סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוגים של כנועות

בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 29 בנוב׳ 2004
בכוח המוח-אשה • 29 בנוב׳ 2004
she-wolf כתב/ה:
ציטוט:
זה מזכיר לי את התירוצים שבהם השתמשנו כשהיינו קטנים
בשביל לשכנע את החברות שלנו לשכב איתנו
למשל
"אם לא תשכבי איתי אז נורא יכאב לי בביצים"
או
"אם גברים לא עושים סקס אז הם מתיםי"
אז זה עבד מידי פעם, אבל יש צ'אנס שזה "יעבוד" על ילדות גדולות?

שאני אבין... זה עבד אי פעם? icon_biggrin.gif

שאני אבין... זה לא נכון...? icon_eek.gif

לא יודעת בקשר לשאר, אבל התמסרות לפעמים נבנית מול מישהו ספציפי, אחד שהוא מיוחד, מאתגר וגורם לך לכבד אותו כאדם וכגבר.
מה שאני אומרת שאולי לכל אשה יכול להופיע גבר כזה, אחד שיגרום לה לרצות להתמסר, לא?
התמסרות וכניעה הוא משהו שטבוע במין הנשי, בעיקר מול ריחות הטסטוסטרון של גברים שווים,
ועוד משהו, כולם מסתכלים על הנטיה כמשהו מולד. אני חושבת שאפשר להסתכל על זה כחשיפה של משהו קיים, הרמת הלוט מצרכים הקיימים בכולם, ממש כמו שלכולם יש שרירים אבל חלק מפתחים אותם יותר וחלק פחות.
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 29 בנוב׳ 2004
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
she-wolf כתב/ה:
ציטוט:
זה מזכיר לי את התירוצים שבהם השתמשנו כשהיינו קטנים
בשביל לשכנע את החברות שלנו לשכב איתנו
למשל
"אם לא תשכבי איתי אז נורא יכאב לי בביצים"
או
"אם גברים לא עושים סקס אז הם מתיםי"
אז זה עבד מידי פעם, אבל יש צ'אנס שזה "יעבוד" על ילדות גדולות?

שאני אבין... זה עבד אי פעם? icon_biggrin.gif

שאני אבין... זה לא נכון...? icon_eek.gif

אם כבר העלת את זה ...
אני חייב להודות שאני והחבר'ה לא בדיוק בדקנו את הנושא
לפני שסיפרנו לך שגברים מתים אם הם לא מקבלים...
אבל את לא יכולה להאשים אותנו בזה כי אם מישהו מאיתנו היה בודק
הוא בין כה וכה לא היה נשאר בחיים לספר לך.

אם להיות יותר רציני
את אומרת שטבע האישה הוא להכנע בפני אותו גבר שווה יחיד ומיוחד.
אז איך את מסבירה את כל התופעה של נשים המעדיפות להיות שולטות?
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 29 בנוב׳ 2004
כן, זהו זה... מה ששולץ אמר. קצת מטרידה אותי הגישה הזאת - שמופיעה לעיתים קרובות יותר בקרב גברים, אגב - לפיה כל אישה תהיה שפחה למופת אם רק תפגוש את הגבר הנכון, ודומיות רק משחקות קצת עד שהוא יגיע. הייתי רוצה להאמין שדומיות נמשכות לגברים כנועים כפי שדומים נמשכים לנשים כנועות, והן לא יפלו לרגלי גבר חלומותיהן, אלא יעדיפו לענוד לו קולר ולהוריד אותו על ברכיו. כמובן, יכול להיות שהגישה שלי לוקה בתמימות יתר; עושה רושם שיחסי דומיות-סאבים שהם גם יחסי זוגיות לכל דבר בכל זאת נדירים יותר מאשר יחסי דומים-סאביות מהסוג הזה... אבל אני לא באמת מעורה מספיק בקהילה כדי להבין אם זה רושם מוטעה, וגם אם לא, הוא לא מצדיק הכרזות כלליות נוסח "התמסרות וכניעה טבועה באופיין של נשים".
בכוח המוח-אשה

לא יודעת...

בכוח המוח-אשה • 29 בנוב׳ 2004
זה עדיין באמצע המחקר, עניין הדומיות והנשלטים.
כל מה שאני אומרת זה שאין בנשלטות-שולטים שום חדש תחת השמש, שיש לזה יסודות עמוקים.
זה לא פוליטיקלי-קורקט להגיד את זה, אני יודעת, ויכול להיות שיש כמה דומיננטיות שמעדיפות גבר סאבמיסט (סוטות!), אבל נראה לי שחלק לא קטן מהן מחכות לגבר ההוא שיגרור אותן בשיער למערה ויעשה בהן.

הנה, קשרתי את החבל לצואר בלולאה כפולה,
שמישהו רק יבעט בכסא.
Aiko​(נשלטת){Jake}
she-wolf כתב/ה:
כן, זהו זה... מה ששולץ אמר. קצת מטרידה אותי הגישה הזאת - שמופיעה לעיתים קרובות יותר בקרב גברים, אגב - לפיה כל אישה תהיה שפחה למופת אם רק תפגוש את הגבר הנכון, ודומיות רק משחקות קצת עד שהוא יגיע. הייתי רוצה להאמין שדומיות נמשכות לגברים כנועים כפי שדומים נמשכים לנשים כנועות, והן לא יפלו לרגלי גבר חלומותיהן, אלא יעדיפו לענוד לו קולר ולהוריד אותו על ברכיו. כמובן, יכול להיות שהגישה שלי לוקה בתמימות יתר; עושה רושם שיחסי דומיות-סאבים שהם גם יחסי זוגיות לכל דבר בכל זאת נדירים יותר מאשר יחסי דומים-סאביות מהסוג הזה... אבל אני לא באמת מעורה מספיק בקהילה כדי להבין אם זה רושם מוטעה, וגם אם לא, הוא לא מצדיק הכרזות כלליות נוסח "התמסרות וכניעה הוא משהו שטבוע במין הנשי". מהצהרה כזו קל להסיק שמיילדום יכול להיות אמיתי ואינטימי ועתיר רגש, בעוד שפאמדום הוא רק משחק בעל אופן מיני.
Aiko​(נשלטת){Jake}
אהממ... קודם כל, אין לי מושג איך הדבר הזה מעליי קרה...

ושנית, אין לי שום כוונה לבעוט בכיסא. להפך, נחמד לקרוא את התהיות המפורשות שלך בנושא. בין השאר כי רעיון דומה חלף גם במוחי, אלא שאני פוחדת נורא לגלות שהוא נכון. הוא יהרוס לי כל מיני תיאוריות קטנות וחביבות, כמו האמונה שהצורך שלי בהתמסרות ובכניעה הוא פועל יוצא של אישיותי ושל המורכבות שלי כאדם, לא של העובדה שאני במקרה משתייכת למחצית הנשית של האוכלוסייה. כרגיל, אגוצנטרית עד הסוף המר. icon_wink.gif
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 29 בנוב׳ 2004
she-wolf כתב/ה:
אהממ... קודם כל, אין לי מושג איך הדבר הזה מעליי קרה...

ושנית, אין לי שום כוונה לבעוט בכיסא. להפך, נחמד לקרוא את התהיות המפורשות שלך בנושא. בין השאר כי רעיון דומה חלף גם במוחי, אלא שאני פוחדת נורא לגלות שהוא נכון. הוא יהרוס לי כל מיני תיאוריות קטנות וחביבות, כמו האמונה שהצורך שלי בהתמסרות ובכניעה הוא פועל יוצא של אישיותי ושל המורכבות שלי כאדם, לא של העובדה שאני במקרה משתייכת למחצית הנשית של האוכלוסייה. כרגיל, אגוצנטרית עד הסוף המר. icon_wink.gif

אני לא חושב שניתן לקחת ממך את היחוד שלך בשום מקרה icon_cool.gif
שפינוז_
שפינוז_ • 29 בנוב׳ 2004
הנטיה להשלט או לשלוט הינה ביולוגית וגנטית בבסיסה - בדוק!