בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש גבולות לשבירת הגבולות?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 29 במאי 2005

על גבולות קשים, רכים ושינויים בגבולות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 במאי 2005
ציטוט:
אלו גבולות שלפי דעתי בכלל אין מה לשבור או למתוח. אבל ישנן הגבולות "הרכים" יותר כגון: מחטים,מקלחות זהובות,פומביות,הצלפות,אנאלי וכד'. מבחינתי גבולות כאלה הם כן ניתנים לשבירה או מתיחה כל עוד זה נעשה בצורה עדינה ומתחשבת. רוב הסאביות,בד"כ החדשות,שמות לעצמן גבולות כיוון שיש להן הרבה חוויות להתנסות בהן ולא לכולן הן מוכנות ולכן הגבולות מבחינתן היא מסגרת של בטיחות להבהיר לאדון שאיתן,שלא ירוץ כל כך מהר וישר יכניס אותן למים העמוקים.אחרי הכל,לא כל סאבית מוכנה בסשן הראשון שדום ישתין עליה. זאת גם בדיקה לראות אם האדון קשוב ובאמת אכפת לו מסאבית שלו ומתחשב בגבולות שלה. אני בתור אדון כן אוהב לנסות לפרוץ גבולות עם הסאבית שלי אבל עושה זאת בעדינות ובהדרגתיות עם המון הקשבה.

כן, בהחלט ישנה הבחנה בין גבולות קשים - את זה אני בשום פנים ואופן לא מוכנ/ה לעשות לבין גבולות רכים - את זה אני מוכנ/ה לעשות, אבל....

אבל רצוי שגם הסאבית שלך תדע מהם הגבולות שלך, ומה מעניין אותך - הרי זה יהיה תסכול מושלם לשני הצדדים, למשל אם דום שהמשמעת היא נר לרגליו ישחק עם בראטית, מבלי שמישהו משניהם טרח לערוך שיחה לתיאום הציפיות ממערת היחסים.

ומצד שני - כשמה שרוצים מונח על השולחן, בשיחה כנה ואינטימית, אפשר להגיע למקומות מדהימים בעומק ובעוצמות שלהם - כולל כל ההנאות שבראט ודומית יכולים למצוא במשחק, כאשר הם מודעים לכך שהעבירה החוזרת ונשנית על הכללים פשוט באה ממקום שמחפש את הטקס והעונש...

ומה אם היא לא רוצה את מה שאתה רוצה בו (כמו הדוגמה של מין אנאלי)?

לגבי גבולות - לרוב האנשים ישנן סיבות מדוע הגבולות נמצאים שם.

בין אם הסיבה היא העדפות אישיות, טראומות עבר (כולל כאלו שמודחקות), רמת הביטחון שיש בין השותפים - יש צורך לכבד גבולות.

בעיני כנות והגינות הם יסודות מאד חשובים במערכת יחסים, כל מערכת יחסים, ובוודאי במערכת יחסים בדסמית.
לא הייתי רוצה לבסס מערכת יחסים בדסמית על שקר או על מניפולציה...

וכשיש יותר ביטחון בשותפ/ה, כשיש יותר אינטימיות, יותר אמון ותקשורת ביחד - אפשר גם לדבר על מה רוצים לשנות בגבולות.

אישית, אני סבור שאינני צריך לדחוק בגבולות מבלי שיש שיחה על מה מחפשים ולאן רוצים להגיע.

ואני לא חושב שמערכת יחסים צריכה להיות בנויה על סימון X על כל פריט ברשימת הפעילויות הבדסמיות - מה יקרה ביום שתיגמר הרשימה?
Dark Artist​(שולט)

מסכים איתך דן קאפ

Dark Artist​(שולט) • 29 במאי 2005
חושב שכדאי שהסאבית והדום יעשו בינם לבין עצמם תיאום ציפיות וראוי לו לאותו דום לבדוק מדוע קיימים גבולות מסויימים אצל אותה סאבית לפני שהוא מנסה לשבור אותם
נוריתE

Re: מסכים איתך דן קאפ

נוריתE • 29 במאי 2005
dark artist כתב/ה:
חושב שכדאי שהסאבית והדום יעשו בינם לבין עצמם תיאום ציפיות וראוי לו לאותו דום לבדוק מדוע קיימים גבולות מסויימים אצל אותה סאבית לפני שהוא מנסה לשבור אותם

ראוי לו לדום לא לנסות "לשבור" גבולות אלא מקסימום, אולי ביחד לנסות לעבור אותו בהסכמה שלה
המילה שבירה משמעה אחד
בלי רצון הסאבית ונגד רצונה
Dark Artist​(שולט)

Re: מסכים איתך דן קאפ

Dark Artist​(שולט) • 29 במאי 2005
laila כתב/ה:
dark artist כתב/ה:

ראוי לו לדום לא לנסות "לשבור" גבולות אלא מקסימום, אולי ביחד לנסות לעבור אותו בהסכמה שלה
המילה שבירה משמעה אחד
בלי רצון הסאבית ונגד רצונה

אני מתקן את עצמי
בדיוק מה שאמרת ליילה icon_cool.gif