אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה ל"שליט האופל"

crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004
crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בנוב׳ 2004
ציטוט: אם התגובות האלה לא יפסיקו אני אשקול לעשות מסיבת צדקנים יום שישי. טוסט איפה אתה...

אני כאן, בפוזה הרגילה לפני חנוכה: לועס סוגבניה. שזה דבר מדהים בפני עצמו לראות טוסט אוכל בכלל סוגבניה.

אבל לענייננו:

אדם הוא חף מפשע עד שלא הוכחה אשמתו.
לפתוח פוסט כזה עם הצהרות כאלה זה לא פחות שפל באותה מידה ממה ששליט האופל עושה או לא עושה.
האדם שאמורות אצלו להתרכז התלונות על גולש שסרח בכלוב, הוא כלובי.
תתארגנו כמה אנשים בהודעות הפרטיות, תשלחו הודעה כמו בני אדם , עם שמות כל הגולשים שמסכימים עם ההודעה בסופה ושלום על ישראל.

כל אחד יודע כאן, שההמקרים האלה לא חדשים ואם אנחנו עדיין מופתעים מהם ומסוגלים לכתוש עמודי פורום שלמים בטחינת מים סתם במקום לנקוט בפעולה האפקטיבית והפשוטה יותר שהזכרתי למעלה אז מה כבר נותר לומר.

דבר נוסף אני משתדל להסתכל על הפורום בצורה אובייקטיבית למרות שאני כלל וכלל לא תמים ויודע שהדברים מתחת לפני השטח רוחשים וגועשים.

כשאדם מפרסם הודעה באותה מידה שאני חושב שאולי הוא צודק אני גם חושב שיכול להיות שהוא טועה ואז מה השיג בכך?

פשוטו כמשמעו, "שרף את אותו גולש".

לכן אפשר קודם בפרטי ואח"כ אם אתה כבר בא ומפרסם פוסט כזה, תתעלה קצת מעל עצמך, היה אפשר לנסח את ההודעה הזאת בצורה לדעתי.
Master F​(אחר)

Re: הודעה ל"שליט האופל"

Master F​(אחר) • 14 בנוב׳ 2004
ציטוט:
אדם אחד כתב/ה:
עדיין איני בטוח אם אתה זכאי ביושר להגדרת ה טרול, או שאתה פשוט ילד מפוחד.
ראה בהודעה זו ניסיון אחרון להחזירך למוטב.
כאשר אדם מכריז דרך קבע עם ופורום- כי אינו כזה!
בד"כ הוא רושם בהגדרתו האישית -לא בעניין.
אתה לעומת זאת מגדיר עצמך שולט וזאת למרות הקאותיך בפומבי מכל הסוטים הללו.
לטעמי אתה כנראה מזוכיסט מתוסכל, שהרי אתה פה, זמן רב ומידי יום, מגיב באריכות ובתשומת לב רבה.
מדוע אתה עושה כן, הרי אינך בעניין -לא כן?
שמא הינך בכל זאת בעניין ופוחד להודות בכך?
אם כן, כדאי אולי שתשאל שאלות במקום לתקוף כל דבר ע"פ ערכיך הפשוטים והונילים.
טובה רבה תצמח לך מכך, אולי אפילו תזכה להתבגר.
אדם

ואני חושב שההודעה שפתח אדם הייתה מאד לא מתלהמת, לא פוגעת מידי ומאד ענינית, יחסית להודעות שכתב שליט האופל.
יתרה מזאת אני רואה בהודעתך טוסט

ציטוט: מה שאתה עושה בעיניי לפחות לא פחות מגעיל.
את החשבונות שלך איתו סגור בפרטי.
זה לא גנון, למרות שלפעמים זה נראה ככה.

מה שאתה עושה בעצם, זה לשים את "שליט האופל"(או איך שלא קוראים לו) על צלב, כדי שינקרו אותו עורבי הכלוב. והכל בגלל סכסוך שכולו שלך.

הרבה יותר סממנים פוגעים (מגעיל) למרות שאני מניח שלא התכוונת לפגוע.
נסיוו לשפוט ולהעביר את הבקורת של אדם על שליט האופל לפסים אישיים לכאורה.
למרות שאני בטוח שניסית להשאר אובייקטיבי.

ואף הגדלת וקראת לזה "שפל" :

ציטוט: אדם הוא חף מפשע עד שלא הוכחה אשמתו.
לפתוח פוסט כזה עם הצהרות כאלה זה לא פחות שפל באותה מידה ממה ששליט האופל עושה או לא עושה.

אני לא זוכר שיצאת כך להגנת נפגעי שליט האופל. (למרות שברור לי שהוא לא התכון לפגוע ממש כמו אדם , כמוך טוסט וכמוני). ואפילו כאן זיכית אותו מחמת הספק - עושה או לא עושה.

מוסר כפול?

או תגובה נחפזת?

בקיצור אני חותם על דבריה של ליידי שירה, הפורום הוא פומבי ופתוח, וכל אחד זכאי להביע את דעתו. כולנו מודעים לכל מה "שרוחש כאן מתחת" ולכן אולי לא תמיד כדאי לקפוץ בראש.

ואפילו נושאי אוף טופיק (במינון הנכון) הם לא אסון. icon_smile.gif

ותרשה לי לסיים שוב במנת אהבה גדושה לשליט האופל ולכולם.
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 14 בנוב׳ 2004
מאסטר, מקבל חלקים מדברייך,

אך יש לציין שאני לא מדבר כאחד שמכיר את שליט האופל אלא כגולש הסביר שנכנס וקורא את הפוסט.

לא מענייני אם מה שנאמר על השליט אכן התקיים בפועל או לא. אם זה נכון או לא נכון זה לא קשור לזה.

קצת מעבר התכוונתי.

הרבה אהבה גם לך! icon_razz.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2004
ציטוט: הפורום הוא פומבי ופתוח, וכל אחד זכאי להביע את דעתו.

נכון, אבל זה עדיין לא אומר שצריך להביע כל דעה.

Opinions are like arses - everyone has them, and some of them stink.

אני מאוד אוהב כרובית אפויה עם פירורי-לחם. האם זה אומר שאני אצעק זאת בראש חוצות, ואפנה לכל אדם ברחוב ואומר זאת? לא, ולא בגלל שאסור לי, אלא בגלל שאני מפעיל שיקול דעת. האם אנשים באמת רוצים לשמוע? האם זהו המקום והדרך הנכונה להביע את דעתי?

חופש הביטוי זה לא משהו מוחלט, ואנישם חכמים עושים בו שימוש חכם. עדיף לסתום ת'פה ולתת לאנשים לחשוב שאתה אידיוט, מלפתוח אותו ולהוכיח את זה.

icon_biggrin.gif
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 14 בנוב׳ 2004
ציטוט: אני מאוד אוהב כרובית אפויה עם פירורי-לחם.

אני חושב שזה מזעזע!!

לא הייתי מאמין עליך!

ציטוט: חופש הביטוי זה לא משהו מוחלט, ואנישם חכמים עושים בו שימוש חכם. עדיף לסתום ת'פה ולתת לאנשים לחשוב שאתה אידיוט, מלפתוח אותו ולהוכיח את זה.

ןעל המשפט הזה אני מוכן לחתום...
Dom_Quixote

אני מכריז בזאת על השרשור הזה כבזבוז של סייבר-ספייס

Dom_Quixote • 14 בנוב׳ 2004
אם יום אחד המקום באינטרנט ייגמר, אתם וכל שותפיכם תהיו אשמים בכך! ומה תגידו אז? "הכל היה מאהבה" "זה היה אוף טופיק" "רק מילאנו פקודות".

אני קובע בזאת ששליט האופל יקבל 1 אונקיה אהבה מכל דייר בכלוב, ואם זה לא יירפא אותו נפתח מחדש את השרשור. עד אז, חוסו על יערות הגשם הוירטואלים!!

שליט, אתה יכול לבוא לקבל את האונקיה שלי מתי שתרצה, יש מפתח בעציץ, פשוט תיכנס.

שני טון כבוד ואונקיית אהבה,
קיחוט

תקציר-הפוסט:

תנו-לאופל-יד-תנו-לאופל-יד-תנו-לאופל-יד-לאוווופל-יד
שליט האופל​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 בנוב׳ 2004

מאחר שדבריי כל כך הסעירו אתכם

שליט האופל​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
אין מנוס מלקבוע אחד משני הדברים.או שדבריי מגוחכים עד כדי טירוף.ואני פה הוא הטרול המרושע שמנסה לסכסך ולבלבל את יושבי הכלוב.או שדבריי נכונים וחותכים כסכין בבשר החי בצורה כזאת שאתם לא מסוגלים ולא רוצים להאמין שהם נכונים.
ברור לי שהשקפתי על עולם השליטה שונה לאין ערוך מהשקפתכם.אבל במדינה דמוקרטית מקבלים גם את השונה.סביר להניח שבתקופת ישו הייתי נצלב על דעותיי אפשר להשוותני אף לסוקראטס אשר הוצא להורג על קידוש האמת.
כך או אחרת אל תחשבו שדבריכם מעליבים או פוגעים בי.אני מאמץ אתכם בחום כאנשים אשר ירדו קצת מדרך הישר.אבל צריכים ויכולים לחזור אליה בכל עת שתרצו.
בברכת בוקר.יום.טוב.
ישו\סוקראטס\שליט האופל.
בכוח המוח-אשה

מצטרפת בחום למקבי

בכוח המוח-אשה • 15 בנוב׳ 2004
גם אני אוהבת כרובית מטוגנת בפירורי לחם.
והמתכון מגיע מיד:

מפרקים כרובית יפה קשה ולבנבנה ל"פרחים", מרתיחים אותם במי מלח עד שמזלג נתקע די בקלות באחד מהם. מוציאים ומסננים.

מכינים שני קערות: אחת עם בלילת ביצה מלח ופלפל שחור, השניה עם פירורי לחם, לכו על פירורים מתובלים. מחממים מחבת עם שמן עמוק ומטגנים את הפרחים ממש כמו שניצל: קודם ביצה, אחר כך פירורים ולמחבת.

להניח בצלחת עם נייר סופג, ולהכין רוטב: לסחוט שתי לימונים טריים ולכתוש בתוכם שני שיני שום, להוסיף פטרוסילינון קצוץ.

עכשיו, איך שזה חם לטפטף מעל כמה טיפות מהרוטב החמצמץ.
יאמי.

(בכוח המוח לעזרתכם תמיד בכל ויכוח וירטואלי באשר הוא שם, מפוררת את יערות הגשם הוירטואלים לאבק)
Master F​(אחר)

בכח המח - לא אשכח ולא אסלח

Master F​(אחר) • 15 בנוב׳ 2004
בכח המח כתבה:
ציטוט: מפרקים כרובית יפה קשה ולבנבנה ל"פרחים", מרתיחים אותם במי מלח עד שמזלג נתקע די בקלות באחד מהם. מוציאים ומסננים.

מכינים שני קערות: אחת עם בלילת ביצה מלח ופלפל שחור, השניה עם פירורי לחם, לכו על פירורים מתובלים. מחממים מחבת עם שמן עמוק ומטגנים את הפרחים ממש כמו שניצל: קודם ביצה, אחר כך פירורים ולמחבת.

להניח בצלחת עם נייר סופג, ולהכין רוטב: לסחוט שתי לימונים טריים ולכתוש בתוכם שני שיני שום, להוסיף פטרוסילינון קצוץ.

עכשיו, איך שזה חם לטפטף מעל כמה טיפות מהרוטב החמצמץ.
יאמי.

בכח המח!!

שוב את גורמת לצרות, קראתי, לא התאפקתי, הכנתי, טעמתי והתאהבתי.

גיליתי שאני אוהב כרוביות בפרורי לחם (לפי המתכון לעיל)

מה זה אומר עלי?

הגם אני ברוטוס?

איך עוללת לי דבר כזה???

אני פורש לחשבון נפש נוקב.

ובהזדמנות שולח עוד קצת אהבת אמת חינם לשליט האופל, ממני האיש שירד מאד!! (כרוביות מטוגנות) מדרך הישר!
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 בנוב׳ 2004
אפויות!!!! כרוביות אפויות!!!!!!!

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif