בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"הכירו את השולט,סליחה הנשלט שלי"

רפאל
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005

Re: לא התכוונתי להציג את זה בתור משהו פשוט

רפאל • 24 במרץ 2005
dark artist כתב/ה:

מהכרותי עם סאביות רבות אני יודע שהרבה מהן מפנטזות על סשן יחיד עם המאסטר שלהן בו הן יראו לו שליטה מהי. היתרונות לסשן כזה רבים על החסרונות לטעמי. סשן כזה יכול להוות "מראה" ליחסים שיש בין השולט לנשלט תוך כדי זה שהנשלט יכול להמחיש למאסטר צדדים נוספים שלא הבחין בהם.

במצב כזה גם יוכל האדון להראות לשפחתו צדדים נוספים של כניעה? - זה נשמע לי מוזר מאוד עד מעוות.

ואולי הוא יתחפש לאישה והיא תתחפש לגבר, והוא יגלה לה צדדים נוספים של נשיות, והיא תגלה לו צדדים נוספים של גבריות? - אם היא רוצה להיות גבר, או שהוא רוצה להיות אשה, אז אין סיבה לחכות עד פורים. אבל אם לא זה העניין - מוטב שיתחפשו לליצן ולקאובוי.
Jake​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005
Jake​(שולט) • 24 במרץ 2005
לא אחת שמעתי שולטים/ות שטוענות כי יש יתרון בלקבל מבט מהצד השני - אינני יודע אם יש אמת בדבר ולכן איני רואה טעם לנסות זאת.
גם לא אחת סאביות התבדחו (או לא?) בקשר לרצונן לסשן את השולט/ת שלהן או משהו אחר.
נראה לי שההצלחה בדבר תלויה בראש ובראשונה באופי של הצדדים ובדינמיקה שנוצרת ביניהם. לא נראה לי שאפשר להשליך ממקרה אחת למשנהו.
Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005

אז קודם כל

Dark Artist​(שולט) • 25 במרץ 2005
כן ניתן ללמוד הרבה ונכון שלשולט זה יכול לחזק את המסקנה שבאמת הוא נולד לשלוט ולא להישלט
כל אחד כמובן יעשה כטוב בעיניו. אני שמח לדעת שהתנסית בזה זאלופון.
גם לי יצא פעם להתנסות בסיטואציה כזאת. אולי יש בזה משהו מלאכותי ומעושה אבל בכל זאת אותי זה לימד דבר אחד או שניים.
רפאל אמר: במצב כזה גם יוכל האדון להראות לשפחתו צדדים נוספים של כניעה? - זה נשמע לי מוזר מאוד עד מעוות.
התכוונתי שהשיפחה תוכל להראות לאדונה צדדים אחרים שלה שלא ידע עליהם.הרי הנשלטת יודעת בדיוק את הצד השני של השוט ולכן היא יכולה ללמד את האדוןצדדים נוספים בשליטה שהיתה רוצה לחוות והיא גורמת לו לחוות אותם דרכה.
ליבה. תלמיד לפעמים יכול להראות למורה דבר אחד או שניים. אני חושב שזה פסול מיסודו שדום יהיה אטום וישמע רק את עצמו אומר "רק אני יודע מה לעשות ולכן אני מוביל" . האמיני לי שלא יזיק לכמה שולטים ללמוד מסאביות שליטה מהי ואין זה יוריד לרגע ממניותיו של השולט.
היו נשלטות שהיו אומרות לי את דעתן לאחר הסשנים או נתנו לי ביקורת עלתפקודי בתור שולט ולמדתי מכך הרבה.
האביר​(שולט)

אם זה לא בא טבעי--אז לא...

האביר​(שולט) • 25 במרץ 2005
הסוגיה מעניינת.
לכאורה, מה יותר טוב לשולט מאשר לדעת, דרך ההתנסות, מה ,לכאורה, חווה הנשלטת.
לכאורה אמרתי ולא בכדי.
כאשר שולט נמשך גם להיות נשלט-ויש כאלה-העניין ברור. השולט מפיק הנאה מרובה מעצם החילוף כך, שממילא הוא ,אולי , יכול להפיק לקחים על מה שהנשלטת חשה או חווה בזמן שהוא מסשן אותה.
מצד שני, הסוגיה הרבה יותר מורכבת לגבי שולט אשר להיות נשלט איננה הפנטזיה שלו--בלשון המעטה.
האם שולט כזה צריך לעבור את החוויה של להיות נשלט?
האם החוויה אכן תעזור לו להבין יותר טוב את הנשלטת?

שאלה שאינני יודע או בטוח מה התשובות לה.
אני כן יודע, כפי הנראה, שלא אוכל לעבור את החוויה הזאת.
לא אוכל לא משום החשש לפגיעה במעמדי כשולט-רחוק מזה.
לא אוכל כי פשוט זה לא אני.
אם הייתי יודע, שאוכל להגיע אל קירבת ההנאה אליה מגיעה הנשלטת אולי הייתי מנסה.
אני יודע, ידוע היטב, שלא אוכל אפילו להתחיל להתקרב למשהוא כזה משום שהארוע פשוט יהיה טראומטי עבורי.
אם כך--לשם מה הניסיון?
לכן, כדי לסכם, לדעתי, מי שיכול או נהנה גם מלהיות נישלט---אז בכייף--יש לזה ערך מוסף.
מי שלא היה שם או לא יהנה שם--אבל יכול להתנתק מהטראומה ולזמן קצר להנות מהחוויה וכתוצאה מכך גם ללמוד יותר לעומק מה חווה הנשלטת--גם זה בכייף--יש לזה ערך מוסף.
מי שלא היה שם, לא יהנה שם ולא יתנתק מהטראומה (ואני ביניהם), רצוי שיוותר על התענוג המפוקפק, שמעבר לכאילו הבנה של הנשלטת, כאילו, לא ייתן לו ולה דבר.
חג שמח.
Dark Artist​(שולט)

אני לא חושב שהמטרה פה אם נהנים או לא נהנים מכך

Dark Artist​(שולט) • 25 במרץ 2005
אני אפשט את הדיון למשהו יותר כללי
האם אתה "אביר" ובכלל שולטים, הייתם מוכנים לעבור חוויה של נשלט פעם אחת לפחות ולא בהכרח מצד הנשלטת שלכם אלא מצד מלכה לדוגמא,ולו רק בשביל לקבל מימד נוסף של חוויה בדסמ"ית.
משהו שיכול לגרום לכם לתפקד בתור שולטים טובים יותר.אין פה שום קשר אם נהנים מזה או לא.
Jake​(שולט)

ארטיסט שלום,

Jake​(שולט) • 25 במרץ 2005
ייתכן והתנסות כזו תביא תועלת אך יתכן גם ולא.

הנטיה או הצורך להישלט מגיעה ממקום כלשהו ועל כן הנשלט/ת בדרך כלל מגיבים לטריגרים הממלאים את הצורך הזה. אך אם לשולט/ת אין את אותה הנטיה או את אותו הצורך - לא יתקבל אותו האפקש מההתנסות. לכן נראה לי כי התנסות לא בהכרח מועילה.

אם בהתנסות בדסמי"ת גרידא עסקינן, קרי, הרחבת אופקים, זה כבר סיפור אחר - וכל אחד בוחר את דרכו שלו.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 25 במרץ 2005
השאלה הזו, לדעתי, מכוונת לאלה
אשר מתלבטים בתוכם,
באיזה תפקיד הם יגיעו לסיפוק גופני ונפשי אדיר יותר
ובלי כל קשר לפורים. לא צריך את פורים
כדי לנסות, מה באמת עושה לך את זה.

לכן, שולט שהדבר בנישמתו,
אל לו לחשוש מאיבוד מעמדו
באם ינסה ליטול פעם אחת תפקיד הנשלט.
להיפך, הניסיון רק יחזק את הבנתו, שזה אכן תפקידו
ואף יגרום לו להעריך ולהוקיר יותר
את התמסרותו של הנשלט.
וככל שיעריך יותר,
ההתמסרות תהיה עצומה יותר.
לבנה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 8 באפר׳ 2005

זה היה מקלקל לי

לבנה​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2005
את המשיכה המינית לאדון. אפילו הידיעה שהוא ש-ו-ק-ל דבר שכזה היתה מקלקלת לי.
אולי תקראו לזה צרות אופקים, אבל לדעתי זה פשוט ענין של העדפה מינית.

בלי סמיילים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באפר׳ 2005
ארטיסט, האם זה השאלה נובעת מההצגה הקטנה שעשינו?
icon_smile.gif

ולשאלתך:

מוזר לי שאף סווצ' לא הגיב פה ולדעתי מערכות יחסים של שני סוויצ'ים מוכיחים בוודאות שניתן להתחלף מבלי לפגוע ב"עליונותו" של הדום מבין השניים.
מעודי לא חוויתי מערכת יחסים עם סוויצ' ולכן איני יכולה לתת את הדיעה על כך האם סוויצ'ים בד"כ מתחלפים קבוע או מתמקדים בצד אחד ומידי פעם משנים.

אני חושבת שעל כל דום לנסות את הצד הנשלט גם אם אינו נמשך לזה על מנת להרגיש קצת את הכאב והחוסר אונים, לדעת קצת מה עובר על הצד השני וכמו שארטיסט הציע: ללכת אפילו לאדון או מלכה מקצועיים אחרים ולקבל רעיונות וללמוד דברים חדשים. אני מניחה שזה יההי קל יותר מאשר להישלט על ידי הנשלט.

פה זה מתחיל להיות מסובך אם זה הנשלט שלך ישלוט בך פתאום. אני חושבת שזה יהיה מוזר ומלאכותי, למרות שבתור פנטזיה קטנה זה אולי יהיה בסדר.

כבר דובר רבות על מה קורה (לגבי סוויצ'ים) אם נניח במועדון אני מצליפה על מישהו וקורעת לו את הצורה כשרבע שעה אח"כ מישהו אחר קושר אותי ומצליף בי.
ישנם כאלה שזה יוריד להם ממני, מהמלכותיות שלי ומהדומינננטיות שלי, שזה הורס להם את הפנטזיה של הדום או הדומית המושלמים.
זאת, אני מניחה, הסיבה שלנשלטים יהיה קשה לשלוט על הדום שלהם או לצפות בהם נשלטים על ידי מישהו אחר.

לשולטים יש גם בעיה מסויימת. אני מודה שלמרות שאני סוויצ'ית קשה לי מאוד לחשוב על סאבים מסויימים ששלטתי בהם כשולטים עליי. אולי זה נעוץ בין השאר כי אני לא רואה בהם משהו שיגרום לי לרצות להיכנע להם גם לצורך המשחק.
לעומת זאת היו לי דומים שהרגשתי רצון לנסות לשלוט בהם (אין ספק שהאתגר משחק תפקיד) ואפילו היה לי סאב אחד די דומיננטי (ומטורף) שבאמצע סשן בלי שום הודעה מוקדמת ועוד לפני שידעתי בכלל שאני מתחלפת החליט להפוך את היוצרות.
במקרה ההוא זה היה מטורף ומפחיד אבל יש לציין שלו הייתי יודעת מראש על כך, ייתכן והייתי זורמת עם זה- זה דווקא נראה לי מעניין באמצע סשן להפוך את הצדדים.
אבל לגבי הדוגמה שנתתי, אני חושבת שהיא לא טובה. צריך לדבר על זה הרבה לפני וששני הצדדים ירצו להתנסות בעניין ולעשות הפרדה מוחלטת- זה מאוד חשוב בייחוד לפעם ראשונה בכלל ובקשר.
נמי
נמי • 8 באפר׳ 2005
icon_twisted.gif חחחחחחח

אז הנה לכם סוויצית בשירשור הזה

ואני לא מאמינה שלאף דום שלי יהיה את האומץ לתת לי ת'שוט ביד icon_twisted.gif