אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיר השירים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 7 באוג׳ 2005

מהן שתי נשים והחיים שלהן לעומת המקובלות החברתית?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 באוג׳ 2005
מהדברים שלעיל, אני מבין שהפגיעה של קריטי בחיים של שתי נשים אינה סיבה מספקת.

אולי אפילו ל-SSC צריך להוסיף את האותיות הקטנות "*למעט אנשים המקובלים חברתית בחוג מסוים"?

האיש הפר כל אות ואות ב-SSC, גרם נזק קשה לשתי נשים, בדיוק באותו דפוס פעולה - אבל בגלל שהוא חי בקהילה שלנו במשך ארבע השנים האחרונות ויש לו חברים כאן - מגיע לו להיכלל בקטגוריה של "כל אחד עושה טעויות" או בקטגוריה של "סתם נטפלים אליו כי..."?

קמו שתי נשים, שאף אחד מאיתנו לא יודע עד כמה הן היו צריכות לאסוף כוח כדי לקום ולהתיצב כאן מול הקהילה ולספר במעט על הנזק שקריטי-דום גרם להן.

וכל מה שיש לכן לומר זה שאני אובססיבי?

כן, כאשר מישהו פוגע באנשים, וטוען שזה היה בדסמ, ומתכסה בעלי תאנה כגון "הכל היה בהסכמה מלאה" - אני בהחלט אובססיבי.

כן, כאשר בקהילה שלנו מסוגל לחיות אדם שכזה כל כך הרבה זמן, ולקבל כל כך הרבה תמיכה מחברים שלו - אני בהחלט אובססיבי.

כן, כאשר מהרגע שאדם כזה נחשף הוא יכול לנהל מסע לחצים גלוי וסמוי כדי שיבואו לחלץ אותו מחשיפת הנזק במניפולציוצ מדהימות - אני בהחלט אובססיבי.

ובואו נזכור - האיש לא פעל רק בחדרי חדרים, הוא היה צריך את האסמכתאות שלכם, כחברים שלו ואת ההמלצות על כך שהוא דום בעל ניסיון, דום בחסד, חלומה של כל סאבית כדי לקבל את האמון שלו זכה.

האיש בספין מדהים, מגדיר את עצמו כדום מסוכן, כאן בכלוב.
לאחר מכן הוא מבקש למכלובי להשאיר שרשור שהוא טוען שעושה לו אאוטינג.
ואז מתעוררים קולות ששואלים על סמך מה מישהו או מישהי מעזים לטעון שהוא דום מסוכן.
קמות, באומץ לב ובמאמץ אישי לא קטן, שתי נשים שנפגעו ממעשיו של האיש ומספרות מעט על פהגיעות שלו, כולל הקישור לסיפור של בצלמו.
ואז האיש משנה את המנגינה - הכל קנאה, אין כאן בדסמ - רק מנסים לחבל במערכת היחסים שלו עם אשתו.

עד כמה האיש חושב שאנחנו מטומטמים וניתנים למניפולציה?

ודי לקרוא את התגובה שלו בסיום השרשור השני של בצלמו כיד להבין מה הוא חושב על הקהילה כאן...

באיזו קהילה בדסמית אתם רוצים לחיות?
- בזו שבה לאדם שפוגע בצורה כזאת עדיין יש סיכוי לקרבן הבא, כי הוא איש נחמד, כי אולי הוא טעה באותו דפוס לפחות פעמיים?
- בזו שבה לאנשים כמוהו אין מקום, שבה קיימות דרכים להגן על סאבים וסאביות מניצול על ידי מי שבדסמ הוא רק סיסמה כדי להשיג לעצמם צעצוע אנושי?
- אולי פשוט בג'ונגל שבו ישנם טורפים ונטרפים, וכל סאב וסאבית צריכים לשלם בליטרת דם או בשר כדי לצבור ניסיון שיאפשר להם כרטיס כניסה לעולם הזה?

[ נ.ב. קריטי-דום, קח בחשבון שכל הודעה פרטית שתשלח אלי מרגע זה איננה פרטית. אם אתה רוצה להימנע מחשיפה של תוכן ההודעה, אל תשלח לי הודעות פרטיות. ]
romi{A}
romi{A} • 7 באוג׳ 2005
מה שיש לי לומר לך דן, הוא ששמת עצמך מחוקק, שופט, חוקר ומוציא לפועל, ואף אחד לא הסמיך אותך לאף אחד מהארבעה, עם כל הכבוד.

רוצה לתמוך? מצויין.
רוצה להושיט יד? מעולה.
רוצה להמליץ? סבבה.

אבל מה שאתה עושה פה הוא לא אף אחד מאלה. פה אתה מפיץ שנאה וארס בשם המוסר והצדק, על פי אמת שידועה רק לך, ומצפה לקבל אמון וקרדיט מוחלטים - כי מה? כי אתה יודע טוב מכולם? מצטערת דן. זה לא עובד ככה. אתה אחד, בלבד, מהרבה אנשים. במלוא הכבוד.

וזה שתחזור שוב ושוב על הגימיקים לא ישנה את הדברים. תקשיב טוב. אין לי שום דבר עם קריטי והוא מעניין אותי כקליפת השום. אבל אתה דן, אתה עברת כל גבול. רד מהעץ.

ועוד דבר. אצטלת קדושה לא הופכת את הדברים שלך לצודקים ונכונים יותר משל אחרים. תקרא ברצינות מה אומרים לך.
גלתיאה
גלתיאה • 7 באוג׳ 2005
עכשיו תראו, מי שרוצה לחשוב שההתנפלות על קריטי היא מוגזמת, אני יכולה להגיד דבר אחד-

הסאבית הבאה שתיהיה אצלו, ונא לקרוא טוב, אני מתכוונת לכל מילה לא תגמור עם נזקים פיזים או נפשיים בלתי הפיכים, היא תגמור בתור גוויה אוקי?

ואם קריטי רוצה לתבוע אותי על מה שכתבתי כרגע הוא מוזמן, לא רק שהוא מוזמן, אני אשמח מאוד.
כשבית המשפט ישמע מה הוא ומי הוא, ומה מעשיו, הוא לא ישלח אותו לבית הסוהר, הוא ישלח אותו לאשפוז באופן בהול.

ולא. זה לא אקסטרים, זה הכי רחוק שאפשר מאקסטרים ומבידיאסאמ בכלל.

אז קריטי, בבקשה, אני כאן.
romi{A}
romi{A} • 7 באוג׳ 2005
אם יש לך עדויות מוצקות גליתאה, לרצח הבלתי נמנע הבא, מחובתך כאזרחית לגשת למשטרת ישראל.
BrutallDom
BrutallDom • 7 באוג׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:

הסאבית הבאה שתיהיה אצלו, ונא לקרוא טוב, אני מתכוונת לכל מילה לא תגמור עם נזקים פיזים או נפשיים בלתי הפיכים, היא תגמור בתור גוויה אוקי?

אני לא מבין איך את מרשה לעצמך לשבת בבית גלתיאה.
אני לא מבין מי הרשה לך לא לרוץ, להחזיק את המכנסים שלא יפלו מרוב ריצה,
לתחנת המשטרה הקרובה, ולעצור את הרצח הבא.
ואני רציני.

.
גלתיאה
גלתיאה • 7 באוג׳ 2005
אני קוראת את התגובות שלכם ומחייכת במרירות.. מה אתם יודעים....ומאחר מעורבים עוד אנשים,
לא אפרט מה נעשה ואיך. אבל אני עומדת מאחורי המילים שלי

ואם לקריטי יש רצון עז לתבוע אותי, הוא מוזמן

למה, כמה , איך, פי חתום. ושוב, אם לקריטי יש בעיה, הוא מוזמן לנקוט נגדי בהליכים.
BrutallDom
BrutallDom • 7 באוג׳ 2005
.
אה, אוקיי, אז שוב אנחנו לא יודעים ואת גליתאה ודן קאפ כן יודעים, לא רק שיודעים, אלא
היחידים כמובן שיודעים.
בידיעה מוחלטת אבסולוטית בלתי ניתנת לערעור וסודית לגמרי כמובן.

מה נשאר לי להגיד ?
קטנו .

המשך לינצ' נעים.

אגב , 1984 ספר מעולה.
ואני לא מכיר את קריטי מעבר לשני משפטים פעם בשנה בערוץ נידח.

.
גלתיאה
גלתיאה • 7 באוג׳ 2005
BrutallDom כתב/ה:
.

אגב , 1984 ספר מעולה.
.

.

ג'ק המרטש עוד יותר.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אכן, ציניות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 באוג׳ 2005
על מי ועל מה אתה מגן, ברוטאל?

על הזכות של קריטי-דום להגיע לעוד נשים כמו אלו שנפגעו בעבר?

על הזכות שלו להמשיך להשתמש בפורומים האלו כשדה ציד?

האם שתי נשים שקמו מולו וספרו איך הוא פגע בהן באמצע קמפיין הקאמ-באק שקריטי מריץ כאן איננו מספיק בשבילך, ברוטאל?

מה הקשר בין מה שקריטי-דום מכנה בדסמ לבין מה שאתה ואני עושים עם האנשים שאנחנו אוהבים?

אתה הרי קראת את השרשורים של בצלמו, ואת התיאורים של המניפולציות שנמצאים בהם, את התמרון והניצול.

האם כל אלו נכללים אצלך בהגדרה של בדסמ?
esty

דן

esty • 7 באוג׳ 2005
כתבת
"כן, כאשר בקהילה שלנו מסוגל לחיות אדם שכזה כל כך הרבה זמן, ולקבל כל כך הרבה תמיכה מחברים שלו - אני בהחלט אובססיבי.."
זה מענין
כי אני זוכרת שכשזה היה מישהו שחבריו ב"קהילה" היו רבין מספור
לא הגנת על הנפגעות אלא להפך...
לפעמים
רק לפעמים צריך לשמוע
את שני הצדדים
ולא, אני לא יוצאת נגד שתי נשים שכתבו את מצוקתן
אלא נגד הדרך שלך ושל כמותך