שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התשובה הישראלית לסירטון הפלשתינאי- זהירות-תמונות קשות לצפיה!

Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 באוג׳ 2004
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 11 באוג׳ 2004
שני הסרטונים מגעילים ומזעזעים ומהווים דפיקת ראש בקיר.
PEACE
אבוי לעמים שממשלותיהם בעלות הגישה ברמת הגנון לא מעוניינות בשלום.
ומכיון שאני נחוש בדעתי זו, וממש שונא ויכוחים, לא בגלל שאני חושב שאני צודק אלא בגלל ששלום עושים או לא עושים ,כל ויכוח על העניין יהיה בחזקת talk to my hand
אני רק יכול להצר על ביש מזל ועל טימטום בעשיית מלחמה(פיזית או יחצנית) ולא שלום,
על צדקנות של "תראו מי הוא עשה לי" ששני הצדדים נופלים אליה.
וחבל שרק בזה שני הצדדים נוקטים שוויון.
PEACE
ויפה שעה אחת קודם.
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 11 באוג׳ 2004
ThePassionMaster • 11 באוג׳ 2004
כל כך אוהב את הפלצנות הזאת.
אנחנו רוצים שלום.
אנחנו רוצים שלום.

אז למה יש לנו צבא ?
למה צריך נשק ?
בואו נפרק את המדינה המזויינת הזו מהנשק שלה.
עם השלום בכל מחיר שלכם אנחנו לא צריכים שום נשק, הרי בשום מקרה לא נרצה חלילה להרוג מישהו "אלוקים ישמור" - לא אנחנו !! אנחנו לא רוצחים.
לא משנה אם ישחטו אותנו.
לא משנה אם יכבשו לנו את כל האדמה המזויינת הזאת שאנחנו חיים עליה וכל מדינות ערב מתים לכבוש. ולא רק לכבוש.

אנחנו רוצים שלום !

גם אני רוצה שלום, זה לא מספיק בשביל שיהיה שלום, צריך גם הוא לרצות שלום. (לא, אני לא עילג)
פחח, נמאס לי מהטמבליות הזו.

ואני אחזור על זה בפעם המליון:
לשלום צריך הסכמה של שני צדדים - למלחמה רק צד אחד מספיק.
מקבי​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2004
יאאאייי, גופות. לא ראיתי כאלה כבר הרבה זמן. מדהים.

סתם מגעיל, וחסר פואנטה. והכי גרוע - לרדת לרמתו של האוייב... מה השלב הבא? הסברה אנטי-פלסטינית בבתי-הספר? לקרוא ליאסר ערפאת "כלב" בעיתונים? ואולי בכלל כדאי שגם אנחנו נתאבד בפיצוצים ברחבי עיירות פלסטיניות שלוות?

Get a grip.
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2004
ThePassionMaster • 13 באוג׳ 2004
מקבי כתב/ה:
יאאאייי, גופות. לא ראיתי כאלה כבר הרבה זמן. מדהים.

סתם מגעיל, וחסר פואנטה. והכי גרוע - לרדת לרמתו של האוייב... מה השלב הבא? הסברה אנטי-פלסטינית בבתי-הספר? לקרוא ליאסר ערפאת "כלב" בעיתונים? ואולי בכלל כדאי שגם אנחנו נתאבד בפיצוצים ברחבי עיירות פלסטיניות שלוות?

Get a grip.

לרדת לרמתו של האוייב ?
אה ?
אתה פשוט לא קולט.
יש אנשים ששומעים "פיגוע טירור" וזהו. זה עובר להם מעל לראש. הם שמעו את צמד המלים האלו כל כך הרבה פעמים שזה כבר הפך לנורמה.
רק כשרואים מהו פיגוע טירור - מתעוררים לצערי תוך כדי זעזוע (לא כולנו ראינו כבר גופות)
אני רק שמח לגבי נקודה אחת שאמרת - אוייב. יש אנשים בתוכנו שאפילו לא רואים בהם אוייב.

Master_Abra_Kadabra כתב/ה:
לשלום צריך הסכמה של שני צדדים - למלחמה רק צד אחד מספיק.

אין לך אפילו מושג כמה אתה צודק.
icon_smile.gif

אין לך מושג כמה מושג יש לי שאין לך.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2004
"יש אנשים ששומעים "פיגוע טירור" וזהו. זה עובר להם מעל לראש. הם שמעו את צמד המלים האלו כל כך הרבה פעמים שזה כבר הפך לנורמה."

ואני אומר - טוב שכך. ניצחונו של הטרור, הוא בהפחדת האויב, בשינוי עמדותיו, בהחלשתו *המנטלית*. הטרור אינו מהווה, בשום רמה כמעט, איום קיומי. כוחו אך ורק פסיכולוגי. לכן, כשאתה מפרסם תמונות כאלו, אתה בעצם תורם לאפקט הזה, וזה מה שמרגיז אותי. אתה מעורר זעם, אימה, גועל... במקום קור-הרוח והחשיבה ההגיונית והצלולה, הנחוצים להתמודדות נכונה עם הטרור. אנא, חשוב על זה כך... וזה בלי לדבר בכלל על הגועל נפש וחוסר הכבוד למתים בפיגועים, שאתה מבזה אותם ככה.

"יש אנשים בתוכנו שאפילו לא רואים בהם אוייב"

יש גם אנשים שחושבים שהירח עשוי מגבינה. מי שלא מבין שהם האוייב, יש לו בעיה קשה בבוחן המציאות. הם רוצים להרוג אותנו, להשמיד אותנו, הם הורגים בנו על בסיס קבוע, יש להם את כל המניעים לעשות כך... לפי ההגדרה, הם אויב. מה אנחנו עושים עם זה... זה כבר סיפור אחר.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 13 באוג׳ 2004
אני חייבת לאמר שלא ראיתי לא את הסרטון הראשון ולא את זה. נורא קשה לי לראות דברים כאלה ולכן אני בד"כ נמנעת. אדם צריך להכיר את עצמו.
אבל לפי אופי הדיון אני הבנתי פחות או יותר את הרעיון הכללי של משמופיע בהם. אני חושבת שהבעייתיות העיקרית שמתגלה כאן היא שעל דמותה, עמדתה ותדמיתה של מדינת ישראל מגונן דווקא אתר, חיצוני, לא קשור ואף בעל תמיד בעייתית משהו, שיש לו מטרות אחרות מאלו שאנחנו מתכוונים אליהן. ז"א שהבעיה היא שאין הסברה מאסיבית ומסודרת של מדינת ישראל, אין משרד נפרד בממשלה, אין תקציבים מסודרים (אלא אם כן אני טועה).
אנחנו לא נרד לרמתם, מקבי, אם נראה לעולם גם את איך החיים נראים מבעד עיינינו, כי יש כל מיני דרכים לעשות את זה. אולי רק נצליח לעורר קצת אמפתיה. כי זה נכון, כמו שגלתיאה אמרה, אף אחד לא אוהב אותנו. ואין פלא, אפילו אנחנו לא אוהבים את עצמנו, כנראה.
בייבי
PS פשיין, למרות שאני מחזיקה כככל הנראה בדעות פוליטיות מנוגדות לשלך, איכשהו אני תמיד נוטה להיות "בצד שלך" icon_rolleyes.gif ואלו היו כמה מילים בזכות תרבות הדיון
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
במה שונה השירשור הזה מכל שירשורי הפוליטיקה שהיו פה?
שוב פעם חוזרים על אותם דברים.
למה לכם לכתוב מחדש...פשוט תעיינו בשירשורים הקודמים. הכל כבר נאמר שם.
hogo​(מתחלף)

גליתיאה

hogo​(מתחלף) • 13 באוג׳ 2004
גם אני מיתביש בחלק מהמצבים שניראים בתמונות אלו(של הסרטון הפלישתינאי ) וחבל שזה כך -אבל כשחותכים סרט ועורכים אותו
עם כל מיני תוספות שלא היו ולא נבראו אותי זה מקומם .

מה זאת אומרת למה אנחנו צריכים את הכיבוש הזה ?
כאילו שמישהו היה נותן לנו את המקום הזה בלי כוח ובלי קביעת עובדות מצידנו את שוכחת- שאנחנו מוקפים באויבים אכזריים במיוחד ולא רק מוקפים הם ממש בתוכנו הם מכרסמים בנו לאט לאט
הכיבוש הוא לא בגלל שאנחנו נהנים לשלוט בהם פשוט אין ברירה -הם רוצים להרוג אותנו כי אנחנו תפסנו את ה"שטח שלהם " זה עד כדי כך בסיסי .
וכשאני אומר את ה"שטח שלהם" אני לא מיתכוון לשטחים חלילה אני מיתכוון לכל מדינת ישראל לירושליים -להכל -הם לא ינוחו ולא ישקטו עד אשר אנחנו לא נהיה כאן ורצוי לא בשום מקום אחר ושוב יש אצלנו כאלו ששוכחים מה עשו לנו ליפני יובל וקצת ופשוט לא מבינים שאין לנו לאן ללכת
ומה שקורה כאן זו מילחמה על הבית
ולצערי אני לא רואה בה סוף טוב

עוד לא היתה מלכות של של שילטון יהודי בחבל ארץ זה מעבר לשיבעים וחמש שנה וגם לא תהיה
-צריך לקבל החלטות קשות ולדעתי יש כאן מקום לדיקטטורה -
וצריך לעמוד בראשה בן אדם שכנראה עוד לא נולד

שיוכל להחליט החלטות נטרליות שטומנות בחובן את את טובת הכלל ולא את טובת קבוצה מיעוטית זו או אחרת .

המקום הזה הולך לאבדון וצריך לקבל החלטות מאוד קשות .
ואני עוד לא התחלתי לדבר על הערבים הישראלים שהם הסכנה האמיתית לקיומה של מדינת ישראל
יש כאן כל כך הרבה בעיות סבוכות שאין לזה שום מוצא -כאשר
יש לחץ שהולך ומיתגבר והוא צריך מקום לברוח, צריך מפץ גדול כדיי להפוך את הכל לאבק כוכבים ולתת לזמן לעשות את שלו כדי ליצור כוכבים חדשים והמפץ הזה כבר התחיל אבל שלא תהיה טעות
את הבום האמיתי עוד לא ראינו וגם לא נבין מאיפה הוא בא עד אשר יהיה כבר מאוחר
המלחמה היא לא שאלה של אי וודאות כן או לא
היא שאלה של מתי .
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
ThePassionMaster כתב/ה:
[quote
אין לך מושג כמה מושג יש לי שאין לך.

אין לך מושג כמה מושג יש לי שאין לך מושג שיש לי שאין לך!
אונה לך ואונה לך!
הכל חוזר אליך
וXX בידייך!
icon_razz.gif