בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המושיע הגיע!

Tuff​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 בפבר׳ 2005
Tuff​(שולט) • 28 בפבר׳ 2005
מצאנו את הכפתור של נריסה...

אין כמו מסר ידידותי כדי להוציא את המיטב שבנו icon_twisted.gif
bianca​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 28 בפבר׳ 2005

יש לנו אגודה???

bianca​(מתחלפת) • 28 בפבר׳ 2005
יש לנו אגודה?
רגע אז זה אומר שדום צריך להודיע על שחרור14 יום בכתב בשלושה עתקים?
זה אומר שאם אני השתחררתי אני לא מקבלת פיצויים? אין פנסיה?
זה אומר שאם משחררים אותי בגלל שאני סוויצ'ית אני יכולה לתבוע על אפליה?
וואי...
ולחשוב שעד עכשיו חייתי בתנאי עבדות .... icon_wink.gif

יוסדרו הזכויות הסוציאליות לאלתר! (פרץ אייכה?) icon_lol.gif
פרודו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 1 במרץ 2005
פרודו​(מתחלף) • 1 במרץ 2005
אוי ואבוי לי... icon_neutral.gif
בטח אתן הולכות לקטול לי את הצורה על התגובה הבאה... אבל... משהו דוחף אותי בכל זאת... ומצטער מראש, אלו רק לבטים: question.gif

לי הוא נשמע דווקא כבחור מאד רציני ובעל ניסיון.
אמנם נראה כאילו המון דם וזרע הצטבר לו בראש בדיוק במקום בו האגו שוכן... אבל עם זאת...
זו נשמעת לי פנייה שמטרתה להציג את הצד הנשלט כנחות וכאחד שצריך לעבור סדרת חינוך כדי להבין את טעם הבדס"מ האמיתי כפי שהוא מציג אותו. הוא כנראה רואה את עצמו כנביא שמביא איזו שהיא בשורה שחווה/התנסה במקומות אחרים.
ועם זאת...
יכול להיות שהוא סתם פסיכופט או מטורף שליטה חסר מעצורים ומסוכן לציבור.
והדברים שהבאת... קשה לי לעמוד על טיבו במאה אחוז ואני לא לגמרי מסכים עם הלינצ'.

עכשיו-אני-מתכופף-ושם-ידיים-על-הראש-לפני-ההתקפות
beatstang.gif
Rocco​(שולט)

דומי לטיפולך....!

Rocco​(שולט) • 1 במרץ 2005
icon_wink.gif
כלובי

אם כבר פרודו היה אמיץ...

כלובי • 1 במרץ 2005
אז הרשו לי להוסיף גם הסתייגותי הקלה ואל נא אל תהרגוני אני איני תרנגול

גם אם על פי הספר לא נעברו כאן כללי האאוטינג, אני חושב שקצת לא יפה לשרוף בנאדם בגלל שפעם אחת פישל ופנה בצורה חסרת טקסט אולי אף מפגרת ויש שיאמרו אולי אף מפגרת ולא מתחשבת ואולי אף מפגרת לא מתחשבת ופוגענית למישהי מכאן.

ולמה הכוונה ב"לשרוף בנאדם"? אם תחשבו על זה קצת - למרות ששמו של האדם לא פורסם הרי שיהיה לו קשה לספר לעוד מישהו/מישהי על נסיונו לאף אחד כאן מבלי להסתכן בכך ששמו יקושר עם השרשור הזה ועם גזר הדין שנקבע בו. ועוד לאחר שגזר נדין ניתן כרגיל בארועים כגון אלו במעמד צד אחד.

כמובן שסביר שמצד שני זה לא יזיז לאותו אדם אבל יש כאן שאלה עקרונית וזה לא המקרה הראשון של הענשה מהסוג הלא-אאוטינג-רשמית-אך-בעצם-כן-אאוטינג הזה.

לדעתי מכובד יותר יהיה להתעלם מפניות שנראות לכן לא הולמות. אולי אף לזכות את הפונה חסר הטקט במקום של כבוד ברשימת ההתעלמות שלכם.
אבל לפרסם זאת ברבים זה נראה לי לעיתים מיותר ואף מזיק.
בהזדמנות זאת הייתי רוצה לשאול, מה הסיבה לפרסום של דברים כאלה ברבים?
להזהיר אחרים? (לא נראה לי)
בשביל הקטעים? (אולי אבל במקרה כזה יש כאן פגיעה מוגזמת באדם שאולי עשה טעות בתום לב משום שהוא חדש פה ועוד לא הכיר את הדרכים המקבלות כאן לפניה..)
או בשביל להעניש אותו אותו אדם ברבים? (נראה לי קצת אכזרי מהסיבות שפירטתי)
כל התשובות נכונות?
אף תשובה אינה נכונה?
או סיבה אחרת?

הקיצר "ויתחשבו על זה"
ולפני שאתם שוחטים אותי בתגובות הנה למעלה התגובה של פרודו!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 1 במרץ 2005
icon_lol.gif כמה זהירות, כלובי!
לא שוחטים אף אחד, יקירי.

למרות שכולם יודעים במי מדובר כי הוא פירסם הודעה דומה בפורומים - הסתרתי את כינויו.

אגב - את דעתי הוא קיבל בשירשור שפתח ובכל זאת שלח לי מסר לפרטי.

הוא פשוט ביקש את זה.. במיוחד עם התגובה השניה שלו
Tainted​(לא בעסק)

המממ

Tainted​(לא בעסק) • 1 במרץ 2005
רגע... זה אומר שאני צריכה לטפל גם בכלובי? question.gif

חוצמזה,
אני מבקשת,
פרודו כתב את תגובתו בשעה מאוד מאוחרת, נא לא להתייחס למה שהוא כותב אחרי השעה 22:36.
תודה! smoking21.gif
Uranus
Uranus • 1 במרץ 2005
1. רק מוכיח שיש דומים פתטיים שפשוט עושים קופי ופייסט ושולחים הודעות כמו פתקים נואשים בכותל ולו רק בכדי לפתור את בדידותם המאוסה ומסכנותם המתסכלת. זה עוד טוען שהוא מורה של אדונים, אבל לקחת את הזמן לקרוא, לחקור וללמוד סאבית לפני שהוא פונה עם המנטרה הקבועה (והלא מקורית) שלו, הוא מתעצל לעשות. ובהחלט מר גורלו שנפל דוקא על נריסה שעושה בדסמ עוד כשהוא לא ידע מה הם הטיפות המשונות שיוצאות לו מקצה הזין בכל פעם שרואה שד בפרסומת לחזיות במגזין נשים.

2. מועדון הפאדלס בניו יורק בהחלט מעניק כבוד למבקריו וחבריו, וללא ספק ביקור בן 3 שנים בניו יורק גם הוא בונה אופי, אבל רד מהעץ ! אני גם הייתי 3 שנים בניו יורק ועוד למדתי בבית ספר דתי זה לא עושה אותי עובדיה יוסף (נתן לי אחלה רעיון לניק...).

3. יש כאן תופעה די בולטת של אדונים שכותבים בפרופיל (קורות חיים) שלהם שהם מגיעים עם ניסיון מניו יורק, אחלה להם וחלקם בטח גם ראויים, מנוסים ושווים את מילותיהם. אני רק אומר שימו לב יש מתוכם לא מעט שאת הניסיון הזה הם צברו דוקא בחוסר ניסיון וחוסר יכולת להיקלט שם בגלל שוני וכד' והם חוזרים לארץ מתוסכלים. חלק אחר צבר את ניסיון על 4, ולא שזה דבר רע ("not that there is anything wrong with it"), ההיפך אפילו, זה אולי אפילו משפר את יכולת השליטה!!!! אבל שלא יבואו ויאמרו שיש להם ניסיון בשליטה, השלטת משמעת ומרות או טיפול בכאב מניו יורק.

4. נו באמת נריסה, זה הראשון שלך ?????
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 1 במרץ 2005
פרודו כתב/ה:
אוי ואבוי לי... icon_neutral.gif
זו נשמעת לי פנייה שמטרתה להציג את הצד הנשלט כנחות וכאחד שצריך לעבור סדרת חינוך כדי להבין את טעם הבדס"מ האמיתי כפי שהוא מציג אותו. הוא כנראה רואה את עצמו כנביא שמביא איזו שהיא בשורה שחווה/התנסה במקומות אחרים.
beatstang.gif

פרודו יקירי - שים לב.

הוא לא רק מדריך של סאביות (תיאורטית בלבד. עם מחברת ועט - נא לשים לב!)
הוא גם מורה של דומים ודומיות..
הוא בפירוש בא לקהילה קטנה וה..ישראלית-בעלת-מנוי-זהב-ומועדון-מצחיק-ביפו כדי ללמד אותנו מה זה BDSM אמיתי. מאוד לא יומרני/מתנשא מצדו.. במיוחד לאחר שחשף את דעתו האמיתית על האוכלוסיה המקומית במסר השני שלו icon_lol.gif

נורא נורא יהיה מעניין לראות אותו "מלמד" את.. בוא נאמר, דומי! דומי בהחלט צריכה שיעורים יסודיים! חינוך מחדש! icon_rolleyes.gif

צ'מע.
אין לי בכלל בעיה עם מורים.. ובמיוחד אין לי בעיה שיחנכו אותי ו..ירביצו בי תורה מידי פעם icon_wink.gif

אבל יש דרך לעשות זאת.

במרחק יממה מההתמסרות הזו איתו - התשובה שלי אליו אולי היתה נשכנית קצת (הרבה).. אבל נניח שכך - דום מהולל ניו-יורקי מנוסה הרשום באגודת צב"ח של התפוח הגדול, הידוע כמאלף חיות מוסמך בפדלס של מלכות ודומים.. אחד כזה נוחת לביב שופכין ומאבד קור רוח אחרי מסר אחד שכזה ממני.. והופך בשניה לנורא ישראלי כזה???
מעניין להיות אצלו בשיעור "קור רוח לדום המתחיל".. בטח צריכים לבוא עם ביטוח סיעוד מקיף!

גם אם הוא באמת כל מה שהוא מתיימר להיות - התגובה שלו אלי בהחלט מצביעה על כך שהוא שייך ל..למערכת החינוך הישראלית שלנו icon_eek.gif

וזה אחד הטוען שהוא יכול לחנך את הדומים והדומיות המקומיים שלנו לדרכים טובות יותר מאשר להיות "מאחזי עיניים כוחניים"

בעעעעעעעע
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 1 במרץ 2005
nerissa כתב/ה:
icon_lol.gif כמה זהירות, כלובי!
לא שוחטים אף אחד, יקירי.

למרות שכולם יודעים במי מדובר כי הוא פירסם הודעה דומה בפורומים - הסתרתי את כינויו.

אגב - את דעתי הוא קיבל בשירשור שפתח ובכל זאת שלח לי מסר לפרטי.

הוא פשוט ביקש את זה.. במיוחד עם התגובה השניה שלו

כנראה שלא עשיתי את השיעורים לפני שהגבתי ואני לא בקיא בכל הפרטים.
לוקח נייר ועט ומתיישב לתקן את המצב.

icon_wink.gif

דומי: ''..פרודו כתב את תגובתו בשעה מאוד מאוחרת, נא לא להתייחס למה שהוא כותב אחרי השעה 22:36. תודה!...''
תודה על התמיכה מתוקה שלי... אבל מה לעשות... התמימות גואה וכולם נראים לי נחמדים בשעות האלו... תוצאה של רגיעה ושקט נפשי
icon_cool.gif