צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

Tame
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2005
Tame • 18 בספט׳ 2005
קרא את מה שכתבתי לרפאל למעלה.

ואגב אתה לא צריך לחדור לתוך החיה כדי להתעלל בה. אם השתמשת בבעל חיים כדי לספק את היצרים המיניים שלך ע"י זה שהורית לו להזדווג עם יצורה אנושית אזי אתה בגדר מתעלל.

וכאן זה כבר לפי חוק ולא רק מתוך הגדרה מוסרית.
הנמרונת
לפני 19 שנים • 19 בספט׳ 2005
הנמרונת • 19 בספט׳ 2005
ואם הכלב רוצה ?
ואם הוא נהנה לו ?
אני ראיתי שכלבים דיי נמשכים ודיי רוצים .

בשיא הרצינות !
החוק במדינתנו אוסר ?
זה לא חוקי ?

וזה שאני כאן ... זה לא אומר שאני בעד icon_redface.gif או נגד
(סתם מסקרן אותי)
הנמרונת

ו .......

הנמרונת • 19 בספט׳ 2005
וביהדות שלנו .......
זה מותר או שזה אסור
זה בכלל מצויין שם ? icon_eek.gif
הנמרונת

שוב אני

הנמרונת • 19 בספט׳ 2005
icon_redface.gif
אז כן משום מה אותי זה מאוד מאוד מסקרן
הרמתי טלפון לחבר שמבין ושאלתי .

לפי החוק אסור !
זו עבירה פלילית

לפי הידות אסור !
זה מעשה סדום

אז זהו .... נראה לי שאת השירשור אפשר לסגור
כי פשוט

א...ס...ו...ר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
א...ס...ו...ר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הייתי כאן
ביי icon_wink.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 בספט׳ 2005
כל "הפספדו ליברלים" שיוצאים להגן על החופש המיני ומדברים על כך שחיות הן יצורים מיניים וכלבים מאוננים על רגלי אנשים .....
אתם יודעים מה זה מזכיר לי ?
את התרוצים שנותנים הפדופילים כשתופסים אותם על כך שגם ילדים הם יצורים מיניים שמאוננים
והילדים בעצם פיתו אותם ולכן הכל בסדר ,
כנסו לאתרים של פדופילים ותשמעו את אותן ההצדקות המפגרות .
שוב פעם , אין לי בעיה עם פנטזיות , טוב שהפסיכיאטר המחוזי לא שמע את שלי .
אין לי בעיה עם לפנטז ביחד על כל מה שאפשר החל מזיון חוגלות ועד להחדרת שבלולים לאף , אבל ראבק להגשים אותן זו עברה פלילית ויותר מיזה התעללות בחסר ישע .
divemaster74​(שולט)

תודה על התגובות ולאו דווקא על הנושא....

divemaster74​(שולט) • 19 בספט׳ 2005
נדמה לי שאנשים פה מדברים וכותבים לפעמים ממש לא לעניין ואני אסביר מדוע.
דבר ראשון, אני נגד לזיין בעלי חיים כמו שאני נגד לזיין כל דבר או כל אחד/אחד שלא יכולים להביע הסכמה....אבל יש הבדל בין להיות שמזיין לבין להיות זה או ליתר דיוק והדיוק חשוב פה, זאת שאוהבת שהכלב שילה יורד לה או שהיא יורדת לו או שהוא מזיין אותה, אם היא אוהבת את זה כמובן ואם היא לא מושכת את הכלב בכוח לעשות את זה אלה אם הכלב עושה את זה בעצמו מרצונו, ומנסיון, כלבים מאוד מאוד נמשכים לנשים, ומספיק שתשני ערומה ויהיה לך כלב בבית הרבה פעמים הוא יבוא וילקק לך ואם תרדי על 4 הוא גם ינסה לזיין אותך, יש כאלו שילכו עם זה ויש כאלו שיתנגדו והכלב יבין שאסור לו ולא יעשה את זה שוב....הם לא טיפשים....אני אדם שמטורף על בעלי חיים ולעולם לא יפגע בהם....מעדיף אותם על אנשים, אבל אם מישהי שאוהבת את זה אני לא רואה בזה פגיעה בכלב אם הוא עושה את זה מרצונו...לגבי לזיין כלבה או כלב או כל דבר אחר...ממש נגד!!!!!!! פה אתה החודר, ואין סיבה שהכלב או הכלבה יהנו מזה....ומי שעושה את זה באמת פוגע בהם ואותו יש לזיין בתחת 10 כושים עם זין של סוס...שירגיש....
ועכשיו לעיקר...לא זאת היתה מטרת ההודעה, מה שאני חושב זה שאנשים פה שופטים אנשים אחרים מהר מידי....אז מה אם הוא נמשך לזה, מה הבעיה עם זה? אם תספרו אי פעם למישהו ברחוב שאתם אוהבים BDSM הוא יאמר שצריך לעצור אתכם ולהכניס אתכם לכלא ועוד המון דברים, שזה לא חוקי, שזה עינוי לשפחה/עבד, שזה ניצול ועוד מליון דברים כי הם לא מבינים את האמת, ואותו הדבר אמרו על הומואים ולסביות בעבר, ואותו הדבר אמרו על מליון דברים אחרים שאנשים נהנים מהם, זה נוראי לשמוע צרות אופקים ורוע לב מאנשים מהקהילה....שמצד אחד בוכים כל היום שהסביבה לא מבינה אותם ומצד אחד לא מוכנים לשמוע דיעות של אנשים אחרים ושאנשים אחרים שונים מהם...צאו מזה...כמובן כשאני כותב את זה אני מדבר על המקרה בו זה לא פוגע באף אחד, בעיקר לא בכלב (אם זה פוגע בו, באמת צריך לסרס את זה שעושה את זה) ואם בעל החיים הוא זה שיוזם והם עושים את זה כל הזמן (אנחנו רואים אז זה כל יום שכלב ואפילו כלבות מעוקרות מנסים לזיין לנו את הרגל), זה לא נוראי, ולא פגיעה בבעל החיים שגומר, מאושר והולך ומלקק לבחורה את הפנים ומתפנק בתוכה ומחפש את האהבה שלה כבעלת הבית שלו...כמו דקה לפני שהוא זיין אותה.....תנו לאנשים לעשות מה שטוב להם, למה את כל הזמן כאלו מגעילים ולא מסוגלים לקבל שיש אנשים כמוהו שזה מה שהם אוהבים.....?
תתארו לעצמכם שככה היו מתייחסים אליכם בגלל שאתם BDSMים, זה בדיוק מה שכולם מתלוננים שקורה בדאנג'ן שבאים סתם ערסים מגעילים בשביל לראות את אותם ה"מוזרים" שעושים שם סשנים....וחושבים שBDSM מסתכם במישהי קלה להשגה שאוהבת אנאלי ואפשר לגמור לה בפה....אל תהיו כאלו...תקבלו אנשים כמו שהם...תקבלו דברים חדשים, אנשים שונים מכם....
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 19 בספט׳ 2005
מחשבה...

כשאדון מעמיד את השפחה שלו על 4
ותוקע את הזין שלו בחור התחת שלה
ומכריז: את כלבה מזדיינת...
אני מזיין אותך כמו שמזיינים כלבה...

מישהי פעם ניסתה לשאול את האדון שלה
מה הוא באמת מפנטז באותו רגע?
איזה אובייקט זיונִי הוא באמת רואה בה
באקט הזה?
(מעבר להשפלה, כי לפעמים אנו משתמשים במונח "לצורך השפלה"
ככיסוי להגשמת פנטזיות)...

חומר למחשבה...
שוטרת*
שוטרת* • 19 בספט׳ 2005
יקיר?
והקשר הוא ?...
divemaster74​(שולט)

שיט, כתבתי עידכון, והמערכת לא נתנה לי, הכל נמחק, אז תקציר

divemaster74​(שולט) • 19 בספט׳ 2005
לגבי ההודעה של בטי....פדופיליה....לא שוות תגובה בכלל, בנסיון הראשון עוד הגבתי, אבל לא שוות לנסות ולהסביר למישהי שמשווה בין אחד לשני....
שלא ישתמע לא נכון, לא מגן ולא מגנה את ההודעה עצמה, ולא בגלל שמעניין אותי מה מישהו פה חושב, אלא כי ממש לא העניין....העניין הוא צרות אופקים ורוע לב של האנשים בקהילה...סליחה...בביצה כלפי כל מי ששונה מהם, גם בתוך עולם הBDSM, איך את משווה ילדים קטנים שאינם יודעים מימינם ושמאלם לבין כלב שאינו מקבל סיפוק כי הוא חיי בתוך בית ואינו מזיין, והוא אוהב את בעלת הבית שלו כי היא גידלה אותו והוא עושה דברים מרצונו החופשי, כשהיא ישנה הוא יורד לה, כשהיא עומדת על 4 מכל סיבה שהיא הוא עולה עליה מבלי שהיא תאמר לו כלום בכלל לבין אונס של ילדיםף, האם ראיתם אי פעם ילד בן 8 שבא למישהו ואומר לו שהוא רוצה לזיין אותה, האם ראיתם פעם ילדה בת 9 שמבקשת ממישהו שיזיין אותה, האם ראיתם, למרות שזה הבדל של יום ולילה אבל עדיין, נקבת בעל חיים שבאה לאדם ומנסה שהוא יזיין אותה?(ועוד פעם, לא משווה בין ילדים לבעלי חיים, ממש לא, רחוק מזה, אז אל תעירו לי שזה מה שכתבתי), מי שמכיר אותי מספיק טוב יודע את דעותי לגבי קטינים וילדים בפרט....ואונס באופן כללי של כל דבר שלא יהיה....מבחינתי אונס שאינו בהסכמה -אונס פלילי(וילדים ולא משנה אם בהסכמה או לא זה אונס שאינו בהסכמה) הוא עילה לחתוך לאותו אדם את הזין או לאותה אישה כמו שראינו בעיתונים לא מזמן, לא מעצר, לא משפט, להתעלל בהם עד טיפת נשמתם האחרונה...כך גם למישהו שמזיין כלבה או כל דבר שלא יהיה שאינו בהסכמה....אבל צרות האופקים של האנשים פה מגעילה אותי לגבי נטיותיו של אדם, אנשים חושבים שהם פתוחים פה כי הם מוכנים לשמוע על תנוחת דוגי סטייל עם ידיים קשורות או מישהי שמוכנה למצוץ...כל הכבוד באמת, מחיאות כפיים סוערות....תנו לאנשים לחיות כמו שהם....
לגבי החוקיות, בחייכם, 90 אחוז מהאנשים פה השתמשו בסמים לפחות פעם אחת...אל תזיינו את המוח על חוקיות....באמת....
מה גם שאם היו תופסים אתכם על חם ולא משנה אם בת הזוג הסכימה או לא, לאדון או למלכה שעושים סשן היו פותחים תיק במשטרה על התעללות, או לפחות הוא היה מבלה לילה בכלא עד שהיו מנסים לשכנע אותה שכדאי לה להתלונן עליו, אנחנו חיים פה מאוד על הקצה כל חיינו על החוקיות של דברים...
פשוט גועל נפש מה שהולך פה....
אני יודע שעכשיו אחרי הפירסומים האחרונים שלי אני בטח עוד הגברתי את השם שלי כפסיכופט בקהילה..אבל לא ממש שםעל מה שאומרים....ולאותם אותם האנשים היפים שיודעים להסתכל ולקרוא אדם לפני שהם שופטים אותו הם האנשים שמעניינים אותי ואני אוהב אותכם מאוד, וכל השאר....נו טוב....