ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך פגשתם את החצי השני שלכם 😤

Adonai Elah Elahin
לפני 3 שבועות • 27 באוג׳ 2024
Adonai Elah Elahin • 27 באוג׳ 2024
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
רק דקה, פרופיל ריק בלי בלוג שפתח את הפרופיל לפני בערך חודש. אני מייד אשתף אותך בפרטים האינטימיים ביותר של החיים שלי.

אתה יכול פשוט לא לענות אז 💀

כן, אבל איפה הכיף בזה?
וינטו
וינטו • 27 באוג׳ 2024
היא שאלה אותי אם יש לי עשר שקל להגיע לבאר שבע
פינו
פינו • 27 באוג׳ 2024
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
רק דקה, פרופיל ריק בלי בלוג שפתח את הפרופיל לפני בערך חודש. אני מייד אשתף אותך בפרטים האינטימיים ביותר של החיים שלי.

כן, אבל איפה הכיף בזה?

מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?
SWAY

זה קרה לפני הרבה שנים

SWAY • 27 באוג׳ 2024
לא זוכר, צריך לשאול את.ההורים שלי, מעדיף גם לא לדעת...
אופטימי1​(נשלט)
אופטימי1​(נשלט) • 27 באוג׳ 2024
כאן. לפני עשור כמעט. נשואים + . במערכת יחסים פתוחה. וולאק עבד לנו חח
Fuck You
לפני 3 שבועות • 28 באוג׳ 2024
Fuck You • 28 באוג׳ 2024
הקשר הסתיים כבר מזמן אבל העלת בי זכרונות יפים

הכרנו כאן בכלוב,מההודעה הראשונה ידעתי שהוא יהיה האבא המדהים עבורי
הפגישה הראשונה הייתה מאוד ספונטנית, ונטו להכרות ראשונית אך היה מדהים… בפועל… לא משנה איפה אתה, אלא עם מי אתה…
אחרי זה כבר בילינו בכל מקום, היינו בהופעות חיות ביחד, סטנד אפ, וגם מלא מקומות רומנטיים..🩵
תחת אש
תחת אש • 28 באוג׳ 2024
הכרנו כאן.
התכתבנו במשך חודשים ולא החלפנו אפילו תמונה, שלחנו סיפורים קצרים זה לזו.
בשלב מסויים הוא ביקש את המספר שלי, הבאתי לו רק חצי ושאלתי מה יצא לי מזה.
אחרי שהוא שכנע אותי,
הוא דרש את החצי השני שלו
וקבל.
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 28 באוג׳ 2024
פינו כתב/ה:
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

כן, אבל איפה הכיף בזה?

מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?

אין קשר. לא אמרתי שאני מתחברת לתוכן התגובה של ברוס ההוא (אחרת הייתי מלייקקת אותה), אלא הבעתי שאני לא מסכימה עם תגובות כמו "אתה יכול פשוט לא לענות אז" כי אני מבינה שזה יכול להיות כיף להגיב גם כשזה לא רלוונטי ובאופן אישי אני שואבת הנאה מלתקוע את דעתי בכל חור (תרתי משמע) כך שאני מבינה למה שגם ההוא יעשה את זה. אפילו בתור הצד שמקבל תגובות אני אעדיף לקבל תגובה גם אם היא חולקת על דעתי מאשר שלא לקבל כלל, אבל זה כבר עניין אחר וכל אחד והעדפתו.
אגב, אם במקום "אתה יכול פשוט לא לענות אז" התגובה הייתה "מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?" אז זו הייתה תגובה עניינית לתגובה של ברוס ההוא ואומנם כתגובה לתגובה הקודמת שלי היא איננה עניינית.
פינו
פינו • 28 באוג׳ 2024
פינו כתב/ה:
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:

כן, אבל איפה הכיף בזה?

אין קשר. לא אמרתי שאני מתחברת לתוכן התגובה של ברוס ההוא (אחרת הייתי מלייקקת אותה), אלא הבעתי שאני לא מסכימה עם תגובות כמו "אתה יכול פשוט לא לענות אז" כי אני מבינה שזה יכול להיות כיף להגיב גם כשזה לא רלוונטי ובאופן אישי אני שואבת הנאה מלתקוע את דעתי בכל חור (תרתי משמע) כך שאני מבינה למה שגם ההוא יעשה את זה. אפילו בתור הצד שמקבל תגובות אני אעדיף לקבל תגובה גם אם היא חולקת על דעתי מאשר שלא לקבל כלל, אבל זה כבר עניין אחר וכל אחד והעדפתו.
אגב, אם במקום "אתה יכול פשוט לא לענות אז" התגובה הייתה "מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?" אז זו הייתה תגובה עניינית לתגובה של ברוס ההוא ואומנם כתגובה לתגובה הקודמת שלי היא איננה עניינית.

כמו שבוודאי שמת לב, מאוד התחברתי לתגובה שלך על תגובה שלי על תגובה של ההוא שהגיב לברוס ההוא ומצער אותי שאת לא התחברת לתגובה שלי.

אגב, אם היית מכירה אותי (אהיה אופטימי ואכתוב את המילה "עדיין") היית יודעת שלקחת אותי ברצינות (במיוחד בתגובות על תגובות של תגובות) זה לא פחות מאסון.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 28 באוג׳ 2024
וינטו כתב/ה:
היא שאלה אותי אם יש לי עשר שקל להגיע לבאר שבע

*עשרה שקל/שקלים