בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יכול להיות שאנו לא רואים?

ורה
לפני 19 שנים • 24 ביוני 2005
ורה • 24 ביוני 2005
אף אחד לא אמר שאנסו אותה, אלא שלקחו אותה למועדון בניגוד לרצונה והכו אותה בניגוד לרצונה.
נשמע לי סביר בהחלט.
צריך גם לזכור ש"בניגוד לרצונה" לא זהה ל"למרות התנגדות אקטיבית שלה". לא קל כל כך לזהות וייתכן שלא היה לה קל כל כך להתנגד.

אויוי.
Hunter​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 ביוני 2005
Hunter​(שולט) • 24 ביוני 2005
אני קצת חצוי בעניין... מדובר בירושלמים בני 18... אני הייתי ירושלמי תקופה ארוכה ואני יכול להבין את הרקע למחשבה בסגנון 'הדאנג'ן בתל אביב מסוכן לירושלמיות התמימות'...

בכל מקרה, מה לגבי שאלה פשוטה בכניסה (כשקונים כרטיסים או כשמחתימים) - 'את פה מרצון?'

אני חושב שכחברים בקהילה שמודעת אולי יותר מכל קהילה אחרת לabuse אנחנו צריכים להיות הרבה יותר זהירים עם זה ויותר ערניים.
נוריתE
לפני 19 שנים • 25 ביוני 2005
נוריתE • 25 ביוני 2005
הניחו רגע לקפטן שמועתי
אותי מתמיהים דברים אחרים
לשמועות על התעללות אנחנו כבר רגילים, לצערנו...

איך הינוקא ידע שאת הולכת לדאנג'ן?
שאת משלנו בכלל
מי סיפר לו????
ועוד...
מאיפה היגיעה בכלל לאזני השכונה השמועה הזאתי?
או שם הדאנגן והנעשה בו??
אולי
רק אולי
עוד מישהו מתושבי השכונה מבקר בדאנגן?אחד מישלנו?או
איזשהו וניל שהיתחלחל בכללי מהמעשים שמה וראה מישי מוכרת לווא דווקא את??
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 25 ביוני 2005
מיתוסית​(שולטת) • 25 ביוני 2005
מה תאמרו על זה?

http://news.walla.co.il/?w=//736652

ואם זה קורה במועדון ונילי, מה נגיד על הדאנג'ן שנחשב "מערת פריצות" גדולה יותר בו עיסוקים הקשורים במין תופסים נוכחות נרחבת יותר מאשר במועדון ונילי?
FALCO
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2005
FALCO • 2 ביולי 2005
teacher כתב/ה:
מה שקצת מחזיר אותנו בדלת האחורית לנושא ה''דאנג'ן מוניטורס''..

למרות תקוותי האופטימית שזה לא מקרה אמיתי אלא שמועה,
אני לא יכול שלא לפחות לבדוק אם האפשרות שדבר כזה יקרה מתחת לאף שלנו,
יכולה כלל להתקיים.

והתשובה היא כן.
אם באיזו מערכת של שליטה וניצול, בה הצד השולט, מכריח בצורה כזו או אחרת את הצד הנשלט להגיע למועדון ולקבל מכות או הצלפות או לא משנה, אנחנו לא תמיד נוכל לדעת.

הדרך החידה היא באמצעות תקשורת מילולית, שיחה, שאלות נכונות, בטון הנכון.

הבעיה שלא כל אחד יכול ויודע לעשות את זה. לפעמים זה עלול להיחשב כהתערבות בלתי רצויה,
שתגרום לאי נעימות גדולה גם לצד השלישי המודאג..
זו הסיבה שאם יש מישהו אחד או יותר, מישהו שזה התפקיד שלו, להסתובב ולוודא שהכל בהסכמה, שאין בעיות של בטיחות או מרחב נשימה, ושכללי המועדון נאכפים בכל מקום,
אז אנחנו מקטינים את הסיכוי שזה יקרה, וגם מרויחים ערך מוסף - סשנים ספונטאניים יקבלו את המקום שלהם ויקטנו ההפרעות וההטרדות מצד אלו שמרשים לעצמם.

זה לא תפקיד של מאבטח או שומר, כי הם לא מבינים את הדקויות. זה חייב להיות מישהו מתוכנו,
שיש לו סמכות מהמועדון וידע BDSMי.

זה דאנג'ן מוניטור

לילה טוב ואופטימי
teacher

בדיוק.
וכדאי שיהיה אחד כזה בדנג'ן שיבדוק אם אכן הכל מהסכמה.
כי ממה שאני התרשמתי, אין.
וכדאי גם שאותו בחור בן 18 יתן יותר פרטים על מנת שלהבא זה לא יקרה,
ואפילו יביא למעצרו של אותו אדם.
יואב39
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2005
יואב39 • 2 ביולי 2005
הייתי אמנם רק כפעמיים בדנג'ן, אבל זה לא נשמע סביר.

להבדיל ממועדונים, המקום מאוד מואר, ודי צפוף כך שלא סביר להניח שקטע כזה,

יכול לקרות 'מתחת לאף'
San Bernard
לפני 18 שנים • 8 ביולי 2005
San Bernard • 8 ביולי 2005
השאלה "האם זה יכול לקרות" אינה רלוונטית בכלל, העובדה שזה קורה במועדונים אחרים, ווניליים ו"רכים" הרבה יותר מעידה שזה יכול לקרות בכל מקום. עירנות למה שקורה סביבך היא כנראה הפתרון הטוב ביותר, למרות שקשה יותר להבדיל בין כפייה למשחק או קשר ממש.
אחד הדברים המוצלחים יותר הוא הראייה בדיעבד - ראית מישהו מטריד מישהי או מישהי מטרידה מישהו (או כל שילוב אחר) דווח על כך (לצוות המקום, או "לדאנג'ן מוניטור" הקרוב אליך) והלה יחשבו טוב אם הם רוצים מריעין בישין שכאלו בשטח המועדון. אולי גם יחשבו פעמיים לפני שיכניסו אותו בפעם הבאה למקום.

סאן ברנארד, אין נוסחאות קסם.