בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

טוב טוב הגמד{M}
לפני 19 שנים • 30 בינו׳ 2005

: )

טוב טוב הגמד{M} • 30 בינו׳ 2005
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ללא ספק בדיחת השבוע

חשבתי לפרסם = דום מחפש וילה (רצוי בהרצליה) כמובן שזה אינטרס שלכן בנות בלה בלה בלה...
daniel222
daniel222 • 30 בינו׳ 2005
יש לי מחשב עם מסך פלסמה ,במיוחד למטרת צדקה מסוג זה.
Olive

ואחרי שצחקנו

Olive • 30 בינו׳ 2005
בלי להכיר את הנפש הפועלת:

לא מדובר פה בבקשה לתת מחשב אישי בשימוש.
אני מכיר הרבה אנשים ששידרגו למחשב חדש ויכולים לוותר על הישן כי הוא אינו ראוי למכירה אבל יכול לשמש מישהו כתחנת אינטרנט.

בלי קשר אם זו מלכה, שיפחה או ירגזי מצוי, אשמח לשמוע שאפשר גם לפתור בעיות ולעזור זה לזה דרך האתר. בקיצור עזרה תתקבל בשימחה.

יום טוב לאנשים טובים
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 30 בינו׳ 2005
תראו לשם סשן טוב אני צריך מנוחה טובה

וגם הירגעות תרבותית (שעוזרת גם להעלות את רף הדימיון שלי וכן של הסשנים)

לכן אני צריך מסך פלזמה עדיף 50" ומעלה

זה לא חייב להיות מאחת

אתן הסאביות יכולות לעשות מגבית בינכן

ואני מבטיח שכול אחת שתתרום למטרה הקדוה הזו יותר מ100 שקל

תקבל סשנון קטן הכולל הצלפות בלבד

מי שתתרום לטלויזיה (הפלזמה או אני איך שאתן רוצות) תקבל סשן מלא

מעל 500 שקל סשן מלא כולל חדירה !
Olive

ואחרי שצחקנו

Olive • 30 בינו׳ 2005

אני מכיר הרבה אנשים ששידרגו למחשב חדש ויכולים לוותר על הישן כי הוא אינו ראוי למכירה אבל יכול לשמש מישהו כתחנת אינטרנט.

בלי קשר אם זו מלכה, שיפחה או ירגזי מצוי, אשמח לשמוע שאפשר גם לפתור בעיות ולעזור זה לזה דרך האתר. בקיצור עזרה תתקבל בשימחה.

יום טוב לאנשים טובים
Dark Artist​(שולט)

Re: ואחרי שצחקנו

Dark Artist​(שולט) • 30 בינו׳ 2005
Olive כתב/ה:

יום טוב לאנשים טובים

אין שם בעיה לתת מחשב כזה לאותה המלכה.מה שמקומם פה היא הדרך שבה כל השירשור הזה נפתח.נדמה כאילו מישהו צריך לוותר על המחשב רק בגלל שמדובר פה במלכה.למה שאותה מלכה לא תפתח שרשור ותכתוב כי היא תיהיה אסירת תודה אם מישהו יוכל לתת לה את המחשב הישן שלו.תאמין לי שככה ההתיחסות לשרשור היתה אחרת.לא מצויין בשרשור הזה מילת תודה אחת למי שיתרום את המחשב שלו והאמן לי שגם מחשב ישן אפשר למכור ב1000 שקל.כך שלפחות מדובר במתנה רצינית.
Aragorn​(שולט)

Re: ואחרי שצחקנו

Aragorn​(שולט) • 30 בינו׳ 2005
Olive כתב/ה:

יום טוב לאנשים טובים

נניח שאתה צודק אוליב
ונניח שלאותה מלכה אכן אין את המזומנים הדרושים לקניית מחשב
אבל אני עדיין בטוח שיש כמה דברים שהיא כן יכולה לעשות
והיא יכולה להציע אותם במקום כסף תמורת מחשב
היא למשל יכולה להתנדב לארגן אירועים עבור הקהילה
להציע את דירתה כמקום מפגש לזוגות שעד כה נאלצו לשכור צימר
והיא יכולה גם סתם לציין שהיא פתוחה לרעונות סחר חליפין מאין אילו
למען האמת יש קהילות שלמות כאלו בארץ
שמשתמשות בחרוזים למשל במקום כסף.

זו דרך הרבה יותר מכובדת להשיג דבר מה
מאשר לטעון שזה אינטרס שלנו לקלוט אותה כאן יותר מאשר שלה icon_rolleyes.gif
ואין לי ספק שאם היא היתה נוהגת כפי שהצעתי היא לא היתה נתקלת בציניות.

Morticia
Morticia • 30 בינו׳ 2005
GUYS...GUYS...

בואו לא נתמם- זו מודעה של "מלכה" בתשלום.
אני אישית פרסמתי שרשור חביב בפורום אחר על הבוט ופוט פטיש שלי ומייד היו מתנדבות "נדיבות" שקפצו ואמרו: "למה את לא מפרסמת מודעה שאת מחפשת עבד שיקנה לך מגפיים?"

וואלה- יש גם כאלה. מה אני אגיד לכם?
לפחות הייתי מצפה שיפרסמו את המודעות שלהם במקומות הנכונים ולא בפורום שליטה נשית אותנטית. אבל ניסתה ואם תשאלו אותי, גם תצליח.

התגובות כאן יכולות להיות נזעמות מפה ועד הודעה חדשה- עבדים שיתנו לה מחשב ואולי אפילו יקנו לה מחשב חדש יש ויהיו. אם לא היה ביקוש, לא היה היצע-
It is as simple as that...

אפשר להריץ על זה צחוקים עד מחר ולהתלונן על זה עד מחרתיים. זה לא משנה בכלל. זכותה של בחורה לדרוש תשלום בעד שירותי מין, מומלץ אבל לעשות זאת במקומות הנאותים לכך.
אני בספק אם ידעה לאיזה גוב אריות נכנסה...
בחיי שהכלוב הוא המפלט האחרון למלכות שמרוויחות את לחמן מעיסוק אחר ויש דברים שלומדים בדרך הקשה...

ג'ימס- אתה כל הזמן רומז שלדעתך השולט (בין אם גבר או אישה) צריך לממן את הנשלט. אני לא מסכימה עם זה- זה לא הכרחי. שניהם צריכים לעבוד ולממן ומי שמרוויח יותר, מפרגן יותר. לא צריך להיות בכלל קשר בין השניים. אני בחיים לא אממן אף אחד. מה? אי אפשר לעבוד?

אוליב- תמימות מקסימה כמו שלך צריך למסגר ולשים במוזיאון לפרטים נדירים ונכחדים...
icon_wink.gif

ולנטלי- אני לא מעבירה ביקורת אישית עליך ומבחינתי אישה אישה באמונתה תחיה. אבל היה מן הראוי שהיית עושה איזה סקר שוק לפני פרסום הטיזר. מה גם שחברתך המלכה המדהימה יכלה לכתוב בעצמה מהמחשב שלך, לא כך? משהו אומר לי שבמקרה כזה הפניות היו מעט פחות נזעמות...
חזירונת_בבוץ
חזירונת_בבוץ • 30 בינו׳ 2005
אשמח להתייחס לאיזכורו של אוליב (איש חמוד לגמרי, בזה אין ספק):
הדברים מוצגים ככאלה האמורים לשרת את האינטרס של הרוכש, יותר מאשר את אלה של המלכה ה"נעלה".
הצגת הדברים ככזאת מקוממת משהו, ובהחלט מדיפה ריח עז של ניצול ציני.
כולנו בעד תרומות של רצון טוב, אין לי ספק.
אבל יש תרומות ויש תרומות.

צונאמי? כן.
פקאצות? לא ולא.

תודה!!!
כלובי
כלובי • 30 בינו׳ 2005
בלי קשר לזה שאני מסכים כאן לכל הביקורת שנכתבה אני חושב שכל עוד מישהו מתחבר לכלוב (ואני כבר לא זוכר מי זה..בחיי) בכינוי הפיקטיבי חזירונת בבוץ הוא יכול לתרום עוד בדיחה ועוד שנינות פה ושם אבל ביקורת רצינית רצוי שתאמר על ידי אנשים רציניים תוך לקיחת מלא האחריות ולא מאחורי כינוי לא רציני כמו חזירונת בבוץ.