בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויות מהמפגש בצפון

Tobias​(אחר)
לפני 19 שנים • 9 במאי 2005

אוי אוי אוי אוי אוי

Tobias​(אחר) • 9 במאי 2005
איזה כיף היה לעזזל החמישי ובחזרה
כל כך נהניתי
אז ככה (אהההם...) :
נמש היקרה שלי- היה לי ממש נהדר לראות אותך ויש לך ציצים ממש רכים.
מאלפת הכלבים חברה יקרה תמיד שמח לי שאת ליד-ויש לך ציצים ממש נוחים.
הוט קווין-כל היום שהיה שיר מקפיץ רציתי לרקוד איתך שוב-ויש לי תחת הרבה יותר שווה משלך.
מישלי-אין לי מה לומר, שאני רואה אותך יש לי תחושה מאוהבת בלב, החיוך שלך השמחה שלך פשוט גורמת לי להרגיש תמיד יותר טוב-ויש לך ציצים ממש יפים.
ביאנקה-מה אפשר לומר, מדהימה שלי מת עליך
טיה ונעמה-הנה שני נשים שאני אוהב לידי- טיה את מדהימה אותי כל פעם מחדש בכמה שפשוט נוח לי איתך, וכמה שאת מצחיקה ואוהבת
ונעמה שלי-שאת צוחקת מבדיחה שלי אני בשמיים, ושאת נראית עצובה הלב שלי נשבר בקרבי, תחייכי בשבילי יותר יקרה.
אוליב-שיכור חביב שורק שירים מתוק שכמוך-אחלה ציצים גם כן.
קווינסי -סליחה על הביסים שקיבלת ממני-למרות שנתתי לך להחזיר
האמיש-תעבור חמישה רמזורים ותפנה שמאלה.

ולסיום אני רוצה להכריז
שהאישה הכי יפה שהייתה אתמול
שממש נדהמתי ממנה
קט החתולונת האדמונית.

וזהו
תם הטקס
אני חייב לומר שרקדתי כל כך הרבה
וכל כך נהניתי
היה מעולה
שיבס וייגר תודה על ערב פיצוץ
הוט קווין -אחלה ארגון(גם ציצים לא רעים, אבל לפחות מגפיים פצצות)

יאאלה חברים אוהב אותכם
טאבי קבבי(טבאייס ראבאק כמה קשה לומר טבאייס)
master281
master281 • 9 במאי 2005
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:
VIP כתב/ה:

VIP

זכותך המלאה לקטול, זכותך לכתוב שמה שהיה שם זה לא סאדו וזוועה
וכל מה שעולה על דעתך.
אבל לבוא ולהאשים את כל אלה שעשו סשנים אתמול
בשימוש בסמים, זו האשמה חמורה
וראוי שתחזור בך ואף תתנצל!!
אם יש לך מידע בדוק ומוכח לגבי מי מהמשתתפים אתמול,
שמשתמש בסמים, נקוב בשמו
ואל תכלול את כולנו תחת הקטגוריה הזו,
כי אתה הורס את שמינו!!!

ניו בוי אני מצטער אם מה שאמרתי פגע

אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך

לא אמרתי שמישהו השתמש בסמים את זה אני לא יודע ולא חוקר לדעת

מה אחרים עושים אני אמרתי את דעתי על ערבוב אלכוהול וסמים וסשן

אז ממש לא באתי להאשים אף אחד בשימוש בסמים

מצטער אם זה נשמע כך אבל זו לא היתה המטרה של מה שאמרתי

ואני גם יעשה שינוי קטן בהודעה הראשונה שלי

בחלק מהסשן שראיתי זה לא היה BDSM

ולא ראיתי את כל הסשן רק את הסוף שלו

מקווה שעכשיו אני מובן הרבה יותר

ושוב מצטער אם מישהו נפגע ממה שכתבתי מקודם
אדון טיפות הגשם​(שולט)
מצטרף לברכות על המפגש המוצלח שהיה אתמול.
נהניתי מאד לפגוש חברים וחברות ומקווה שבכך רק החלה מסורת מפגשי הצפון.

H.Q. שמחתי לראות אותך, ההמלצה היתה במקום.
שוקולית שהעניקה לכולנו את המראה האולטימאטיבי, גם בסיום.
מלכת שבא המקסימה כמו תמיד, איך אפשר לא icon_smile.gif
הסשן המופלא של אינפי ו N.B מרענן ומעניין. כולם .

מפגש מלא הפתעות.
venus in our blood​(שולטת)

ברכות

venus in our blood​(שולטת) • 9 במאי 2005
על ערב נחמד במקום מיוחד
על חווייה שונה
ועל ערב כייפי
תודה לך, דום34 על מי ומה שאתה, הערכתי וחיבתי אליך תמיד( וחבל שלא כולם באים מאותו מקום כמוך icon_rolleyes.gif )
תודה לעמק
נשיקה ענקית לעדן
והמון נשיקות ל she המדהימה והמקסימה שלי ולאהובי, דמיאן.
icon_profilekiss.gif

חיבוק מהלב ל009
ואביס, אני עדיין ממתינה לתמונות icon_exclaim.gif icon_lol.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 9 במאי 2005
אהלן !
קודם כל – תודה לשיבס וייגר מקסימים שאירחו ואירגנו ,ונתנו לנו את הבמה , תודה לכל האנשים ששוב פגשתי אחרי הרבה זמן , אני לא נהניתי ככה כבר הרבה זמן ופשוט היה לי נפלא !היה מושקע, היתה מוזיקה פצצה, הכל. תודה לניובוי מקסים אח שלייייי חולה עליך ותודה לך על כך שהשקעת ונתת מעצמך }{ וכמובן תודה לשוקו על כך שהייתי איתי, על הסשן שעשית , על כך שהצטרפת בכלל זה היה הפתעה ההכי טובה שקרתה לי לאחרונה ועל כל מה שאת אוהבת אותך !
עכשיו אני רוצה להגיד משהו ,אפשר ?

שנתיים ושלושה חודשים אני מכירה את שוקו ושנתיים הייתי השפחה שלה ,עברנו יחד הרבה מאד דברים ,הגענו למצב בו אנו קוראות אחת את השנייה במבט ,בתנועה אחת של הגוף, בדברים אישיים והכי אינטימיים . היו לנו עליות ומורדות שאני לא מתכוונת כמובן לפרט פה אבל מעבר להכל , לא הגעתי למצב של שייכות בלבד אלא הגעתי למשפחה ממש (אני גרה איתה ועם בני ביתה כבר שנה), לאישה שהיא בשבילי כמו אימא , חברה ,גבירה ,פסיכולוגית ,הכל , שמדריכה , מכוונת ,סובלת את הקריזות שלי מסיבה פשוטה שהיא ידעה מהיכן זה בא ,ידעה את כל הדברים שאני אפילו פחדתי להודות לעצמי . זו אישה בעלת משפחה שפשוט אימצה אותי לחיכה ולא בתחום הבדסמ בלבד , אלא גם בדברים הכי בנאליים שיש כמו ללמד אותי בסובלנות איך להיות קצת אחראית למעשיי בכל מצב ולעמוד על שלי למרות שאני הרגשתי והתנהגתי כמו בת 8 כי פשוט זה מה שידעתי.

בסשנים שאנחנו עושים , היא תמיד ידעה לקרוא אותי ,ידעה מתי טוב לי ,מתי ללטף ומתי להצליף , ואחד הדברים ששתינו הסכמנו ושתינו תמיד נדלקנו עליהם זה הדם ,וכן החתכים וכן זה תמיד ספונטני כי אני מצידי מרגישה ומאמינה שאין דבר יותר אמיתי מזה .

אשכרה בא לי להקיא כי מי שמכיר ,קרא קצת יודע טוב מאד שבחיים לא נגרם לי שום נזק מבחינה פיזית או נפשית וזה למרות כל ההכפשות שהיו עלינו גם לאחר סשן הברנדינג לפני כשנה וחצי ששיתפנו בו את חברי הקהילה בראש טוב ובשיא האמונה בעצמינו ובמה שאנחנו עושות . להזכירכם שאחרי כחודש או יותר של ארס ורעל והכפשות וסיפורי סבתא ששמעתי פנו אליי ואל שוקו מספר מכובד של אנשים על מנת לברך על האומץ ועל האמיתיות ,על העוצמה של האקט ,להגיד כמה זה מדהים ולשאול איך עושים את זה ... ומי כמוכם יודע לאיזה גודל מפלצתי של שטויות ורעל מתגלגלות שמועות ורכילויות למיניהן - סתם אני אתן לכם דוגמא את היום. אתמול הלכתי לישון עם חיוך מרוח על הפרצוף והיה לי טוב כי פגשתי אנשים שאני מחבבת והתגעגעתי אליהם, כי הרגשתי טוב ,כי נהניתי ,כי עברתי סשן מטריף עם אנשים שאני סומכת עליהם והכי הכי בגלל הקטע הטקסי והמטריף שהיה בסוף עם שוקו. היום בבוקר התעוררתי ופתאום קיבלתי טלפונים מודאגים מאנשים שממש לא באו להכפיש ,אלא אנשים שלא היו אתמול והם כבר חשבו כמעט שאני מתה , שכל העורק הראשי שלי כמעט התפוצץ , היה מלא דם וכל מיני זוועות אלוהים שכאלה ,שהתנגדתי והראיתי סימנים של מצוקה ושוקו בכל זאת המשיכה לעשות לי דברים שאני לא אוהבת (שזה בכלל הדבר ההכי מפגר ששמעתי בשנה האחרונה ,בחייכם גועל נפש ממש בא לי להקיא) ועוד שנייה אפשר היה לומר שהם פחדו שהם מדברים כבר עם רוח רפאים של אינפי , שעוד שנייה מגיעה לנו הביתה משטרה או אינטרפול או לא יודעת מה.

בהתחלה נורא נבהלתי כי חשבתי שקרה משהו ומישהו באמת מת , שעוד שנייה אני צריכה להתארגן לנסוע לאיזו לוויה או לבית חולים חס וחלילה ואז פתאום התברר לי שבכלל מדובר על הסשן שלי , עם האדם שאני הכי אוהבת ומכירה ,שבחיים לא עשה לי כל רע רק טוב שזו שוקו המדהימה ,ועם עוד אדם שאני גם מתה עליו שזה ניובוי ,שני האנשים ההכי נורמלים וההכי מאופסים שאני מכירה ואיי פעם הכרתי ואת זה אני אמשיך לטעון גם אם תביאו לי אלפי טענות נגד. אנשים שבחיים לא גרמו נזק למישהו אלא רק נתנו מעצמם ונתנו ועזרו ולא רק בקטע של סאדו ולא רק לי אלא לעוד חברי קהילה .
אני מבינה ומקבלת את כל אלה שזה לא נראה להם או שזה נראה להם קשה או לא מתאים ,אך אני מבקשת מכם בשיא הרצינות להתחיל לקחת את העניין בפרופורציה ,להנות מהחיים ולהתעסק בעניינים שלכם הפרטיים (כן כן למרות שזו היתה הופעה עדיין יש דברים שהם פרטיים ואין צורך להכנס לנשמה ולנתח כל דבר ) כך שכולנו נשאר בריאים ושלמים ובלי יותר מידיי דאגה וכאבי לב.
תרגעו , הכל בסדר, אני חייה ונושמת ,אני נהניתי, הצוואר שלי חלק כמו תחת של תינוק , סימני ההצלפות לא רציניים , סימני המחטים נעלמו כבר (הבנתי שגם זה היה לכם פתאום קשה לראות...מעניין מאד ) , מה שיש לי הדבר היחיד זה החתך בכתף שהוא לא גדול ולא רציני יותר ממה שהיה אם הייתי נגיד נופלת באמצע הריקוד ועוברת על איזה זכוכית שנפלה שם או משהו כזה , הרי לא הייתם מזמינים אמבולנס ולוקחים אותי לבית חולים , ולא הייתם אומרים אוי זה לא סטרילי , הכי הרבה הייתם נותנים לי יוד ואלכוהול ושני פלסתרים לשים אז חבר'ה להתחיל להרגיע . אני אוהבת ואמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ,אולי לא הבמה כי כבר הבנתי שאתם לא אוהבים אבל אל תדאגו הכל בסדר .
אז סבבה מי שלא רוצה שלא ייראה , סורי זו אני .
חבר'ה ,תראו איזה כיף עכשיו יש לכם עוד 10 שנים על מה לדבר, קודם הכפשתם אותנו
על הברנדינג, שלאחר חודש אתם התחלתם לעשות את מה שאנחנו שכחנו. אז תהנו
אנחנו בנתיים נהנה גם כן . (:
שבוע טוב לכולם .
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אינפי יקרה מאד מאד
שוקולית מוטי ואת הם חלק בלתי נפרד מקהילת הבדסמ הישראלית והצפונית.
כולם מכבדים אתכם וכולם רוצים בטובת כולם.
אבל!
לפני המפגש הבנתי כי ההופעה היתה אמורה להיות יותר קלה , ולא אקסטרימית. וכן , מחטים ודם וחתכים וצריבות הפריעו לי בפורום המסוים הזה , למרות שאני מעודד ומבין סשנים מעין אלה. אך זה לא היה המקום לכך!
רציתי להבהיר לך את הנקודה הזאת דווקא ובגלל שאני מכיר את היחסים בינך לשוקולית ומאמין בדיוק כמוך כי היא רוצה אך ורק בטובתך ואוהבת אותך אהבת אם ממש.
אני מקווה שנלמד הלקח מהמקרה הזה כי ישנם אנשים שקשה להם לעכל מה שאת רואה כמובן מאליו.
ותודה רבה על הסשן , יש לך אומץ אדיר ואופי של לביאה בגוף הצנום הזה

עמק
jegularis​(מתחלף){kasandra}

היה ממש נחמד

מזמן לא נהניתי כמו שנהיניתי אתמול בלילה .
תודות כמובן לשיבס וייגר על יוזמה והמעוף , ואיך לא לבת זוגתי המלכה הכחולה שבלעדיה הערב היה הרבה יותר אנמי בשבילי.

הסשן של ניובוי ואינפי היה מקסים לדעתי , בהחלט אקסטרימי , לא משהו שאני הייתי מעוניין לעשות בעצמי , אך בהחלט מסקרן ויפה, עד שהגענו לאפיזודט הבקבוק .

רציתי להסביר דבר לאינפי שאולי נעלם מעייניה .
קודם כל היה סשן מקסים, את בהחלט סאבית מדהימה .
כשעזרת אומץ לעלות לבמה ולהגן על החלטותיך נדמה לי שפספסת דבר מה . אנו כקהילה בוודאי שלא נאמר לך מה לעשות או לא לעשות , עצם זה שעצרנו את הסשן לא בא לבקר אותך או את אופן התנהלותך . אדרבא עם את נהנית מחתכים שיבושם לך. הנקודה היא שביצוע חתך בזמן סשן בהחלט נכנס לקטגוריה של נזקים בלתי הפיכים ומסכני חיים .דימום עורקי הורג בן אדם בתוך 2 דקות, ואני מקווה שהדבקת טוב את שפתי החתך אחרת תישאר לך צלקת .
כשראינו את שוקולית חותכת אותך עם בקבוק איננו יודעים אם היא עושה את זה מתוך נסיון מיומנות וריכוז או מתןך היסך הדעת . איננו יודעים מה רמת המיומנות שלה , ואיננו יודעים אם היא מכירה את האנטומיה של העורקים , ואיפה מותר לחתוך ואיפה לא .
מכיוון שקיים סיכוי שהדבר נעשה שלא במסגרת המודעות העצמית הראויה לא יכולנו לעמוד מהצד ולא לעשות דבר . לכן טוב עשו מאסטר ערן (ומי שעוד היה עימו) שעצרו את הסשן .
דברים מסוג זה עדיף שייעשו במסגרת הפרט , במידה מועטה ככל האפשר ואחרי לימוד מדוקדק של הנושא על רבדיו וסכנותיו .
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

שכחתי סליחה

להגיד תודה לכלובי שתמיד טוב לראות וכיף להכיר
עזרת לנו מעל ומעבר ואתה תמיד נכון להושיט יד ולעזור

אפילו להגיע לבורקס

תודה תודה תודה

עמק
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 9 במאי 2005
אתחיל במשפט של ניובוי:
"הבהלה הייתה מהפומביות ולא,מהאקט עצמו"

הסשן לא הופסק!!
נלחמתי בחבריי הטובים,מאסטר ערן ודום 34 כי,רציתי לסיים את הסשן
כמו שאני אוהבת לסיים סשן כזה,עם ליקוק הדם שזה אגב חומר חיטוי מעולה.
דום 34,מה שראית בעיניי זו תאוותי לבדסמ שזה דרך חיים בשבילי.
הייתי בדום ספייס רציני ואני יכולה להיכנס לזה,רק עם אדם שאני קרובה אליו ונמשכת אליו.

עמק ירוק,לא אמרו לי שום דבר על מה לא לעשות בערב הזה אז,אל תנסה כאן לומר
את מה שלא נכון.

לא התכוונתי לבצע סשן,עליתי עם ניובוי כי אינפי סירבה להופיע אלא אם אני
אהיה לצידה שם. מה לעשות שזה בנשמתי והצטרפתי לסשן.

כל ההערות שלכם כאן,מאוד מזכירות לי את הההכפשות עליי כשסיפרתי על סשן הברנדינג
שאינפי עברה,גם אז לא חסכתם בערס עליי(לא שזה ממש אכפת לי).
ולאחר שבועיים כאילו כלום לא קרה,קיבלתי המון פניות לפרטי בשאלות איך עשיתי ואם אני
יכולה להדריך ולהסביר איך עושים ברנדינג....היום חלקכם עושים ברנדינג כמעט כמו שעווה,הצלפות או מחטים.

כשכתבתי סיפור לפני חמש שנים על, סשן עם מוטי שבסשן הזה חתחכתי אותו עם בקבוק,חתך עמוק מאוד-אף אחד לא התייחס בחומרה ולא עשה מזה שמות.
כשכתבתי סיפור לפני שלוש שנים על,הברנדינג שעשיתי למוטי,גם אף אחד לא התייחס אבל,
כשכתבתי סיפור לפני שנה וחצי בערך ,על הברנדינג שעשיתי לאינפי,אוהה כמה ערס יצא ממכם,כמה גועל נפש,כמה הכפשות עליי.....

ואז עשיתי סשן אתמול,דומה לסשן שעשיתי למוטי -רק שעם מוטי הסשן היה הרבה יותר חזק וקטלני כולכם קיבלתם התקף.

אינני מתנצלת,אני עומדת מאחורי כל מה שאני עושה נכון,יש המון שלא מכירים אותי ולכן,אתם גם לא יכולים לשפוט אותי ואין לכם גם זכות לשפוט אותי.
אני חיה עם זוגי מוטי 19 שנה,מגיל 17 אני עושה איתו סשנים,חשבנו אז שאנו חריגים,לא דיברו על זה,לא היה אינטרנט ולא היה לי שום דבר שיכולתי לקרוא עליו,עשיתי מה שאני אוהבת לעשות ויודעת וגם בלי "להכין זאת מראש",בספונטניות מוחלטת.

מה שהיה אתמול במועדון הגוטה,זו אני ולא אמרתי אף פעם שאינני אכזרית אבל לבוא ולומר
שאני עומדת להרוג מישהו,זו זנות מצדכם כי,אינכם מכירים אותי.
מי שלא אוהב לראות סשנים כאלה,יכול לא להסתכל.

התנצלותי היחידה היא,לחבר יקר ניובוי שהסשן לא התנהל לפי מה שרצית והופסק ,ברעש גדול
ולך התנצלותי היחידה.

שיבס ייגר וסמי המקסימים.
תודה על האירוח,זה באמת פאב -מועדון בין היפים והטובים שהייתי בהם.
היה ערב מקסים,אוירה נהדרת.
עלו והצליחו.

שמחתי לפגוש בהמון חברים ותודתי לכם על,אמונכם בי. עם המון הודעות פרטיות אליי
יש שלא חושבים,את מה שכתוב כאן וזה כי אתם מכירים אותי לא מהיום.

אני אמשיך להיות מי שאני,לעשות את מה שאני אוהבת ובא לי אבל,כנראה
שאמשיך לעשות זאת כמו שתמיד עשיתי את זה,לא בפומבי אולי בחו'ל אבל בטח
שלא בארץ.