צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטון המטפלת המתעללת שעלה לכותרות השבוע

tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 בפבר׳ 2005

מעולם...אבל מעולם..

tch​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2005
לא הרמתי יד על אישה.
תמיד דגלתי בדיעה שלא ניתן לפתור בעיות בכוח,ולא באלימות,אני גם לא מאמין בעונשים פיזיים.
בעקבות תמונות אלו,שיניתי את דעתי,מקצה לקצה.
אני בדיעה של נעמה 26 ,להרוג אותה,חד וחלק.
אני מוכן לעשות את זה בעצמי,ולשלם את המחיר.
תאמינו או לא,אהרוג אותה בלי להניד עפעף,אם רק תינתן לי ההזדמנות.
מנטרה​(שולט)
מנטרה​(שולט) • 24 בפבר׳ 2005
נראה לי שהאישה פשוט חולה. זה הכל.

רואים את זה בהתנהגות שלה - אין לה סבלנות בכלל.

פשוט מצמרר.
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2005
crazy_toast
כתב/ה:
ובנוסף להכל הזונה גם לא סיכמה איתם על מילת בטחון.

תמוה בעיניי שאתה מתייחס בבדיחות דעת למקרה כל כך מזעזע,לא מתאים. icon_twisted.gif
Demi
לפני 19 שנים • 25 בפבר׳ 2005
Demi • 25 בפבר׳ 2005
חשבתי הרבה אם להגיב כאן או שלא, החלטתי שכן
דבר ראשון אגיד שזה מזעזע שמטפלת מתעללת ככה בילדים חסרי ישע
בכלל, כל התעללות בחסרי ישע היא פשע ולטעמי בלתי קבילה בעליל

כאן מגיע עניין הבדסמ לתמונה
למען הסר ספק - ברור לכולנו שמה שרואים בסרט איננו בדסמ אלא התעללות נטו, כאמור - דבר שאיננו קביל לטעמי.
אבל, ואבל גדול הוא שיש אנשים שהסרט עושה להם את זה, שהיו רוצים לפעמים לקבל כזה יחס ממלכותיהם או מאדוניהם.
מזוויע שעושים את זה לילדים כאמור - חסרי ישע, אבל בקרונוטציה אחרת זה היה אולי יכול להיות חלק מסשן (בקרונוטציה אחרת כמובן שמדובר בהסכמה ולא כשיש עסק עם ילדים אלא אם אנשים בוגרים בנפשם וברוחם).

וזה מביא אותי לתפיסות עולם שונות:
יש הורים שלעולם לא ירימו יד על ילדיהם - זאת הגישה המקובלת כיום בעולם הנאור
אבל, יש הורים שלתת סטירה לילד זה בסדר, שלתת לילד מכות בטוסיק זה מקובל, שלנעול את הילד בשירותים מתפרש לגביהם כעונש לגיטימי... עד איפה?

למען הסר ספק - אני נמנה על המתנגדים לשימוש כלשהו באלימות פיזית או מילולית בכלל, בטח שלא בתוך המשפחה ובטח שלא כלפי הילדים. אבל כולנו יודעים שבמשפחות שונות מקובלים דברים שונים. כולם יכולים להתחסד ולהגיד שהם שמעו על זה רק בטלביזיה או קראו על זה בעיתון אבל כולנו גם יכולים להזכר באיזה שכן או חבר ילדות שאולי קיבל סטירה בפומבי מהאמא וכדומה, ואם אמא נותנת סטירה בפומבי לילד אז מעניין מה קורה בתוך הבית...

בתנ"ך כתוב - חוסך שיבטו שונא בנו, אני כאחד שלא רואה בספר זה "כתב קודש" מתנגד למשפט הזה וחושב שהוא שייך למנטאליות שרצוי שתעבור מן העולם, אבל כולנו יודעים שמנטאליות שכזאת קיימת. "להרביץ לילד שלך בשביל לחנך אותו" זה דבר שנהוג ומקובל בהרבה מקומות.
ואם המשפט: "להרביץ לילד שלך בשביל לחנך אותו" תקף גם בימינו לגבי אנשם שמגיעים ממנטאליות מסויימת, הרי שהגבולות עשויים להיטשטש, ואם כך הוא הדבר אז מה שאנחנו רואים בסירטון הוא לא התעללות בחסרי ישע אלא חינוך, כפי שנהוג במשפחות מסוימות, כפי שנהוג לגבי מי שמגיע ממנטאליות מסויימת וכדומה.

האם מדובר באמת בחינוך או אולי בפטיש של המטפלת שאותו היא מימשה על חסרי ישע?
לא לי לקבוע, אבל חשוב לדעת שאם מדובר סה"כ בפטיש אז טוב שהבדסמ היום נפוץ ומקובל יותר מאשר פעם, כי אולי זה יגרום לאותם אנשים שאצלם הפטיש מודחק להבין את עצמם ולדעת לעשות את השיקול של - מתי לא לממש את הפטישים שלהם (בחברת ונילים וחסרי ישע) לעומת - מתי לממש את הפטיש שלהם כלומר במסגרת בדסמית שהוגדרה מראש.
אני יודע שאפשר להרחיב את המסגרת הבדסמית לטוטאלית ולכן מוגדרת מראש לכאורה, אני יודע שיש את אלו שעושה להם את זה שהדברים בכפייה וללא יכולת שלהם לעצור את הדבר ושכל התנגדות שלהם תוביל לכפייה נוספת ולעונש נוסף משמע - רצונם למימוש הפטיש הבדסמי הוא לההפך לחסרי ישע, אבל, זה כבר שלב אחר בטוטאליות לכאורה ולמרות האמור איננו אמור להיות מיושם על חסרי ישע באמת. מצד שני אשאל, כשאני יודע שזאת שאלה רטורית כך שגם אם יש כאלו שירצו להגיד "כן" הרי שמחשש מתגובות נזעמות יעדיפו שלא להגיב - מי ממכם (הנשלטים) היה מעוניין לגדול עם כזה חינוך, לגדול ככה באמת בבית... שכשהאמא מכניסה לך מכות איפה שרק מתחשק לה כשאתה עושה משהוא שלא נראה לה?
כלובי
כלובי • 25 בפבר׳ 2005
נו באמת
האם לתת לתגובה מטומטמת של דמי להשאר ולכם להכנס בו
או פשוט למחוק אותה ולחסוך את הפרובוקציה הידועה מראש שביקש דמי לעורר
נראה לי שהפעם אני אמחק
או שאולי ההתעלמות מהפרובוקציה בגרוש שלו תרגיע את הפטיש המפגר לפרובוקציות שלו
מה דעתכם?
Tame
Tame • 25 בפבר׳ 2005
המעשים של המטפלת הם באמת מהמזעזים ביותר..
עם זאת הם לא מהחמורים שראיתי שתועדו בוידיאו. ישנם הורים מסויימים (אני לא יודע אייזה אחוז מהאוכלוסיה הם מהווים) שעושים דברים נוראיים הרבה יותר. זה מאובחן כמחלת נפש והתיעוד נעשה במצלמות נסתרות שהתקין בית חולים מסויים בחדרים של אמהות טריות.

אפשר להוסיף ולהגיד גם שמחקרים שנעשו על ילדים מראים שלדברים שקורים בגיל הזה, על אף שאינם נרשמים כזכרונות מודעים, ישנה השפעה עצומה על החיים הבוגרים של אותם בני אדם. קשה לומר לאילו תוצאות תביא התעללות שכזו בבני האדם האלה לכשיתבגרו, אבל ההיגיון אומר שהדבר עלול להיות הרסני לאישיותם והתנהגותם הרגשית.

ואף על פי כן, אני דיי סולד מכל תגובות הרצח והעינויים שהיו לפני, אני בטוח שכולכם לא הייתם באמת עושים את הדברים האלה בהינתן ההזדמנות, למרות זאת עצם האמירה מזעזעת (על אף שהאמירות הולכות נאמנה לפי רוח הברבריות שאנו מכנים "התרבות הישראלית").

בכל מקרה, מקווה שהיא תירקב בכלא לזמן המקסימאלי שהחוק מאפשר ומקווה שאולי ישנו את החוק בכדי להחמיר את הענישה עם מתעללים נלוזים שכמוה (ועם שאר עבריינים אלימים).
Demi
Demi • 25 בפבר׳ 2005
כלובי, אני לא מתכוון להתווכח או/ו להתנצח בשירשור הזה
נראה לי שאת דעתי האישית הצגתי בבירור בתחילת ההודעה הראשונה שלי בפוסט זה
למען הסא ספק אצטט:
ציטוט: דבר ראשון אגיד שזה מזעזע שמטפלת מתעללת ככה בילדים חסרי ישע
בכלל, כל התעללות בחסרי ישע היא פשע ולטעמי בלתי קבילה בעליל

ועוד:
ציטוט: בתנ"ך כתוב - חוסך שיבטו שונא בנו, אני כאחד שלא רואה בספר זה "כתב קודש" מתנגד למשפט הזה וחושב שהוא שייך למנטאליות שרצוי שתעבור מן העולם

אבל בנוסף לדעתי האישית עומדות על הפרק גם תפיסות עולם שונות שמתקיימות במקביל לתפיסתי האישית (שהיא גם התפיסה הרווחת היום בעולם המערבי), ואני מאמין שנכון גם להציג אותן. למיטב ידיעתי שאלה שכזאת עלתה לדיון בכנסת לפני מספר שנים כשנחקק חוק שאוסר על הורה להרים יד על ילדו, למיטב זכרוני מספר חברי כנסת טענו אז כנגד שלדעתם מקובל וראוי לתת לילד סטירה כשצריך, אפילו מכות בטוסיק.... ובאמת אז עלתה השאלה - היכן עובר הגבול בין הרמת יד לגיטימית לעומת הרמת יד שאיננה לגיטימית. אין לי מושג מה היה סופו של הדיון דאז אבל לדעתי בעקבות הסרטון שהוצג על שאלה זאת לעלות שוב - לא רק בין חברי כנסת אלא גם בינינו לבין עצמינו (ונראה לי שזה מיועד לאלו שתומכים בגישה ש- לתת סטירה מפעם לפעם זה לגיטימי).

בנוסף נראה לי שיש קשר כלשהו בין פטישים מסויימים של כפיה בבדסמ לבין חינוך נוקשה שילדים מסויימים נולדים לתוכו, למיטב ידיעתי קשר שכזה גם נחקר ע"י פרוייד ואחרים. אני לא מעודכן בתוצאות המחקרים אבל שוב - נראה לי שדיון שכזה נכון שיעלה בינינו לבין עצמינו.

צר לי שהחלטת לנסות ולהוציא אותי כפרובוקטור ולהגיב כפי שהגבת
אבל - זכותך לדעתך ואני מכבד אותה
מצד שני - כולי תקווה שאחרים ידעו להבחין בשאלות שהעלתי ושידעו להתייחס אליהן (אם רצונם בכך)

יום טוב
Morticia
Morticia • 25 בפבר׳ 2005
אני הבחנתי בשאלות שעלו והן בהחלט פרובוקציה. אבל גם התרשמתי שזו לא כל מהות כתביך דמי.

בכל מקרה, הקישור שנעשה כאן ל BDSM מזעזע אותי עד עמקי נשמתי.
אני אישית לא מוצאת שום קשר בין נטייה מינית בוגרת שנעשית בהסכמה לבין גילויי אלימות אכזריים כלפי חסרי אונים. אז מה אם בשניהם יש ספנקים? נו באמת! icon_evil.gif

אין גם ספק שאם נלך להשוואות אז נמצא מקרי התעללות חמורים מאלו. אז מה? צרת רבים חצי נחמה? לא עובד.
מה גם שכאן חלק מהזוועה היא שמדובר בדמות חיצונית למשפחה שנכנסה וביצעה את זממה במרמה. וזה בהחלט זוועתי.

אני גם לא משתגעת על עונש מוות. אני בהחלט מקווה שיכלאו את האישה הזו, בין אם בכלא ובין אם במוסד סגור לבריאות הנפש. אני מקווה גם שידאגו למשפחה- הילדות שם ספגו חתיכת טראומה. תמיד במקרי פשע אנחנו נוטים לרוץ לצד האכזרי כלפי הפושע ולפעמים מזניחים את הקורבן.
ואנשים, יש פה חתיכת קורבן ואני מעדיפה להתרכז בו.

וגם אני חושבת שחשוב להזכיר שיש המון מטפלות נפלאות בעולם הזה שנעשה להן עוול. זה יוצר משבר אמון נורא חזק אצל אנשים וזה הכי גרוע שיש.
לכו תדעו על מי אפשר לסמוך...
אני מאחלת לשתי הקטנות האלה שמיום זה ואילך ידעו המון אהבה.

ואם יגדלו לאהוב BDSM הפרובוקציה שלך תהיה מושלמת דמי.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2005
כלובי, בתשובה לשאלתך, נראה לי שהפעם כדאי למחוק את התגובה של דמי.
לפעמים השטויות שלו פשוט בלתי נסבלות. זו אחת מהפעמים האלה.
לנצל את הסיפור המזעזע והכואב הזה בשביל כמה פרובוקציות מפגרות, זה כבר לא נסלח.