיות וחנוניות icon_wink.gif
מניח שיש בי גיקיות מסויימת
A Ravenclaw​(נשלט)
A Ravenclaw​(נשלט) • 17 באוג׳ 2024
נראה לי שצריך אותו סוג של פתיחות מחשבתית ונכונות לחרוג מהנורמות, בשביל פשוט לעשות מה שכיף, ולהיות גיק (למרות שזה לילדים) או בדסמי (למרות שזה לסוטים).

אז אני רייבן, בן 34
קורא בעיקר פנטזיה ומד"ב, כרגע ברנדון סנדרסון 🤩
חוזר לפלייסטיישן אחרי יותר מעשור של חלודה
במאנץ' האחרון השיחה הכי ארוכה שלי הייתה עם נשלטת חמודה שחולמת לפתור את בעיית הנוסע
סידרתי לי טיסת עבודה כדי לעבור בדיסניוורלד (וגיליתי שיוניברסל הרבה יותר שווה)
ובלי שום קשר לשרשור, כרגע מתנגן ברקע "פגישה לאין קץ" 🥰
הבחור הנחמד
הבחור הנחמד • 17 באוג׳ 2024
היי גם גיק מושבע אוהב הכל החל מגיימיניג עד סדרות טלוויזיה וסרטי מדב ואפילו מדע מאוד אוהב כימיה
olivia r​(נשלטת)
olivia r​(נשלטת) • 17 באוג׳ 2024
שנים הייתי גיקית בארון.
מה זה אומר גיקית בארון? שהחל מהתיכון הלכתי נגד הטבע שלי ולמרות שהייתי במגמת מחשבים ניסיתי להסתובב עם ה"מגניבים" ולעשן סיגריות במחששה וכל מיני שטויות כאלה רק כדי לא להחשב גיקית.
זו הייתה טעות מהרבה בחינות. (בין השאר כי כבר אז שמתי לב שהגיקים בתיכון היו עושים הרבה יותר סקס מהמגניבים)
A Ravenclaw​(נשלט)
A Ravenclaw​(נשלט) • 17 באוג׳ 2024
crypto כתב/ה:

אוהב לשמוע על מדע, בעיקר פיזיקה; חלום שלי מתישהו זה ללמוד לכיף את תורת היחסות הכללית.

מצאתי עכשיו סרטון חמוד שמכסה את הרעיונות המרכזיים והניסויים המחשבתיים 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=tzQC3uYL67U
הגרסה עם טנזורי רימן כנראה תצריך קצת יותר זמן
Nati9342​(שולט)
olivia r כתב/ה:
שנים הייתי גיקית בארון.
מה זה אומר גיקית בארון? שהחל מהתיכון הלכתי נגד הטבע שלי ולמרות שהייתי במגמת מחשבים ניסיתי להסתובב עם ה"מגניבים" ולעשן סיגריות במחששה וכל מיני שטויות כאלה רק כדי לא להחשב גיקית.
זו הייתה טעות מהרבה בחינות. (בין השאר כי כבר אז שמתי לב שהגיקים בתיכון היו עושים הרבה יותר סקס מה מגניבי)

חנונים מזיינים יותר,זה ידוע
Nati9342​(שולט)
olivia r כתב/ה:
שנים הייתי גיקית בארון.
זו הייתה טעות מהרבה בחינות. (בין השאר כי כבר אז שמתי לב שהגיקים בתיכון היו עושים הרבה יותר סקס מה מגניבי)

noomi​(נשלטת){Ashenn}
noomi​(נשלטת){Ashenn} • 17 באוג׳ 2024
Nati9342 כתב/ה:
olivia r כתב/ה:
שנים הייתי גיקית בארון.

לי בתיכון זה ממש לא היה ידוע
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
פניקס סגולה, בת 37

בתמונה השנייה בפרופיל שלי רואים אותי עם קוספליי של רוג מאקס מן בתנוחת "superhero landing" בקולונוע בחיפה רבע שעה לפני שהתחילה ההקרנה לסרט השלישי של דדפול (זאת היתה הפעם השנייה שהלכתי אליו בקולנוע, מתכננת ללכת עוד פעם, מי רוצה?)

אז כאמור, אני אוהבת קומיקסים (למרות שמלא זמן לא קראתי) בעיקר מארוול וDC אבל לא רק (מישהו.י מכיר.ה את אסטריקס וטינטין?)
אנימה
סדרות וסרטי מד"ב ופנטזיה
משחקי תפקידים שולחניים וחיים (למרות שעבר הרבה זמן מאז שהייתי בלארפ)
ומסיבת החתונה שלי היתה מסיבת קומיקס שבה הרבה מהאורחים.ות הגיעו בקוספליי והיה מטורף למדי (כן, התחתנתי עם שולט מושלם שהוא גיק, הרווחתי בגדול)
Nati9342​(שולט)
noomi כתב/ה:
Nati9342 כתב/ה:
olivia r כתב/ה:
שנים הייתי גיקית בארון.

לי בתיכון זה ממש לא היה ידוע

מבאס לשמוע