בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי.....

Demi
לפני 19 שנים • 14 באוק׳ 2004
Demi • 14 באוק׳ 2004
מה אביס, הפכת למגן חי של היהלום והטוסט?

icon_question.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

כן ולא

Tamashi Nawa​(שולט) • 14 באוק׳ 2004
שני דברים

א. לפעמים אני מגן על רעיון ולא על אנשים

ב. אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו.
אני חש אחריות גדולה וכבוד גדול עוד יותר לשמור ולהגן עליה מכל פגעי העולם, ובכלל זה דומים למיניהם (ולפעמים גם דמיים....) icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)

נזכרתי בעוד משהו...

ים_yam​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2004
יש גם כמה שמביאות שאכטות מהסיגריה לסאבית הקשורה, מביאות קרח לדום שיכניס לה למחשוף, כמה שמקפלות כביסה ומסדרות את הארון, מכינות סלט ועוד כמה דברים שאני אזכר בהם בטח מאוחר יותר...

בינתיים האבטיפוס הזה נראה מוצלח למדי icon_lol.gif
Demi
Demi • 14 באוק׳ 2004
Demi כתב/ה:
מה אביס, הפכת למגן חי של היהלום והטוסט?

icon_question.gif

למיטב ידיעתי מגן חי הוא יותר סאב מאשר דום לא?

ובינינו.... חגורת צניעות זה רק מדליק לפעמים, יש כאלו שלא ישלטו בעצמן בלי אחת כזאת
על דרך המשל אתה מבין? זה לא מחייב המציאות.... למרות שאישית מכיר כמה שלא שולטות בעצמן ובגלל שהן לא נעולות בכלוב 24/7 (לפחות לא אצלי) אז לפעמים.... קח למשל את חזירונת icon_smile.gif

ושוב על דרך המשל..... ממתי סאביות חושבות? כלומר בסשן, כשהן "עקודות למזבח" (על דרך המשל גם), הן לא בדיוק חושבות, זה מן מצב שכזה שלא חושבים על כלום ולא איכפת מכלום ומרחפים בעולם שכולו טוב... קוראים לזה ספייס, מבין? ולכן סאביות לא חושבות icon_wink.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2004
Demi כתב/ה:
[quote="

ושוב על דרך המשל..... ממתי סאביות חושבות? כלומר בסשן, כשהן "עקודות למזבח" (על דרך המשל גם), הן לא בדיוק חושבות, זה מן מצב שכזה שלא חושבים על כלום ולא איכפת מכלום ומרחפים בעולם שכולו טוב... קוראים לזה ספייס, מבין? ולכן סאביות לא חושבות icon_wink.gif

דמי יקירי...
יש לפני ואחרי סשן, ואז סאביות כן חושבות, אחת המחשבות יכולה איך לנקום באנשים שטוענים שהן לא חושבות icon_twisted.gif
Demi
Demi • 14 באוק׳ 2004
ים_yam כתב/ה:
Demi כתב/ה:
[quote="

דמי יקירי...
יש לפני ואחרי סשן, ואז סאביות כן חושבות, אחת המחשבות יכולה איך לנקום באנשים שטוענים שהן לא חושבות icon_twisted.gif

ים, ברור שסאביות חושבות אחרת הן לא היו יכולות להגיע למסקנה שהן רוצות להיות סאביות
העניין הוא שסאבית לא צריכה לחשוב הפכה לקלישאה כזאת, בדיחה נחמדה וברור עכשיו מאיפה הבדיחה הזאת מגיעה
בנוסף, יש עוד מצבים בהן סאביות לא חושבת אלא חושבים בשבילה לא רק בסשן אלא לפעמים גם מסביב לו במה שנקרה טיזינג או משחק מקדים, כמובן שזה לא אומר שהיא לא מסוגלת לחשוב אלא שהיא נדלקת מעצם העניין שקובעים דברים בשבילה וגם מכאן לקוחה הקלישאה ש-סאבית לא חושבת icon_smile.gif

בינינו אגיד לך שמבחינתי סאבית היא קודם כל אישה ואישה צריכה לחשוב, אם היא כזאת מתרפסת ומסכנה ועלוקה ודביקה וצריכה כל דבר בחיים שהאדון שלה יקבע לה... אז אולי זה מרגש אחרים אבל ממש לא אותי. מצד שני מדליק אותי לקחת אישה שגם חושבת ורצוי מאוד שתהיה חכמה וביחד להגיע למצבים בהם היא מפסיקה לחשוב בגלל ספייס, משחק מקדים, טיזינג וכדומה כשברור שזה רק לצורך המשחק וההנאה ההדדית.

ועכשיו ברור לכולם למה הכוונה כשאומרים - סאבית לא צריכה לחשוב
ומי שזה עדין לא ברור לו, שידחוף אצבע!
Tamashi Nawa​(שולט)

הגנה

דמי, אם להיות לרגע רציניים, אז אם לא ברור לך שתפקידו הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו אז כבר אין לי מה לומר בנושא.....

ומבחינתי הדבר אמור לגביי הסאבית שלי בהווה, וכמו כן המחוייבות שלי אישית כאדם וכשולט היא גם לגביי סאביות בעבר, וגם במידה מסויימת כלפי סאביות אשר אין לי שום קשר אליהן, כחלק מהכבוד שלי ומהאחריות שלי כשולט.
Demi
Demi • 14 באוק׳ 2004
אביס, אגיד לך כאן דברים שכנראה הגיע הזמן שתשמע

זוכר את היום הראשון שהגעת למועדון? זוכר שישבנו בייחד ואני ועוד מישהי הסברנו לך מה זה דום ומה זה סאב? אז אין לי מושג מי היו המורים שלך מאז, אבל יש לי הרגשה שלמדת את הדברים הלא נכונים מהאנשים הלא נכונים.

אדון - כל תפקידו הוא להנות בייחד עם הסאבית שלו, כאן מתחיל ונגמר תפקידו בדיוק כמו יזיז.
מעבר לזה יש לו מחויבות ל-SSC בזמן סשן ולSSC אחרי ולפני הסשן על הדברים שנגררים מהסשן פיזים ונפשיים כאחד, ומחויבות זאת מגיעה מעצם הדברים שאנחנו עושים - דברים שיש בהם פגיעה פיזית ונפשית ואפילו שאיננה חמורה.
מעבר לזה, אם בנוסף להיותו אדון הוא גם ידיד טוב אז יש לו מחויבות בדיוק כמו לכל ידידה טובה, ואם הוא חבר אז יש לו מחויבות בדיוק כפי שיש לחברה.

כאן מתחילה ונגמרת מחויבותו של האדון.
להגן ולשמור ולגונן... זה שטות במציאות, זה נכון במועדון למשל שם עליך להגן על סאביתך כחלק מ-SSC בזמן סשן, אבל זה לא נכון מתוקף ההגדרה אלא כפי שציינתי - נכון לחיים בדיוק כמו כל קשר אחד.

קשרים בין אישיים אינם מדידים והם משתנים מעת לעת ומאדם לאדם ולכן אם בקשר מסויים אני מתנהג לחברתי בצורה מסויימת ברור שאין זה משליך על קשרים אחרים שהיו לי ושיהיו לי.
ולכן לומר - "שתפקידו הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו", הרי שזאת קלישאה שאיננה יכולה להיות תקיפה לתגובותיך בפוסט זה.

עצם הצגת אדם את עצמו כאדון שתפקידו
ציטוט: "הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו.....הדבר אמור לגביי הסאבית שלי בהווה, וכמו כן המחוייבות שלי אישית כאדם וכשולט היא גם לגביי סאביות בעבר, וגם במידה מסויימת כלפי סאביות אשר אין לי שום קשר אליהן, כחלק מהכבוד שלי ומהאחריות שלי כשולט"
(כפי שכתבת) מעיד על פלצנות, על חוסר ביטחון עצמי, על צורך בטפיחה על השכם, על הגעה לבדסמ מתוך אומללות - מהמקום הלא נכון, על צורך בחיזוקים, על צורך אדיר לכבוד עצמי שאולי חסר לך בחיי היום יום.... ואת כל זה רע להכניס לתוך בדסמ.

כל זה מעיד עליך כעל אדם שאיננו סגור על עצמו, שלא מבין את עצמו, שעדיין לא הבין מה באמת חסר לו בחיים ואיך הוא משלב בין ההנאה המפוקפקת שלו מבדסמ לצרכים האמיתיים שלו בחיים.
וזה מקום שאם מגיעים ממנו אז אנשים נפגעים, קודם כל אתה אבל חשוב יותר מזה שגם אחרים כי מעצם המקום שאתה מגיע ממנו הפגיעה מתבקשת.

חשבתי הרבה לפני שכתבתי את זה אבל לאור מה שכתבת בפוסט הזה זה ראוי.
לנושא יש כותרת, יש נושא ראשי ויש נושאים משניים. לקחת נושא שכולו היה צחוקים ובדיחות הדעת והפכת אותו לנושא אפל תוך כדי התמקדות בנושא משני על מנת להעצים את כבודך העצמי כאדון תוך כדי רמיסת אחרים ועוד הודת כאן מעל גבי הפורום שאת הנושא שהעלתי בבדיחות הדעת אתה לקחת ברצינות ובאמת מתכנן שפחה לכל פעולה... לא יאמן.
אז יש לי חדשות בשבילך - עד כמה שזה מעייף לפעמים ודורש ממני הרבה תשומת לב אני פשוט נהנה מזה ולא רוצה שאף אחד או אחת יתערבו או יקשרו במקומי או יצליפו במקומי, בשביל זה בדיוק אני שם, אני נהנה להתעייף ולהוציא את האנרגיה הזאת, ומקבל את האחריות הזאת באהבה.

מה הוא הבדסמ שלך אני עוד לא יודע, לא נראה לי שגם אתה.
מצד שני לפחות אני יודע מה הוא בדסמ בשבילי.
Tamashi Nawa​(שולט)

תיקון קל

כאשר הגעתי למועדון לראשונה, לא אתה הוא זה שישב לצידי והסביר לי, אלא אישה שיקרה שמאז בחרה להעלם ממחוזותנו.
ובפעמים הראשונות שהגעתי למועדון לא עשיתי כלום. ישבתי בצד והתבוננתי, קלטתי, ולאט לאט התחלתי גם להסתובב, לקלוט, לשאול וגם לדבר.
ולמען הסר ספק, אני אכן מאשר שאתה היית במועדון הרבה לפני, ואתה עוסק הרבה יותר בהגדרות ולהגיד לכולם מה כן נכון ומה לא נכון ומה כ טוב ומה לא טוב. בעיקר מה לא טוב...

אין לי עניין להיכנס איתך לויכוח והתנצחויות.
זכותך לנקודת ההשקפה שלך ואם בעינייך אני מגיע ממקום אומלל, חסר ביטחון וזקוק לחיזוקים, so be it.