לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שבוע הבדסמ העברי???

teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 ביוני 2005
teacher​(שולט) • 15 ביוני 2005
כמי שעסק באירגון ''פסטיבל הפטיש העברי הראשון'' אני ממש שמח שיש מי שזוכר,
אמנם זה היה אירוע מגודר ותחום, אך כל מי שרצה (ועמד בקריטריון הגילאים) יכול היה לרכוש כרטיס.
הרעיון היה לכוון לקהל היעד הפטישיסטי/BDSMי אך גם לחבר אותו לחברה הכללית.

זה לא כל כך רחוק מהוונילה - תראי את הפרסומות שרצות בשלטי חוצות, בעיתונים ולפעמים גם
בטלויזיה.. וידאו קליפים ישראלים בערוץ 24... תרבות הפטיש קרובה לכולם יותר ממה שחושבים.

האירוע היה בנוי ל-1000 איש בערך, והיו בו אטרקציות מדהימות, מוזיקה עד אור הבוקר
(LIVE וגם DJ), ביתני חויה עם כל הסטריאוטיפים הפטישיסטים הבולטים, מה לא..
וואלה אני נזכר, ודימעה וירטואלית נוזלת לי על כל המאמץ שהשקענו בזה.

גם אני אופטימי icon_cool.gif
teacher
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 ביוני 2005
"זה לא כל כך רחוק מהוונילה - תראי את הפרסומות שרצות בשלטי חוצות, בעיתונים ולפעמים גם
בטלויזיה.. וידאו קליפים ישראלים בערוץ 24... תרבות הפטיש קרובה לכולם יותר ממה שחושבים. "

הרשה לי לחלוק עליך, זה בולשיט. החברה לא פתוחה לזה. היא פתוחה למשחקי מין של לקשור עם צעיף או אזיקי פרווה במקרה הטוב, לא יותר מזה.

ולמרות שאנחנו חושבים שיש פתיחות כלפי ההומואים, עובדה שכמעט ביטלו את הפסטיבל בירשולים, עובדה ש"הומו" זה עדיין קללה, עובדה שישנן משפחות שמנדות ילדים המתגלים כהומואים ולסביות, עובדה שזוג חד מיני עדיין לא יכול להינשא או לאמץ ילדים בארץ וברוב מדינות העולם, עובדה שזוגות חד מיניים עדיין לא מוכרים במדינה שלנו כידועים בציבור על כל המשתמע בכך, שהרבה אושיות פוליטיות וציבוריות לא יוצאות מהארון, שינן דיעות קדומות רבות, שפרסומות בעלות רמיזות של זוגות חד מיניים, בייחוד גברים עדיין מעוררות פרובוקציות ואף נפסלות (כמו הפרסומת ההיא של מתאים לי) וכל זה למרות שהם כביכול במקום טוב יחסית בארצנו, בזמננו.

למרות שזה נהיה כביכול אופנתי להסתובב בקהילות "מיוחדות" ולהגיש שיש לי ידיד טוב הומו ואני מסתובבת במועדונים של הומואים ורואה הופעות דראג והתנשקתי עם בחורה בגיל הנעורים (כל זה כסטרייטית מיינסטירימית), הגישה שונה לחלוטין בין הזיקה המרומזת לבין אדם המצהיר בגלוי שהוא הומו או לסבית ואני יכולה להשליך את זה גם על קהילת הבדס"מ, רק שאצלנו זה חמור יותר והמודעות לקהילה שלנו נמוכה בצורה משמעותית.
מישהו פה מכיר אושיה מפורסמת מתחום הבדס"מ?!

כמה מחקרים ישנם בנוגע להומואים ולסביות כמו האם זה ביולגי/ גנטי או פסיכולוגי וכמה על בדס"מ?
כמה חוקים ועתיקות לבג"צ במדינתנו ובשאר העולם נחקקים או מועלים לדיון בנוגע לקהילה ההומו-לסבית וכמה בנוגע לבדס"מ?
כמה מועדונים, אתרים, פסטיבלים וחנויות סקס יש להומואים ולסביות וכמה לשס"קים?

כמה אנשים ונילים מתייחסים אלינו כסוטים לעומת סטרייטים המתייחסים להומואים כסוטים?!

הסובלנות כלפינו כקהילה עדיין רחוקה מאוד מלהשביע רצון או אף מלהתקרב לכך.

זה אולי אופנתי ללכת כווניל לדאנג'ן.
זה אולי אופנתי לפרסם בושם על ידי בחורה קשורה.
זה אולי "אוונגרדי" לעשות סרט סטודנטים על בדס"מ.
זה אולי אופנתי ללבוש בגדי עור וביריות.
אבל זה מסתכם בערך פה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 ביוני 2005
אין מה להשוות את רובינו לקהילה ההומוסקסואלית .
אנחנו עדיין יכולים להתחתן , ללכת ברחוב מחובקים ואפילו להיכנס לחניות סקס ולקנות אביזרים מצד שני , לא דנים אותנו לסקילה ולא נכתבו חוקים נגדיינו .הומואים עד היום נמצאים בסכנת נפשות במדינות מסוימות ואפילו אצלינו בארץ ישנם סיפורים על נערים ונערות שנזרקו מהבית בגלל העדפה מינית .
אני מאוד שמחה להיות חלק מהקהילה ולדעת שאני לא "הסוטה" היחידה אבל האמת אני לא צריכה שיחוקקו להעדפה המינית שלי חוקים מיוחדים ואני לא צריכה חברי כנסת בדס"מ פרנדלי .
אין לי שום דבר נגד מצעד ואשמח להיות חלק מפסטיבל פטיש כמו שאשמח לנאורות הכל תחום של החיים במדינה שלנו .
FrozenLips
FrozenLips • 15 ביוני 2005
אני דווקא אצטרף לבטי בעניין

יש כמה הבדלים שחשוב לעמוד עליהם -

1. לעומת חברי הקהילה ההומו לסבית שנאלצו בתקופות חשוכות יותר ממש להסתיר את בני זוגם, חברי ה"קהילה" שלנו נאלצים לכל היותר להסתיר חבורות וסימנים כחולים.

2. אין עלינו כמעט שום הגבלה. וכל הגבלה שיש עלינו קיימת גם בגרסתה הונילית - אמנם כנראה שאדם יעצר אם הוא יצליף בשפחתו בגן צ'ארלס קלור אבל זה יקרה גם אם סתם תפצח בסקס סוער בכיכר דיזנגוף.

3. אנשים חובבי בדסמ זכאים לירושה, נישואין, אימוץ ילדים ושאר זוטות שכאלה שלאנשי הקהילה ההומו לסבית לקח שנים רק להטמיע את הרעיון שזה אפשרי.

לעניות דעתי,בסופו של דבר הרצון הזה ש"יכירו ויכבדו את הבדסמ" זה כדי שכשה"חבר'ה" מספרים על איזו כוסית הם עשו בסוף השבוע - נוכל אנחנו להוסיף "וואי איך הצלפתי באחת בדאנג'ן" או "אלוהים אדירים אני בקושי יכולה לשבת כי עשו לי מחטים בפנים הוואגינה".

ואגב, אני אישית, כאחת שמנהלת את רוב חייה "מחוץ לארון" לא נתקלתי כמעט בתגובות לא אוהדות ולא נתקלתי כלל בתגובות אלימות. בסופו של דבר, כל עוד לא דוחפים את זה לאנשים לפרצוף בגסות, אין שום בעיה עם זה.

ורק כדי לסכם -
אני לא חושבת שיש צורך ללכת ו"לייחצן" את הבדסמ (חוץ מכדי להעשיר את מגוון הבחורות, כמו שאדם יקר אמר icon_wink.gif ) - זה בסך הכל קינק של חדר מיטות בסופו של דבר, או של פנים מערכת היחסים. לא שיש צורך להתבייש, אבל כמו שלא תדונו בתנוחה האהובה שלכם וביתרונות הויברטור החדש שקניתן על כוס קפה בהפסקת 4 (יש סיכוי שגם לזה ברוב החוגים לא תמצא לגיטימציה) אני לא רואה שום צורך לדסקס באיכותם של שוטים החדשים אצל צביקה.

בדסמ עושים באהבה, ואם עושים באהבה, למה לרוץ לספר לחבר'ה? icon_smile.gif

אלי.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

אני מסכימה

עם כל מי שציין את ההבדלים המהותיים בין קהילת הבדס"מ לקהילה הלהט"ב (הומו-לסבי-טרנס-בי)
אכן, אין הרבה מה להשוות, אף אחד לא חוקק חוקים נגד בדס"מ, זוג בדס"מי יכול להתחתן, זכאי לירושה, למשכנתא ולכל שאר הזכויות שלא ניתנות לנו (להט"ב).

אבל,
מצעד הגאווה הוא לא רק מצעד שלנו, הוא לא רק מצעד של הומואים ולסביות, הוא מצעד שמסמל אהבה חופשית, מין חופשי, וזכויות חופשיות.
אני חושבת שיש מקום שקהילת הבדס"מ יצטרף אליו, לא רק בגלל שאני מניחה שמי ששיך לקהילה הזו תומך בערכים הנ"ל, אלא גם בגלל שכל אדם שמגדיר את זהותו המינית באופן שונה מהמיינסטרים ימצא את מקומו במצעד.

לגבי התגובה של מארגניי המצעד להשתתפות של קהילת הבדס"מ:
יש הרבה קבוצות שמגיעות באופן אצמעי, חלקן רדיקליות מאוד, חלקן לא ממש אהובות על ידי מארגני המצעד (כמו כביסה שחורה למשל) ועדיין הן מוצאות את מקומן בו והופכות אותו לרבגוני ופלורליסטי הרבה יותר. בדיוק כמו שהוא צריך להיות.
נוריתE
לפני 19 שנים • 16 ביוני 2005

Re: הרהור שני...

נוריתE • 16 ביוני 2005
איימי_ כתב/ה:
במחשבה שניה, זה נשמע לי קצת דמיוני כרגע לעשות יום גאווה בדס"מי בישראל. אין עדיין מספיק מודעות ולגיטימציה לבדס"מ בחברה הישראלית, כך נראה. מה שכן, בקרוב צריך להתקיים מצעד הגאווה הבינלאומי בירושלים. יכול להיות ששווה לפנות למארגני המצעד ולשאול- האם זה מתאים לדעתם שקבוצה מאיתנו, כמייצגים סוג נוסף של מיניות אלטרנטיבית (וכמובן שגם בנו יש הומואים, לסביות ובי- סקסואלים) תצעד איתם. אני מוכנה לצעוד בקבוצה כזאת. אני מוכנה לעזור באירגון. עוד מישהו חושב שמתאים לנסות להרים דבר כזה?

בואו נעלה לירושליים
חחחחחחחחח
לא צוחקת עליך מאמניק'ה
אבל עצם הרעיון של לובשי עור ורשת ולייטקס אל מול מישכן הכנסת או בסמוך לרחובות של מאהשערים
וכל הדוסים צועקים "טרייפא טרייפא גויעל נייפש"
עשה לי את היום
השבוע והחודש גם......... icon_twisted.gif
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 16 ביוני 2005
ציטוט: ''..לא נתקלתי כמעט בתגובות לא אוהדות ולא נתקלתי כלל בתגובות אלימות. בסופו של דבר, כל עוד לא דוחפים את זה לאנשים לפרצוף בגסות, אין שום בעיה עם זה..''

זהו שגם אני, ויצא לי להתנסות בזה דיי הרבה.
מה שאני רואה זו סקרנות טבעית, מהולה בקצת חששות כשלאחריה יש החלטה פשוטה:
זה מעניין אותי או לא?

אנשים גם לא פחדו להתנסות.

כחולה - אני לא מסכים איתך לגבי דעתך על מידת הפתיחות בחברה.
אז אני שואל - מה הם הביטויים לפתיחות לדעתך, ובבקשה השווי זאת לדברים מקבילים בחיים הרגילים שלנו, כן, אפילו סקס..
ותגידי איך היית רואה את העולם האוטופי שלנו. את תגלי שרוב הדברים אפשריים גם עכשיו.
הדבר היחידי שעוצר אותנו (חוץ מהרשויות... icon_wink.gif ) - זה אנחנו.
בדיוק.

teacher
בירדי

הנה אנו המדוכאים

בירדי • 16 ביוני 2005
מצטער מראש שלכמה שניות אזנח את השפה הצחה וההגונה
שבה אני נוהג להשתמש בדרך כלל, אבל בחייאת ראבק, תעשו טובה (זהו).
אף אחד לא מדכא אתכם. הסיבה שבגללה אין בג"צים על בדס"מ,
לתשומת ליבה של "המלכה הכחולה", היא שמעולם לא היה צורך באחד.

אם יום אחד תרצי שמשרד הפנים יכיר בבן זוגך כ"עבד שלך" על פי חוק,
רק אז כנראה שתצטרכי להגיש עתירה בעניין. אבל עם העתירה את יכולה
גם להגיש איזה מסמך רשמי שיבשר על סופה של המדינה. עדיף שתרתמי
את רוח המהפכה למטרה אחרת.

יש הבדל בין דיכוי של ממסד לבין ארון שאתם מרגישים איזה צורך
לצאת ממנו. הממסד כן מדכא את ההומואים, הוא לא מדכא אתכם
אפילו אם מכל מני סיבות לא אושרה איזו מסיבה חד פעמית.

סכיזופרניה צודק/ת בעיניי, מי שמתבייש לבטא את המיניות שלו
ומצעד גאווה יכול לעודד אותו לעשות את זה, מה טוב. להצטרף
למצעד של ההומואים והלסביות יכול להיות פתרון טוב להעלות
את הסאדיזם והמאזוכיזם לדיון, להרים ראש, להראות שהוא קיים.

אבל המניפסטים ומגילות השחרור שאנשים כתבו כאן קצת מיותרים.
בסך הכל, קהילת הבדס"מ היא קהילה של אנשים שונים עם סטיות
מיניות שונות שרשאים לעשות כל מה שהם רוצים, בכל מקום שהם
רוצים, אבל אולי קצת מתביישים.

ביל הס ספוקן.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 ביוני 2005
ביל- אני מדברת על כך שבמוסד המשפטי לא ממש מכירים ביחסים המיוחדים שיש בינינו, למשל במקרים בהם חלילה קורה אונס בסשן ואז קשה להוכיח שקרה אונס וזה לא "רק משחק".

אני מדברת על זה שאנחנו נחשבים סוטים.
אני מדברת על זה שחושבים שאנחנו אלימים.
או כאלה שהיו לנו טראומות בילדות ונוצלנו מינית.
שחושבים שאנחנו נהנים מכל סוג כאב, גם כזה שלא מקושר לסקס.
שחושבים שאנחנו לא נהנים ממין ונילי (ישנם כאלה, אבל לא כולם).

טיצ'ר- מצב של פתיחות?
שאני אשב בארוחת שבת עם המשפחה, כשבנזוגי על הרצפה...
icon_twisted.gif
שאם אני אגיע לעבודה עם קולר שייכות על הצוואר, לא יביטו בי כעל מוזרה.
שאם אני אסתובב בחוצות העיר עם מישהו כרוך אחריי ברצועה, לא ישלחו אותנו להסתכלות פסיכיאטרית (בניגוד למשל להומואים שיכולים להתנשק ברחוב)
שכשוונילים באים למועדון, שיידעו במה מדובר ולא יסתובבו עם פה פעור כל הזמן ויבהו בי כאילו אני פריק שואו באמצע סשן.
שיהיו יותר מקומות שבהם נוכל לבלות בנינוחות בדרס קוד ובפעילויות בדס"מיות מבלי שזה יהיה ביזארי מידי כמו למשל שהומואים יכולים.
שיהיו יותר חנויות בהם נוכל לקנות בגדי בדס"מ, שבכל חנות סקס יהיה גם ציוד בדס"מ אמיתי

ושנפסיק לחיות בארון ובמחתרת!!!!

למשל, כנס לאתר היכרויות של הומואים ולסביות.
למרות שהם קהילה גדולה ולא מכירים אחד את השני, שים לב, כמה מהם מפרסמים תמונה אמיתית שלהם (גם אם זה רק של חלקי גוף...) ואפילו שם פרטי אמיתי.
כמה אנשים עושים את זה פה!??!?
גם האנשים שמוכרים בקהילה (כמוך למשל).

זאת עובדה שמקבלים את קהילת הגייז יותר מאשר את קהילת הבדס"מ.
נוריתE
נוריתE • 16 ביוני 2005
[quote="המלכה הכחולה"]ביל- אני מדברת על כך שבמוסד המשפטי לא ממש מכירים ביחסים המיוחדים שיש בינינו, למשל במקרים בהם חלילה קורה אונס בסשן ואז קשה להוכיח שקרה אונס וזה לא "רק משחק". (השאר היגבתי למטה בכל הנושא הממשפטי בכלל)
לאאאאאאאאא לא כי זה רק" משחק" ממש לא, אלא שבעקרון זה נעשה בהסכמה מלכתחילה ואז כמו בכל מקרה אונס בין בעל אישה חברים סתם מכרים היא אמרה לא והיתכוונה והוא שם ז. והימשיך בכוח, לנאנסות מבחוצ שאמרו לא ונאנסו יותר קל להוכיח אונס? המשפט היא הסכימה והלכה איתי זה הקו הגנה הראשון של כל אנס בין מכירים גם להן יש בעיות בבית משפט לא רק לשפחות שנאנסו, תרגעי (בהפוכה)

אני מדברת על זה שאנחנו נחשבים סוטים.
אני מדברת על זה שחושבים שאנחנו אלימים.
או כאלה שהיו לנו טראומות בילדות ונוצלנו מינית.
שחושבים שאנחנו נהנים מכל סוג כאב, גם כזה שלא מקושר לסקס.
שחושבים שאנחנו לא נהנים ממין ונילי (ישנם כאלה, אבל לא כולם).***
כמה בכלל מכלל הציבור בכלל חושבים עלנו ועל סאדו אם לא דוחפים להם את זה באף בעיתוני שבת או בכתבות באינטרנט ,בכתבות מוזמנות בטלויזיה,פרסומות סתם ,או בסרטים ,סרט טוב המרקיזדה סאד זבל המזקירה הבת שלי ראתה אותו ושאלה אם עשו שמה צחוק מכל העסק אני לא טרחתי
כל עוד הם לא שומעים קוראים רואים אנחנו מזה לא מעניינים אותם תאמיני לי חומד.יש הלם צרות אחרות****
ובכלל אם בכלל
יעבור להם גם הגייז והדראג והטרנסויסטים עברו את זה רק שהם היה להם השכל לעשות זאת הרבה לפנינו בעולם ובארץ
מתי יצאנו אנחנו כולה שנתיים כשנפתח הדאנגן להם לקח עשרות שנים לאפה את ממהרת???

טיצ'ר- מצב של פתיחות?
שאני אשב בארוחת שבת עם המשפחה, כשבנזוגי על הרצפה...(תגיגדי שהוא מרים משו או תני לו כרית כי "נוח לו על הריצפה" ירימו גה? אל תעשי לא יחושבו שהוא העבד שלך)
icon_twisted.gif
שאם אני אגיע לעבודה עם קולר שייכות על הצוואר, לא יביטו בי כעל מוזרה.
שאם אני אסתובב בחוצות העיר עם מישהו כרוך אחריי ברצועה, לא ישלחו אותנו להסתכלות פסיכיאטרית (בניגוד למשל להומואים שיכולים להתנשק ברחוב)
שכשוונילים באים למועדון, שיידעו במה מדובר ולא יסתובבו עם פה פעור כל הזמן ויבהו בי כאילו אני פריק שואו באמצע סשן.
שיהיו יותר מקומות שבהם נוכל לבלות בנינוחות בדרס קוד ובפעילויות בדס"מיות מבלי שזה יהיה ביזארי מידי כמו למשל שהומואים יכולים.
שיהיו יותר חנויות בהם נוכל לקנות בגדי בדס"מ, שבכל חנות סקס יהיה גם ציוד בדס"מ אמיתי

ושנפסיק לחיות בארון ובמחתרת!!!!

אני רואה פה כמה דברים רציתי לערוך נקודתית כי לא אוהבת להעתיק הודעה שלמה לא היצלחתי
אז נקודתית
פעם..גם לא הכירו בחוזה בין זוגות חד מיניים כמחייב ע''פ חוק לכל הזכיות שיש לבן או בת זוג לחיים היום כן , חוקתית לא הרבנות אבל נעזוב רבנות קמו זוג או שניים ועשו תקדים
פעם לא הירשו לזגות חד מיניים לאמץ ילד, היום לפחות בח''ול בכמה מקומות מותר, קמו עשו תקדים

קולר לעבודה..חמדתי, אני קרוב לחצי שנה או יותר היסתובבתי 24/7 פרט למקלחת ומיקרים ומיקריםאחדים בודדים כשהוא הירשה לי להוריד אותו זה המרקיז או אמר להוריד לזמן קצר קולר חנק עבה של דוברמן על הצוואר וזה אמר להורים לקניות עם הילדה בסיבובי קניונים גם בעבודה
היתרגלו.
עשיתי טראנד אצל החברות שלה שלא ידעו את המשמעות יענו תראו את אימא של.. איזה קולית וואו
כשייה יותר ביקוש תהינה יותר חנויות שתספקנה את הסחורה הדרושה, ביקוש יוצר היצא
אני לא מרגישה לא בארון ולא במחתרת, הבת שלי רואה איפה אני גולשת מציצה לי לפעמים מאחורי הכתף כשאני כותבת, חומר של תמנות והכל אמנם אני מעלה כשהיא ישנה אבל אילו השעות שנוח לי לגלוש בנט ולאסוף חומר כי אצלנו המחשב הוא שר טיים
ויודעים מה לטעמי היא לא צריכה ל ראות את זה כמו שאני לא רוצהלדעת אם אצל חברות הן רואי פורנו זה לא מוצא חן לי הרעיון זכותי
יש לי שני אחים שיודעים עלי, אמא שלי לא טיפשה כשהיא היתה שומעת את אחשלי ואני מדברים על לנסוע לדאנגן
יותר מקומות ????תעשו משו ,שעוד מישהו יקום במקום להתלונן ויעשה או תשתקו.
שמישהו יקום ויעשה.. זה כי קל להגיד ולא לעשות כי זה כבר מצריך יותר מרק דיבורים ותלונות ,
מה התלונות אם לא עושים כלום בתכלס מה רע בדאנגן..לאט לאט. גם ככה הוא ממלא שני ערבים שלנו בנתיים בקושי לפעמים.
ולא ממש לא
לא ישלחו אותך לשום הסתכלות ולא אותו אם תובילי מישהו עם קולר ברחוב מקסי יצביעו עלייך
כי זה לא מראה יום יומי ואולי יתלחשו יווו סאדו מזו בשנקין מיזה את מפחדת ,מתשומת לב חריגה בציבור ממבטים ואצבעות ולחישות, זה כלום, אם את באמת רוצה, חופשי
פקח תנועה אפילו לא יסתכל עליכם מבטיחה .
לפני שנה נפתחה חנות בגדים ונילית בשנקיין ןהגימיק שלהם היה מופע ראווה ברחוב שמה על יד הגינה עם עור ברזלים ושוטים זה מראה שהם מיתרגלים