ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניין בא הכאב ?

בהט​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 25 באוק׳ 2004

ביאנקה החביבה,

בהט​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2004
העדינות שלך ראויה לציון, תני לקסנטיפה להגיד במילים בוטות את אשר אני חושבת שרימזת:
מזל גדול הוא שהטימטום אינו מחלה מדבקת.
וד"ל.
היצור
היצור • 25 באוק׳ 2004
מתגובה לתגובה, השירשור הזה נהייה יותר סלט.

-TOOT , הם לא דיברו על כך שסאביות מביעות רגשות, אלא שהן מביעות כל הזמן עצב.

-עצבות של סאביות היא נושא, אם בכלל זו תופעה גורפת, לדעתי לא.

-עצבות של סאביות שנעזבו ע"י אדון זה נושא אחר לגמרי.

-אני ממש לא מאמין שאתם באמת חושבים שכל הסאביות עברו טראומות בעברן,
זה קישקוש, שבד"כ נהגה ע"י ונילים המציגים את הבדס"מ לשלילה.
בטוח יש כאלה, אבל זה בטח לא כולן, סביר להניח שאפילו לא הרוב.

-ומי שחושב שכל הסאביות נשלטות כי הן עצובות, ובשאר הזמן הן לא יודעות את זה-
אללא איסטור. קבל תואר כבוד - אלוף ההכללות.
האמת זה נשמע מעניין, על סמך מה אתה מבסס את זה? בבקשה, שכנע אותי.

-ובהט, באמת מזל שהטימטום לא מדבק, אחרת האנושות היתה נכחדת לפני שנים רבות...
...מממ, ואולי זה מה שצריך ? icon_eek.gif devil.gif יום הדין קרב ובא devil.gif בו הא הא הא icon_twisted.gif !!!

-ביאנקולה ! אני מסכים איתך לחלוטין.
"סאביות הן נשים חזקות ואסרטיביות שמודעות לעצמן " -- וזו בדיוק הסיבה שכיף ומאתגר לשלוט
עליהן ולהכניע אותן ! icon_lol.gif

היצור icon_mrgreen.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 25, 2004 5:35 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
שליט האופל​(שולט)

אני פשוט חייב להגיב

שליט האופל​(שולט) • 25 באוק׳ 2004
bianca כתב/ה:
אני מאוד מקווה שהתגובות הגבריות בשרשור הזה נאמרו בהומור כי אם לא מצב הדומים כאן הוא יותר חמור ממה שחשבתי.
אדם שנותן לעצמו להחשף הוא אדם אמיץ וחזק ,וסאביות הן לא חלשות וגם ממש לא עצובות הן נשים חזקות שבטוחות בעצמן ולא מפחדות לחשוף גם את הצד היותר רגיש שלהם,ואם זה הגדרתכם לחולשה אז חבל עליכם ועל שפחותיכם.
וזה שדומים מפתחים לעצמם איזה דמות מגוחכת של איש אדיש וחסר רגישות,ממש לא אומר שהוא חזק,להיפך,הוא אדם מאוד חלש שמסתתר מאחורי מסיכת הדום.
סאביות הן נשים חזקות ואסרטיביות שמודעות לעצמן ןלרצונות שלהם וזה שהן לא מפחדות לאבד שליטה רק יותר מראה על החוזק שלהם.
משהו שאתם "דומים" יקרים אף פעם לא תבינו ולא תחוו....
ואני אישית ברגע שאני אראה בלוג של דום שחושף את עצמו לחלוטין בלי צנזורות ובלי אגו ולא יפחד גם להראות את החולשות שלו זה הדום שיכבוש אותי ולדעתי את רוב הסאביות.

icon_smile.gif תני לי שניה להפסיק את גלגולי הצחוק.
אוקיי...בינתיים שאת מחפשת דום רגיש בבלוגים (ואני מאחל לך בהצלחה בזה...באמת...) אני אכתוב תגובה כי עשית סלט מהכל העסק (מה שנוכחתי לדעת שאתם אוהבים נורא לעשות בכל השירשורים).
איפה ראית שמישהו בשתמש בביטוי חולשה? למה את מכניסה מילים לפיות של אנשים? עזבי בתור סאבית...בתור בנאדם אני מצפה ממך לקצת אינטלגנציה ולא לבוא ולתקוף על כלום.
לפני שאת מגנה בחירוף נפש על משהו שאף אחד לא ניסה אפילו לפגוע בו תנשמי איזה נשימה שתיים תביני מה כתבנו במקום להתנפל.

עכשיו אם את רוצה להתכווח איתי על מה שכתבתי בבקשה.
אני כתבתי שהכאב שהגיע ממקום כזה או אחר הוא זה שמוביל ומעצב את האדם להיות שולט או נשלט או וואטאבר לא אמרתי שזאת חולשה רק נתתי את הפירוש שלי למאיפה זה מגיע.
ברור שצריך להיות חזק בשביל להפתח עם המטענים האלה למישהו אחר וצריך הרבה בטחון ונכונות.ותסלחי לי אבל לא רק אתן הסאביות (ובאמת שאני אומר סאביות אני ממש לא מתכוון לכולכן)
רגישות וחכמות וחזקות גם הדומים כאלה. מתחת לכל המסיכות אנחנו קודם כל בני אדם.

אז סליחה שהפרעתי לך לחפש דום בבלוגים...את רשאית להמשיך לחפש.
ופעם הבאה אל תקפצי כמו חמור קופץ בראש...זה לא מתאים לסאבית.
עלמה​(לא בעסק)

מכל מכאובי השכלתי ....

עלמה​(לא בעסק) • 25 באוק׳ 2004
אני לא אגיב ספציפית על כאב של סאביות , אני לא בטוחה שיש לו ייחוד , מאין הכאב ?
מאין הכאב האנושי ? הקיומי ?
בוא נתחיל עם זה שיש כאב . לכולם . ברמות כאלה ואחרות .
מה שמרתק בדיון המקומי הזה , באתר הזה , הוא דווקא התהליך המורכב והדיאלוגי בין כאבי הנפש לכאבי הגוף .
בשבילי , בין שני אלה מתקיים לו ריקוד מסחרר , משחרר ממעמקים.
כשאני מרגישה כי אין לי יכולת יותר להכיל את כאבי הפנימי אני קוראת לו , לאהובי, "לשחרר " לי אותו ...
הוא , בידיו החשופות , במכותיו הבטוחות , במילותיו הנכונות כמו שואב ממני את הכאב הפנימי ודרך גופי... דרך ידיו ...מתחלק בו איתי ...סופח חלק ממנו אליו ...
"אני מתחבר לכאב שלך עם כל מכה " ...הוא אומר לי ..."זו הדרך הכי טהורה שלי להתחבר אלייך"
בהתחלה לא הבנתי למה הוא מתכוון . היום כבר כן .
כתבתי משו לפני חודשיים בפורום . קראתי לו "כאב מתוק ". כתבתי שם שהבנתי כי דרך התמסרותי לכאב הפיזי למדתי לקבל גם את כאבי הלב , ובמקום להימחץ תחתם אני מכילה אותם אל חיי , אל שיגרת יומי, לומדת להתמסר לתהליך שהם מביאים איתם, מבינה שהם , כמו האושר , חלק מחיי.
לסאביות יש ערוץ נפלא להתחבר לכאב הפנימי שלהן , לעצבות אם תרצה, וההתמסרות הזו בין סשנים כואבים ללב כואב הוא דרך מופלאה לאמן את שריר הלב , לקבלה ולהכלה ולהחזיר את השקט לשגרת יומינו הסוערת .
כך זה אצלי לפחות . הכל עובד על איזונים.
אני לא מבינה מצב בו סאביות מנצלות את הכלי המופלא הזה לשקיעה מוגברת אל תוך "מסכנות "
ובטח מתנגדת לתופעות של ניצול ( ואני בטוחה שיש ...כמו בכל מקום ) אני חושבת שמערכת יחסים בדסמית יש בה היכולת לשחרר אותנו , הכואבות ממעמקים , לאפשר לנו ערוצי התבוננות פנימית נוספים ולהרגיע את המקום הרגיש הזה ...עם הרבה אהבה שלנו לעצמינו.
שליט האופל​(שולט)

תגידו אתן בכוונה מעוותות מה שאנשים כותבים בשביל לצאת חכמות?

TooT כתב/ה:
לקחת לי את המילים ביאנקה .
אני קוראת ולא מבינה- למה להראות רגשות זו חולשה ?
הרי מי שמסתיר את רגשותיו ומפנים אותם צובר אותם בתוכו וסופו להתפוצץ וזה בהחלט לא בריא .
מי אמר שכאב הוא רגש שלילי או מצביע על חולשה ? הוא חלק מכל קשת הרגשות כמו שמחה, עצב כעס ,בושה וכו'
הדבר הכי טבעי ונכון הוא כששמחים לחייך ולצחוק וכשכואבים לבכות ולדבר על זה .
לא מאמינה שיש אדם שאינו מרגיש כאב ,החזקים בנינו יודעים לתת לו ביטוי ,זה הכל .

מי לעזאזל אמר פה שמי שמראה רגישות זאת חולשה?
אלוהים ישמור אתן כאלה פתטיות, מישהי הבינה לא נכון מה שמחבר ההודעה כתב והשניה שקראה את ההודעה שלה בכלל הבינה משהו אחר לגמרי.
תקחו את עצמכן בידיים ואת השנאה שלכן לדומים תשאירו בבית כי אני מתחיל לפתח בגללכן שנאה לסאביות.
שליט האופל​(שולט)

רוב הסאביות עברו התעללות זו או אחרת, גופנית או נפשית

creature monkey ape כתב/ה:
מתגובה לתגובה, השירשור הזה נהייה יותר סלט.

-TOOT , הם לא דיברו על כך שסאביות מביעות רגשות, אלא שהן מביעות כל הזמן עצב.

-עצבות של סאביות היא נושא, אם בכלל זו תופעה גורפת, לדעתי לא.

-עצבות של סאביות שנעזבו ע"י אדון זה נושא אחר לגמרי.

-אני ממש לא מאמין שאתם באמת חושבים שכל הסאביות עברו טראומות בעברן,
זה קישקוש, שבד"כ נהגה ע"י ונילים המציגים את הבדס"מ לשלילה.
בטוח יש כאלה, אבל זה בטח לא כולן, סביר להניח שאפילו לא הרוב.

-ומי שחושב שכל הסאביות נשלטות כי הן עצובות, ובשאר הזמן הן לא יודעות את זה-
אללא איסטור. קבל תואר כבוד - אלוף ההכללות.
האמת זה נשמע מעניין, על סמך מה אתה מבסס את זה? בבקשה, שכנע אותי.

-ובהט, באמת מזל שהטימטום לא מדבק, אחרת האנושות היתה נכחדת לפני שנים רבות...
...מממ, ואולי זה מה שצריך ? icon_eek.gif devil.gif יום הדין קרב ובא devil.gif בו הא הא הא icon_twisted.gif !!!

-ביאנקולה ! אני מסכים איתך לחלוטין.
"סאביות הן נשים חזקות ואסרטיביות שמודעות לעצמן " -- וזו בדיוק הסיבה שכיף ומאתגר לשלוט
עליהן ולהכניע אותן ! icon_lol.gif

היצור icon_mrgreen.gif

אני חושב שרוב הסאביות וגם הדומים עברו התעללות כזו או אחרת גופנית או נפשית ברמות שונות
כמו שיש רמות לכאב ככה בהתאמה יש רמה של התעללות, ככל שההתעללות הייתה יותר חמורה כך הגבולות שהפרט יציב לעצמו הם פחות נוקשים ויותר גמישים.
אני אשאל שאלה שלא בטוח שאקבל עליה תשובה.
מי מוכנה להעיד על עצמה כסאבית\שולטת שהיא לא עברה שום התעללות והייתה לה ילדות שמחה ומאושרת?
גלתיאה

Re: מניין בא הכאב ?

גלתיאה • 25 באוק׳ 2004
ומאיפה בא הכאב? תשאל כל סאבית מה היא עברה (כל אחת כמעט עברה טראומה כזאת או אחרת
קבע שליט האופל,
ובקיצור נמרץ- טוב שכלובי הוא סאב, ולא סאבית, אחרת עוד היית טוען שהכלוב כולו הוא פוסט של פוסט טראומה icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2004
ציטוט: סאביות הן נשים חזקות ואסרטיביות שמודעות לעצמן ןלרצונות שלהם וזה שהן לא מפחדות לאבד שליטה רק יותר מראה על החוזק שלהם.

לא מדובר על זה. מדובר על זה, שלדעתי, מישהו שמוסר את עצמו ומוריד מגננות פשוט ייפגע יותר, על אחת כמה וכמה אם הוא בעל רגישות גבוהה (כמו רוב הסאביות).

ודרך-אגב, כל העניין הזה של להראות רגשות... מבחינתי, לא מדובר בעניין של חולשה או כוח, אלא פשוט דרך להתמודד עם כאב ורגשות. יש אנשים ששמחים ומראים את זה, ויש כאלה המחייכים בשקט, ויש כאלה שבוכים, ויש כאלה שיש להם רק פרצוף עגמומי. הרגשנים (מראי הרגשות) אינם בהכרח בעלי רגשות יותר עזים מאלה שבחרו להחביא את הרגשות הללו.

גם מי שלא צועק מכאב עדיין סובל ממנו, ולא מדובר בחולשה או 'אי יכולת להפגין רגשות'.
Dom_Quixote

לקחתי הודעה

Dom_Quixote • 25 באוק׳ 2004
שליט האופל - ימי הביניים התקשרו, הם רוצים את הדיעות שלהם בחזרה.

ונוסיף ציטוט שגור משהו במיילים העוברים לסוחר בארצנו: "כשאנשים קטנים עושים צל גדול, זה סימן שהשמש שוקעת".

קיחוט