בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפרי עטי

מלקה טובה
לפני 19 שנים • 9 בינו׳ 2005
מלקה טובה • 9 בינו׳ 2005
שיר יפהיפה ואנושי
הסוף הפתיע לטובה.
אהבתי
star

אהבתי את השיר שלך

star • 9 בינו׳ 2005
הסוף של השיר עצוב לי מאוד icon_sad.gif
אבל תמיד אהבתי שירים עצובים.

עבורי, אם ינשקו את רגלי, אם אנשק רגליים
זה יהיה רק סוג של ביטוי לאהבה ולהערכה .
יש הרבה דרכים לבטא אהבה - לכל אדם יש את הדרך שלו
ויש כאלה שעבורם bdsm זה משהו אחר.
בכוח המוח-אשה

ואני לא הבנתי את ההגיון הפנימי בו.

בכוח המוח-אשה • 9 בינו׳ 2005
למה תעשי את כל אלה אם ליבך לא שלו?
מה בעצם את אומרת?
מלכה עקרבית
מלכה עקרבית • 9 בינו׳ 2005
פשוטו כמשמעו icon_smile.gif
שאתן את הכל מלבד ליבי
ובעצם לא נתתי כלום
כי באמת כל עוד ליבי שייך לי
אני עדיין "שייכת" לעצמי
מעשים אשר אינם באים מהלב
הם ריקנים רדודים
ובעצם הוא לא מקבל ממני כלום
הבוס שלך​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 בינו׳ 2005
הבוס שלך​(שולט) • 10 בינו׳ 2005
מצטער, השיר יפה ומרגש אבל משהו בו לא אמין. את מוכנה לתת את הנשמה ולא את הלב? מה זה אומר בכלל? את מוכנה לשמש כרית עבור מישהו שאת לא מוכנה לאהוב?
אולי לי יש בעיה בהבנת הנקרא. אשמח לקבל הארה.
מלכה עקרבית
מלכה עקרבית • 10 בינו׳ 2005
השיר של נתן אלתרמן מדהים בעיני
Yosefus​(שולט)

כל מילה (שנ)זהב

Yosefus​(שולט) • 10 בינו׳ 2005
שנזהב כתב/ה:
בקליפ לאחד השירים של טום פטי, מראים את הזמר רוקד ריקוד איטי עם גופת אהובתו. זה דימוי מוצלח לסוג הקשר שקיים במשחקי שליטה: אם האהבה מתה, אז בBDSM אנחנו רוקדים עם הגופה שלה. עדיין אפשר להרגיש אותה צמודה אלינו, אבל משהו מהותי כבר לא שם. בין השולט והנשלט יש קשר של ניצול הדדי בהסכמה. לא צריכה להיות שם אהבה. מטרת הקשר הזה היא פנימית, היא אנוכית. אני רוצה להרגיש ככה וככה, אני רוצה לא להרגיש. אני רוצה לחשוב, אני רוצה להפסיק לחשוב. והאדם השני הוא כלי שבאמצעותו אני ארגיש את כל זה. המקצועיות שלו חשובה יותר מהאישיות. ואם האישיות מוסיפה לו מיומנות למשחקי השליטה, אז מה טוב. יש שם זוגיות, יש שם סערת רגשות, יש שם מגע בין שני בני אדם, יש שם את הגוף של האהבה, אבל אין את הנשמה שלה. זה לא המקום לחפש אהבה. תאמרו, אבל הנה, יש אנשים שזה צומח אצלם מתוך המערכת הBDSMית, יש אנשים שנהיו זוג לפני שגילו את סטיותיהם הסמכותניות. יש אנשים שאוהבים ועדיין נוהגים להשפיל אחד את השני מדי לילה או צהריים בהסכמה והנאה הדדית. ובכן, אין מניעה להתאהב באדם השני, זה באמת לא קשור למה שמתבצע בין הסדינים. ובעידן שלנו, שבו אין דבר שהוא נכון מוסרית, ואין שפיות שהיא מוחלטת, והכל מוצדק, והכל נכון אם אני רוצה בו ואין בו נזק לאחרים, בעידן הזה, גם קשר שבו גבר משפיל בלילה את האשה שהוא אוהב בבוקר, או להפך, נתפס כלגיטימי. הכל לגיטימי. אבל לא משנה כמה נרקוד עם הגופה הזאת, וכמה נרצה להאמין בזה, ונבנה אתרים, ונכתוב מאמרים, ונסתחרר במערבולות של אקסטזות ואורגזמות, בסופו של דבר, לעולם, לעולם, לעולם לא תהיה אהבה אמיתית בין אדם לבין האדם שמנשק את כפות רגליו. ומי שחושב שיש שם אהבה, מעולם לא ראה את האהבה כשעוד היתה בחיים. הוא אינו יודע אהבה אמיתית מהי. תודה.

נכון מאוד ! וגם השפתיים שמצצו לי בלילה לא יהיו השפתיים שינשקו את הילדים שלי בבוקר,
ובכלל בדסמ זה איכס אחד גדול והגיע הזמן לקרוע את המסך מעל השקר המוסכם הזה. או שאולי צריך לקרוא הכל במרכאות כפולות ובציניות קלילה...
מלכה עקרבית
מלכה עקרבית • 10 בינו׳ 2005
הבוס שלך כתב/ה:
מצטער, השיר יפה ומרגש אבל משהו בו לא אמין. את מוכנה לתת את הנשמה ולא את הלב? מה זה אומר בכלל? את מוכנה לשמש כרית עבור מישהו שאת לא מוכנה לאהוב?
אולי לי יש בעיה בהבנת הנקרא. אשמח לקבל הארה.

תראה , יש הבדל בין לתת את גופי שחלק ממנו זה נישמתי שאיני יכולה להמנע מלתת אותה ברגע שנתתי את גופי.
בשבילי הנתינה האבסולוטית המוחלטת היא הלב , נסיוני בצד הזה של המתרס שבו אני נמצאת הוא מועט.
אבל נוכחתי לדעת , לשמוע , ולהרגיש מה זה להיות מאוהבת במאסטר או אולי אשלית התאהבות בגלל הנתינה .
כי מן הסתם בשליטה יש כל כך הרבה רבדים שאחד מהם הוא הנפשי הגוף הוא בונוס על השליטה הנפשית , משם בה השליטה מהנפש.
הרי כל אחת יכולה לכרוע על 4 וללומר "כן אדוני" הענין הוא העם היא באמת שם ....
וליבי הוא דבר שאיני מוכנה לוותר עליו כל כך מהר ובטח שלא לכל אחד .

יעידו סאבים וסאביות שהיו בקשר די ארוך עם מאסטר ונוצרה אהבה בין השנים , איך הם /הן היו שבורים לאחר מכן , ונאלצו לאסוף את עצמן מן הרצפה ולחבר חתיכה לחתיכה כדי להיות שוב שלמות , עד המאסטר הבא ..........

מקווה שהערתי את עיניך icon_smile.gif
star
לפני 19 שנים • 12 בינו׳ 2005

חשוב לדעת

star • 12 בינו׳ 2005
josie כתב/ה:

יעידו סאבים וסאביות שהיו בקשר די ארוך עם מאסטר ונוצרה אהבה בין השנים , איך הם /הן היו שבורים לאחר מכן , ונאלצו לאסוף את עצמן מן הרצפה ולחבר חתיכה לחתיכה כדי להיות שוב שלמות , עד המאסטר הבא ..........

לאחרונה, למדתי שיעור חשוב על מה גורם לצד הנשלט להשבר לחתיכות.
זאת סכנה במערכת יחסים של שליטה שנובעת מדינמיקה של חוסר שוויוניות.
שעצם של אדם תשבר - יהיה קל להבחין והרופא יוכל לתקן,
אותו התהליך צריך להתרחש אם אדם שנשבר מבפנים, בנשמתו ובלבו

האדם עצמו, וגם הצ-ד הש-ו-ל-ט מחוייבים לאסוף את השברים,
בשיחות עם מאסטרים מופלאים למדתי איתם מהו האפטר קר - הטיפול שאחרי
שבעזרתו הצד השולט עוזר לצד הנשלט להתאושש עם המון אהבה, הכרת תודה וכבוד
בעזרתם יוכל הצד הנשלט להתרוממם חזרה למקום שהיה בו לפני הסשן / היחסים.
לדעתי, זאת אחת המחוייבויות של המאסטר, גם אחרי פרידה.

המקום שתיארת הוא יחסים הרסניים במסגרת BDSM
זה נכון שאהבה מעצימה את תחושת ההרס
כי להוסיף לב שבור לנפש שבורה זה מזעזע
אבל המסקנה שלי היא - כן אהבהiloveu.gif , כן אפטר קר

ובבקשה, תבינו מה אתם עושים כאן לפני שתפגעו
אל תתביישו לשאול וללמוד - זה מסוכן

תקצי הפוסט:
אם- מישהו-נשבר-בגלל-ששברו-אותו-תלמדו-לתקן-ואל-תפחדו-לאהוב
עם המון אהבה לjosie