ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של אהבה...

אדון החלומות
לפני 19 שנים • 20 בינו׳ 2005
אדון החלומות • 20 בינו׳ 2005
מוש כתב/ה:
בכלל אני מתקשה להבין איך מישהו יכול לבטל את עצמו לחלוטין ויותר מזה איך שולט מסוגל להיות עם מישהו כזה.
cow.gif

וזה בדיוק היתה הסיבה לשאלה שלי. האם קיים מישהו שמבטל את עצמו לחלוטין,
ואם כן - כיצד שולט מסוגל להיות/לאהוב אותו...

השאלה באה בעיקבות מישהי שחיפשה אדם שמבטל את עצמו לחלוטין בפניה.
מוש​(נשלט){k}
לפני 19 שנים • 20 בינו׳ 2005
מוש​(נשלט){k} • 20 בינו׳ 2005
טוב, נו, אז סתם נדחפתי.
אני אשב לי בצד ואכרסם עוד קצת עשב...

cow.gif
Morticia
לפני 19 שנים • 21 בינו׳ 2005
Morticia • 21 בינו׳ 2005
ראשית, מקריאת תגובתה של "שוטרת" נדמה לי שיש בינינו מידת הסכמה. אני אפילו אעז ואנסה להסביר את כוונתה בציות מול התמסרות.
זה בדיוק ההבדל בין האפס שהוא אפס שדיברתי עליו לבין האפס שהוא מליון.
התמסרות היא אישית ומבוססת על תוכן ומהות. ציות יכול להיות דבר שאינו קשור בכלל בשולט.
כשנשלטים למיניהם באים בגישת ה"אני אציית לכל מי שמכנה עצמה מלכה"- זו אינה התמסרות.
התמסרות היא טוטאלית ואישית.
מי שמתמסר אלי, לא בהכרח מתמסר לאחרת. ואני מניחה שכך זה גם אצל "שוטרת".

אנחנו שואפים לאמת ולאותנטיות וההתמסרות מכילה בתוכה את אלה. הציות לא בהכרח. זה יכול להיות חלק מהתמסרות אבל זה אינו ההתמסרות עצמה.

לגבי 24/7- זה לא הקטע שלי אז אני מתקשה לענות על השאלה.
לגבי האוהבת מול מתאהבת- הבחנה סמנטית שעשיתם. אני לא כ"כ עושה אותה. לא ממש בטוחה שאני מבינה את ההבדל.
לגבי 2 סאבים- איך באחד כן ובשני לא- איך אנחנו מתאהבים באחד ובאחר לא? שאלה. התשובה בגוף האדם.

אני מקווה שקלעתי מעט יותר למענה על שאלותיך בתגובתי זו.
הבוגר
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005
הבוגר • 22 בינו׳ 2005
כן ובגדול
יש אהבה בין מלכה לעבד
יש התאהבות של מלכה לעבד.
שניהם משלימים זה את רצונו של זו ותכונתו.
המלכה רוצה את העבד כאפס שלה,עושה דברה שכל מהותו למען המלכה.
העבד משתוקק להעניק למלכה את מה שהמלכה דורשת מעצם היותה אישה ומלכה.
העבד הוא אפס,רכוש,סמרטוט של המלכה ואת זה היא רוצה,את זה היא מחפשת,זה מה שמגרה אותה נפשית ופיזית.
כל זה אינו אומר שלא ניתן לקיים חיים ושיחות כבני זוג על נושאים משותפים אבל כל זאת מתוך הכרה במיקום של כל אחד ואחת.
ללא האהבה הזאת לעולם אבל לעולם הבדסמ לא יהיה מושלם.
זאת איננה קלישאה שבדסמ עושים מאהבה זאת עובדה שרירה וקיימת.
רק באהבה ניתן להגיע למחוזות משותפים ולהנאה מושלמת,נפשית ופיזית המשולבים זו בזו כחוט השני.
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 22 בינו׳ 2005
ציטוט:
אך ישנם כאלה (לדעתי יותר בתחום של שליטה נשית)
שמסתכלים על העבד, בתור אחד שצריך להיות ללא רצון חופשי,
הוא צריך להיות צייתן במידה מוחלטת, בכל שעות היממה והשבוע.
בלי שום רצון שהוא - מלבד הרצון להעניק ולתת ולרצות את הגבירה שלו.
לא צריכים להיות לו אינטרסים כלשהם, ואפילו האינטרס להיות עם המלכה
לא רלוונטי, הוא צריך להיות עושה דברה, וזה הכל. בלי שום טיפת אגו.
צייתן לחלוטין, אפס מאופס.

שאלתי היא, והיא מופניית לכולם, לא רק לאלה שמרגישים כך,
האם המלכה מסוגלת להתאהב בעבד "אפס" כזה.
אחד שהוא ללא רצון ואופי, במשך כל הקשר איתה?

תשובתי לשאלתך הראשונה היא -לא. וה-למה פשוט: כי היא לא מחפשת ולא רוצה להתאהב בעבד "אפס" כזה. היא רוצה ממנו את השירות שהוא מציע. זהו. או שהיא מעוניינת בסשן או אולי סשנים מרובים ולא בקשר זוגי כלשהו. אם ובמהלך השירות הזה הוא הצליח להפגין בפניה אישיות, נכונות ויכולת יוצאות מגדר הרגיל באופן שבאמת הרשים ואם היא לא סגרה את עצמה בפני הרעיון , אז אולי כן. אולי היא תוכל להתאהב בעבד שכזה. אך יש עוד אבל - אבל תלוי גם בסוג השירות והכניעה של העבד הזה לה ולמה הוא מסוגל ובמה הוא באמת מעוניין. וב3 מילים: כל מקרה לגופו.

ציטוט:
האם יש הבדל בין אפס לאפס והאם מלכה יכולה להתאהב
באפס אחד ולא באפס אחר?
ואם כן, אז מה בעצם ההבדל בין "אפס" ל"אפס"
אם לא צורת מראיהו וגופו?

הרעיון הוא כזה ידידי - כל "אפס" נבדל מהאחר באישיותו. בתגובותיו. ברגשותיו. ברמות ההתמסרות שלו. רמות הציות שלו. בדיסקרטיות שלו. בכנות שלו. הוא נבדל בגישתו לקטע - האם הוא מחפש רק סשנים או גם קשר רגשי אמיתי עמוק. האם קל להכניעו וכל אחת מצליחה בקלות או שכל ניסיון שכזה הוא מאבק מוחות על סף התשה בשביל כל מלכה. הוא נבדל בג'נטלמניות שלו, שהיא לדעתי האישית חובה בסיסית של כל עבד. בכישרונות השונים שישנם בידו כולל כל כישרון וואנילי שהוא. "אפס" אחד נבדל מהאחר במה שהוא מחפש ומצפה מהגבירה כתמורה לכניעתו - שליטה מסוג כזה או אחר, הכוללת סוג זה או אחר של משחק בפטישים ופעילויות. הוא גם נבדל ברקע שלו, בעבר שלו בניסיון החיים ובניסיון שלו בתחום. אם הוא עצמאי - דירה/רכב משלו , או שעדיין לא - עוד הבדל. לסיכום - ככמות האנשים בעולם כך היא כמות ההבדלים בין "אפס" ל "אפס" כשלדעתי, צורת מראיהו וגופו באים לידיי ביטוי בעיקר אצל מלכות שמעוניינות בסשנים חד פעמיים או 'סטוצים' והרבה פחות אצל מלכות שמעוניינות בקשר זוגי אמיתי ומלא הכולל שליטה/כניעה.

ציטוט:
או שבכלל היא לא מתאהבת בהם, אלא בזה להם?

לדעתי האישית בלבד, אישה שלוקחת שליטה על גבר ובליבה היא באמת ובתמים בזה לו, שוב אומר רק לדעתי האישית בלבד - היא חרא של בן אדם. נקודה. יש הבדל מהותי עצום בין:
*לשחק אותה עליון, ונעלה, ושולטת - ולכלול בכך גם מילים ותנועות של בוז כחלק מהשפלה אבל(!) בלב ובתכלס לכבד את האדם שנכנע בזכות היותו בן אדם אכפתי עם רגשות ובזכות מי שהוא ומה שהוא מעניק ולמה הוא בוחר להעניק את זה לה,
*לבין גבירה שרוחשת לאותו אדם בוז ומשתמשת בו ובנכונותו רק בגלל שהיא יכולה. במילים אחרות מדובר בניצול נטו, וזה בלי שום קשר לעבד. כאן מובן מאליו , אין שום קשר ולא יהיה קשר לאהבה.

ציטוט:
כאשר מדובר במערכת יחסים של - 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע,
היכן הוא בעצם מבטא את עצמו כ... מיליון? איפה בכלל יש מעבר לספייס,
אם הוא כל הזמן בספייס הזה?
בעבודה?
האם יש לו בכלל הרשות לעבוד בחוץ?

כל אישה שמתחייבת למערכת יחסים המבוססת על 24/7 למעשה מגדירה אוטומטית מראש את האכפתיות שלה לעבדה - וכי מי יכולה לסבול את נכחותו של אדם אחר שלא אוהבים כל כך הרבה זמן ולא משנה מה הוא עושה או לא עושה... כאן גם המקום להוסיף שבמציאות מדברים מציאות - כמובן שעבד כזה יוצא ועובד בחוץ וזו בכלל לא שאלה של רשות, זה נתון ידוע ומוסכם מראש. המעבר לספייס מגיע בדרך כלל בכל עניין שקשור למיטה וכן יכול להגיע בכל פעילות שהעבד עוסק בה, כולל שטיפת רצפות למשל בהתאם ליצירתיות ולרצונותיה של המלכה...

ציטוט:
ואם לא להתאהב בעבד, אלא רק לאהוב אותו,
האם יש גם מצב לזוגיות פורה, ללא התאהבות?

לדעתי, לאהוב אדם מהמין השני בזכות מי שהוא ללא התאהבות זה דבר דיי שכיח ונפוץ אצל המין הנשי ... אצלנו הגברים זה הרבה יותר פשטני. icon_smile.gif אם יש או אין מצב לזוגיות - כל מקרה לגופו כמובן.

ציטוט:
שאלתי האם אפשר להתאהב/לאהוב עבד שהוא עבד 24-7
להבדיל מעבד שהוא עבד רק בסשנים.
האם אפשר להתאהב באחד שמתמסר לך תמיד, ולא מראה זיק של רצון או אופי.

החלק הראשון של השאלה לא מנוסח נכון - כי אהבה או לא אהבה לא קשורה לאם העבד הוא 24/7 או רק בסשנים. אם התכוונת שזה מייצג את השקפת עולמו של אותו עבד , אז שוב התשובה תהיה - כל מקרה לגופו. בהתאם למה שהמלכה אוהבת ונמשכת אצל גברים ועבדים ובהתאם למה שהעבד אוהב ונמשך אצל נשים ומלכות.

החלק השני מנוסח יותר טוב והתשובה פשוטה - אפשר או אי אפשר להתאהב בעבד שכזה בהתאם לנסיבות שהביאו את אותו עבד להתמסר לאותה מלכה. אם כך היא הכירה אותו, לדעתי, אין שום סיכוי שהיא תאהב אותו או בכלל תמצא בו עניין מעבר לשימוש בשירותיו, כי הוא ירגיש לה *משומש* ו - *שבור* במקום אתגרי ומלא תוכן ואולי אפילו מעט מסתורין. ( - מה בדיוק יגרום לו להיכנע לה הכי מהר והכי חזק דבר מסתורי וראוי לחקירה - )
מאידך, אם היא מצאה אותו ראוי ומעניין ומאתגר ואז היא *שברה* אותו והפכה אותו בדיוק לעבד שכזה, מין הסתם כך בדיוק היא מעוניינת ואוהבת את העבד שלה ואז למעשה זו כבר לא שאלה.

ציטוט:
וזה בדיוק היתה הסיבה לשאלה שלי. האם קיים מישהו שמבטל את עצמו לחלוטין,
ואם כן - כיצד שולט מסוגל להיות/לאהוב אותו...

התשובה היא כן ולדעתי אדם שכזה בכלל לא מחפש אהבה. הוא מחפש לשרת ולהיכנע מסיבותיו האישיות והמגוונות שברוב המקרים לדעתי, אינן סיבות חיוביות בכלל.

מקווה שעניתי על כל שאלותיך אדון החלומות,
ושבת שלום לך ולכולם.
שוטרת*
שוטרת* • 22 בינו׳ 2005
Morticia כתב/ה:
ראשית, מקריאת תגובתה של "שוטרת" נדמה לי שיש בינינו מידת הסכמה. אני אפילו אעז ואנסה להסביר את כוונתה בציות מול התמסרות.
זה בדיוק ההבדל בין האפס שהוא אפס שדיברתי עליו לבין האפס שהוא מליון.
התמסרות היא אישית ומבוססת על תוכן ומהות. ציות יכול להיות דבר שאינו קשור בכלל בשולט.
כשנשלטים למיניהם באים בגישת ה"אני אציית לכל מי שמכנה עצמה מלכה"- זו אינה התמסרות.
התמסרות היא טוטאלית ואישית.
מי שמתמסר אלי, לא בהכרח מתמסר לאחרת. ואני מניחה שכך זה גם אצל "שוטרת".

אנחנו שואפים לאמת ולאותנטיות וההתמסרות מכילה בתוכה את אלה. הציות לא בהכרח. זה יכול להיות חלק מהתמסרות אבל זה אינו ההתמסרות עצמה.

לגבי 24/7- זה לא הקטע שלי אז אני מתקשה לענות על השאלה.
לגבי האוהבת מול מתאהבת- הבחנה סמנטית שעשיתם. אני לא כ"כ עושה אותה. לא ממש בטוחה שאני מבינה את ההבדל.
לגבי 2 סאבים- איך באחד כן ובשני לא- איך אנחנו מתאהבים באחד ובאחר לא? שאלה. התשובה בגוף האדם.

אני מקווה שקלעתי מעט יותר למענה על שאלותיך בתגובתי זו.

לגבי החלק הראשון של עניין ההתמסרות- אני מסכימה עם כל מלה שכתבת, ואת צודקת. זה בדיוק ככה אצלי.
לגבי העניין של אוהבת/מתאהבת יש לי דוגמא שאני מאמינה שתבהיר לך שזה לא רק עניין של סמנטיקה (ואולי גם דיי תסעיר ותעורר כמה וכמה). בואי ניקח את הכלבה שלי בבית למשל (מעניין למה דווקא בכלבה בחרתי icon_wink.gif ) , אני אוהבת אותה בטירוף, עד כדי קח שכשהיא הייתה בכביש והגיע רכב, בלי לחשוב פעמיים רצתי לכביש גם ,ע"מ לעצור את הרכב. אבל אני יכולה להבטיח לך - אני לא מאוהבת בה. icon_lol.gif
אני רואה עבד לא כגבר שאיתו אני אנהל מערכת יחסים זוגית, ואני גם אומרת להם את זה.אני לא יכולה לעשות הפרדה כזו. מערכת זוגית בעיניי מכילה בין היתר שוויוניות, דבר שלא יקום ולא יהיה עם עבד. ההסתכלות שלי עליו היא אחרת לגמרי.
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 23 בינו׳ 2005

Re: תשובה יפה מוש

אדון החלומות כתב/ה:
אבל בכלל בכלל בכלל לא קשורה לשאלה שלי.

שאלתי האם אפשר להתאהב/לאהוב עבד שהוא עבד 24-7
להבדיל מעבד שהוא עבד רק בסשנים.

האם אפשר להתאהב באחד שמתמסר לך תמיד, ולא מראה זיק של רצון או אופי.

ברור שבדסמ עושים מאהבה - או לא עושים בכלל...
השאלא אם יש אהבה במן מערכת שכזו?

דעתי - כל הוא הוא מתמסר - זה אחד , אבל עדיין לי אישית חשוב שכן יהיה לו "עמוד שדרה"
גם לאדם טוטאלי , סוגד, מעריץ או כל דבר אחר - חשוב שיהיה לו דברים שחשובים לו ועליהם הוא לא יוותר בשביל אף אחד/ת .

לגבי 24/7 - זה כבר תלוי בזוג עצמו ...פשוט - יש כאלה שזה מתאים להם (כולל נושא האהבה) ויש כאלה שלא...

אהבה - תמיד יכולה להיות , אהבה "ללא גבולות" , אהבה של "קח ותן" !!!!
אדון החלומות

לפי תשובותיכם...

אדון החלומות • 23 בינו׳ 2005
לפי התשובות כאן, ככל שאני הוגה יותר ויותר בעיניין, אני רואה את הדברים הבאים :

1. אין דבר כזה 24/7 מוחלט.

2. אין מצב שמלכה תתאהב בבחור ללא אופי/עמוד שידרה כלשהו,
או באחד שמציית לכל אחת, כי הוא "בקטע", אלא באחד שמתמסר אך ורק להן.

3. גם ב 24/7 עדיין יש את המשחק החברתי - וגם אז יש לבחור אופי מעבר להתמסרות
הטוטאלית שלו, ולכן, מעצם הסוויץ הזה בין הבחור הגאה עם האופי,
לבחור המתמסר באופן טוטאלי, המלכה מוקסמת מתרגשת ומתאהבת.

מעניין אם אותה מלכה שבגללה התחיל הדיון,
גם היא תסכים עם נקודות אלה, או שאולי דעתה שונה...
Morticia

Re: לפי תשובותיכם...

Morticia • 23 בינו׳ 2005
אדון החלומות כתב/ה:

מעניין אם אותה מלכה שבגללה התחיל הדיון,
גם היא תסכים עם נקודות אלה, או שאולי דעתה שונה...

נו אבל עכשיו זרקת חתיכת טיזר! למה אני לא מתפלאה שאתה דום?
אוהב לאתגר את היצר הסקרני שבאדם, Dont ya?
icon_wink.gif

שמחה שהגעת לכל המסקנות שהגעת. אני חושבת שכן יש דבר שנקרא 24/7- לא כ"כ מזמן נתקלתי בתכנית בערוץ 8 על יחסים בדסמ"ים ורואיין שם זוג שחי 24/7 לגמרי והפעמים היחידות בהן הם לא דומית ועבד באופן מוחלט הם כשהם מחוץ לבית אבל גם אז הדינמיקה די נשמרת. זה היה די מרתק. מצד שני, אני מניחה שיש מעט מאד דברים בעולמינו שהם מוחלטים באופן מוחלט.

וכמה מילים לשוטרת (שפיתחתי אליך חיבה וירטואלית אגב)- אני מבינה את ההשוואה הקטנה שעשית אבל אישית מאמינה שבני אדם, ככל שהשוואתם לכלבים הולמת, הם טיפה יותר מורכבים מבעלי חיים. ואני עדיין אומרת שמלכה (ויש לפחות אחת כזו בעולם) יכולה להתאהב, ממש, בסאב שלה. לא אומר תמיד ובכל מקרה אבל בהחלט יכול לקרות וגם קורה.
אבל טוב שבין כל הדברים שאנחנו מסכימות עליהם יש גם כמה חילוקי דעות, אני רואה את זה כדבר חיובי. אחרי הכל, מעבר לכך שגיוון זה דבר מבורך, זה מדגיש במידת מה מדוע סאב אחד יתמסר אליך ואלי לא ולהפך, לא כך?
icon_smile.gif
אדון החלומות

Re: לפי תשובותיכם...

אדון החלומות • 23 בינו׳ 2005
Morticia כתב/ה:

נו אבל עכשיו זרקת חתיכת טיזר! למה אני לא מתפלאה שאתה דום?
אוהב לאתגר את היצר הסקרני שבאדם, Dont ya?
icon_wink.gif
icon_smile.gif

רק רגע, כל אחד שזורק טיזר הוא דום?
מסופקני....