אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

black magic woman - מזל טוב לבטי שלי

ve-ra{Q}
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004

וואו

ve-ra{Q} • 5 בדצמ׳ 2004
סוף סוף לא הגעתי במאסף.
הנני כאן.
ולך- מזל טוב בטי, אישה יקרה שכמותך smoking21.gif .

_{li-at{U_
זאלוטוסים
לפני 19 שנים • 5 בדצמ׳ 2004
זאלוטוסים • 5 בדצמ׳ 2004
בטינקה המדהימה,
מי יתן וגם השנה הברווזים יחליטו להשאר ולקנן בדיוק במקום הנכון בשושנת הרוחות,
שהרימונים ימשיכו ללבלב על כל קיר וקיר ולהפיץ שפע, שהכתום והירוק יתמזגו כמו שצריך ושלא יחסרו מטבעות ומלח.
אנחנו מכירים אותך קצת פחות זמן מאפרוח (ונראה לנו שגם קצת פחות טוב ממנו...) אבל בתקופה הזו חזינו בשינויים שחלו בך, ובאושר הגדול שהחל לקרון ממך ואנו תקווה שלעולם לא יחדל.
(מה שבטוח לא השתנה בך זו האהבה שלך לאוכל מוזר לגמרי).
הלוואי וכל שייחלת לו ועדיין לא התגשם, יתגשם ובמהרה ושהאהבה הגדולה הזו ביניכם תמשיך לשגשג ולפרוח.
תודה על חברותך והיותך את.
מקווים שתמצאי המון מגפיים חדשים, תספרי לנו עוד על איך גורמים לאפרוח לגדל שערות לבנות ותמצאי זמן לגרור אותו דרומה (נו מה? עוד לא עשית בדיקת חורף לברווזים שלנו).

מתגעגעים ואוהבים,
זאלופון ולוטוס.

Master_Eran​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004

מזל טוב

Master_Eran​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2004
מזל טוב למלכה הכתומה

הרבה אושר וכייף

birthday.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif
Dom_Quixote

מה פאקן נסגר?

Dom_Quixote • 6 בדצמ׳ 2004
בן אדם מתעורר בבוקר שמח וטוב לב שנקי יומו ממחוייבות (אמ...למעט, כן, המחוייבות האינסופית לשפחותיו, כמובן. ימח שמן). פתאום הוא מגלה שיש יומולדת לכלובי. יושב שעות ארוכות (ארוכות ארוכות! שכר סופרים לפי שעה!) וכותב פוסט מחרוזת שירים כה גאוני, שרוב יושבי הכלוב, בדומה לבגדי המלך החדשים, פשוט אינם מסוגלים להבחין בו, מה שמסביר איך יש לו אפילו פחות צפיות ותגובות בפורום כללי מאשר לשרשור הצמר-גפן-שנפל-לתוך-קערת-פונץ'-תותי-פרוטי של כל מאותגרות הקולר שחברו להן יחד לממלכה ("האדומה"). בקיצור, בסיומו של יום מתיש, שבו פנו אליו יותר סאביות בפרטי מאשר הגיבו אנשים בפוסט השירים שלו (בפורום כללי!), הוא מתנחם לפחות בכך שמחר יומו נקי(א) ממחוייבות. ואז מפלץ צהוב קטן ומעופף מופיע פתאום ומתחיל לנקר ולקרקר "בטי בטי בטי". איך אפשר לעבוד ככה?? והרי בזבזתי את כל השירים על כלובי (זה בפורום כללי אם אתם מחפשים), ואת כל האיחולים על כל מיני אנשים שהיה להם יומולדת לאחרונה שכולם אמרו שהם נהדרים אז הצטרפתי כדי לא לאבד מכוחי בוועידה, ואת כל דברי החנופה למטרות צדקה אלה ואחרות שהתבררו כתיבת פנדורה, רק בלי היופי של התיבה, ואת כל המחמאות ודברי הקילוסין על כל מיני נערות חן שכבר אינני זוכר את שמן (אם כי עודי מהרהר לעיתים ב1. לוטוס, 2. פט, 3. אמילי, 4. יערה, 5. בייבי, 6. פומיקי, 7. קיטיארה, 8. ים, 9. ליידי שירה, 10. זיקית, 11. דפי, 12.תאיר, 13. דג זהב, 14. גאלה, 15. סאנדיי 16. פייה, 17. אביס ו-18. בט...אמ, לא חשוב) שחפצתי ביקרן אך הן חפצו בעיקר מישהו אחר (בהתאמה: 1. זאלופון, 2. טיצ'ר, 3. F, 4. סימאסטר, 5. ניו בוי, 6. מאסטר פין, 7. תניס חצי-עלף, 8. האדם האחרון שהיא חשבה עליו, 9. סאבים, 10. זבובים, 11. דומינוס, 12. כל אחד חוץ ממני, 13. ונילי מעופף, 14. מייסאו באסטון, 15. אבשלום קור 16. הנסיך המקסים (ולעזאזל עם סינדרלה, הצ'ק שלה חזר).17. קיחוט ו-18. אפר...אמ, לא חשוב). בקיצור, לא נשאר לי שום דבר בשביל בטי!

בסדר, יש לי עוד כמה ימים, אני כבר אוציא משהו משרוול הפלדה של השיריון שלי, ובתקווה לא יהיה מדובר בחרקים מתים.

ראו פוסט זה כהקדמה.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

קיחוט-מערב-ז'אנרים-של-הומור-שהעם-טרם-מוכן-אליהם-ומקווה-שזה-ישכנע-אותם-למנותו-לדוצ'ה-מה-הקשר-ליומולדת-של-בטי-שתוק-אתה-רק-תקציר-אז-תתקצר
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

מ ד ה י מ ה

מזל טוב יקירה ליום הולדתך, שתרווי רק נחת מן הסובב אותך, שתדעי רק אושר וטוב.
המון בריאות, הגשמה ומימוש.
אוהבת.
נ.ב - אפרוח צהוב, נהנתי לקרוא את ברכתך !
מאחלת לשניכם שנים של אהבה וביחד.
נשיקות.
נסיעה טובה ומהנה! }{}{ iloveu.gif
((:
זיקית

god damn it

זיקית • 6 בדצמ׳ 2004
כמובן שכתבתי מכתב איחולים כאורך הגלות רק בשביל שהוא יימחק לי. אז נתחיל מהתחלה.

קצרה היריעה מלתאר מה את בשבילי..מקור לאופטימיות, חוזק, עצות, חיבוק, ומה לא ?

אני מאחלת לך שהאהבה שלך תמשיך כמו שהיא עכשיו, תעמיק ותגדל..וגם האושר.

שתבוא בריאות לך ולמשפחה כולה.

שתהיה רווחה ושלווה ורוגע וסיפוק והרבה חיוכים.

מליון חיבוקים ונשיקות..
היצור
היצור • 6 בדצמ׳ 2004
בטי בטי יקרה, חייבים להצטרף גם.

המון המון מזל טוב, אושר ובריאות.

את ואפרוח משמשים כהשראה, ותמשיכו כך ! birthday.gif

היצורים icon_mrgreen.gif

נ.ב. - תקציר: לבטי-יומולדת-שמחה-ששון-אושר-וברכות-ולאפרוח-גם.
ולגבי קיחוט:-סוף סוף-הפסיק-לחשוק-במיו.-כנראה-למד-עם-מי-לא-להתעסק.
-ראו ולימדו icon_twisted.gif
gala

לכתומה הקטלנית...

gala • 6 בדצמ׳ 2004
מאחלת לך עוד הרבה שנים של אהבה וזוגיות ,אושר וריגושים.
מזל טוב!!!!
flower3.gif birthday.gif flower3.gif birthday.gif flower3.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 6 בדצמ׳ 2004
בטי יקירה

שנה של עשייה, אהבה, זוגיות ומשפחתיות עברה עלייך

מאחלת לך שהשנה הקרובה תעבור בעוד הרבה יותר אהבה (עושה רושם שהאפרוח כבר מתחיל לך אותה כמו שצריך)
בפינוקים אין קץ
וחברים סביב
ובבריאות.

icon_chickkiss.gif

זרונת