בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2006
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 2 ביולי 2006
Master_Abra_Kadabra כתב/ה:
כל השירשור הזה היה שווה רק בשביל הקישור הגאוני שפייה היקרה שמה.

הללוקה!

תקציר=אלה-קיחוטה":

בא-לצ'כונה-איזה-טמבל-שהמציא-את-הגלגל-מחדש-ומתעקש-להתווכח-גם אחרי-שהראו-לו-את-השעה-והתאריך, מה גם שהגלגל שהמציא הוא שטות מפגרת מאין-כמותה
Pluto

שליטה העצמית שלכם מאוד מצומצמת

Pluto • 2 ביולי 2006
1) "הוא(שולט)" .......... 2) "BODYGAURD(שולט) ........ 3) "Master_Abra_Kadabra"

אף אחד לא מחייב אתכם להכנס לשרשור הזה וגם לא להגיב בו - שוב ושוב - תגובות לא ענייניות... well ...אלא אם כן אתם מרגישים שמה שנאמר כאן רלוונטי מאוד אליכם ברמה האישית ... הנסיון לסתום פיות כי לכם זה "לא נעים" מתאים יותר ל"חברה החרדית" או ל"תנועה הקיבוצית" (1-3 - אתם שולטים? ...אם אתם שולטים בעצמכם לפחות, הימנעו... כנראה שהשליטה העצמית שלכם מאוד מצומצמת ...מה שטענתי מלכתחילה) ...ואם אתם לא שולטים בעצמכם, איך אתם לכל הרוחות שולטים במישהי אחרת? באמצעות "חסימה" או "נעילה"? ......פוסידון וטריטון, מתברר שקצת מטלטלים את הספינה והעכברושים מתחילים להתרוצץ... icon_idea.gif
Pluto

תשובה לעינבר

Pluto • 2 ביולי 2006
עינבר כתב/ה:
אני מאמינה שהגענו לשורש השירשור והוא הדעות הקדומות שיש לטרול , המכונה פלוטו : הוא החליט שBDSM זה חולשה, במיוחד מצד גברים שולטים והוא בא להראות לנו את האמת
אז יש לי דעה מגובשת ש BDSM זה דבר נפלא, שהוא ביטוי לתשוקות אישיות
{עינבר קראה את "הסבריו" של פלוטו והיא עדיין חושבת ש(שולט), בגדול, זה טוב}

עינבר את הכי קרובה מאי פעם לשורש העניין אבל אני אנסח את דבריך טיפה שונה:
BDSM יכול לשמש עלה תאנה לכסות חולשה לחוסר שליטה, במיוחד אצל גברים המתחפשים לשולטים במסגרת משחק המקובל על כל הצדדים המעורבים במשחק
scorpio king​(שולט)
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2006

חופש ביטוי הוא לא חופש ביזוי

scorpio king​(שולט) • 9 ביולי 2006
Pluto כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
אני מאמינה שהגענו לשורש השירשור והוא הדעות הקדומות שיש לטרול , המכונה פלוטו : הוא החליט שBDSM זה חולשה, במיוחד מצד גברים שולטים והוא בא להראות לנו את האמת

עינבר את הכי קרובה מאי פעם לשורש העניין אבל אני אנסח את דבריך טיפה שונה:
BDSM יכול לשמש עלה תאנה לכסות חולשה לחוסר שליטה, במיוחד אצל גברים המתחפשים לשולטים במסגרת משחק המקובל על כל הצדדים המעורבים במשחק

לצערי הגעתי לשירשור הזה באיחור אבל לאור הזוהמה שהשאיר כאן פלוטו קצת קשה שלא להגיב.
באופן אישי פלוטו עשה כאן דבר שלא יעשה באיחוד שהוא חוזר על המעשה של ציטוט מבלוג אישי בפורום כשכבר ברורה לו חומרת המעשה שלו ושעינבר מתנגדת לכך בתוקף.
(לגבי השירשור עצמו שפלוטו כתב נדמה לי שרק מעצם הכותרת שלו ברור שהאיש בא לכאן רק כדי להבעיר אש רק בשביל לצפות בה צומחת וגודלת עם כל תגובה נוספת שהוא מקבל מאיתנו)
לעצם המעשה של פלוטו מדובר כאן במעשה שהוא לא מוסרי ולא אתי ואני קורא מכאן לכלובי להעיף את האיש מהפורום .
מכיוון שהוא בטוח שדברים שנכתבו בבלוגים כאן הם ציבוריים והוא יכול לעשות בהם כרצונו מעל גבי הפורום (הטרול הגאון משום מה לא הבין את העובדה הפשוטה כי הדברים נכתבו בבלוג בכוונת מכוון כי אם הרי היו רוצים שכל דרי הכלוב ידונו בהם מעל שירשור זה או אחר כבר היו פותחים שירשור מיוחד לכבודם) אני חושב שאין כל דרך אחרת להבהיר לטרול עד כמה חמור הדבר אלא אם יועף טרול שכזה אל בית הקברות לטרולים ויהפוך לדוגמא כאן באתר. יש דברים שהנהלת האתר צריכה להיות תקיפה לגביהם ולמרות שזה פורום חופש ביטוי הוא לא חופש ביזוי.

לתשומת לבכם ולבך כלובי icon_exclaim.gif
עינבר

Re: תשובה לעינבר

עינבר • 9 ביולי 2006
Pluto כתב/ה:
עינבר כתב/ה:
אני מאמינה שהגענו לשורש השירשור והוא הדעות הקדומות שיש לטרול , המכונה פלוטו : הוא החליט שBDSM זה חולשה, במיוחד מצד גברים שולטים והוא בא להראות לנו את האמת.

עינבר את הכי קרובה מאי פעם לשורש העניין אבל אני אנסח את דבריך טיפה שונה:...

אל תתיימר לנסח את דבריי מחדש. אין צורך בזה.
אני עומדת אחרי דברי המקוריים.

(זה שאתה לא מתיימר להיות אדון, לא יכול להיות עלה תאנה לזה שאתה לא מתיימר להיות בן אדם)
Pluto

scorpio, ה"שולט" שאיננו שולט ?

Pluto • 9 ביולי 2006
scorpio king
ההתמצאות הסביבתית שלך כנראה לא טובה יותר מהיכולת שלך לגעת בעיקר: ציטוט מבלוג (אישי - מן הסתם כל בלוג הוא אישי - זוהי מהותו של בלוג) ציטוט מבלוג הוא דבר מקובל ונפוץ...אפילו בעמוד הבית של הכלוב יש ציטוטים מבלוגים של חברים...אבל אתה כנראה לא נשאר יותר מידי על עמוד הבית כי אתה - אולי - רץ ישר לתיבת ההודעות...או לצ'ט - אולי - לא כ"כ שולט בצרכים (תרתי משמע). על זה בדיוק דיברתי על חוסר שליטה של "שולטים" (-; ..........אותו הדבר לגבי הדרשיה שלך ש"יסתמו לי את הפה" .....או ש"יעיפו אותי"........אתה מבין ? על זה אני בדיוק מדבר....וכמו שאמרתי שמטלטלים את הספינה, העכברושים מתחילים להתרוצץ ! ........אותו יחס שאתה דורש כאן, אתה אולי מפעיל על ה"נשלטת" שלך: איסורים וכליאות.......תקרא למשל מה ל- huan יש להגיד על איסורים וגירושים....

huan - *** במקור מעמוד 1 של השרשור ***
אני לא דום...אבל אני בהחלט גבר (למרות שהיו כמה אנשים שהטילו ספק בהנחת היסוד הזאת
כרגע אני מנהל מערכת יחסים עם מישהי שבין השאר גולשת בכלוב
ואתם יודעים מה יש אנשים שפונים אליה ומחפשים רק להיכנס לה למכנסיים האם אני אוסר אליה את הדבר? האם זה מטריד אותי? האם זה מפריע לי? התשובה לכל השאלות היא פשוטה ומסתכמת ב"לא"" אחד גדול
ולמה? כי אני אוהב אותה,יודע שהיא אוהבת אותי ובוטח בה
בנוסף לזה עם היא תרצה לבגוד בי ולעזוב אותי האם מישהו באמת ובתמים חושב שזה שאני אאסור אליה (דבר שאני בספק שיש לי את היכולת,הזכות ,והרצון לעשות) זה לא ממש יעזור.

אז כן אני רואה בגברים ביכלל אשר אוסרים ולא מרוצים מזה שהבחורות "שלהם" מדברות ם גברים אחרים אנשים חלשים,לא בטוחים ולפעמים גם פשוט רעים ודפוקים המפחדים שמישהו מהאנשים איתם הן מדברות יחשוף אותם ואת מעשיהם השפלים והמניפולציות שהם עושים במערומיהם.
מעבר לזה אני לפחות לא יכול לחשוב על עוד הרבה סיבות ועם למישהו יש אחת כזאת אני בהחלט אשמח לישמוע ולהעשיר את הידע שלי בכל הנוגע לדרך חשיבתו של אדם.

דרך-אגב, SCORPIO ה- "שולט" ..............ותלמד את המקרה של עינבר עם ה"שולט" הנמלט.......נראנ לי שאתם דומים...מה אתה אומר ?
המלט

Re: חופש ביטוי הוא לא חופש ביזוי

המלט • 9 ביולי 2006
ציטוט: לצערי הגעתי לשירשור הזה באיחור אבל לאור הזוהמה שהשאיר כאן פלוטו קצת קשה שלא להגיב.
באופן אישי פלוטו עשה כאן דבר שלא יעשה באיחוד שהוא חוזר על המעשה של ציטוט מבלוג אישי בפורום כשכבר ברורה לו חומרת המעשה שלו ושעינבר מתנגדת לכך בתוקף.

לתשומת לבכם ולבך כלובי !

הדבר היחידי ש'אישי' בבלוג אישי, הוא הספייס האישי הניתן לכותב, והתוכן אותו בוחר הכותב
לפרסם שם. אך עדיין מדובר בפרסום פומבי לכל דבר, ובעצם הציטוט בפורום פומבי אין שום
עבירה על כללי ה Netiquette. כל ההתנפלות הזו על פלוטו שציטט מבלוג של מישהי ללא הסכמתה
הוא צדקני במקרה הטוב. ואם היה שם רק קישור לבלוג, גם היו מוקיעים אותו? ואם היה כותב
20 הודעות פרטיות עם הפניה לבלוג, זה בסדר? אין לי ענין להתיחס לגוף הטענות ולתוכן הדברים
של פלוטו; אך אם היה לי ענין שכזה, אז זה בדיוק מה שהייתי עושה: מתיחס למה שהוא אומר,
ולא מנופף בהאשמות מופרכות.
Pluto

הביקורת על פלוטו"צדקנית" - חו"ד משפטית

Pluto • 9 ביולי 2006
כתבה שהתפרסמה ב-ynet לאחרונה על בלוגים עוררה זעם של חלק מהמגיבים ...הטוקבקיסטים.
עו"ד רביה (פורסם במקור ב- ynet) סבור כי אין לטענות אלה על מה להתבסס. "כאשר אדם מפרסם פרטים אינטימיים אודותיו ברשת, המקוטלגים מדי יום על ידי מנועי חיפוש רבי עוצמה, ברור בעליל שהוא הסכים לפחות באופן משתמע ולא במפורש, כי הציבור ייחשף למידע הזה. אם כך, הוא לא יוכל לטעון לפגיעה בפרטיות. "כאשר מפעילי יומני רשת מפרסמים מידע אישי, עליהם להכיר במחיר של ההתעניינות הציבורית – השליטה במידע אינה נתונה עוד בידיהם".

שוב - על העניין הזה אפשר היה לפתוח שרשור נוסף... אבל ענייני החוק והאתיקה פחות מעניינים את המגיבים הנזעמים כאן - הם היו מעדיפים ש"יסתמו לי את הפה בכח" - כי משהו אחר - אמת אחרת מפריעה להם. טוב אני לא שולט אבל גם לא נשלט - האחרון ש"שלט" בי היה אבא שלי בגיל 10 .

ה"שולטים" הלא שולטים הם אלה ה"נחרדים"... שה"נשלטות יפקחו עיניים"......... וה"נשלטות" המוטרדות הן אלה שהשרשור הזה עוזר להן להבין שהן בעצם לא נשלטות, אלא ה"שולטות" על ה"שולטים שלהן... ברגע שהן קצת לוקחות החלטות עבור עצמן ה"שולטים" שלהן מתמוטטים ונסים על נפשם... כי ה"שולטים" שלהן לא מסוגלים להתמודד עם מציאות של שליטה אמיתית....אלא מסוגלים להתמודד רק עם מציאות שהם שולטים על מי שבחרה להיות "נשלטת" בלי קשר לאיכות ועוצמת השליטה שלהם...מי שנותנת את עצמה...הם לא מסוגלים להשיג בעצמם שום דבר...זאת אחיזת עיניים.........כמו על ככוב המלך ה"שולט" ב"נסיך הקטן" : המלך בלי הנתינים שמלך בכוכבים - וציווה עליהם "לנוע במסילותיהם".
scorpio king​(שולט)

Re: הביקורת על פלוטו"צדקנית" - חו"ד משפטית

scorpio king​(שולט) • 9 ביולי 2006
Pluto כתב/ה:
כתבה שהתפרסמה ב-ynet לאחרונה על בלוגים עוררה זעם של חלק מהמגיבים ...הטוקבקיסטים.
עו"ד רביה (פורסם במקור ב- ynet) סבור כי אין לטענות אלה על מה להתבסס. "כאשר אדם מפרסם פרטים אינטימיים אודותיו ברשת, המקוטלגים מדי יום על ידי מנועי חיפוש רבי עוצמה, ברור בעליל שהוא הסכים לפחות באופן משתמע ולא במפורש, כי הציבור ייחשף למידע הזה. אם כך, הוא לא יוכל לטעון לפגיעה בפרטיות. "כאשר מפעילי יומני רשת מפרסמים מידע אישי, עליהם להכיר במחיר של ההתעניינות הציבורית – השליטה במידע אינה נתונה עוד בידיהם".

שוב - על העניין הזה אפשר היה לפתוח שרשור נוסף... אבל ענייני החוק והאתיקה פחות מעניינים את המגיבים הנזעמים כאן - הם היו מעדיפים ש"יסתמו לי את הפה בכח" - כי משהו אחר - אמת אחרת מפריעה להם. טוב אני לא שולט אבל גם לא נשלט - האחרון ש"שלט" בי היה אבא שלי בגיל 10 .

ה"שולטים" הלא שולטים הם אלה ה"נחרדים"... שה"נשלטות יפקחו עיניים"......... וה"נשלטות" המוטרדות הן אלה שהשרשור הזה עוזר להן להבין שהן בעצם לא נשלטות, אלא ה"שולטות" על ה"שולטים שלהן... ברגע שהן קצת לוקחות החלטות עבור עצמן ה"שולטים" שלהן מתמוטטים ונסים על נפשם... כי ה"שולטים" שלהן לא מסוגלים להתמודד עם מציאות של שליטה אמיתית....אלא מסוגלים להתמודד רק עם מציאות שהם שולטים על מי שבחרה להיות "נשלטת" בלי קשר לאיכות ועוצמת השליטה שלהם...מי שנותנת את עצמה...הם לא מסוגלים להשיג בעצמם שום דבר...זאת אחיזת עיניים.........כמו על ככוב המלך ה"שולט" ב"נסיך הקטן" : המלך בלי הנתינים שמלך בכוכבים - וציווה עליהם "לנוע במסילותיהם".

פלוטו אומר ש "שולטים הם בעצם עבדים ולכן..........נשלטות הם בעצם שולטות................בלה בלה בלה.........שולטים נסים על נפשם...........בלה בלה בלה...........מציאות אמיתית לא מסוגלים להתמודד.........אחיזת עיניים...........בלה בלה בלה.........איכות שליטה........בלה בלה "נשלטות " ו"נשלטים" לא מסוגלים מתמוטטים.......מציאות...... עו"ד רביה אמר ל.......הנסיך הקטן אמר המלך בלי הכוככבים"
אין ספק פלוטו שאתה מפגין כאן מקרה נדיר של עילגות כתיבה שחוברת לעילגות מחשבה ורשעות לשמה.
בוא תלמד משהו פלוטו, זה שלא עשית כאן שום דבר שאפשר לתבוע אותך עליו לא אומר שההתנהגות שלך לא מסריחה וזה שאתה לא מבין את זה רק מבהיר עד כמה הבעיה שלך חמורה.

ולגביך המלט אין ספק שאתה יכול כנראה לתת יד לפלוטו ולצעוד איתו לעבר השקיעה כשאתם מלווים בעורך דין רביה.

(רק לידע הכללי של קוראי האתר משרד עורכי דין רביה הוא אותו משרד ממש שמייצג את אקום בענייןסגירת רדיו הכלוב. אכן עורך דין להתפאר בו.)

בכל מקרה המלט לא ברור לי מי פה הצדקן.
אתה אומר ש"הדבר היחידי ש'אישי' בבלוג אישי, הוא הספייס האישי הניתן לכותב, והתוכן אותו בוחר הכותב
לפרסם שם. אך עדיין מדובר בפרסום פומבי לכל דבר, ובעצם הציטוט בפורום פומבי אין שום
עבירה על כללי ה Netiquette. כל ההתנפלות הזו על פלוטו שציטט מבלוג של מישהי ללא הסכמתה
הוא צדקני במקרה הטוב. ואם היה שם רק קישור לבלוג, גם היו מוקיעים אותו? ואם היה כותב
20 הודעות פרטיות עם הפניה לבלוג, זה בסדר? אין לי ענין להתיחס לגוף הטענות ולתוכן הדברים
של פלוטו; אך אם היה לי ענין שכזה, אז זה בדיוק מה שהייתי עושה: מתיחס למה שהוא אומר,
ולא מנופף בהאשמות מופרכות."

אין ספק שכמו פלוטו ועורך דין רביה שהוא מנופף בו טכנית אתה צודק אבל רק טכנית.
כמו פלוטו לצערי לא ברור לך כלל ההבדל המהותי בין משהו שלא מהווה עבירה על החוק אבל הוא מסריח אתית ומוסרית. מעבר לזה לא הצבעת כלל למה ההתנפלות על פלוטו היא צדקנית . היא הייתה כזו אם אנשים כאן היו מצטטים כאן בלוגים מעל גבי הפורומים כעניין שבשיגרה ופתאום פונים בטענות לפלוטו.
הכעס על פלוטו היה בגלל השימוש המרושע שלו בדברים שנאמרו בבלוג כדי להוכיח את טענותיו בפורום ולנגח את כותבת הבלוג עצמה באמצעות שימוש בציטוטים מהבלוג על מצוקה אישית שלה. עוד הגדיל לעשות השרץ ולצטט מהבלוג שוב ושוב גם אחרי שהובהרה לו עוצמת ההתנגדות לשימוש הפסול שהוא עושה בבלוג על ידי עינבר עצמה וגם מחברים אחרים בפורום

המלט אם אתה לא מבין מה בעייתי בזה אז לצערי אתה נמצא במצב לא פחות עצוב מפלוטו.