אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבנות קשורות בחבל - המורים לפח הזבל!

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005
טיצ'ר, יש לך יומולדת?

מזל טוב, חבר יקר, והרבה שנים של עשיה, יצירה ואהבה icon_smile.gif

נשיקות לך ולפט icon_chickkiss.gif

כלובי והמלכה לירז
אליזבת​(נשלטת)

סימן טוב ומזל טוב :)

אליזבת​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2005
מה עוד אפשר לאחל לך???
אדם כל כך מיוחד, וקסום.
שפע ברכות ואיחולים לכבוד יום ההולדת.
שתהיה השנה הזו טובה פי כמה וכמה מקודמותיה.
מאחלת הכול מהכול ועוד קצת icon_biggrin.gif
המון אהבה
ליזה
פומיקי

באמת יום הולדת?

פומיקי • 13 באפר׳ 2005
טיצ', כתבתי כאן שלוש ברכות ומחקתי,
ראשית כי אני לא באמת סומכת על קיחוט שאכן יש לך יום הולדת, כי אם יש לך יום הולדת ולא אמרת לאף אחד אז פט בטח יודעת, ואם פט יודעת, וקיחוט יודע, זה אומר דרשני, שמה שקיחוט אומר על פט הוא בעצם מסווה לאיזה קשר סתרים, ואז זה בעצם אומר שהוא יודע מה שהוא מדבר, וזה, כפי הידוע לכל, לא מתקבל על הדעת.
שנית, אם נניח לרגע שאכן יש לך יום הולדת ולא סיפרת לי אתמול במהלך כל החצי שעה שהייתי דבוקה לך לזרוע כמו עלוקה מוצצת דם, ולא מצאת לנכון להשליך לי עצם שכזאת במהלך השאלות הבלתי פוסקות שהמטרתי עליך, משהו בסגנון "טיצ'ר, למה הזקן?" "אה, זה בגלל שיש לי יום הולדת", זה אומר אחד מהשניים - או שלא רצית שידעו שיש לך יום הולדת, ואז עליי לכבד את העניין, למשוך ידי משרשור זה ולסשן אותך באופן פרטי, או שחשבת שכולם יודעים שיש לך יום הולדת, ואז אני זאת שאוכלת אותה כאן, ועליך לשלוח את פט לסשן אותי בפרטי, כי ממך אני מפחדת מדיי, אתה נראה לי קשוח כזה.
שלישית, נתעלם שניה מכל הספקות, יש לך יום הולדת ואני קטונתי מלכתוב לך ברכה בפומבי. כשהמטוס הפרטי שלך נוחת ואתה צריך לפלס דרכך דרך עדה של מעריצים (רובם באו בשביל פט, אתה יודע) אני הקטנה הזאת בסוף עם השלט "טיצ'ר ווי לאב יו" בשגיאות כתיב שבסוף מישהו דורך לה על הרגל ושולח אותה למיון.

אבל, אני אוהבת אותך. ואני אוהבת את פט, אז אם אני כבר פה, אני אגיד את זה, למרות שאני מתרגשת קצת.
ואני מאחלת לכם את כל הדברים שאומרים כשמרימים כוסית של יין משובח ומסתכלים בעינים עמוק, ויום הולדת שמח, כן, גם זה. המון אהבה. וכמו שאימא שלי אומרת, "שיתגשמו משאלות לבך לטובה" כי אי אפשר אף פעם לדעת... והמון שמחה, שתשאר ותגדל, ובריאות, כי איך תניף מחבטך ללא בריאות, הא? והשתוללויות כיפיות כאלה שברובן אתה מנצח, וקצפת, ושוקולד, וסוכר, וזיתים, ושעועית ירוקה, ומה עוד היה ברשימה? שתמיד תמיד יהיה לך מה שתבקש, ואם לא זה אז דרך להגיע לשם, ושתמיד תהיה לך פט מאושרת, ותמיד אחת בקהל, קטנה בשגיאות כתיב, שאוהבת אתכם מאוד.

נ.ב עוד משהו להוסיף לרשימת "טיצ'ר הוא היחיד ש....":
היחיד שהצליח לגרום לפומיקי לא לעשן שבוע שלם בלי להניף עליה שום דבר מלבד חיבוק.
אז תודה גם על זה.
Dom_Quixote

כמה הבהרות

Dom_Quixote • 13 באפר׳ 2005
ראשית, בעקבות הרמיזות הלא ברורות בשרשור הזה, ביצעתי תחקיר עיתונאי מעמיק ומקיף, וכן, יש לטיצ'ר יום הולדת היום, ימח שמכם כולכם, וזו עובדה מדעית שאין לערער עליה, ממש כמו מושלמותי האינסופית.

Olive כתב/ה:

כבוד.

אוליב, אחרי שלמדת להגיד "שסק" ו"כבוד" המילה הבאה שנעבור עליה תהיה "תמלוגים".

פומיקי כתב/ה:

נ.ב עוד משהו להוסיף לרשימת "טיצ'ר הוא היחיד ש....":
היחיד שהצליח לגרום לפומיקי לא לעשן שבוע שלם בלי להניף עליה שום דבר מלבד חיבוק.
אז תודה גם על זה.

ההיסטוריון פרופ' ניסים פז מבקש לציין שהיה עוד אחד כזה אי שם בפרוס חורף 99', אבל כמאמר המשורר "זה לא איכפת, זה לא מעניין".

אז כן, מזל טוב, ואף על פי כן, נוע תנוע.

כבוד,
קיחוט
אנה דוט קום

מזל טוב

אנה דוט קום • 13 באפר׳ 2005
מעטים האנשים שהם גם אדונים וגם אנושיים. (וזאת מקריאה בפורמים בלבד)
ואתה נמנה על המיעוט המובחר הזה !
הרבה אין לי להוסיף מכל מה שנאמר חוץ מ..
שתצליח בהמשך ותשאר מי שאתה !
מצטרפת לאיחולי.... אלילה birthday.gif
en1
en1
en1 • 13 באפר׳ 2005
איש מיוחד ויקר יקר.

שיהיה לך מזל טוב.
או יותר נכון - המזל הטוב הוא שלנו...

אולי זו הזדמנות לומר כמה אני מעריכה אותך
וכמה אתה מיוחד במינו
וחיוך שלך מעניק כל כך הרבה

אז אני אאחל לך להגשים את כל משאלותייך,
בייחוד כי אני יודעת שאנחנו גם נהנה בדרך..

המון נשיקות
חיבוקים
ומבטים שאומרים הכל

שלך,
ברכיים.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 13 באפר׳ 2005
איש מוערך וגורם לחשוב
איש שרוצה לעשות לאחרים רק טוב,
שיהיה לך יום הולדת שמח, מלא בחיוכיך,
ושתמיד תהיה אהבה בחייך.
Rocco​(שולט)

מזל טוב טיצ'ר

Rocco​(שולט) • 13 באפר׳ 2005
ממני ומבוני

birthday.gif
זרה מוכרת

Re: הבנות קשורות בחבל - המורים לפח הזבל!

זרה מוכרת • 13 באפר׳ 2005
Dom_Quixote כתב/ה:
כבוד,

מזל טוב,

לאיש היחיד בעולם שמתמחה ברמת דוקטורט גם בשיטות עינויים יפניות, גם בביולוגיה של אורגניזמים רבי תאים, גם בהיסטוריה המדינית של האימפריה האוסטרו-הונגרית, גם בתולדות המוזיקה מאז המפץ הגדול ועד צביקה פיק, גם בהרגלי הזיווג של האצה הקונגולזית המצויה בעת עונת הנדידה של היחמורים, גם בסבל מעמד הפרולטריון במזרח קנדה בראי שתי מלחמות עולם, וגם מכין עוגת שוקולד שחבל על הזמן.

לאיש האהוב על כל המעמדות בכלוב - עלוקות, פושטים, רגילים, שווים, שווים יותר, שווים מאוד, קיחוט, ואביס (אם לא שמתם לב הגענו לסוף המעגל והתחלנו אותו מהתחלה).

לאיש היחיד שמסוגל להכין טוקסידו ושאל הודי תואם מ-10 מ' חבל שחור עם נוצצים.

לאיש היחיד שנוגע לתלמידות בחזה בזמן השיעור ובמקום לחטוף תלונה על הטרדה הוא מועלה בדרגה. טוב נו, הוא ואיציק מרדכי.

לאיש היחיד שבתוכנית שלו אפשר לשמוע את מרתין לותר קינג, דנה אינטרנשיונל, לאונרד כהן והדרדסים בעת ובעונה אחת. אם מישהו היה מאזין לה, כמובן.

לאיש היחיד שהצליח לזכות בכבוד מצד הדומיות בפורום הבנות על הבנים, וזאת לאחר שכל נסיונותיהן לארגן ערב פמדום בפורמט של המיילדום נכשלו. זאת לאחר שדומית חדשה ולא מוכרת בשם "המורה נחמה" זרעה הרס ופורענות בין המארגנות, ואז נעלמה כלעומת שבאה. המשטרה חוקרת.

לאיש היחיד שהתלמידים מתפלחים אל השיעורים שלו ולא מהם.

לאיש היחיד שלא מתגלח, מסתפר או מחליף בגדים במשך שבועיים, אבל ממש מתעצבן כשעושים את הלולאה בקשירת גפיים למעלה ולא למטה כי "זה לא אסתטי".

לאיש היחיד שלמרות האיסור שהטיל ועד הבית הצליח להגניב הביתה חיית מחמד.

לאיש היחיד שלמרות שהוא בגובה סביר ביותר, לא היה צריך לסשן לגאלה את הצורה עד קצה גבול יכולתה פעמיים כדי שהיא תכיר בדומיותו באופן רשמי.

לאיש היחיד שיודע את שמה האמיתי של פט. טי הי.

לאיש היחיד שמסוגל להתקשר אלי מטלפון חסוי, ולהתלונן "מה, אתה לא מזהה את המספר שלי?"

לאיש היחיד שלא יפוטר במסגרת דו"ח דברת משום ששרת החינוך עוד זוכרת מה קרה בפעם האחרונה שהיא התחצפה אליו.

לאיש שנחשב לאחד הדומים הנעלים בקהילה (בכל זאת היו בחירות, הגיע הזמן שתשלים עם הכרעת העם!), מרצה ומדריך מבוקש, אורים ותומים בכל הקשור לכל הקשור (!), וזאת מבלי שאיש ראה אותו עושה סשן או קושר סאבית מ-ע-ו-ל-ם!!!!!

לאיש שעושה סדנת קשירות בכל ארבעה חודשים כי הוא יודע היטב שאף אחד לא זוכר שום דבר מהחומר 20 דקות אחרי המפגש.

וכמובן, מעל לכל,

האיש היחיד שהצליח לשים לפוקסיה ברדס, ולהרוויח כ-10 דקות של שקט, שתרמו משמעותית להתאוששות כלכלת העולם בשנה החולפת.

טיצר, איש אשכולות במלוא מובן המילה, מורה, חבר ומודל לחיקוי במג"ב, שיהיה לך לא רק יום הולדת נפלא כמוך, אלא שנה נפלאה כפט. על שנה הבאה נדבר אחרי שאני אראה שהפעם קלטתי משהו מהסדנה.

כבוד, כבוד, כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

We-don't-need-no-education...-Hey-Teacher-leave-this-Pet-alone-in-fact-leave-her-naked-and-tied-up-thank-you,-you-brick-in-the-wall

מה שהוא אמר.... icon_smile.gif

ומזל טוב ענקי גם ממני.

זרונת
Uranus
Uranus • 13 באפר׳ 2005
מזל טוב טיצ'ר

סוף סוף מורה נסבל...
ברכות ואיחולים
אורנוס