בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרס-קוד

הדום לרגלייך​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2004

תודות

הדום לרגלייך​(נשלט) • 1 באוג׳ 2004
תודה לך בייבי יקרה עמיתה ושותפה לעזרה ההדדית.שוקולית,מצטרפת בחוכמתה לדיון הרעיוני ומפרה אותו ואותי.ולך אביס הדגול מרבבה אומר:מה שמותר לזאוס אסור לשור!(או בגירסה העממית:מה שמותר לשור אסור לחמור!) ומה שמותר לך אסור עלי באיסור חמור!
abcd
abcd • 1 באוג׳ 2004
דרס קוד זה דבר חשוב מאד. הוא יוצר אחידות ביננו, והוא מוסיף לאוירה האפילה .

פרחוני ו/או סנדלים וברמודות למיניהן...לא ממש קשורים לסצינה. ולמען האמת די מורידות את החשק...

אפשר להתחכם ולשאול מליון שאלות למה וכמה בכל נושא,

אבל כמו במסיבות קוקטייל יוקרתיות, וכמו בעוד הרבה ארועים, גם פה, ישנו דרס קוד,

אנא כבדו אותו.

זו ההנאה שלנו, ולא של אף אחד אחר.

הדום לרגלייך, אני אשמח לפגוש אותך במועדון, בוא בחמישי למסיבת הסיום icon_smile.gif
הדום לרגלייך​(נשלט)

לכבוד הוא לי

הדום לרגלייך​(נשלט) • 1 באוג׳ 2004
ליידי שירה נכבדה,אכן חכמולוג אנוכי.אולי תתפלאי לשמוע אבל השאלות האלה באמת מענינות אותי.לצערי לא אוכל לבוא ביום חמישי כי אני בפסטיבל בכפר בלום.אנסה לבוא ביום שלישי ואם לא אז בטח נתראה בהמשך.חוצמזה,קניתי שחורים ובהם אתלבש.
יוחנן הנחש
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2004
יוחנן הנחש • 2 באוג׳ 2004
אגב קטן:

הבחור עם החולצה הפרחונית היה ביום שאין לנו סלקטורית והמאבטח הכניס אותו בטעות
טעות או לא
הוא הועף תוך דקה לערך
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2004
וגם אם במקרה כל הבגדים השחורים בכביסה או שבאת ישר ממקום אחר - תמיד אפשר להתפשט, עירום (חלקי או מלא) תמיד התקבל בברכה במועדון icon_rolleyes.gif
abcd
abcd • 2 באוג׳ 2004
ים_yam כתב/ה:
וגם אם במקרה כל הבגדים השחורים בכביסה או שבאת ישר ממקום אחר - תמיד אפשר להתפשט, עירום (חלקי או מלא) תמיד התקבל בברכה במועדון icon_rolleyes.gif

בהחלט ! icon_razz.gif

יחי האקסהיביציוניזם !!!
הדום לרגלייך​(נשלט)
לפני 20 שנים • 7 באוג׳ 2004

עירום

הדום לרגלייך​(נשלט) • 7 באוג׳ 2004
ים החביבה וליידי שירה נכבדה, אני אופיע בערום רק לאחר דיאטה חריפה, שנה במכון כושר,וקעקוע נוסף.לא לפני.
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 8 באוג׳ 2004

Re: עירום

ים_yam​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2004
הדום לרגלייך כתב/ה:
ים החביבה וליידי שירה נכבדה, אני אופיע בערום רק לאחר דיאטה חריפה, שנה במכון כושר,וקעקוע נוסף.לא לפני.

יש אחלה חנות קעקועים בז'בוטינסקי 52 ר"ג - סנאץ' טאטו,
נעמה המקעקעת שם היא מצויינת והמחירים הכי טובים בארץ!
ובקשר לדיאטה וחדר כושר - איכס!!! לא עדיף לאכול קצת פחות ולהתחיל לזוז קצת יותר? הרעיון על רק חסה ואשל 0% שומן יחד עם זיעה על המכשירים האלו מעבירים בי צמרמורות של אימה...
הדום לרגלייך​(נשלט)
לפני 20 שנים • 8 באוג׳ 2004

תודה

הדום לרגלייך​(נשלט) • 8 באוג׳ 2004
על העצה.אבל אני מחפש קעקוען מקצוען.אני מת לקעקוע יפה.את הקודם עשה לי גולנצ'יק לשעבר שהיה אמן. אני מחפש מישהוא באותה רמה.