שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי קרא את תופת של דנטה ואת דקמרון של בוקאצ'יו ???

babywoman​(אחרת)
לפני 20 שנים • 27 באוג׳ 2004
babywoman​(אחרת) • 27 באוג׳ 2004
באמת, למה אתם בכלל מתנפלים עליו?
אז הוא כן קרא, הוא כן יודע לקרא והוא כן צריך את זה. ויש לו מספיק דמיון כדי לעשות השלכות לנושא הבדסמ ולמצא אותו בכל מקום גם אצל דנטה. אז רק בגלל שאתם לא קראתם אז למה לקרוע אותו?
איזה יחס מביש!
נקרא יותר כמו נקמת הבורים במי שיודע קצת מעבר מאשר התייחסות עניינית ולו בקצת.
בייבי
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 27 באוג׳ 2004
תראה, קרייזי, התגובה שלך היית סבירה ועניינית, אמרת את דעתך מתוך זה שיכולה להיות לך דעה, כי קראת וזה היה נהיר לחלוטין מתוכן תגובתך. לכן ראה את כל משאמרתי לא תקף לגביך.
'סדר?
בייבי
max69​(שולט)

אני מציע למי שלא קרא.... שיקרא ויראה מה הקשר

max69​(שולט) • 27 באוג׳ 2004
icon_evil.gif icon_evil.gif
ויש קשר כפי שכתבתי.
ובכלל אני לא איש ספרות פסיכולוגיה וכיוב ובטח שאת הקבלות שלי אני לא צריך מהמקטרגים.
לא נורא כבר לא כועס icon_wink.gif
max69​(שולט)

נ.ב.

למעט קאליבר ,טיפוס ובייבי אני שולח הצלפות לכולכם.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_wink.gif
בכוח המוח-אשה

רציתי להזכיר לכולנו

בכוח המוח-אשה • 27 באוג׳ 2004
לא תמיד חייבים להגיב!

לא נראה לכם שיש קשר, הבחור נראה לכם מתנשא, נושא השרשור לא מדבר אליכם, היא חושבת את עצמה, השיר לא בדיוק מתחבר אליכם - אפשר לשמור את ההבחנות האלה לעצמנו ולהמשיך הלאה. ביקורת שלילית היא לא הדרך לבנות כלום לטעמי. אם בכל זאת מדגדג להגיב, לפחות בדרך ראויה, כזו שאנחנו היינו רוצים שיתייחסו אלינו.
אני אישית חושבת שיש כאן מרחב מספיק ומספק גם לדיונים כאלה.
איש איש באמונתו יחיה.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 27 באוג׳ 2004
קראתי את את כול הקומדיה האלוהית ולהגיד לך את האמת לא מצאתי קשר בין BDSM לקומדיה

כול דבר אפשר לקשר לBDSM אם מאתאמצים

"בוא נילס בוא נעוף אל מעל ואל מעבר" הכוונה בוא נילס תחצה את הגבולות ותגיע לריחוף של סאב- ספייס

"נד נאד נאד נד רד עלה עלה ורד מלמע עד למטה" הכוונה כוס עמק של המנוף הזה לא מציח לכוון אותו אופס נקרע רצועה העבד נפל על הראש

לא חסר בקיצור זה היופי של יצירות אומנות אנחנו שופכים לתוכן את התוכן שלנו את העולם מוסגים שלנו ואת התשוקות שלנו ולא תמיד האומן התכוון להם
max69​(שולט)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_surprised.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Monarch_D​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 בספט׳ 2004
Monarch_D​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
איך אפשר להשוות בכלל בין דקמרון לתופת של דנטה.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 20 שנים • 2 בספט׳ 2004
ציטוט: "ובכלל כבר נמאס שכל מי שסיים פסיכולוגיה/פילוסופיה/ספרות 101 רץ לפורום לספר לנו כמה הוא חכם."...

טוב, דווקא בתור אחד שכן לומד את זה, ולוקח את זה דיי ברצינות, אני חייב לציין שדווקא יש בביקורת הזאת משהו.:
א. לפעמים כשאתה מדבר על זה יותר מידי "ורץ לפורום לספר" אתה מתחיל להישמע כמו קלישאה של עצמך, או לחלופין להרגיש כמו "שיחת קפיטריה מהלכת".
ב. אתה עלול למצוא את עצמך עושה מה שניקרא בעגה מקצועית: name dropping: כלומר: "היגל, היגל, מרקס !! בטח וויטגנשטיין, בטאי בטאי - או הוא הוא ענק! - סאד,סאד, ניטשה ניטשה בלה בלה בלה...". טוב, גם זאת קלישאה, אבל לפעמים השתיקה יפה למחשבה(ואולי בעצם היא נחוצה אותה כדי לחשוב).זאת משום, שיש הבדל בין לכתוב\לדבר על פילוסופיה
(או לחלופין ספרות\פסיכואנליזה) מאשר לעשות פילוסופיה הלכה למעשה בחייך הפרטיים.מרוב שאתה מדבר על זה, בעצם משקיע זמן בלהיתמקצע בלדבר על זה, אתה עלול לשכוח\לאבד את זה בחייך הפרטיים. זו פחות ביקורת יותר נקודות למחשבה.