לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פדופיליה באינרנט...

נועה באופנוע​(מתחלפת){(SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 24 ביוני 2004

אין תמימות

תם עידן התום , אני יוצאת מהבית ורואה את הילדות מתלבשות , שאני ראיתי רחוב סומסום לבשתי ליסודי גי'נס , והיום הן מתחרות של מי הקו יותר נמוך , הן מתלבשות פרובוקטיבי אז איך אדף שפוי יכול להישאר מפוקס ? הבריא זה זה שמסתכל והחולה זה זה שמעז לגעת .
מזועזעת מהמקרה המדובר - בעקבות השרשור פה הלכתי וקראתי את העיתון כי לא היתי בארץ , קראתי ואמרתי לעצמי " הכתובת היתה ותשאר על הקיר " ואני בטוחה שאין פה תמימות אני בטוחה שהילדה פיתתה ושידלה במידה זהה לזה אשר חדר ובעל , אבל האחריות עליו היא ילדה והוא חיית טרף .
אנפת לילה

את יודעת, גברת באופנוע

אנפת לילה • 24 ביוני 2004
גם פדופילים שאונסים ילדות בנות חמש טוענים שהן פיתו אותם.
הפיתיה​(נשלטת)

קצת פרופורציה

הפיתיה​(נשלטת) • 24 ביוני 2004
ילדה בת 15 איננה ידה בת 5 או 7. להזכירכם, ביצרה הקלאסית של שייקספיר, יוליה היא רק בת 14. זה טבעי לגמרי להמשך לבנות צעירות וחתיכות ולא צריך אוטומטית להדביק תווית של "סוטה" לבן אדם ההוא. לדעתי יש להורד את הגיל שבו הסקס לא יחשב לאונס לגיל 12.

בימי הביניים ואפילו בימי הרנסנס סקס בגיל 12-13 היה רגיל לחלוטין! הצבעיות של החברה המודרנית, הנובעת מהצביעות של החברה הויקטוריאנית, כאשר על כל גילוי של מיניות מיד צועקים "סטיה" היא הגורם לחקיקה הזעוותית הזאת, מגבילת החופש ודורסת כל חלקה טובה. לא מדובר ב"פיתוי" אף אחד לא פיתה אף אחד אחר. מדובר בשני אנשים בוגרים מינית, אשר רוצים לממש את רצונם.

הלוואי ויזכו אותו וישלמו לו פיצויים על העוול שנגרם לו!
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 24 ביוני 2004
פתיה עד התקופה הויקיטורינית גם לא היתה ילדות ילדות היא פרי פיתוח של החברה הויקטורינית
אני לא רוצה לחזור לתקופות שבו ילדים בני 5 נשלחו לעבודה אם במפעלים ואם בשדות
הפיתיה​(נשלטת)

אכן, הילדות לא היתה קיימת

זה לא אומר שהסקס לא היה קיים. ההתפתחות המינית לא נבלמת בזכות חקיקה. זהו החופש.

והניק הוא פיתיה, אם אתה כבר מזכיר, נא לדייק
אנפת לילה

גיל הבגרות המינית

היום , כשהתזונה טובה וכמות הורמונים אדירה מוגשת לנו במזון באופן יומיומי, יש נטיה לילדות להיות שמנמנות מעט יותר מבדורות קודמים וכתוצאה מכך להתבגר מינית מוקדם יותר.
הורמוני המין מסונתזים מהכולסטרול, משומן. במילים פשוטות.
התבגרות מינית מוקדמת הופכת לשכיחה יותר בעשור האחרון, רואים יותר ויותר ילדות בנות 8,9,10 שמגדלות שדיים, שיער ערווה ומקבלות מחזור.
בנוסף ובמקביל נחשפים הילדים של היום במדיה להתנהגויות מינית, הם שוחים בים של ידע שאולי הם מבינים חלקית ברמה האינטלקטואלית אבל בטח לא מבינים ברמה הרגשית.
התפתחות מינית מוקדמת לא הופכת ילדות לבשלות רגשית. ההתפתחות הרגשית מגיעה מאוחר הרבה יותר.
על פי דעת מרבית הסקסולוגים, ההתפתחות הרגשית והיכולת להתמודד עם יחסי מין מבשילה סביב גיל 17-18 לפעמים מעט יותר מוקדם ולפעמים מאוחר יותר.
זו טעות גדולה וחטא לאמת לחשוב שאם ילדונת בת 14 מתלבשת בג'ינס נמוך נמוך, מתאפרת ויודעת לדקלם כל מיני שורות שלמדה בטלנובלה האחרונה שראתה היא בשלה להתמודדות עם יחסי מין (ואני נמנעת מלהתייחס כרגע ליחסי מין עם אדם בגילו של אביה).
בגיל ההתבגרות כאשר ילדה מתמודדת עם שינויים במבנה הגוף, מורדת בהורים ובעולם ומוכנה לעשות פרובוקציות גדולות כדי להוכיח שהיא גדולה, היא יכולה להגיע ליחסי מין. עם בני גילה או מבוגרים ממנה.

תעצרו רגע לחשוב מה מרגישה ילדה כזו , כאשר איש מבוגר וחכם ומבין נורא אומר לה שהוא אוהב אותה ומוכיח לה באותות ומופתים , מקדיש לה תשומת לב שהיא לא יכולה לקבל מההורים ומשתתף בפנטזיות המרד שלה.
הרי זה החלום בהתגשמותו. היא מקבלת כרטיס כניסה לעולם של הגדולים והמתוחכמים.
היא נאהבת ונחשקת ורצויה.
היא לא יכולה להבין את השקר או להיות אחראית לתוצאות שלו. היא לא מסוגלת להיות אחראית לתוצאות כלשהן שקשורות למעשה כזה.

בימי הביניים לא היתה ילדות. ילדים פחות ברי מזל מיוליה היו עבדים קטנים החל מגיל 5 או פחות.
זה טוב גם? אולי כדאי לקחת את הנורמות של אז ולהחיל אותן גם בתחום הזה?

ילדה בת 14 מגלה את המיניות שלה ובוחנת אותה. תפקידנו כמבוגרים להשגיח עליה ולשמור עליה מפני מה שהיא עצמה לא מסוגלת להבין.
לא לחינם קבע המחוקק הגדרות של בגרות.
זכותה לבחון את מיניותה, זו חלק מההתפתחות הנורמלית. חובתנו לשמור עליה.

קשה לי מאד לקרוא דעות של נשים שמנציחות סטריאוטיפים.
זה מזכיר לי מאמר שקראתי בנושא מילת נשים.
הכוח השומר על המסורת הזו היא הנשים . האמא והסבתא שעברו את מילת הנשים בעצמן.
והן נותנות צידוקים ושומרות על המסורת בקנאות שמאפילה על כל קנאות גברית התחום.
נקודה למחשבה. או במילים אחרות – אם זה קרה לך כשהיית בת 14 זה לא אומר שזה נכון.
TV_Eye​(שולט)
גם פעם היה הקרבת בני אדם למען קצת גשם

האנושות התפתחה מאז

גם פעם הורים היו מזיינים את הילדים שלהם

האונושות התאנשה מאז

פעם היו לוקחים ילדות בנות 13 לשפחות

אנחנו עדיין תקועים שם
הפיתיה​(נשלטת)

להיפך

הכפיה של הדעה, שבעקבות תהליכים היסטוריים הפכה למיינסטרים, חונקת את המיניות. מה זה "לחקור את המיניות" אם לא לקיים יחסי מין? ומאיפה הפטרונליזם הזה המאפשר לקבוע מה מתאים ומה לא? לא מוסרי לכם? למה לא? ומי קבע שהמוסר הפרטי שלכם, עדיף על המוסר האחר?

בקשר למכירה לעבדות. אכן היתה מכירה לעבדות, אז מה? גם מבוגרים נמכרו לעבדות, נובע מכך שנאסור מין גם בין מבוגרים? וזה שהילדות לא היתה קיימת לא מורידה ולא מעלה מהיחס למין.
אנפת לילה

זכותו של כל אדם להחזיק בדעה

דן בן אמוץ למשל פרסם פעם את דעתו שהכי נכון שאבא יהיה הראשון שמקיים יחסי מין עם בתו.
מתוך תפיסה שהוא באמת אוהב אותה ומנוסה מספיק כדי להכניס אותה לעולם הזה ברכות ונועם.

חשב ונשאר בחיים ( לפחות עד שמת)
יש חוק.
איזה מזל.
TV_Eye​(שולט)
אין בעיה אז תביאי לי את הילדה הראשונה שלך ככה שהיא בת 9
ונחקור לה את המיניות לא אכפת לך נכון?

מה לעשות זה לא קשור למיין סטרים זה קשור לאנושיות

את יודעת אמות מידה ומוסר הם לא משהוא מולד הם משהוא חברתי
ולרוב הם שם בצדק