צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שערורייה - אזהרה וארכה לפני הגשת רשומות למשטרה

עקשנית​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 18 בדצמ׳ 2004
עקשנית​(נשלטת) • 18 בדצמ׳ 2004
לדעתי, כאחת שעם סכין חיררו לה את האמאימה של הצמיגים בעבר ולא סתם לי אלא לעוד 60 רכבים באותו רחוב! ... ניידת פלילים, חשודים, תחקורים וכלום!

אבוד מראש! פרדידו! אין לכם סיכוי אבל תצאו לפחות במחשבה שעשיתם משהו ...

זו דעתי. וכפרה על הכסף תתחילו להגיד לעצמכם כבר מעכשיו icon_smile.gif
Demi
Demi • 18 בדצמ׳ 2004
הבהרה לכל המודאגים

בעקבות פרסום הפרשה קיבלתי פניות מודאגות מהרבה אנשים
על מנת שתסירו דאגה מליבכם אציין מספר דברים

אין למשטרה עניין בכל חברי האתר.
אין למשטרה עניין בכל מי שאי פעם כתב לי או לונוס הודעה פרטית או להיפך, הם אינם חשודים. למשטרה יש עניין רק באלו שאיתם היה לנו קשר רומנטי או בכאלו שהביעו אובססיה כלפי ונוס בשחורים.
מדובר באנשים שיודעים היכן היא גרה, לא בכל אחד שאי פעם הביע רצון להיות עבד שלה.
אין למשטרה עניין בכל מי שנמצא ברשימת מסנג'ר שלנו או ICQ, רק בכאלו שהביעו אובססיה כלפיה ושיודעים היכן היא גרה.
אין למשטרה עניין בהיסטורית ההודעות עם כל אחד אלא רק לגבי זה שיותאמו טביעות אצבעותיו לאלו שעל המכונית.

לגבי החיצים שהוטחו כלפינו
אם היינו מעוניינים "לדפוק" את כל הקהילה לא היינו ממתינים עם העניין אלא מייד מוציאים רשימות של אנשים ומראים לשוטרים את ההתכתבויות.
אלו ששאלו אותי באופן פרטי יודעו שאם נגיע לכך אז נעשה כמיטב יכולתנו על מנת שלא יזומנו האנשים הספצים ע"י המשטרה אלא יבואו איתנו על מנת למסור טביעות אצבע ואנחנו נעשה ככל שביכולתינו על מנת ששמם לא ירשם אלא שרק יושו טביעות האצבע לצורך שלילת מעורבותם בפרשה.

מי שעדיין יש לו מה לפחד... ככל הנראה באמת יש לו ממה לפחד
כל השאר – שאינם מעורבים, שלא ניקבו את הצמיגים... אין להם ממה לפחד
כל מי שלא היה איתנו בקשר רומנטי ושלא הביע אובססיה כלפינו ושלא יודע היכן גרה ונוס, אין לו מה לחשוש כלל.
רק מי שעונה על הקריטריונים הללו צריך לקחת בחשבון שיתכן ונבקש ממנו להתלות אלינו על מנת שיושוו טביעות אצבעותיו.
רק מי שיסרב... נאלץ לתת למשטרה להתמודד איתו, ואז כאמור, ברור שמדובר באדם שיש לו ממה לפחד, שיתחיל לפחד כבר מעכשיו.

עניין נוסף שלשמו הועלתה ההודעה הוא – ביטחון הקהילה
אנחנו מכירים אנשים, פוגשים אנשים, עושים איתם בדסמ
אם באמת יש מסתובב בינינו אדם שכזה... האם לא ראוי שכולם ידעו על כך?
ואם נצליח לשים עליו את היד... האם לא יהיה נכון הדבר?
אדם שהיום חותך צמיגים... מחר עלול לחתוך גרון... היום זה אנחנו מחר זה מישהו אחר.
אני ממליץ לכולם להבין את חומרת העניין ומבקש מהנוכחים לקבל את הדבר בהבנה.
חשוב מאוד שייתפס האדם לפני שיעשה משהו חמור יותר.

אלו ששאלו מדוע התחייבנו שאם יוחזר הכסף אז תוסר התלונה וטענו שרק מדובר בכסף תקשיבו טוב
כן, מדובר גם בכסף אבל אדם שיודה שטעה ויהיה מוכן לשלם את המחיר, אני מאמין שהוא לא יחזור שוב על טעותו מה עוד שאדע את שמו ולכן אני מאמין שהוא לא יחטא שוב.
מדובר בהאמנה אישית שלי, ואם לא הייתי מאמין בכך כבר היינו מבקשים מאנשים מסוימים להגיע איתנו על מנת למסור טביעות אצבע.

אנחנו מקוים שהרגענו את אלו שלא מעורבים בעניין ושהרגענו גם את אלו שיתכן ונבקש שיתלוו אלינו על מנת שישוו את טביעות אצבעותיהם.
אנחנו מבקשים מחברי האתר להבין שמדובר באירוע חמור, ולמרות הכל נמנענו מלחשוף שמות או רשומות וגם נעשה הכל על מנת לשמור על הדיסקרטיות של אלו שנבקש מהם להשוות את טביעות האצבעות.

יום טוב
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2004

שוקו
כולי תקווה שלא נגמר לך הסוכר
כי אחרת יהיה עוד מי שיבקש ממני למסור עדות כמה כפיות שמתי בנס קפה שלי ...
ודמי
אני מציע לך לא ללכת לתחנת המשטרה
אתה עוד עלול להעצר בעוון הפרעה לאיש ציבור בעת שתיית כוס תה
ועל עבירה כזו (בניגוד לעברות פעוטות כמו רצח או אונס) משלמים!
underheel
לפני 19 שנים • 19 בדצמ׳ 2004
underheel • 19 בדצמ׳ 2004
דמי, תפעיל קצת את הראש. על מנת להפוך רשימות התכתבויות כאן או במסנגר או ב ICQ או בכל אתר אחר לזימון משפטי, המשטרה צריכה ללכת לבעל האתר, לבקש כתובות IP וזמני התחברויות, ואז לפנות לספק האינטרנט המתאים, ולבקש חשבון וכתובת. פה באתר זה עוד סביל (לחוקר, לא למבקרים באתר), אבל לגבי מישהו במסנגר ואיסיקיו, המשטרה צריכה לפנות לחברות AOL או מיקרוסופט. והצט של תפוז - בכלל. זה צט שנוהל על בסיס מירק, ולכן אין אינפורמציה מי פנה מתי ולמי וכו. ובכלל, לדעתי כבר פרמטו את המחשב של הצט ההוא, אז כל אינפורמציה שאולי היתה לגבי התקשרות שם אבדה. וכל זה בשביל מה? בשביל להשיג תביעת אצבע של מישהו שכנראה לא נקב את צמיגיכם ולא התקשר לונוס (כי אז המשטרה היתה פשוט צריכה להשיג את רשימת הטלפונים הנכנסים). הגשתם תלונה. זו זכותכם החוקית. החוקר צריך לחקור. זה תפקידו החוקי במקרה שמילאתם את זכותכם החוקית. אבל כל הסיפור הזה שתביאו לו רשומות, זה פשוט כדי שתלכו מהמשרד שלו ותבלו את זמניכם בתסכול עצמי. אם הוא היה רציני הוא היה מצמצם איתכם את האפשרויות. אבל פה, תביאו את הכל וכמה שיותר. יותר שמות, יותר זמן לא תחזרו אליו. ואז כשתביאו לו את הרשומות, הוא יגיד טוב בסדר וירשום שצריך להשיג את כתובות המשתמשים הנ"ל. ואז התיק יהיה ON HOLD עד שלבלש אחר יהיה את הזמן לברר מה קורה בתיק הזה. אבל כיון שהוא תמיד יתועדף פחות מתיקים אחרים, אז בפועל, התיק ייקבר. ובסוף ייסגר מחוסר עניין לציבור או משהו כזה.
קליבר​(שולט)

תגובה ציונית הולמת ..

קליבר​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2004
דמי כתב :
"בעקבות מציאת טביעות האצבעות ביקש חוקר המשטרה רשימה של כל האנשים שהיו בקשר / עדיין בקשר עם "ונוס בשחורים" ועם "דמי" או "פסיכודמי" בכל אתרי הסקס, אתרי הבדס"מ, מסנג'ר, ICQ וכדומה על מנת לזמן אותם לתחנת המשטרה על מנת שיילקחו מהם טביעות אצבעות על מנת שאלו יושווה לטביעות האצבעות שנמצאו על הרכב. "

דמי עשה טובה , הרשימה הזו ארוכה ומיגעת .. מסכן השוטר שיצטרך לעבור עליה .. אל תעשה לו סשן , כזה . בתקווה שתתחשב ... icon_redface.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2004
גמרתם לצחוק ? על דמי , על המשטרה , על טביעות אצבעות ?
אף אחד לא עצר את עצמו ושאל כוס אמק , לאן הגענו , חותכים לאנשים צמיגים באוטו כי הוא יוצא עם מישהי ?!
יש פה מישהו שיודע איפה וונוס בשחורים גרה , עם מי היא יוצאת ומתי .
מישהו ישב מתחת לבית של וונוס בשחורים וחיכה
לאן הגענו בקהילה זו ?
מי ישלח את התגובה הכי צינית ? מי יכניס לדמי ?

וונוס בשחורים ודמי , אני יודעת שזה לא הכסף של הגלגלים אלא התחושה שחודרים לך לפרטיות ומשחיתים לך את הרכוש כמו מניאק פחדן מאחורי הגב .

melody
melody • 19 בדצמ׳ 2004

אני דווקא רוצה לשאול את כל המתנגדים, באיזו סיטואציה הם כן היו מגישים תלונה למשטרה ?

אני מבינה מהתגובות, שבמצב של פגיעה ברכוש, הס מלהזכיר תלונה.

אני גם מבינה, שאם יש חשש לפגיעה בפרטיות של ... נניח... 20 איש בקהילה, גם לא
יעלה על הדעת להגיש תלונה.

אם כך, מתי כן ?
איזו עבירה מצדיקה לדעתכם, הגשת תלונה ?

אם בסקלה של העבירות, הוצאת דיבה והפצת שקרים מתועבים נמצאת מתחת לפגיעה ברכוש, מבחינתכם , אין אפילו אופציה להגיש תלונה במצב כזה. אני טועה ?
מחר יקום פלוני/אלמוני וינסה לרמוס את שמכם הטוב בכל דרך אפשרית מבלי לבחול בשום אמצעים, אתם תשבו בשקט בצד, משום פרטיותו המקודשת ?

האם רק במצב של פגיעה פיזית, תיתכן תלונה ? או שגם אז יהיה צורך להתחשב בפרטיותם של אנשי הקהילה ?

מתי "תרשו" לנפגע להגן על עצמו, מבלי להפוך אותו מקורבן הנסיבות לקורבן שלכם .... ?
BLACK VENUS​(שולטת)
BLACK VENUS​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2004
ראיתי לנכון להגיב על הדברים שנכתבו בנושא .
מראש מבקשת התנצלות מאותם האנשים שנטפלים למילה הכתובה ומרוב העצים לא רואים את היער .
כנראה אליהם לא יצליחו המילים שלי לחדור , אני מקווה שאחרים יבינו.

נאמרו כאן הרבה תגובות , היו הרבה השערות לגבי הכוונות שהיו לאימפריה לפרסם את מה שפרסמה .
מבחינתי לא הייתה בהודעה זאת יותר מאשר :

1. הודעה ל"חברי הקהילה " (את רובכם אינני מכירה אפילו.)

למה לי לשתף אתכם בצרות שלי , אתם שואלים , מסיבה אחת פשוטה :

במידה ואכן היה זה אדם מ"הקהילה" אז מחר עלול הוא להפנות את זעמו למישהו/י אחר/ת .

( ויש גם אנשים לא סימפטיים בינינו ,החל ממבקרים לא מוזמנים ועד לעבדים שלא בוחלים באלימות פיסית...
לרוב היו מסתיימים הדברים באיומים מילוליים והטרדות על גבי מדיות שונות , אך לאחרונה החמירו הדברים עד כדי אלימות פיסית של ממש שהייתה מופנת כלפי.
עד כה השתדלתי להימנע מחשיפת יתר של הדברים ושל הנוגעים בדבר מתוך תיקווה , אולי טיפשית מצידי , שהדברים לא ירחיקו לכת ושכל העניין לא יקבל צבעים מכוערים ועכורים.
אבל , כאשר בצהרי- היום התברר לי כי כל צמיג נוקב לפחות פעמיים בסכין/ אולר... היה מבחינתי הדבר מעבר לאלימות פיסית -סכין הינו נשק קר !!!)

2. להראות לאשם ( גם אני מתקשה להאמין .. ועדיין מקווה שמדובר באדם שלא מכיר אותי ואני לא מכירה אותו )
שאני לא מתכוונת לטאטא את המעשה מתחת לשטיח ולהקריב את הביטחון והשקט הנפשי שלי על שום מזבח יהיה אשר יהיה.

איש לא חי באשליה שהמשטרה תניח את התיקים החשובים בצד ותחפש את "דוקר הצמיגים המסתורי" , אבל התגובות הציניות העציבו את ליבי.
קראו שוב את ההודעות הקודמות שלנו ותבינו שאין איש ממהר לחשוף ולהיחשף ( כי גם לי חשובה הפרטיות והדיסקרטיות שלי ושל מכירי )
אלא ההפך נעשים מאמצים גדולים על מנת שאנשים לא יפגעו , ואף ניתנת ל"אשם " ההזדמנות להסדיר את הנושא בפרק זמן סביר - וכאן הזמן והמקום לאלו שירו חצי רעל לעבר אהובי , ושפטו את כוונות האימפריה מתוך קריאה מדוקדקת למדי ומתן משמעות לכל מילה במילה ולא " ראו את היער "
לקרוא את ההודעות שלנו שוב ולזכור שכולנו בני אדם ...הגלגל מסתובב ומתהפך.

עניין כלכלי : חלקכם יגיד ,
כן מבחינתי גם עניין הכלכלי עקרוני - 1200 ש"ח זה סכום שמתקרב לקצבת זקנה ול1/3 ממשכורת המינימום ואין שום סיבה בעולם לספוג "מכה " כזאת .
"כפרה על הכסף " אמרנו כבר באותו היום , רק שאז התחילו להתרוצץ בראש מחשבות הרבה יותר מפחידות ...

זאת בעצם הסיבה העיקרית בגינה הוגשה תלונה - אם יחזרו דברים על עצמם או חלילה יחמירו איש כבר לא יגיד שלא אמרנו.

מעניין לציין שאנשים ש"באמת צריכים לדאוג" , כלומר אותם האנשים שנמצאים " ברשומות השחורות שלי "
עדיין לא הגיבו כאן אבל רבים שוחחו איתי אתמול ובמהלך היום...

ובהחלט אנצל את "הבמה " כדי להודות להם "המון המון" על הדאגה והאכפתיות שהפגינו קודם כל לשלומי ולשלום דמי ורק אח"כ "לתחת שלהם "
(חלקם הנכבד אף התעקשו להסדיר את הנושא במהרה על מנת שלא אטיל ספק בהם ובכוונותיהם -לאותם אנשים הנפלאים ,כמו לחלק נכבד מה"קהילה " יש משפחות , קריירה , חברים " יש להם מה להפסיד "
כתוצאה מ"חשיפה" " ובכל זאת הם הראו נכונות לשיתוף פעולה...)

תודה.

קהלת אמר " אָמַרְתִּי אֲנִי, בְּלִבִּי--אֶת-הַצַּדִּיק וְאֶת-הָרָשָׁע, יִשְׁפֹּט הָאֱלֹהִים "
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 19 בדצמ׳ 2004
[quote="בטי בום-קטלני"][color=orange][b] יש פה מישהו שיודע איפה וונוס בשחורים גרה , עם מי היא יוצאת ומתי .
מישהו ישב מתחת לבית של וונוס בשחורים וחיכה
.[/b]
[/color][/quote]

בדיוק בטי. כמה אנשים יודעים איפה וונוס בשחורים גרה? 5? 10? 20?

לכמה אנשים יכולה להיות איזשהי סיבה לעשות בכלל מעשה כזה? ומה קבוצת החיתוך ביניהם? שניים או שלושה אנשים?

אז אם יש שניים או שלושה אנשים שחושדים בהם ברצינות, מעבירים את שמותיהם למשטרה ודי, או פונים אליהם בפרטי.

אבל למה לעשות את זה אם אפשר לגרום למחול שדים? הרי כבר חודש שלם לא היה לנו איזה בלגן דמי, ולהצהרה על נישואים לא התיחסו כל כך.
ופתאום מתברר שבכלל לא הבינו את דמי נכון, ובכלל מה שהוא אמר זה לא מה שהוא התכוון, ושוב זה אשמת כולם חוץ ממנו שלא הבינו אותו.

אז מה הפלא שאנשים מעדיפים לקחת את מה שדמי אומר עם קמצוץ מלח?
shoko​(מתחלפת){Rainbow}
shoko​(מתחלפת){Rainbow} • 19 בדצמ׳ 2004
אני אתחיל ואומר שאני לא מקלה ראש במקרה הזה, לא בזה מדובר,
אני רק מסכימה שיהיה קשה מאוד למצוא את מי שעשה את זה,
ואני מסכימה עם תאיר, כמה אנשים כבר יודעים היכן ונוס בשחורים גרה, 15-20 איש?
אם כ"כ מעט יודעים את זה, היא בטח צריכה לדעת על מישהו ספציפי שאולי הייתה איתו בעיה.

והכי אני מסכימה עם תאיר, לגביך דמי,
ציטוט:
"אבל למה לעשות את זה אם אפשר לגרום למחול שדים? הרי כבר חודש שלם לא היה לנו איזה בלגן דמי, ולהצהרה על נישואים לא התיחסו כל כך.
ופתאום מתברר שבכלל לא הבינו את דמי נכון, ובכלל מה שהוא אמר זה לא מה שהוא התכוון, ושוב זה אשמת כולם חוץ ממנו שלא הבינו אותו.

אז מה הפלא שאנשים מעדיפים לקחת את מה שדמי אומר עם קמצוץ מלח?"

אם כולם עושים מזה צחוק, כנראה שהדרך שבה הצגת את הדברים, או הדרך שבה אנשים בקהילה מכירים אותך גרמו לאנשים להגיב ככה... ואתה כאילו לא "אשם"...

ושוב אני אומרת, אני מבינה שזה הכסף, והחדירה לפרטיות, והפחד(כי מישהו יודע היכן את גרה וונוס בשחורים) והכל יחד, אבל אולי הייתה דרך אחרת לעשות את זה...