צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

Dolfi
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
Dolfi • 9 בינו׳ 2006
עזבי מאיה, זה שלוליטה שילמה לו בשקלים, בבית המשפט, עבור כל מה שהיא סיפרה זה פרט שולי. מה שבטוח זה שכמו שהיא סיפרה אז, היא המשיכה לספר לכל העולם ואישתו המון סיפורים, רק הפעם לא על גבי הפורום. אז לדן קאפ כניראה היא סיפרה שאור סיפר וההיא סיפרה וההוא סיפר... ושורה תחתונה כולם מספרים כל כך הרבה סיפורים שלפעמים אני לא יכולה שלא לשאול את עצמי מה ישאר מהם כשהסיפורים יגמרו.
Rendida
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006
Rendida • 10 בינו׳ 2006
שלום לכולם.

הבהרה: איני מכירה איש מהנפשות הפועלות.

לא יכולתי להישאר אדישה לשרשור שנפתח כאן. לאחר שקראתי את הפרסומים הן לטובתו של מאסטר אור והן לגנותו, תהיתי לעצמי בנוגע לדבר מסויים.

טענה ארטמיס (או שטענו שלא בהסכמתה) - כי היא נכחה במפגש מסויים שבו נראה כי מאסטר אור מצליף בנשלטת, ואילו לאחר מכן התגלה לה ולבעלה כי המוצלפת היא בכלל בת 16.

טענו אחרים בשמו של מאסטר אור - כי הוא בכלל לא ידע לגילה של הנשלטת וכי סוגייה זו התבררה רק לאחר אותו מפגש.

ואני שואלת, האם גם לאחר שנודע למאסטר אור הדבר בנוגע לגילה של הנשלטת, האם הוא עשה מאמצים להרחיקה ממנו או שמא המשיך להתעסק עמה כאילו דבר לא היה?

אשמח לקבל תשובה.

לילה טוב.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 10, 2006 3:05 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Rendida
Rendida • 10 בינו׳ 2006
פורסם פעמיים. icon_redface.gif
Dolfi
Dolfi • 10 בינו׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
דולפינה- לא זכור לי שכיניתי מישהי " סוס" גם הביטוי חסרת עמוד שדרה לא ממש זכור לי.

גליתיאה, לא בכל פעם שכותבים "יש גבול לטימטום" מתכוונים רק אליך. יש מסביב עוד הרבה חכמים.
Rendida
Rendida • 10 בינו׳ 2006
עוגיעוגי כתב/ה:
והתשובה לשאלתך נענתה כמה וכמה פעמים,
הכי בפירוט בתשובתה של אש, את מוזמנת לחזור למקורות.

קיבלתי את הזמנתך וחזרתי למקורות וזה מה שראיתי:
ציטוט של אש:
"הקשר ביני לבין מאסטר אור נותק עד גיל 17, חשבתי שזה כבר גיל מספיק טוב כדי שאנשים יסתמו את הפה ויפסיקו להגיד בשמי מי אני ומה אני."

גיל 17 זה עדיין מתחת ל-18.

החוק אומר:
שהגיל המותר לקיום יחסי מין (ואני מקישה זאת גם לענייני BDSM) עם בגיר (קרי: מעל גיל 18 ) הוא 17, זאת במידה והפרש השנים הוא עד 3 שנים הפרש.

תקנו אותי אם אני טועה.

ועכשיו כן אוכל לקבל תשובה?
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2006
Mirage כתב/ה:
עוגיעוגי כתב/ה:

ציטוט של אש:
"הקשר ביני לבין מאסטר אור נותק עד גיל 17, חשבתי שזה כבר גיל מספיק טוב כדי שאנשים יסתמו את הפה ויפסיקו להגיד בשמי מי אני ומה אני."

החוק אומר:
שהגיל המותר לקיום יחסי מין (ואני מקישה זאת גם לענייני BDSM) עם בגיר (קרי: מעל גיל 18 ) הוא 17, זאת במידה והפרש השנים הוא עד 3 שנים הפרש.

תקנו אותי אם אני טועה.

עד גיל 16 זה באמת החוק . מעל גיל 16 את חופשיה לעשות כל דבר כראות עינייך. זה החוק. את לא באמת יכולה לצפות מבחורה בת 17 לא לקיים יחסי מין עם בן 21 וזה יהיה לא חוקי....
Dolfi
Dolfi • 10 בינו׳ 2006
Mirage כתב/ה:
עוגיעוגי כתב/ה:

ציטוט של אש:

החוק אומר:

תקנו אותי אם אני טועה.

ליהי:
"בשלב שזה נודע למאסטר אור, ניצבו בפניו שתי בחירות. האחת היא לבעוט באחוריה של אותה אש ולזרוק אותה לכל הרוחות, בטענה שהיא שקרנית... (כמו שעשתה ארטמיס), אז סביר להניח שאש הייתה חוזרת לחיקנו בניק אחר. או להישאר בקשר איתה ולהגיד לה שעד שהיא לא תגיע לגיל המתאים לא יהיה בינהם כלום... ומגיל 17 להיפגש איתה רק בארועים חברתיים – וכך עשה. "

ואת יודעת מה הכי מצחיק? שארטמיס מיחסת לאור כל כך הרבה חוכמה וערמומיות, אנוכיות ודאגה רק לעצמו, גם במחיר של נזק לנערה... אם הוא היה באמת כזה, הוא היה בא בכלל לקרוז ולארטמיס לספר להם משהו? או שפשוט היה אומר לאותה שפחה שכולם מציגים כמבוהלת ושטופת מוח לשמור את הסוד הקטן הזה לעצמה...

דולפינה,
לאט לאט מגלה שלא באמת יש גבול לטימטום.
Rendida
Rendida • 10 בינו׳ 2006
עפ"י מיטה ידיעתי והבנתי קיום יחסי מין מותרים מגיל 16 או 17 עד לגיל 18 זאת במידה (כמו שציינתי) הפרש הגילאים עוד על מקסימום 3 שנים...
אם תאמרי לי שגילה של אש עמד על 17 וגילו של מאסטר אור עמד על 20 זה קביל בעיני החוק ולא צריכה להיווצר שום בעיה עם זה.
אך מנגד, אם תאמרי לי שגילה של אש היה 17 וגילו של מאסטר אור בזמנו היה מעל גיל 20, עפ"י חוק זו עברה, וסילחו לי על הבוטות זה מסתכם תחת ההגדרה "אינוס קטינה".
Dolfi
Dolfi • 10 בינו׳ 2006
"אינוס קטינה" - כשהנערה מתחת לגיל 14.

"בעילה אסורה בהסכמה" – בעילת קטינה שמלאו לה 14 שנים וטרם מלאו לה 16 שנים, ואינה נשואה לו, אם הפרש הגילאים ביניהם הוא גדול מ-3 שנים והמעשה לא נעשה במהלך יחסי רעות רגילים.

את מתכוונת ל"בעילה אסורה בהסכמה", רק שזה מתייחס למישהי בת 16 (לכל היותר) ולא 17. מה גם, שכפי שנכתב פה קודם, בגיל 17 היא הורשתה להגיע לארועים חברתיים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 10, 2006 3:55 am, סך-הכל נערך פעם אחת