אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונש על פגישה שנכשלה - המלצות? רעיונות? אפשרויות?

Olive
לפני 19 שנים • 11 בפבר׳ 2005

לדעתי

Olive • 11 בפבר׳ 2005
תפסיקו להרתע ממה שקורה בין בני זוג.
אומנם הוא ביקש עצה ממכם אבל לפחות תסייגו את דבריכם.

יש מצב שבו מתוך היכרות איתה הוא החליט שמטרתה היא להתרכז ושהיא נכשלה בה.
אולי היא מרגישה רעה ובזה שהוא יעניש אותה (עונש הוא לא תמיד כל כך טראומטי) היא תוכל להרגיש שפיצתה על החטא והם יוכלו להמשיך להתקדם בלי רגשות אשם?!

עצתי לגבי עונש, משהו שיגרום לה לצאת מגדרה ושיתקשר למה שהשתבש לדעתך.
העונשים הכי טובים הם אלו שמתחברים ישירות למציאות, כלומר לא תלושים.
תן למעשה של הסאבית/שיפחה להיות הגורם לעונש. אפשר להראות לה איך חוסר הריכוז שלה שאותו הפעם אתה תעורר גורם לפגימה בהנאה מהזמן המשותף שלכם.
תן לה סשן שבו היא לא יכולה להתרכז...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מדהים, פשוט מדהים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 11 בפבר׳ 2005
אני ממש מזועזע.

ציטוט:
אני חייב להודות כי ההטייה שלה היתה טבעית, הגיונית ובגלל קשיים אמיתיים שהיא חוותה באותו זמן, וכי לא היתה כאן שום ניסיון להונות אותי. באמת, כל אדם הגיוני היה מוסט מהדבר שפגע בה באותו זמן. ובכל זאת. איתי היא היתה פיזית בלבד ולא נפשית. כמו שהיא אמורה להיות.

וכבוד אדונותו לא חשב לרגע שאולי מתפקידו של אדון אחראי לעצור את הסשן,
לברר מה קורה, ואם הנסיבות הן כפי שתיארת, פשוט לא לקיים סשן?

מה לעשות, לא רק אדונים הם בני אדם, גם סאביות הן בני אדם.

החיים מדי פעם מגרילים לנו גם מצבים, מחשבות, אירועים ותחושות
שמפריעים לקיים סשן.

ולדעתי, כאן נמצא המבחן האמיתי של הדום - האם האחריות לסאבית באמת
גוברת על הצרכים וההנאות של הדום?

לחליפין, אתה כמובן יכול לגזור עליה את העונש האולטמטיבי - למנוע ממנה את ההנאה
של הנוכחות לידך...

[ פינת הגאון: אם אין לך סבלנות לדאוג לאדם שבתוך הסאבית, חפש בובה מתנפחת. ]
lori{ע_מ}

בנוגע לתשובתו של אוליב

lori{ע_מ} • 11 בפבר׳ 2005
אני מצטערת אוליב אני ממש לא מסכימה איתך.
ייתכן ובאמת הם סיכמו שמטרתה להתרכז בו והיא נכשלה, אבל ראבק טיפה של אנושיות! אנחנו לא בכלא כאן ואחרי הכל היחסים האלה הם בהסכמה.
אפילו אם לא היה משהו שהטריד אותי והוא הרי אמר שהיה משהו מוצדק שהטריד אותה.. גם אם סתם לא היה לה מצב רוח יום אחד זה לגיטימי. על סתם מצב רוח עוד הייתי מקבלת את ההודעה הזאת אבל לא על כך שהוא לא מילא את תפקידו!

ונכון, עונש הוא באמת לא כל כך טראומטי, אבל לפי הנוסח של דוקטורינה הוא מחפש עונש שבאמת יהווה עונש עבורה שהיא לא תחזור על כך שוב. אני מצטערת, אבל כשאדון שלי מעניש אותי, ואני מתכוונת באמת מעניש זה לא סתם משחק- והאכזבה שלו פוגעת לא פחות מהעונש עצמו. טוב שהוא לא אמר לה מההתחלה "כל החיים שלך זה רק אני ואני ואני! אסור לך להיות מוטרדת מכלום!"

בסופו של דבר, אני מסכימה לגמרי עם מה שנשוי, דן קאפ, ונריסה כתבו..
דוקטורינה, קצת מחשבה והתחשבות עוד לא הזיקה לאף אחד.
Olive

תגובה אחרונה שלי פה

Olive • 11 בפבר׳ 2005
זה בסדר לא להסכים איתי, עוד לא אכלתי סרטים מזה שאני במיעוט.

אם תניחו את המוסר האישי שלכם בצד לרגע ותקראו גם את דיברי דוקטורינה וגם את דיברי שיפחתו תגלו משהו חדש.

אלא אם כן מדובר פה בזוג לא שפוי, ואני נותן להם קרדיט שהם שפויים, הם עסוקים במשהו שכולנו רוצים לעשותו, ביחד, תוך כדי יצירת פרמטרים אישיים בתוך מערכת היחסים שלהם.
הוא קבע רף, היא לא עמדה בו, הוא דואג למשמע אותה. אתם לא חייבים להסכים עם הרף, עם הכישלון, או עם המשמוע. אבל זה נראה כאילו הם בראש אחד ואני לא קולט מדבריה את שיעבודה בניגוד לרצונה.

אתם לא בעד?! לא חייבים, אני בספק אם זה ידיר שינה מעיניהם. פותח השירשור לא ממש ביקש את דעתכם לגבי החלטותיו, אלא רק רעיון לעונש. כמובן שפה כולם אצים לתת את דעתם כי הרי כולנו חייבים לפעול על פי אותו קוד מוסרי שמישהו כתב. בחייכם, תשתמשו בקצת ענווה (HUMILITY) ותתנו לאנשים לנהל את חייהם בעצמם. ממילא אין לכם שליטה על הנעשה בביתם.

אני חושב שדום חייב להיות רגיש לסאבית. אישית אני מאמין שאם אין מצב רוח אז לא תמיד חייבים להמשיך ב"משחק". אבל לא לכולם זה משחק. ולא לגבי כולם זה נכון לוותר כשאין מצב רוח. אתם לא יודעים מה אירע לפני או בזמן המקרה המתואר ולכן אין פה מקום לשפוט את החלטותיו של השולט בזוג (שהן אגב גם החלטותיה של שיפחתו מתוקף זה שהיא בוחר להכנע להן).

תנו לחיות לחיות!
קת'רינה​(נשלטת)

היא כבר בעונש כבד.

קת'רינה​(נשלטת) • 11 בפבר׳ 2005
כבד מנשוא אם הייתם/ן שואלים/ות אותי (אבל מי שואל, כל אחת והסטיות שלה).
דוקטרינה​(שולט)

מי ביקש מכם לענות על מה שלא שאלתי אתכם?

דוקטרינה​(שולט) • 11 בפבר׳ 2005
למה אתם מגיבים על מה שלא ביקשתי?

השאלה לא היתה קשורה כלל להאם זה היה נכון להמשיך. ורק לידיעתכם, באותה פגישה לא היה סשיין אלא אולי 2 דקות והסקס היה קצרצר ביותר ושאר הזמן - פשוט הייתי איתה. הייתי שם עבורה והייתי שם איתה בשבילה.

תפסיקו לדבר על דברים שלא נשאלתם ואתם מנתחים אותם במקום שבו לא הייתם. אתם מגיבים על דברים שאתם חושבים או מפנטזים אבל בכלל רחוק מהמציאות.

הבקשה שלי היתה מאוד פשוטה - מה אני צריך לעשות לה ביום שני הקרוב לאור העובדה כי בשעתיים שמיועדות להיות עבורי היא לא היתה עבורי.

זאת השאלה - לאלו מכם שיש קשיים בהבנת הנקרא.

פרט לזה - הכינוי שלי הו דוקטרינה. לכל אלו שמוסיפים דוקטורינה, אנא התעלמו מכך מאחר ואתם עלולים לחשוף אותי.

תודה,

דוקטרינה, תל אביב
Tobias​(אחר)

לקרוא ולהבין

Tobias​(אחר) • 11 בפבר׳ 2005
ראיתם הרי שנעמה פרסמה פה תגובה
ושהיא מבינה שמה שהיא עשתה גם אם זה לא מוצא חן בעיניכם הוא לא בסדר

ממה שקראתי מדודטורינה אני לא רואה אותו כועס או רותח על משהו
הוא מרגיש שהיא חרגה מהגבולות שהם קבעו וזה לגיטימי
אתם רואים את זה כחוסר רגישות....
הם לא.....

הדעה של מי משנה כאן?
שלהם בלבד
יש לכם משהו לומר לנעמה
אתם חושבים שהוא מתנהג אליה לא כמו שצריך
גשו בפרטי ותבררו

חוץ מזה אין תמיד צורך להתלהם ולהזדעק על דברים
לא מוצא חן בעיניכם ציינו את זה אבל תכפישו ואל תגיבו כאילו מישהו רצח כאן.

אם לא הייתה התגובה של נעמה בפוסט הייתי עוד יכול להבין אתכם
אבל היא שם
ולכן אני לא חושב שמשהו לא בסדר איתם
ואני לא חושב שהוא לא דואג לה
ואני חושב שאם לא היה לה טוב היא הייתה הולכת
ואל לנו להתערב בזה

ואם אין לכן תשובה למשהו חוץ מלרדת על הבן אדם
אל תגיבו
תשאירו את הפוסט שלו ריק וזהו
עדיף.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 12 בפבר׳ 2005

שליטה?!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בפבר׳ 2005
אמר אוליב:
ציטוט:
אלא אם כן מדובר פה בזוג לא שפוי, ואני נותן להם קרדיט שהם שפויים, הם עסוקים במשהו שכולנו רוצים לעשותו, ביחד, תוך כדי יצירת פרמטרים אישיים בתוך מערכת היחסים שלהם.
הוא קבע רף, היא לא עמדה בו, הוא דואג למשמע אותה. אתם לא חייבים להסכים עם הרף, עם הכישלון, או עם המשמוע. אבל זה נראה כאילו הם בראש אחד ואני לא קולט מדבריה את שיעבודה בניגוד לרצונה.

מצב היפותטי

אדון קובע עם שפחתו חוק חדש.

במהלך הסשן הוא מפעיל מטרונום. על השפחה לנשום בקצב של המטרונום.

נשמע נהדר, לפחות לחובבי השליטה - גם המנטאלית וגם הפיזית?

רק שיש כאן בעיה קטנה.

בעיה עם חוקי הפיזיולוגיה האנושית.

בגוף של כל אחד ואחת מאיתנו קיים מנגנון מורכב המיועד לווסת את הנשימה.
כשנושמים מהר יותר מהקצב שדרוש לגוף ברגע נתון - רמת ה-CO2 עלולה לרדת מתחת לסף הדרוש למנגנון הנשימה, ועלולים לאבד הכרה.
כשנושמים לאט מדי - לגוף מגיע פחות מדי חמצן, ורמת ה-CO2 בדם עולה.

כלומר, ההסכמה שהשותפים למשחק הגדירו ביניהם מועדת לכישלון - בין אם על ידי "כניעה" או "שבירה" של הסאבית את ההסכמה, ובין אם על ידי פגיעה פיזית בה (כמו התעלפות ונפילה במהלך הסשן).

את מי צריך להעניש בכזה מקרה, על מה נענשים ואיך?

האם מה שנפגע על ידי קביעת כלל שכזה הוא מערכת היחסים, האמון של הדום בסאבית, או פשוט הדימוי העצמי של האדון כשולט בנשימתה של הסאבית?

icon_idea.gif

ובדיוק באותו אופן - הציפיה שאדם יקדיש את כל מחשבותיו לאדונו נשמעת על פניה נפלאה ונהדרת, שלא לומר מלטפת מאד את האגו של אותו אדון.

אך בפועל, היא מנוגדת למי ומה שאנחנו - לכללים הבסיסיים של הפסיכולוגיה האנושית.

icon_question.gif את מי אתה רוצה להעניש, דוקטרינה, ובשם איזו עבירה על איזו הסכמה שלכם?
icon_question.gif על מה את מרגישה שאת נענשת, נעמה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 12, 2005 11:43 am, סך-הכל נערך פעם אחת