שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי האדון הכי שווה כאן בכלוב?

Dom_Quixote
לפני 20 שנים • 31 באוג׳ 2004

אוי מוח מוח, מה לך כי תעירי שדים מרבצם?

Dom_Quixote • 31 באוג׳ 2004
ממש כגמדי מוריה בסאגה של טולקין, חשה אשת המוח החביבה עלינו שיעמום קל. אך במקום לנגוס בפרי שס"ק מהצלחת, או לקרוא מכתביו הפילוסופים של צחי הנגבי, החליטה שיהיה כיף למצוא את לוציפר, ולתקוע לו קוץ בעין. סתם, לראות איך יגיב.

איכשהו יש לי הרגשה שאולי לא נגיע פה למאה תגובות, אבל האמוציות שיבוזבזו על השרשור הזה יהיו שניות רק לשרשור הנחש מנוחתו עדן של קיחוט הנהדר שלנו יבדל"א, או של השפחה הערביה ישו"ז של פאשן מאסטר <ללא חיווי דעה>.

אז בואו נניח את הקלפים על השולחן: יש שמונה דומים באתר הזה שכולם, אבל כולם מכירים: טיצ'ר, אביס, אברה קדברה, ניו בוי, דמי, זאלופון, קליבר ואנוכי (התנצלותי הכנה מאוד אם שכחתי מישהו, דליתי זאת מזכרוני הרעוע בלבד ואני מכין את עצמי לתיקונים והתנצלויות). על דום קרוז פסחתי כי הוא גם בליגה משל עצמו, וגם לא ממש פוקד את האתר באותה תכיפות כמונו. אם נודה על האמת גם טיצ'ר עשוי להיות שייך לליגה הזאת, אבל הוא יותר מסתובב בקרבנו ולכן אכניס אותו לתחרות.

מתוך השמונה אני מוריד את טיצ'ר וזאלופון כי להם יש אהבה וזוגיות אמיתית. תיחנקו! icon_smile.gif

בתוך הששה הנותרים, את אברה החביב מאוד, את קליבר החביב לעילא, ואת ניו בוי החביב למפרע על פי רוב למעט כשעסקינן בנחשים, אינני מכיר יתר על המידה, ולכן אמנע מלברבר אודותיהם. רק אזכיר שקליבר לוחץ ידיים ממש חזק, וזה כואב אם יש לך שבר באצבע ממשחק כדורסל.

מתוך השלושה שנותרו, קשה לדרג "שווי", אבל אין בעיה לדרג דברים אחרים. אביס הוא הנחשק, דמי הוא הפופולרי, וקיחוטה הוא ההפתעה של הסיבוב הראשון.

בתוך השלישיה הזו, כמו שאני רואה את הדברים, יש משולש מעניין של שילוב תכונות ומאפיינים.

קיחוט הוא ה"טוב", אבל לאו דווקא במובן החיובי של המילה. ההיסטוריה הוכיחה שהרבה סאביות לא ממש מתחברות לדומיות עטופה טוב לב ורוד ודביק, ומעדיפות מישהו שיהיה אליהן קשוח ורע יותר. עם זאת, לפני שהן מגלות את לבבו המדמם, קסמו האישי של קיחוט ויכולותיו עתירות המדליות בתחום הוורבלי, מעמידות אותו, לפחות ברושם ראשוני, בדבוקה המובילה. זאת למרות גילו הרך בשנים ומראהו החיצוני המקנה כרטיסיית נוער ללא כל קושי.

דמי הוא ה"רע" במובן החיובי של המילה. הוא לא דופק חשבון, הוא כן (יש לומר כן ולא "כנה", לידיעה), בעל קסם נערי שובב וחיוך ערמומי ומלא הבטחה, זולג שס"קיות, כותב בפורומים בצורה מלומדת את אשר על לבו, ועל כן זוכה לפופולריות רבה בקרב המחפשות.

אביס (נורא מפתה לתקוע כאן "המכוער"), כך על פי הנתונים בשטח, משלב בתוכו את שני הצדדים. הוא מקסים, זה בערך הדבר הראשון שבנות לומדות פה באתר הזה (בשורה אחת עם חיבתו של דמי למחטים ואהבתו של קיחוט לשרשורים ארוכים עתירי מילוליות), אבל הוא לא מקסים מדי, ובהינתן האות הוא קשוח וזדוני כאחרון נאמני סדאם. עם זאת, הוא לא שוכח לחזור למקסימותו בדיוק בזמן הנכון. בקיצור, חלומה של כל שס"קית (שלא התקבלה למגמת אבירים).

אביס ודמי מקבלים אלפי הצעות מגונות באתר ובמסנג'ר, וזאת כנראה בעקבות שמם הנישא כרוח בשדה קוצים, ואצל דמי גם בעקבות סדרת "הגיגים מבית היוצר". עם קיחוט נוטות להתכתב בנות שראו את מעלליו בצ'אט ובפורומים, אך לרוב הן רק מבקשות שישיג להם את הטלפון של אביס או דמי.

בקיצור, לטעמי כל אחד משבעת הדומים שהזכרתי, וסביר שעוד הרבה כאלה שאני לא מודע אליהם כאן באתר, הם אדונים ראויים ו"שווים" (איזו מילה מגעילה) לכל נפש. אשרי הסאבית שתיפול לידיו הממתינות של מי מהם. כולם טובים, יפים, משכילים, וחלקם אף יודעים את התורה.

הבהרה: כל מה שנאמר לעיל נאמר לחיוב, מתוך חברות, הערכה והוקרה. אם מישהו מוצא עצמו נעלב חלילה, אני מתנצל, שכן רק התכוונתי להחמיא ולפאר, באמת שכן.

לסיום, אבקש להזכיר לקוראים שאביס אחראי באופן אישי כמעט לכל מחדל ופשע ציבורי בתולודות המדינה. מי שלא מאמין מוזמן לקרוא את השרשורים השונים העוסקים בכך בפורום הבליינים, או לפנות אלי לקבלת רשימה מפורטת. הצבע קיחוט!

כבוד לכולם,
דום קיחוטה, אביר שווה מחד, ויודע את הטלפון של אביס מאידך (אפשר להגדיל ב-1.90 ש"ח ולקבל גם את של דמי).
Tamashi Nawa​(שולט)

קיחוטה יקירי

Tamashi Nawa​(שולט) • 31 באוג׳ 2004
פעם אחר פעם את המוכיח שאין עלייך!!!

אילו רק הייתי סאבית, הרי הייתי שלך לנצח.... icon_biggrin.gif

קטונתי מלהגיב אחרי אמן הרהב, ולכן רק אחייך בבישנות ואמנע מדיון שנוגע אלי.
(אבל כיף לשמוע שאומרים עלייך לפעמים גם דברים טובים... icon_redface.gif )
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 31 באוג׳ 2004
אהבתי את הנאום המפורט של קיחוטה!!!
וכמובן שקולי וליבי נתונים לאביס האחד והיחיד, האיש שהכיר לי (ולרבות אחרות) את העולם הנפלא הזה, שנתן לי לטעום ולקבל חשק לשס"ק, לחיוך ולמגע הנפלאים שלו, לשקט הזה שתמיד נותן לי את התחושה שאני במקום הכי בטוח בעולם, לחברות הנפלאה שיש ביננו כבר מעל לשנה, לאבירות שבה הוא קיבל את הזוגיות הונילית שנכנסה לחיי והפירגון לי וגם לדומי כשמצאנו אהבה זוגית, ליכולת הנפלאה שלו לתת לכל אחת מאיתנו הנשים את התחושה שהיא אחת ויחידה ומופלאה גם כשהוא מוקף בהמון מאיתנו, ובכלל - על מי שהוא! איש מדהים ודום מקסים!
ברור שאני מסכימה גם לגבי מעמדותם הראויה ביותר של טיצ'ר, זאלו, ניו בוי ודמי - אם כי דמי רב גוני מכדי להחשב דום נטו, אבל אני מתה עליו בכל זאת! את השאר אני פחות מכירה באופן אישי אז קשה לי לשפוט...
Tamashi Nawa​(שולט)

ואם להיות לרגע רציניים....

הכי קרבו בעיני להיות מודל לחיקוי הוא Teacher

אין זה גורע לחיבתי העמוקה לקיחוטה המקסים, ולניו אהובי, וזאלו המקסים, ולכל האחרים.
אוהב אתכם כולם.....

ואת מי שלא הזכרתי, זה לא מחוסר חיבה והערכה, זה מפעת המוח הקודח שלי אחרי יום מילואים ארוך....
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 31 באוג׳ 2004
מצטערת להרוס את השמחה, אבל אין לכם מושג על מה אתם מדברים... עם כל נפלאותם של כל המוזכרים לעיל, ואני לא מפקפקת אפילו לרגע בנפלאות הזו, שמו של הדום המדהים ביותר שמהלך על פני כדור הארץ לא הוזכר כאן.
אבל גם אני לא אזכיר אותו.
אני דיסקרטיתicon_smile.gif
Dom_Quixote

קיחוט מבקש להזכיר...

כל אחד, פחות או יותר, יכול לעשות קשר בעל 7,123 ראשים, או לעשות קורי עכביש ארוגים לעילא ולעילא בכוך בדאנג'ן. גם קשר פיליסטיזה-מוכפל-תלת-קודקודי-עם-וכנגד-כיוון-השעון של עצם הזנב לפיטמה השמאלית דרך (ומבלי לפגוע) בכיס המרה, גם זה לא בעיה גדולה.

מחטים כל אחד יכול לתקוע. מקסימום לא נתקע, אז תוקעים שוב, עד שמצליח, או עד שיש פומפיה אנושית. בכל מקרה התוצאה מוצלחת.

צילומים אף פעם לא נחשבו לביג דיל בחברה המודרנית. כל אחד יכול לעשות קליק קליק, ולהוציא תמונה. גם ממש חוכמה גדולה להוציא תמונה של דוגמנית כשמצלמים את לי-את. נסה לעשות את זה עם עומרי שרון.

ולכן, מתוך הכרתה בכל ההסברים לעיל, הבהירה בכוח המוח, האשה החכמה ביותר מאז ושתי, שהקריטריונים לדירוג הם: חוכמה, מראה, הומור וספציאליטה.

מה פאקינג יותר לוקח את התחרות הזו מפובליציסט-הומוריסטן בעל רקע קומדיאנטי העוסק בניהול קריאייטבי שגם בגיל 50 ייראה בן 16 וכבר מצליח להכין חביתה מקושקשת עם גבינה צהובה בלי לשבור יותר משתי ביצים ולהיחתך פעמיים בזמן פריסת הגבינה? אה? מישהו מוכן להסביר לי את מצב הנקודות על הלוח?!

יפה לכם חברים! כשקיחוטה מקשיב לכל צרותיכם אתם זוכרים את השם שלו, אבל רק עושים תחרות יופי וכולם עם אביס בעיניים! אני מכריז על התחרות הזו בטלה ומבוטלת מתוקף סמכותי הדתית, ועל שום היותה מסובסדת ע"י המשרד לאיכות הסביבה! לא יקום ולא יהיה בקהילה מתוקנת מירוץ משוחד ומוטה כזה!

כמו כן, אני מבקש להודיע בזאת שכל מי שיצביע בשבילי, יקבל באופן אישי ממני 40 שקל.

מי שיחשוף סוד אפל מעברו של אביס יזכה גם בבלון עם פרצופי עליו בתוך לב. את הבלון יש להחזיר בגמר השימוש.

הלאה הביזיון הזה! יחי הביזיון שאני מנצח בו!

כבוד מאיים,
קיחוט
Tamashi Nawa​(שולט)

באותה המידה...

ניתן לומר גם שכל אחד יכול גם להקיש על המקלדת מספיק פעמים עד שיוצאים צרופי הברות בעלי משמעות ותוכן זה או אחר, או חסרי תוכן ופשר ולקרוא לזה "שירשור".

אבל כפי שנאמר כאן, וכפי שאני ראיתי זאת, הקריטיון הוא האדם שמאחורי הניק, מאחורי הקשרים, מאחורי המחטים, מאחורי המילים, ומאחורי המצלמה ומאחורי השוט.

זאת לדעת ולכן המהות חשובה יותר מהמיומנות. השני הוא נרכש, ואילו הראשון הוא הנערץ....
Dom_Quixote

את זה שאביס מעורב ברצח ארלוזרוב כבר הזכרתי?

שלא לדבר על כך שאביס אימן באופן אישי את ספורטאינו לאולימפיאדה, למעט גל פרידמן ואריק זאבי, שעליהם אמר אביס ש"חבל להם על הזמן".
Dom_Quixote

ואביס...

מה שכתבתי, כמו בערך 99.975% מהדברים שאני כותב, נכתב בצחוק. אתה יודע, זה המקצוע שלי. אנחנו מכירים לא מהיום ואתה יודע היטב את דעתי עליך, שאותה גם הבעתי לעיל.

ולמרות שאני לא לוקח ללב, התגובה שלך היתה די מעליבה.
Dom_Quixote

ולשאר

אבקש להבהיר, אם זה לא היה ברור, שהודעתי בדבר "כל אחד יכול" היתה הומוריסטית, והבהירה כמה מופלאים הם הדברים שעושים הדומים אליהם רמזתי שם (לא קצת אידיוטי להגיד שכל אחד יכול לקשור כמו טיצ'ר?). לא ברור לי כיצד ניתן היה לפספס את כוונתי, אבל רק למקרה שזה קרה לעוד מישהו, אז הנה.