בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס

רחלD​(נשלטת){דו-פזי}
לפני 19 שנים • 14 ביוני 2005

לחץ הדם של מייפל

רחלD​(נשלטת){דו-פזי} • 14 ביוני 2005
מה עכשיו את רוצה ממנו?????
את בן אדם קטן, עם דעות קדומות, סטיגמות והכי חשוב - לא מבינה כלום מהחיים שלך.
מייפל - הלעג המגעיל והדוחה שלך מגיע ממקומות רעים, מרושעים.
רחלי.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 14 ביוני 2005
סוף סוף אחרי שנה וחצי כאן בכלוב הצלחתי לגרום למישהו להיכנס בי חזיתית. אני חושבת שמגיע לי מזל טוב.
רק תיקון קטן- לא היה כאן שום לעג. באמת עולה לי הלחץ דם כל פעם שדוקטרינה כותב משהו, למרות שאני חייבת להודות שהפעם זה היה פחות גרוע מבדרך כלל.
ועוד משהו- תמיד אני תוהה על הנשים הללו שממהרות להזדעק כשמתקיפים איזה גבר שנערץ עליהן. הפעם ההזדעקות הזו נעשתה בוולגריות יוצאת מגדר הרגיל.
ת'אמת- נעלבתי. אבל לקחתי סיכון כשהעזתי לצאת נגד הדוקטור הדגול.
אני אוהבת לקחת סיכונים.
מעניין מה יהיה בהמשך.
ורחלי מותק, אל תזעמי כל כך. הכל ברוח טובה.
זיקית

רחלי

זיקית • 14 ביוני 2005
בחרת להכנס באחת הנשים הכי חזקות ויפות ואמיצות שאני מכירה..והתגובה שלך מעידה רק עליך.

כמה מהר מיהרת לזנק ולשלוף ציפורניים מבלי לעצור ולחשוב לעומק. חבל.

נו, הנה, עכשיו תכנסי גם בי, נכון ? בודאי תכתבי שגם אני לא מבינה כלום מהחיים שלי, אבל ניחא..

לא שמייפל צריכה את ההגנה שלי, פשוט חרתה לי מאוד המהירות שבה מיהרת להכיש.
Dom_Quixote

Re: לחץ הדם של מייפל

Dom_Quixote • 14 ביוני 2005
רחלD כתב/ה:
מה עכשיו את רוצה ממנו?????
רחלי.

אני חושב שאקח את הציטוט הזה לשרשור חוסר הסובלנות בקהילה.

רחל, אני לא מכיר אותך, ומעולם לא פגשתי את מייפל, ואני אפילו לא יודע פרטי הסכסוך ביניכן. אני כן יודע שכשאני רואה אדם לא מוכר א' מביע טענה - הגם שלא נעימה לאוזנייך - שהינה דעתו הלגטימית וזכותו להביעה, ומנגד אדם לא מוכר ב' שמתפרץ בתגובה מתלהמת מעבר לכל פרופורציה כמו שלך, ברור לי מי מבין השתיים היא האדם הקטן.

"הלעג הדוחה של מייפל מגיע ממקומות רעים, מרושעים"? אני מניח שאת מדברת על שרשור אחר, כי אין בדברים של מייפל פה שום לעג. ממה שאני הבנתי - ושוב, אני לא בקיא בדברי ימי מלחמת העולם הזו - מייפל מאוד התנגדה לדברים שדוקטורינה כתב בעבר, והיא עדיין מתקשה לקרוא כתבים שלו בצורה אובייקטיבית ורגועה. האם מייפל יוצאת מזה הנדיב הידוע או הגברת הראשונה של רגש המחילה לדורותיו? כנראה שלא. אבל זאת זכותה להרגיש כך. וכל עוד היא לא מקללת, לא משקרת, לא מסלפת ולא אומרת שום דבר למעט זה שהיא עדיין לא מסוגלת לקרוא את דוקטורינה בלי להיזכר שפעם הוא הרגיז אותה, אין שום סיבה בעולם לבוא אליה בטענות, בטח שלא בצורה כ"כ מכוערת.

תגובה ראויה לדברים שלה היתה משהו בסגנון: "מייפל, מה שהיה היה, וראוי שתתייחסי לסיפור כלשעצמו, ותשפטי אותו לגופו ולא על סמך דברים אחרים". עם זאת, זכותה של מייפל להגיד שעדיין לא בא לה על הפוסטים של דוק, וזכותה גם להתפלל מדי יום לבודהה שיגרום לכך שייגמר לו נייר הטואלט בדיוק כשהוא בשירותים. כל עוד היא עושה זאת בלי שמץ של גידוף או אלימות מילולית (ולא, אין בר-דעת אחד בעולם שיטען שלומר "אני עדיין לא יכולה לקרוא אותך בלי להתעצבן" זו אלימות מילולית) , זכותה לחשוב ולהגיד מה שבא לה. וכשזה מספיק בשביל להביא אותך להעביר אנליזה מפורטת על אישיותה של מישהי ש(אני מניח ש) את לא מכירה כלל, זה בפירוש אירוני למדי שבחרת להשתמש במילים כגון "אדם קטן", "דיעות קדומות", וכמובן "לעג דוחה שמגיע ממקומות מרושעים".

אבל כמובן שיכול להיות שאני לא מבין כלום מהחיים שלי. אפילו סביר.

סיפור טוב, דוק.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

מה-זה-פה-הרים-ממש-והכל-רק-קש-וקש-וקש

(עוץ-לי גוץ-לי)
en1
en1
en1 • 14 ביוני 2005
ואני פשוט אנסה להחזיר את הפוסט הזה לאיפה שהוא התחיל...

אז דוקטרינה, תודה ששיתפת.
נשמע שהבחורה הזאת יודעת מה טוב לה ואני שמחה בשבילה שהיא סופסוף מימשה את זה.
התיאור היה מרתק.

רק הנאה!
enjoy
G-O-L-D​(שולט)

ויסלחו לי כל יפי הנפש....

G-O-L-D​(שולט) • 14 ביוני 2005
אבל מי שטוענת שמייפל -שאותה אני מכיר אישית ואוהב אוהב אוהב אוהב אוהב ואף מעבר- היא בן אדם קטן, מצליחה לחייך אותי בדיוק כמו ערס צעצוע שיזלזל במייקל גו'רדן כשהם ניצבים האחד מול השני על המגרש.
ראבק, רחלי, לא יודע מי את ומה את, מי זה הדוקטור הזה, מהו ובאיזה תחום הוא התמחה וקיבל את התואר, אבל על מייפל? על מייפל? מייפל? וואלה? בחרת על מי...
אם מייפל בן אדם קטן,
אז כל מה שנותר לרובנו לעשות, זה להיכנס אל מתחת למיטה ולהבין שלמין האנושי אין סיכוי.
הבנת?
ועכשיו אני אתן לעצמי את האפשרות לקלל אותך קצת אחרת מה זה שווה?
אז:

שיצאו לך חיידקים בקקי!
שהבת שלך תראה כמו לאה שבת.
שאבי ביתר יבוא לעשות אצלך קקי באמבטיה.
שניו-בוי יזמין אותך לארוחת ערב רומנטית ויתן לך לאכול את הכבד -שלך-
שדודו טופז יציע לך טבעת.
ושתתעוררי לגלות שאת זו מי שאת.

לונג ליב דה סירופ!
gala

עד עכשיו,

gala • 14 ביוני 2005
כל פעם שקראתי את השרשור הזה נעשה לי רטוב,
ועכשיו שוב הרסתם.

ראבאק מה יהיה איתכם?
nerissa​(אחרת)

Re: לחץ הדם של מייפל

nerissa​(אחרת) • 14 ביוני 2005
רחלD כתב/ה:
רחלי.
icon_eek.gif

You don't say! ב..ב..בטח מייפל מרושעת! נורא מרושעת! ברררררר פחד אלוהים. קטנה רעה ומרושעת! rffl.gif rffl.gif

אין לך שמץ של מושג כמה עשית מעצמך צחוק עכשיו, רחל. icon_lol.gif

רוצה טיפ? לנשום עמוק, לרדת על הברכיים ולבקש יפה סליחה מהאישה המדהימה הזו.
ורה
ורה • 14 ביוני 2005
אהבתי מאד
scorpio king​(שולט)

הערה לפרוטוקול (ועמכם הסליחה)

scorpio king​(שולט) • 14 ביוני 2005
חברים יקרים שלי

מי מיכם שיציץ בפורום כללי יזכה למצוא שם שירשור בשם חוסר סובלנות בקהילת הבדס"מ הישראלית
עוד לא יבש הדיו הוירטואלי מעל התגובות בשירשור ההוא וכבר כאן נפתחת לה מלחמת עולם שבה לכל אחד ברור באיזה צד הוא נמצא אבל כבר אף אחד לא זוכר למה.
(מספרים אגב שמלחמת לבנון נפתחה בגלל ניסיון ההתנגשות בשגריר ארגוב בלונדון. איפה שהוא כמה דקות אחרי כבר כולם הספיקו לשכוח שזו הייתה העילה. מזל כנראה שיש ספרי היסטוריה)

בכל מקרה:

דוקטרינה רק כתב.

מייפל רק אמרה.

רחלי רק הגיבה.

זיקית רק העירה.

וקיחוט רק בחר צד.

מישהו בכלל זוכר על מה השירשור?

אני בטוח שכולכם צודקים, חכמים ונבונים ואנשים באמת באמת טובים.

בכל תחנת דלק שמכבדת את עצמה יש שלט כזה : "כאן אסור לעשן".
זו אולי זכותו של כל בן חורין עלי אדמות להדליק סיגריה אבל מוטב שלא יעשה את זה במקום שבו אם תדליק סיגריה אתה עלול להישאר עם סיגריה ביד אבל בלי תחנת דלק.

כל מה שצריך כאן לפעמים הוא להדליק גפרור. שורה אחת והמפץ הגדול שכבר הפיל בדרכו שירשורים לא מעטים יוצא לדרך.

אז אולי כולכם צודקים אבל בואו נעשה טובה לעצמנו ונשאיר את הגפרורים מחוץ לכלוב. icon_idea.gif